clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Soutěž SiemensManie - staň se návrhářem mobilů!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Soutěž SiemensManie - staň se návrhářem mobilů!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2006 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bondcze napsal:
szklepek: a co bys tam chtěl, sice nejsem velkým zastáncem windowsů ale vemsi kde by byli počítače kdyby windows nebyl


U tučňáků

_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 11, 2006 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

davexxxx napsal:
bondcze napsal:
szklepek: a co bys tam chtěl, sice nejsem velkým zastáncem windowsů ale vemsi kde by byli počítače kdyby windows nebyl


U tučňáků
A kde by byli ti tučňáci bez Windowsů? Vznikli jako alternativa pro DOS/Windows. Kdyby nebyly DOS/Win nebo neměly své mouchy, nikdo by Linux pravděpodobně nedělal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 11, 2006 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
davexxxx napsal:
bondcze napsal:
szklepek: a co bys tam chtěl, sice nejsem velkým zastáncem windowsů ale vemsi kde by byli počítače kdyby windows nebyl


U tučňáků
A kde by byli ti tučňáci bez Windowsů? Vznikli jako alternativa pro DOS/Windows. Kdyby nebyly DOS/Win nebo neměly své mouchy, nikdo by Linux pravděpodobně nedělal...


Však taky by se CCCP chtěli předvést že mají něco co USA ne...

_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 11, 2006 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si u svého S85 představoval, že by byly dvě varianty. Jedna by byla klasická siemensovská a druhá varianta by mohla mít otevřený OS, když po něm tolik lidí touží. Ale mně vyhovuje rychlost a jednoduchost Siemensů.
Jinak jsem se snažil navrhovat docela realisticky. Např. paměť 1 GB by nemusel být velký problém, chtěl jsem se vyvarovat takových nesmyslů (i když fantazii se meze nekladly), jako 120 GB HDD, nebo foťák s rozlišením 5 MP a desetinásobným optickým zoomem v dva centimetry tlustém telefonu...

A také jsem chtě lnavrhnout kvalitní telefon. Ne PDA, u kterého by mi vydržela baterka několik hodin provozu displeje. Tím ovšem nechci říci, že se mi nelíbí druhý návrh. Mně by u telefonu taky dost chyběla klávesnice.

Prostě jsem navrhnul docela obyčejný tenký telefon klasické konstrukce.
Desigenově by mi z již představených telefonů nejvíc vyhovoval BenQ Siemens S68. Vypadá to, alespoň podle obrázků, že OS má podobný jako S75. Ale bohužel má paměť 8 MB. Škoda.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

14861.00 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 11, 2006 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli se nepletu tak to bylo o tom abysme udělali mobil jakej bysme chtěli mít ne, a každý má jinej vkus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 11, 2006 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To měla být reakce na můj příspěvek? Proti tomu já nic nemám.

Jenom jsem psal, že jsem se snažil udělat realistický model a takový bych vlastně chtěl mít. Takový by mi stačil. (omlouvám se, pokud to nikoho nezajímá.)

Neříkal jsem, že když to někdo udělá jinak, že je to špatně.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2006 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ehm, no. Právě jsem se vrátil z dovolené a jak tak koukám, tak bych asi měl napsat, jak je možné, že jsem dostal tolik hlasů. Nejprve bych chtěl naprosto upřímně říct, že jsem čekal, že vyhraje ta M105 minimalně tak se stovkou hlasů, protože když se podívám na počítadlo přístupů tady na siemensmanii, tak je ve dne pořád v průměru online více než 150 lidí a ve článku: ´Hlasujte o nejlepší čtenářský návrh telefonu Siemens´ je: zobrazeno celkem: 1800x. To že skoro nikdo neposlal nikomu hlas mě velice překvapilo... Teď už k tomu, jaktože mám tolik hlasů. Možnost vyhrát siemensmaniackou mikinu, kterou si nelze koupit mě opravdu velice lákala a tak jsem několika svým kamarádům návrhy na siemensmanii ukázal a řekl jim, že jestli se jim líbí ten můj návrh a povede se mi vyhrát, že jim tu mikinu budu třeba půjčovat (to jsem myslel spíš jako vtip). Nikomu se samozřejmě poslat mi nějaký valný počet SMS nechtělo a tak jsem jim řekl, že komu se můj návrh opravdu líbí a pošle mi 15 SMS (15 x 3 = 45 Kč a to není zas tak hrozná suma) Dostane ode mě svíticí reklamní propisku RD Softu zdarma. Nakonec jsem rozdal 3 reklamní propisky RD Softu (a to budou nejspíš ty 3 čísla, nevím). Navíc netvrdím, že jsem si sám nějakou tu SMS neposlal (ale 61 jich opravdu nebylo). Doufám, že jsem tímhle vším nijak neporušil pravidla Embarassed (ale myslím, že když ti tři hlasující viděli i ostatní návrhy a nijak jsem je pochopitelně nenutil...) , samozřejmě jsem nečekal, že počty SMS dopadnou tak jak dopadly Sad . Je mi teď z toho trochu trapně, protože jsem tohle vážně nepředpokládal, myslel jsem, že těch 60 hlasů bude prostě průměr, že 1. místo bude mít přes 100 hlasů, druhé třeba 70 a třetí 50...
_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2006 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravidla si neporušil a jestli to vypadá divně (což vypadá), tak jen proto, že ostatní tuto soutěž ignorovali a neposílali téměř žádné hlasy. Ti teď nemají co kritizovat. Soutěží na SM není moc a když nějaká je, mohli by ji podpořit.

