clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - E-shop SiemensManie v provozu!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

E-shop SiemensManie v provozu!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Darth PZ napsal:
Tak třetí den a pořád nic.... Rolling Eyes achjoo...


Sem ti to už řikal,objednej si to jinde a budeš to mít doma dřív wink

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
Darth PZ napsal:
Tak třetí den a pořád nic.... Rolling Eyes achjoo...


Sem ti to už řikal,objednej si to jinde a budeš to mít doma dřív wink


Jamaica: klidek Evil or Very Mad mam pocit,ze zabudas ktorej stranky si bol donedavna clenom tymu Not talking

Darth: trosku strpenia,cele sa to iba rozbieha,mohli nastat nejake pociatocne problemy...urcite Ti to coskoro pride.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lol, koukam mate tam pro me zajimavou cenu Smile) 0kc za SL75 Very Happy to bych bral Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dobrý.. psali mi že v pondělí ji mám doma Smile
_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:

Jamaica: klidek Evil or Very Mad mam pocit,ze zabudas ktorej stranky si bol donedavna clenom tymu Not talking


To že sem byl členem týmu neznamená že budu obhajovat obchod kterej neni ani natolik solidní aby potvrdil objednávku,tak mi neřikej abych se sklidnil Evil or Very Mad Mužu snad říct vlastní názor,nebo ne??Nebo mužu řikat jen to co bude odsouhlasený "vrchností"?(nejsi komunista,že ne,aby byla diktatura proletariátu a jedný strany)Neřek sem nic špatnýho o SM ani sem neútočil na SM,jen sem řek že si to měl objednat jinde,tak nevim co se do mě navážíš.Tobě by se to taky nelíbilo,kdyby si si udělal objednávku a nevěděl jestli ji někdo přijal a nebo ne. 8)

edit jamaica - škubeš se tak že bych si myslel že z tý objednávky máš procenta Whistle

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
hanni napsal:

Jamaica: klidek Evil or Very Mad mam pocit,ze zabudas ktorej stranky si bol donedavna clenom tymu Not talking


To že sem byl členem týmu neznamená že budu obhajovat obchod kterej neni ani natolik solidní aby potvrdil objednávku,tak mi neřikej abych se sklidnil Evil or Very Mad Mužu snad říct vlastní názor,nebo ne??Nebo mužu řikat jen to co bude odsouhlasený "vrchností"?(nejsi komunista,že ne,aby byla diktatura proletariátu a jedný strany)Neřek sem nic špatnýho o SM ani sem neútočil na SM,jen sem řek že si to měl objednat jinde,tak nevim co se do mě navážíš.Tobě by se to taky nelíbilo,kdyby si si udělal objednávku a nevěděl jestli ji někdo přijal a nebo ne. 8)

edit jamaica - škubeš se tak že bych si myslel že z tý objednávky máš procenta Whistle


s*r na to... ja uz na ne kaslu od ty doby s tim "warezem" se mi zda ze ze SM stava tovarna na penize... sice to pro urcity lidi neni spatny, ale uz to proste neni drivejsi SM Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
busch
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 02. 2004
Příspěvky: 2675
Bydliště: Praha & Olomouc

27.84 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LOL, továrna na peníze
_________________
Stav dobytka oproti minulému roku nezměněn. Méně krav, ale zato více volů. Také sviní je letos dost.

Nokia 6234, Ericsson T65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

busch napsal:
LOL, továrna na peníze


no pro tebe ne wink ty timhle nic nevydelas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
hanni napsal:

Jamaica: klidek Evil or Very Mad mam pocit,ze zabudas ktorej stranky si bol donedavna clenom tymu Not talking


To že sem byl členem týmu neznamená že budu obhajovat obchod kterej neni ani natolik solidní aby potvrdil objednávku,tak mi neřikej abych se sklidnil Evil or Very Mad Mužu snad říct vlastní názor,nebo ne??Nebo mužu řikat jen to co bude odsouhlasený "vrchností"?(nejsi komunista,že ne,aby byla diktatura proletariátu a jedný strany)Neřek sem nic špatnýho o SM ani sem neútočil na SM,jen sem řek že si to měl objednat jinde,tak nevim co se do mě navážíš.Tobě by se to taky nelíbilo,kdyby si si udělal objednávku a nevěděl jestli ji někdo přijal a nebo ne. 8)

edit jamaica - škubeš se tak že bych si myslel že z tý objednávky máš procenta Whistle


Nebudem to tu rozoberat..ked si taky nechapavy,vysvetlim Ti to poobede na ICQ...

