clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - MT50 - otevření disků
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

MT50 - otevření disků

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 8:36 pm    Předmět: MT50 - otevření disků Odpovědět s citátem

Zdravím moderátory, omlouvám se za OT;-)
Jak u tohohle Siemensu otevřít disky, abych si mohl stáhnout do PC melodie a další věci? zatím jsem vyzkoušel nějakej jednoduchej plugin do TC (ne SOFS) a v něm šlo otevřít jen pár složek, žádný systémový, dokonce ani ty se standard. melodiema.

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hairy.pecker
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 19. 10. 2004
Příspěvky: 951
Bydliště: Jihlava - děs a běs

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno skus VNavigator jestli ti pojede
_________________
CX75 + RS-MMC 1GB San Disk + HHS-700

hobit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 10:30 pm    Předmět: re: Otevření disků MT50 Odpovědět s citátem

hairy.pecker napsal:
mno skus VNavigator jestli ti pojede

Mno ten právě nefungoval... načetl model telefonu a skapal při načítání "AT^SQWE=3", tzn. zrovna když se inicializuje Obex menu a hodil chybovou hlášku (něco ve smyslu Unable to load Obex). V jiný aplikaci se mi povedlo nějaký složky otevřít, ale samý nesystémový (Sms, Bitmap, Java, Ringtone + možná ještě dvě nějaký další). Potřebuju dostat z mt50 standardní vyzvánění (cca 20 melodií), jsou snad v nějakejch souborech a nejsou přímo součástí FF?
(Edit: ve složce Ringtones vypsané tím programem jsou jen 4 velice krátké midi melodie -tada.wav, welcome a nějaký další, ne však vyzváněcí melodie. A poslední věc - absence sim-karty nemá na spojení telefonu a ukázání všech složek žádnej vliv, předpokládám)

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jerry
badatel
badatel

Založen: 08. 03. 2004
Příspěvky: 102

19.28 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No zatim jsem si myslel, ze skryte disky se otviraji jen na x65 a vyssich, protoze na M55 jsem se dostal vsude kam jsem potreboval rovnou a M50 jsem mel a vzhledem k velikosti dostupneho mista me ani nenapadlo, ze by tam byl jeste nejaky dalsi skryty filesystem. To ze si clovek mohl vybrat aspon 4 melodie byl i tak dost uspech. Smile

Ale mozna by se nejak dalo zvoneni vytahnout z emulatoru. Zvoneni tam funguje, bohuzel midi tam primo nejsou, tak nevim. Pokud by ti to zvoneni stacilo ve wavu, tak by to asi slo nahrat (pokud zvukovka umi nahravat vystup, coz moje neumi).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jerry napsal:
No zatim jsem si myslel, ze skryte disky se otviraji jen na x65 a vyssich, protoze na M55 jsem se dostal vsude kam jsem potreboval rovnou a M50 jsem mel a vzhledem k velikosti dostupneho mista me ani nenapadlo, ze by tam byl jeste nejaky dalsi skryty filesystem. To ze si clovek mohl vybrat aspon 4 melodie byl i tak dost uspech. Smile

Ale mozna by se nejak dalo zvoneni vytahnout z emulatoru. Zvoneni tam funguje, bohuzel midi tam primo nejsou, tak nevim. Pokud by ti to zvoneni stacilo ve wavu, tak by to asi slo nahrat (pokud zvukovka umi nahravat vystup, coz moje neumi).

no asi je to pravda... ty zakladni vyzvaneci melodie jsou soucasti fw... mno nic, jen jsem si je chtel poslechnout na C75ce... ale nejaky vrtani se ve fw mi za to nestoji. ThX

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group