clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Firmware v.12 pro řadu x65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Firmware v.12 pro řadu x65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Firmware
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nickel
kolemjdoucí

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 29

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 09, 2004 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem si nahrál tu 14tku a zdá se být ok, komunikace s pc je v pohodě. zobrazování jmen místo čísel u sms je zase nějaké pošramocené.. ale jinak ok
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cook man
pisatel
pisatel

Založen: 05. 04. 2004
Příspěvky: 267
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 09, 2004 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem taky upravil kabel 15k odporama mensi nez jsou normalne vzal jsem je z nejake desky z videa nebo tak neco a udelal jsem fw12(stary) a pak mi prestal komunikovat telefon s PC fw12 (nesel nahrat) jinak vse pred tim slo.Nevite cim to bude??? Kabel je jinak COM!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milan M65
badatel
badatel

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 155
Bydliště: Severočesko

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 09, 2004 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nickel napsal:
Teď jsem si nahrál tu 14tku a zdá se být ok, komunikace s pc je v pohodě. zobrazování jmen místo čísel u sms je zase nějaké pošramocené.. ale jinak ok

Počkej,počkej jakou "14" Shocked

_________________
S75 Piano black - FW35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nickel
kolemjdoucí

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 29

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 09, 2004 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to tu ve foru už na několika místech.. jenom se lépe rozhlédni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phile
začátečník
začátečník

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 35

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 09, 2004 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám M65 (A 404), nahrál jsem si fw. 12 přes COM kabel pro x55 (s přidanýma dvěma 15 k odporama) a nemůžu se normálně přes něj připojit. Nahrál jsem si ten novější fw. 12, ale pořád to samý. Až někdo na fóru psal, že to jde tak, když se vypne foun a zapne společně s SiMoCo a pak se to připojí. Mně to tak funguje. S tou fw. 14 radši ještě počkám, uvidím, jaký bude mít ohlasy.
_________________
M65 fw. 08 -> 12 -> 16 -> 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dexter
začátečník
začátečník

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Olomouc

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 10, 2004 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bkf.1 napsal:
dexter napsal:
bkf.1 napsal:
dexter napsal:
bkf.1 napsal:
dexter napsal:
M65 FW12 nekomunikuje ani pres IrDA ani COM, USB nemam jak vyzkouset


Takže ty jsi updatoval přes COM kábl? a originál DCA-500 nebo upravenej? A co máš za variantu (A409, A408... atd.)?


kabel mam upravenej a variantu mam A100


A ten kábl máš kupovanej? A jaks ho upravil? Přidáním dvou odporů 15kOhm? A kdes vzal ty odpory a jakej mají výkon (ve voltech)?


Jasne ze sem ten kabel koupil a neukrad
teda mame ho s kamosem napul.
Kamos mi do nej napajel dva SMD odpory, ja s SMD neumim a hlavne na to nemam trpelivost Not talking
A odpory koupis v kazdym obchode s elektro soucastkama, treba u Krcmare, Kvapila na Roznavske, ...
A jakej maji ztratovej vykon nemam tucho, ale rek bych tak 125mW, max 250mW

BTW vykon se meri ve Wattech, popr VoltAmperech


Oki Wink nejsem radio-amater ale radio-antitalent Wink To nechápu jaktože ti kábl po této úpravě funguje i na flešování :/ Jinak vím kde koupit odpory, ale potřebuju jim říct přesný hodnoty nestačí jen vědět že maj bejt 15kOhmový :/


jasne, na tohle ti staci v poho 125mW, ale nejmensi klasicky jsou tusim 250mW

_________________
C25, C35i, ME45, M65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 10, 2004 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dexter napsal:
bkf.1 napsal:
dexter napsal:
bkf.1 napsal:
dexter napsal:
bkf.1 napsal:
dexter napsal:
M65 FW12 nekomunikuje ani pres IrDA ani COM, USB nemam jak vyzkouset


Takže ty jsi updatoval přes COM kábl? a originál DCA-500 nebo upravenej? A co máš za variantu (A409, A408... atd.)?


kabel mam upravenej a variantu mam A100


A ten kábl máš kupovanej? A jaks ho upravil? Přidáním dvou odporů 15kOhm? A kdes vzal ty odpory a jakej mají výkon (ve voltech)?