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darth: vidis,hovoril som,ze sa to vysvetli wink

N3o21: ja zasnem Shocked tovarna na peniaze,to snad nemyslis vazne? NIKTO z nas,co travime stovky a tisicky hodin na tejto stranke,aby ste taki,ako Ty, mali stale nieco nove,aby sme vam pomahali a zachranovali vase telefony,nemal z tejto stranky ani zlomeny halier !!!!
Ja vobec nechapem,o akej tovarni na peniace tu placas....tovaren z coho?Z tych par reklam?Alebo z obrazkov a hier na telefony?Co to je?Ved iba jeden mesiac vymozenosti mat vlastny server,ktory pri desiatkach GB mesacneho prenosu dat potrebujeme,stoji vyse 2000 ceskych korun. Myslite si,ze je to zadarmo?Ze nam niekto nieco da len tak za vatikanske "panboh zaplat"?Ze nam telefony na recenzie padaju na stol z neba? Ze sa technicke zalezitosti vybavia sami a auta chodia na vzduch?A rozne ceny sa kupia samy?Mnohokrat sme boli na hrane,ze sme to tu skoro zavreli.....a potom by ste si mohli pri zadani stranky siemensmania.cz akurat tak pozriet iba na nejaku blbu hlasku vo svojom prehliadaci.

Tak sa uz konecne aj zamyslite a porozmyslajte trochu....a neberte toto vsetko ako samozrejmost,ktora nas nic nestoji.........

....a tymto som to vlastne vysvetlil aj Jamaicovi.

P.S...a iba som si zase zbytocne zdvihol adrenalin Brick wall

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co si vysvětlil mě?Co mě tady do toho taháš?Do debaty o platbě za hosting a problémama s platbou hostingu,o tom sem neřek ani slovo!Přestaň se do mě navážet.
Řek sem jen ať si to objedná jinde když mu nedokážou ani potvrdit objednávku!!!Tady máš sled událostí:
Arrow út leden 17, 2006 2:04 pm
Darth PZ napsal:
Tak sem si objednal tu kartu jak sem sliboval...

st leden 18, 2006 6:29 am
Darth PZ napsal:
No už je to den a u mé objednávky je pořád napsáno Přijato a pod tím jsou tři pomlčky --- a to nejspíš znamená že nebylo přijato...

pá leden 20, 2006 8:17 am
Darth PZ napsal:
Tak třetí den a pořád nic.... Rolling Eyes achjoo...

pá leden 20, 2006 8:26 am
jamaica napsal:
Darth PZ napsal:
Tak třetí den a pořád nic.... Rolling Eyes achjoo...

Sem ti to už řikal,objednej si to jinde a budeš to mít doma dřív wink


Je z toho patrnej nějakej útok na SM??Neni.Tak se hoď do klidu!
DarthPZ udělal objednávku v úterý a potvrdili mu ji v pátek.
Tohle je standartní postup?Myslim že ne.Jestli v tom byli technické potíže nebo ne,to mě jako zákazníka nezajímá.Za tu dobu už by tu kartu měl doma 2x,kdyby ji objednal jinde.Tak sem mu jen poradil ať si ji jinde objedná.A jestli to nemužeš vydejchat,Tvuj problém.Nemusíš kuli tomu hned prudit a házet na mě patky že sem byl členem týmu,to s tim nemá nic společnýho.Všichni to pochopili správně jen Ty si nějakej vztahovačnej.
A dál se o tom nemínim bavit veřejně,pokud Tvoje problémy přetrvávají,napiš mi na ICQ.

