clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Kabel na C10
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Kabel na C10

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tyristor_
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2005
Příspěvky: 158
Bydliště: Praha-Ruzyně

315.18 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2006 10:04 am    Předmět: Kabel na C10 Odpovědět s citátem

Podpruje c10 něco jako komunikaci s PC? Nevíte někdo jak by se něco takového dalo uskutečnit, sehnat, postavit? Potřeboval bych do toho vrazit tel. seznam o dvěstě položkách a nechce se mi to zadávat ručně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sh@dy
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 01. 2005
Příspěvky: 1275
Bydliště: Svidník

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

C10 ma tel. zoznam? Nemyslis nahodou zoznam na SIM karte? Na SIM si to mozes nahrat aj pomocou ineho telefonu...

OT: A ako si sa dostal k tej C10? Preco tam potrebujes dostat 200 cisel?

_________________
A35 -> C35i -> M35i -> C60 +4.14MB+patche -> C62 -> C65 - CsL65 +patche+elf - novy displej //DEAD CPU Sad -> C75 fw22+elf -> nokia 6300 + SIEMENS C65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Tyristor_
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2005
Příspěvky: 158
Bydliště: Praha-Ruzyně

315.18 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 21, 2006 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem ten ubožák s tou rozbitou c65kou, tohle mám místo toho. c10 mám jako náhradu. Jo myslel jsem seznam na SIM, protože nemám pop ruce žádnej připojitelnej telefon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: ne březen 26, 2006 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nojo, tak to budeš muset asi počkat, až potkáš někoho s připojitelným telefonem, nebo si koupit čtečku SIM karet (a nebo rovnou novej telefon a tenhle si nechat jako kuriozitu Smile )
_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
89c2051
kolemjdoucí

Založen: 19. 12. 2006
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podpruje c10 něco jako komunikaci s PC? Nevíte někdo jak by se něco takového dalo uskutečnit, sehnat, postavit? Potřeboval bych do toho vrazit tel. seznam o dvěstě položkách a nechce se mi to zadávat ručně.

Nevím, jestli tato odpověď přichází ještě v úvahu po té době. Omlouvám se, přečetl jsem teto dotaz až dnes. C10 je možné napojit na PC, stačí datový kabel a program (např. SiMoCo). Případné podrobnosti vysvětlím pokud bude zájem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x35, x25 a starší Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group