Jasne ze sem ten kabel koupil a neukrad
teda mame ho s kamosem napul.
Kamos mi do nej napajel dva SMD odpory, ja s SMD neumim a hlavne na to nemam trpelivost Not talking
A odpory koupis v kazdym obchode s elektro soucastkama, treba u Krcmare, Kvapila na Roznavske, ...
A jakej maji ztratovej vykon nemam tucho, ale rek bych tak 125mW, max 250mW

BTW vykon se meri ve Wattech, popr VoltAmperech


Oki Wink nejsem radio-amater ale radio-antitalent Wink To nechápu jaktože ti kábl po této úpravě funguje i na flešování :/ Jinak vím kde koupit odpory, ale potřebuju jim říct přesný hodnoty nestačí jen vědět že maj bejt 15kOhmový :/


jasne, na tohle ti staci v poho 125mW, ale nejmensi klasicky jsou tusim 250mW


Oki Wink zkusím vypájet něco ze staré desky Wink Koupil jsem si nějaký odpory 0,2V a 0,6V (prej to je ten výkon:/ klasický drátěný a když je přidám, tak mi CX65ka komunikuje (pořád fw08), ale po chvilce pípne, displej zhasne, objeví se linka přes display a obraz na displeji pomalu pohasne. Podle mě, je to tím, že do telefonu jde pořád moc proudu. Kdosi na GSM Foru mi radil, ať přidám dvě zenerky (2,7V) na piny 2-3 a 2-4 a ustřihnu pin1 na sériovém konektoru (to jsem vyřešil tím, že jsem ustřihl vodič k pinu1 na jednom starém COM portu a připojil tento port jako COM2). Jinak mám neoriginál sériový Koracell kábl a zatím mi to s těma zenerkama nefakalo:/ nevím proč, ale s těma zenerkama už se na founu nezobrazuje "Plugged in: DCA-500" ale jen "Plugged in:" a kábl samozřejmě nefachá. Když je oddělám a nechám tam jenom odpory, tak foun zobrazuje "Plugged in: DCA-500" jde s ním komunikovat např. přes SiMoCo, ale nejde s ním flashovat:/ Nějaký návrhy? Kdyžtak když seš z Olmika, tak bys mi mohl helfnout osobně ne? Už bych rád udělal návod a vyřešil tuhle kabelovou šaškárnu, co na nás Siemensy připravili (samozřejmě bych tě napsal do návodu jako spolutvůrce Wink

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milan M65
badatel
badatel

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 155
Bydliště: Severočesko

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 10, 2004 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste se mrknout sem http://interface.beinspired.cz/index.php?s=info/blesk&clanek=425 možná je to řešení problému s nahráváním 12Fw Think
_________________
S75 Piano black - FW35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milan M65
badatel
badatel

Založen: 10. 07. 2004
Příspěvky: 155
Bydliště: Severočesko

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 11, 2004 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak právě sem nahrál FW12 do mý M65.Kabel DCA-510 USB (COM3) trvalo to 30minut a všechno proběhlo v pohodě.Komunikace s PC přes MPM běží korektně Dancing .Na těch origoš kabelech asi něco bude . Skoušel sem ten Photoeditor a nemaká ,ale protože ho nepoužívám tak mi to ani nevadí.Takže konečně spokojenost na 100% Applause

Jo taky se vám tak blbě načítaj tyhle stránky????????????

_________________
S75 Piano black - FW35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cook man
pisatel
pisatel

Založen: 05. 04. 2004
Příspěvky: 267
Bydliště: Ostrava

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 11, 2004 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsem psal ja s tim zapnutim a zaroven spustenim somco je to jedina sance jak se s PC spojit doufam ze je to jen fw a novejsi verze to vyresi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Xfantasy
(člen klubu SM)
všeználek
(člen klubu SM)<br>všeználek

Založen: 28. 04. 2004
Příspěvky: 713
Bydliště: Most

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 12, 2004 1:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S těma devítkama se by se měl mobil dostat do továrního resetu,což by mělo asi ošálit momentální připojení kabelu.Někde jsem čet,a myslim si to taky,že je to tím napájením mobilu (nabíjení).Stačí pouze vypnou nabíjení a mělo by se to hlásit jako DCA500 a mělo by to fungovat.
Tím resetem 9999 se pravděpodobně odpojí od nabíjení.

