clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S75 - koupeno - zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S75 - koupeno - zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 163, 164, 165  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
truhlik
elfmaster
elfmaster

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Praha

8069.50 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

weidmann napsal:
Tak jsem si prave nahrál do tel FW20...
Prví poznatek je,že se mi zdá pomalejší Sad vic jsem toho zatim nestihl zkusit...
A mam problem,kdyz zapnu mobil,tak mi zacne neco načítat,tento problem jsem mel uz i v FW17 a načte se maximálně bílá obrazovka,z ktery musim vyjet červeným tlačítkem... Brick wall
Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Nebo není v telefonu nějaká složka,v který se pustí vše po startu?

Děkuji "sirob" za nový FW... Applause


ja mam zatim jeste fw 17, ale problem s tim nacitam taky pozoruju. nedelal to od zacatku, zacal az pozdeji. a presne jak popisujes, vpodstate nic nenacte, a je potreba macknout cerveny tlacitko ( a to dokonce dvakrat).
ted zkusim zvysit na verzi 20 a uvidim, jaky zmeny zpozoruju,
taktez dekuji za novy fw a doufam ze priliv dalsich verzi bude opet pokracovat Very Happy

_________________
Motorola AMIO --> SL45i v56 tuned --> S75 v47 + FFS v40 + map v40 + Flash Patch
Svatky - 06
DApp - 055b
Elfpack.wz.cz Elfpack česky by truhlik Razz
http://sl45i.wz.cz/ SL45i patche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wosuk
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 428

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 9:16 am    Předmět: nacitani pri zap. Odpovědět s citátem

nemate nahodou nastaveny v imsg pripojeni pri zapnuti?? potom totiz nacita a nic nenacte, pac to nefunguje Idea za fw taky dik.. dokud ale nekdo nepotvrdi, ze uz se nevypina pri pripojeni na internet, tak ho tam nedam, zatim me kazda nova verze spis nas*ala... doufam, ze uz to ale pujde Pray
_________________
Siemens S8, Alcatel OT easy -> view, N 3310, MT50, M55, S55, S65, S75, SL75 a N73
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
truhlik
elfmaster
elfmaster

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Praha

8069.50 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sem koukal ze verze 20 neobsahuje FFS, nebude potreba pri zavadeni? pokud by se treba nahodou neco podelalo. neslo by ho dat ke stazeni? aspon treba jen na chvilku, kdyztak bych ho povesil treba nekam jinam.
_________________
Motorola AMIO --> SL45i v56 tuned --> S75 v47 + FFS v40 + map v40 + Flash Patch
Svatky - 06
DApp - 055b
Elfpack.wz.cz Elfpack česky by truhlik Razz
http://sl45i.wz.cz/ SL45i patche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sirob
pisatel
pisatel

Založen: 14. 09. 2005
Příspěvky: 255
Bydliště: Bratislava (SK)

678.24 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

truhlik napsal:
sem koukal ze verze 20 neobsahuje FFS, nebude potreba pri zavadeni? pokud by se treba nahodou neco podelalo. neslo by ho dat ke stazeni? aspon treba jen na chvilku, kdyztak bych ho povesil treba nekam jinam.

Mam aj FFS, len vcera som na to zabudol Sad
Dnes vecer pridam aj to.

_________________
Boris

S8->C35i->M35(+patch)->M50->ME45i(+patch)->S55(1.71MB)->S75(fw47)+SL75(fw39retail edition!) -> Nokia N82 Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
truhlik
elfmaster
elfmaster

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Praha

8069.50 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 9:59 am    Předmět: Re: nacitani pri zap. Odpovědět s citátem

wosuk napsal:
nemate nahodou nastaveny v imsg pripojeni pri zapnuti?? potom totiz nacita a nic nenacte, pac to nefunguje Idea za fw taky dik.. dokud ale nekdo nepotvrdi, ze uz se nevypina pri pripojeni na internet, tak ho tam nedam, zatim me kazda nova verze spis nas*ala... doufam, ze uz to ale pujde Pray


diky, bylo to tim, ale ze trvalo, nez sem tu mrsku nasel kde se nastavuje Smile
Menu -> Zpravy -> Inst. Msg. Zprava -> zmacknout potvrzovaci tlacitko -> zde nastavit nejakou prezdivku, aby vas to pustilo dal -> Nastaveni -> Automaticky login nastavit na "vyp(manual)" tot vse.

mozna existuje i jednodussi cesta, kde to nastavit, ale tu ja nenasel.

