clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Chráníte si displej na mobilu? (Jak?)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Chráníte si displej na mobilu? (Jak?)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chráníte si displej na mobilu?
ANO
37%
 37%  [ 20 ]
NE
62%
 62%  [ 34 ]
Celkem hlasů : 54

Autor Zpráva
J.M.C
mecenáš
mecenáš

Založen: 18. 07. 2005
Příspěvky: 969
Bydliště: Mimoň

SMM

Příspěvky na SM: 600,-
PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2005 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Mam na displeji ochrannu foliu od vyroby.Doma je telefon v stojane,vonku ho nosim v kozenej kapsicke,takze bez skrabanca.
Náš Admin je zářivý příklad toho,jaxe má chovat člověk xvému Siemenskovi
_________________
Nikdy není škoda si udělat víc reklamy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pavels
kolemjdoucí

Založen: 27. 08. 2005
Příspěvky: 14

SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2005 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborná ochrana je GSM Screen Protector. Je to fólie speciálně pro mobily. Pouze doporučuji koupit universal 6x7 cm, nalepit a obříznout dle hrany krycího skla. Prodávají se i na kokrétní typy ale ty pokrývají pouze zobrazovací část krycího skla displeje. Nejlevněji jsem je sehnal na www.e-mates.cz
_________________
M65, fw50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2005 12:04 am    Předmět: Re: Chráníte si displej na mobilu? (Jak?) Odpovědět s citátem

kesu napsal:
Gwin napsal:
kesu napsal:
Zrovna přemýšlím o tom, že se mi můj nový displej na Siemensu hned poškrábe. Chráníte nějak svůj diplej? popř.jak?
obalem wink


No obal moc nepomůže,většinou se pod něj dostane prach a je to ještě horší
Mě dokonale přilnul, takže prach nemá šanci.
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2005 12:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Mam na displeji ochrannu foliu od vyroby.Doma je telefon v stojane,vonku ho nosim v kozenej kapsicke,takze bez skrabanca.


Mám to dosť podobné. Doma v stojane, len keď idem von nepoužívam obal, ale len vrecko...bez kľúčov.
Avšak raz, keď som mal npdzu o vrecká, zavesil som si mobil spolu s kľúčami do krku. Brick wall Ostalo mi asi dve ryhy vzadu na kryte. Embarassed Confused
Z predu je to úplne v pohode.

_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jakub.karasek
všeználek
všeználek

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 600
Bydliště: Rajhradice (Brno)

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2005 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celej rok sem nosil mobil zavěšenej na krku aby se mi nepoškrabal v kapse, ale tak dlouho se nosí mobil na krku až se šňůrka utrhne. Na displeji už sem tam nějakej škrábanec je, ale dokud na něj vidím, tak je to ok. Jinak na ochranu doporučuji čistit displej smirkovým papírem, případně v kapesníkem plným písku. Lépe pak z něj odstraníte nečistoty
_________________
J@M_E5

C25>C35>M35>ME45>M65fw50, Skin:Win_XP, Icons:12 Win_XP>HTC S710 Vox



My life is one big dream

I'm lost in what it means

Don't wake me up cuz its almost over
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2005 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mobil mam bez folie a bez puzdra skoro rok a mam na nom jeden skrabanec asi pol milimetrovy (na prvy pohlad to vobec nevidno) Rolling Eyes Nosim ho vo vrecku, ale davam si pozor - nikdy ho nedam ku klucom Exclamation
_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
zdejak
kolemjdoucí

Založen: 13. 07. 2005
Příspěvky: 21

SMM
PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevidim duvod proc ten displej vubec nejak chranit, pokud se k mobilu chovate dobre, folii nepotrebujete(ja ji na sve CX65 strhl hned po koupi, protoze uprostred displeje byla obrovska bublina)
mobil nosim normalne v kapse a jediny co me stve je ze se fotak v te kapse hned zaprasi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

SMM
PříspěvekZaslal: po leden 02, 2006 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdejak napsal:
nevidim duvod proc ten displej vubec nejak chranit, pokud se k mobilu chovate dobre, folii nepotrebujete(ja ji na sve CX65 strhl hned po koupi, protoze uprostred displeje byla obrovska bublina)
mobil nosim normalne v kapse a jediny co me stve je ze se fotak v te kapse hned zaprasi


JJ ale CX65 toho dost vydrží. Ale na SXG se mi to testovat nechce

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út leden 03, 2006 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jakub.karasek napsal:
Celej rok sem nosil mobil zavěšenej na krku aby se mi nepoškrabal v kapse, ale tak dlouho se nosí mobil na krku až se šňůrka utrhne. Na displeji už sem tam nějakej škrábanec je, ale dokud na něj vidím, tak je to ok. Jinak na ochranu doporučuji čistit displej smirkovým papírem, případně v kapesníkem plným písku. Lépe pak z něj odstraníte nečistoty
heh.. máš svérázny metody číštění...
to já ho ničím nečistím..
a bohudík tomu, že M65 má ten kovovej rám, protože bych na dysplayi měl nejenom milion milimetrových šrábanců ale i hodně hluboky rýhy, ktery mám teď v tom rámu...