Bohužel ještě nemám mobil 65,takže nemohu potvrdit.

_________________
C35i;ME45@S45i;CF62

nyní SX1-nejlepší foun pod sluncem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CX65
začátečník
začátečník

Založen: 29. 07. 2004
Příspěvky: 63

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 12, 2004 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bkf.1 napsal:
dexter napsal:
bkf.1 napsal:
dexter napsal:
bkf.1 napsal:
dexter napsal:
bkf.1 napsal:
dexter napsal:
M65 FW12 nekomunikuje ani pres IrDA ani COM, USB nemam jak vyzkouset


Takže ty jsi updatoval přes COM kábl? a originál DCA-500 nebo upravenej? A co máš za variantu (A409, A408... atd.)?


kabel mam upravenej a variantu mam A100


A ten kábl máš kupovanej? A jaks ho upravil? Přidáním dvou odporů 15kOhm? A kdes vzal ty odpory a jakej mají výkon (ve voltech)?


Jasne ze sem ten kabel koupil a neukrad
teda mame ho s kamosem napul.
Kamos mi do nej napajel dva SMD odpory, ja s SMD neumim a hlavne na to nemam trpelivost Not talking
A odpory koupis v kazdym obchode s elektro soucastkama, treba u Krcmare, Kvapila na Roznavske, ...
A jakej maji ztratovej vykon nemam tucho, ale rek bych tak 125mW, max 250mW

BTW vykon se meri ve Wattech, popr VoltAmperech


Oki Wink nejsem radio-amater ale radio-antitalent Wink To nechápu jaktože ti kábl po této úpravě funguje i na flešování :/ Jinak vím kde koupit odpory, ale potřebuju jim říct přesný hodnoty nestačí jen vědět že maj bejt 15kOhmový :/


jasne, na tohle ti staci v poho 125mW, ale nejmensi klasicky jsou tusim 250mW


Oki Wink zkusím vypájet něco ze staré desky Wink Koupil jsem si nějaký odpory 0,2V a 0,6V (prej to je ten výkon:/ klasický drátěný a když je přidám, tak mi CX65ka komunikuje (pořád fw08), ale po chvilce pípne, displej zhasne, objeví se linka přes display a obraz na displeji pomalu pohasne. Podle mě, je to tím, že do telefonu jde pořád moc proudu. Kdosi na GSM Foru mi radil, ať přidám dvě zenerky (2,7V) na piny 2-3 a 2-4 a ustřihnu pin1 na sériovém konektoru (to jsem vyřešil tím, že jsem ustřihl vodič k pinu1 na jednom starém COM portu a připojil tento port jako COM2). Jinak mám neoriginál sériový Koracell kábl a zatím mi to s těma zenerkama nefakalo:/ nevím proč, ale s těma zenerkama už se na founu nezobrazuje "Plugged in: DCA-500" ale jen "Plugged in:" a kábl samozřejmě nefachá. Když je oddělám a nechám tam jenom odpory, tak foun zobrazuje "Plugged in: DCA-500" jde s ním komunikovat např. přes SiMoCo, ale nejde s ním flashovat:/ Nějaký návrhy? Kdyžtak když seš z Olmika, tak bys mi mohl helfnout osobně ne? Už bych rád udělal návod a vyřešil tuhle kabelovou šaškárnu, co na nás Siemensy připravili (samozřejmě bych tě napsal do návodu jako spolutvůrce Wink


Jak popisuješ ze ti telefon pipne a vypne se, tak to mi dělal u fw 8 hned jak jsem začal s telefonem komunikaci přes infra nebo kabel :-& , nastěstí nový fw 12SE šel flashnout bez problému, od přehrání fw mi komunikace funguje perfektně Dancing

_________________




Alcatel OT -> Siemens C25 -> Siemens C35i -> Siemens S45 -> Sony Ericsson T610 -> Siemens CX65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Firmware Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group