Mně na velkém třetím místě je se třemi hlasy taky tak trochu trapně... Když jsem uviděl svůj návrh mezi vítěznými, měl jsem obrovskou radost (což mám stále), ale když jsem si přečtl počet hlasů, rozesmál jsem se.
Ale jsem rád, že alespoň tři (mně neznámí) lidé shledali můj návrh hodný poslání hlasu...

Počet hlasů jsem odhadoval zhruba jako ty.

A k hlasování... Někdo tady psal, že by se měl ukazovat průběh. S tím stejně jako moderátoři nesouhlasím. I když kdyby to bylo na mně, přece jenom bych ukazoval celkový počet všech SMS. A zabránit někomu, aby si poslal hlas, nejde. Ale zavedl bych hlasování z jednoho tel. čísla pouze jednou. To by technický problém nebyl.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepo
začátečník
začátečník

Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 88

74.30 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 14, 2006 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale ta 1. cena je vazne dobra, siemens-aci by to mohli urobit. A dat do toho aj symbian a bola by s toho siemens N-Gate, nahodou velmi dobra
myslienka. A samozrejme dotykovi displej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2006 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem se chtěl jenom zeptat, co za výhru obdrží majitel vylosovaného telefonního čísla, nikde jsem to nějak nenašel Think
Jo a potom ještě, kdy budou výherci kontaktováni pro zaslání osobních údajů k zaslání výher? Anxious

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2006 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RDT napsal:
Já jsem se chtěl jenom zeptat, co za výhru obdrží majitel vylosovaného telefonního čísla, nikde jsem to nějak nenašel Think
Jo a potom ještě, kdy budou výherci kontaktováni pro zaslání osobních údajů k zaslání výher? Anxious
Tobě nepřišel e-mail s žádostí o adresu k zaslání? Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2006 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě taky nic nepřišlo zato že sem si objednal pamětovku z shopu Whistle
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2006 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

romulus napsal:
RDT napsal:
Já jsem se chtěl jenom zeptat, co za výhru obdrží majitel vylosovaného telefonního čísla, nikde jsem to nějak nenašel Think
Jo a potom ještě, kdy budou výherci kontaktováni pro zaslání osobních údajů k zaslání výher? Anxious
Tobě nepřišel e-mail s žádostí o adresu k zaslání? Think


Jo ahá, ono to přišlo dneska, toho jsem si nevšimnul, pardon.
A to telefonní číslo co vyhrálo Question

_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 18, 2006 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RDT napsal:
Jo ahá, ono to přišlo dneska, toho jsem si nevšimnul, pardon.
A to telefonní číslo co vyhrálo Question

To je taky tvoje???

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 20, 2006 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli se ještě dodatečně můžu pochlubit s jedním návrhem... Je vlastně hodně podobný jako můj S85, je to lehce upravený BenQ-Siemens S68.
Samozřejmě by měl paměťovou kartu... Funkce by byly asi takovvé, jak jsem popisoval u S85.

Délka telefonu by byla kolem 9 cm. (úprava S68 spočívala v tom, že jsem ho zkrátil)



EDIT: Z náhledu jsem udělal odkaz na větší obrázek.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3


Naposledy upravil simp dne po únor 20, 2006 3:50 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group