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sprandi
kolemjdoucí

Založen: 29. 05. 2005
Příspěvky: 27

SMM
PříspěvekZaslal: út leden 03, 2006 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SMIKEE napsal:
Já už ho mám rok.Tahám ho po kapsách,ale eště (zatim wink )žádnej větší škrábanec

Ja tiez,vobec sa nestaram o mobil.Displej mam uplne bez skriabancov,len je cely dochytany.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koca2
pisatel
pisatel

Založen: 24. 10. 2005
Příspěvky: 239
Bydliště: Olomouc

SMM
PříspěvekZaslal: út leden 03, 2006 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pavels napsal:
Výborná ochrana je GSM Screen Protector.

Tyjo a jak se to tam lepi? Je s tim nejakej problem jako bubliny nebo je to nejak vychytany?? d'oh! Think

_________________
Sony CMD - j5 -> ME45 -> M65 FW 50 - Purple and white prostredi (by me), 12 ikon v menu (by Bonfire), micro reader, EN slovnik, hafo her, Jimm, Matikar, Oskarek, Photo editor, Opera Mini
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
František Janků
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 20. 10. 2004
Příspěvky: 112
Bydliště: Pod Javorinú

SMM
PříspěvekZaslal: út leden 03, 2006 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to já jsem si hned po koupení sehnal "neprůstřelnou" fólii, co se používá na zabezpečení oken v jednom šopu s roletama. Dali mi asi A4 zadara, něco padlo, než jsem se to naučil lepit bez bublin, ale naprosto perfektně drží a můžu to utírat od ťápanců skoro vším. Jinak je schovaný v koženém pouzdru Nokia Shocked neee, je v pouzdře Siemens.
_________________
Kdo hledá, najde...

Na počátku bylo slovo a to slovo bylo Siemensisthebest!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taii
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 29. 07. 2005
Příspěvky: 322
Bydliště: Prague

SMM
PříspěvekZaslal: út leden 03, 2006 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe ja sem folii strhnul jako prvni vec co sem s nim udelal.
A mobil nosim f kapse bez ochrany a je f poho. Ale bez klicu Exclamation

_________________
A 50-> CT65-> CSLT65-FW53-DCA-510

Máme odpověď na všechny vaše otázky...

více na http://www.brambory.xf.cz ... wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
ZeeRaX
všeználek
všeználek

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 784
Bydliště: mam

SMM
PříspěvekZaslal: st leden 04, 2006 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taii napsal:
Hehe ja sem folii strhnul jako prvni vec co sem s nim udelal.
A mobil nosim f kapse bez ochrany a je f poho. Ale bez klicu Exclamation
Hmm.. Ja u M55ky mam od zacatku takovy ten pruhledny plastovy obal - rekl bych, ze se k mobilu choval "velmi" dobre. Mozna tak, ze jsem ho akorat nosil furt u zadni kapsy u kalhot. Ale stejne se mi po roce, kdyz jsem menil krytku (ktera ho btw. kompletne zkurw**** Evil or Very Mad ), tak ten origs byl na dvou mistech napraskly a displej lechce porypany od prachovytch castic a latky Not talking Jo a jeste vystup (ta dira dole) pro napajeni je kolem dokola poskrtany (ne ze bych tak levej Very Happy). Takze ani blby plastovy obal mi nepomohl - a fakt mi nerikejte, ze se k nemu chovam spatne (prece jenom to neni NOKIA Laughing , ale Siemens !!)

EDIT: Taii pode mnou: Hey tak to bych rekl ze jsem mel pech jak prase - ten telefon stal kolem 8000 kč !!! a to jeste + nejaka sleva za vernost T****. A popravde Siemens Super, Telefon Bezvadny, moje m55 totalni kram Mad . Huh, muzu byt rad, ze jsem na Siemens nezanevrel... byl to muj prvni telefon, co jsem si koupil jsou to cca 2-3 roky. Neustale se sekal i s novejsima i tuninngovyma FW. Temer po kazdem stisku klaves se zaseknul.. o proti kamosove mel i kontrastenjsi displej (i po nekolikerem hrani si s kontrastem - jako pres PC pomoci patchu atd.). PRoste jedni slovem SHIT Silenced Sxko sice zatim slouzi, ale aby to nebylo uplne bez problemu, tak mi pro zmenu uplne blbne MMC -neustale mizi adresare etc.

_________________
Sagem RC 825-->Sony CMD-J5-->M55 FW 91 +novej kryt(od vyroby seka)-->SX1 FW: SMO_VII-->15CZ_patched->N70MOD Laughing



Naposledy upravil ZeeRaX dne st leden 04, 2006 4:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
taii
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 29. 07. 2005
Příspěvky: 322
Bydliště: Prague

SMM
PříspěvekZaslal: st leden 04, 2006 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja newim treba ma M55 blbej kryt, nebo si mel proste smulu wink
_________________
A 50-> CT65-> CSLT65-FW53-DCA-510

Máme odpověď na všechny vaše otázky...

více na http://www.brambory.xf.cz ... wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group