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecanz
čestný člen
čestný člen

Založen: 12. 03. 2005
Příspěvky: 3706
Bydliště: Kostice

14931.66 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nee.. už mi volali včera ale to sem zrovna nebyl u telefonu tak sem to nemohl vzít... ale i tak by mi to přišlo v pondělí...
A N3o21 tos trošku přehnal ne?? Uvědomuješ si že tohle všechno děláme ve volném čase a že ty peníze které se získají s prodeje triček, eshopu, java her anebo reklam stačí sotva na pokrytí nákladů za hosting tří serverů??

_________________
-> SE S500i + 2GB M2 + Vodafone CZ <-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže abych tuhle diskusi nějak uzavřel:
Darthova objednávka byla v našem e-shopu úplně první a bohužel špatně zafungovalo potvrzování objednávek, aniž bysme o tom věděli, dokud se neozval tady na fóru. To se bohužel stává.
Jamaicovu radu si asi vezmu k srdci a nebudeme raději už na SM rozjíždět žádné nové projekty, aby nedošlo k nějaké nesolidnosti v začátcích. Think

2 N3o21: nevím jestli se mám smát, nebo plakat nad Tvým uvažováním. Pokud myslíš, že je SM továrna na peníze, jdi do toho taky a udělej si takový web.
Kdyby nás začalo víc lidí takhle obviňovat z toho, že to děláme pro peníze, tak toho klidně ze dne na den necháme. Klidně se o ty "milióny" připravíme.
A pokud jde o Tvůj mindrák s warezem, už s tím JDI NĚKAM!! Warez je trestný a my kvůli němu nebudeme ohrožovat SM, která je o mobilech. A hotovo.
Jestli se Ti SM nelíbí, nechoď sem prosím a hlavně zde nic nepiš. Ušetři si čas. Díky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MCB
všeználek
všeználek

Založen: 10. 10. 2005
Příspěvky: 632
Bydliště: PHA/PLZ

4298.08 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

N3o21 byl zřejmě čestvě po požití toho co má na obrázku... Eh?
_________________
Motorka StarTAC-> Legenda C35i-> M65 -> M75 -> S75 + Nokia 2630 -> SE XPERIA MINI ST15i (+Nokia 2630)

[size=8][color=red]"NOTHING IS FORGOTTEN, NOTHING WILL BE FORGOTTEN"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow Trochu OT - každej web je ztrátovej,i ten co je pro obchody a jiný podnikatelský věci(vždycky se v tom jen utopěj peníze).A to nemluvim o stránkách dělanejch jako koníček,vidim to na svejch stránkách.Platíš si z vlastního net,hosting,doménu.A užitek jen ten že Tě potěší když tam přijdou lidi.A to ani zdaleka nemam takový náklady jako sou za provoz SM.
Tolik jen na vysvětlenou aby si některý jedinci uvědomily jak to je s provozem webu.Vim že to tady kluci platěj ze svýho.Stačí se jen podivat kolik stojí server hosting měsíčně a kolik vydělá ta reklama co je tady.
Ta reklama pokreje tak z bídou třetinu nákladů.Kdyby měl někdo zájem si to ověřit,zkuste se zeptat na nějakejch stránkách co nabízej výměnou reklamu.Musíte mít velikánskou návštěvnost a stejně to nestojí za nic.( teda pokud by ste nechtěli stránky jako je MM,kde je to samá reklama a orientace na stránce je téměř nemožná kuli tý reklamě).
Na druhou stranu taky chápu normální uživatele že je tohle nezajímá a buď stránka funguje nebo ne.
Arrow Jinak sem zvědavej jaká bude akce na tu S75,jestli bych do ní šel.Teda pokud do ní bude funkční FW.A nebo počkat až Romulus s Weitlesem dojednaj akci na SXG75 Whistle

_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group