_________________
Motorola AMIO --> SL45i v56 tuned --> S75 v47 + FFS v40 + map v40 + Flash Patch
Svatky - 06
DApp - 055b
Elfpack.wz.cz Elfpack česky by truhlik Razz
http://sl45i.wz.cz/ SL45i patche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
weidmann
začátečník
začátečník

Založen: 11. 01. 2006
Příspěvky: 68

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 11:22 am    Předmět: Re: nacitani pri zap. Odpovědět s citátem

truhlik napsal:
wosuk napsal:
nemate nahodou nastaveny v imsg pripojeni pri zapnuti?? potom totiz nacita a nic nenacte, pac to nefunguje Idea za fw taky dik.. dokud ale nekdo nepotvrdi, ze uz se nevypina pri pripojeni na internet, tak ho tam nedam, zatim me kazda nova verze spis nas*ala... doufam, ze uz to ale pujde Pray


diky, bylo to tim, ale ze trvalo, nez sem tu mrsku nasel kde se nastavuje Smile
Menu -> Zpravy -> Inst. Msg. Zprava -> zmacknout potvrzovaci tlacitko -> zde nastavit nejakou prezdivku, aby vas to pustilo dal -> Nastaveni -> Automaticky login nastavit na "vyp(manual)" tot vse.

mozna existuje i jednodussi cesta, kde to nastavit, ale tu ja nenasel.


Děkuju za pomoc Applause ,bylo to přesně tak... Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evina36
kolemjdoucí

Založen: 01. 01. 2006
Příspěvky: 7

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 4:08 pm    Předmět: S75 patche Odpovědět s citátem

Kedy uz budu na S75 nejake patche? Hand
Stale len firmware su k dispozicii, mam zatial len fw15 a za 2 tyzdne co mam mobil.Mne zamrzol len raz, inak je v pohode.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sirob napsal:
truhlik napsal:
sem koukal ze verze 20 neobsahuje FFS, nebude potreba pri zavadeni? pokud by se treba nahodou neco podelalo. neslo by ho dat ke stazeni? aspon treba jen na chvilku, kdyztak bych ho povesil treba nekam jinam.

Mam aj FFS, len vcera som na to zabudol Sad
Dnes vecer pridam aj to.

Prosím ještě o radu jak FFS do S75 ládovat. To co bylo přibalené k 16 mi nešlo do mobilu dostat. Psalo to hlášku, že byl odmítnutý přístup k vytvoření adresáře cache. Dík.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vblaha
kolemjdoucí

Založen: 07. 02. 2006
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 6:34 pm    Předmět: Kalendář - nefunguje oznámení uložených událostí Odpovědět s citátem

Pánové, prosím o pomoc, jsem z toho již velice zoufalý Brick wall
Mám S75 s FW13 (ofic.) a předtím s FW12, stále stejný problém: mema v kalendáři se neozývají, tzn. přestože mají nastavené ohlášení předem, alarm je zapnutý, melodie nastavená atd. tak místo toho, aby se objevil alarm a začal hrát, nic se nestane a po chvíli se objeví v seznamu zmeškaných alarmů.
Zkoušel jsem již úplně všechno (kalendář je pro mne snad důležitější než volání) a jediná možnost je všechno vymazat a pak dát vynucenou plnou synchronizaci s Outlookem - pak se na displeji objeví ikonka alarmu (žluté složky s malým budíkem) a pak již to funguje normálně. Ale jen chvíli, po určité době (nepřišel jsem na to kdy) to zase přestane oznamovat Crying or Very sad

Předem moc děkuji za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud si tam z nějakého důvodu (mě nepochopitelného) nechceš nahrát nový fw sám, vyraž do servisu, ať ti ho tam nahrají. Fw 12 i 13 jsou o ničem. Ne že by fw 16, 17 byly o tolik lepší, ale snad ti to tento problém vyřeší (tak jako třeba posunutý budík, atd...). A možná, že ti tam rovnou dají fw20.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
berda
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 17. 09. 2004
Příspěvky: 383
Bydliště: Kolín

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 9:01 pm    Předmět: moje poznatky z fw20 Odpovědět s citátem

Tak jsem dnes uploadoval do telefonu fw20 a tady jsou moje prozatimní postřehy (budu je případně doplňovat podle toho, co zjistím):

vylepšení:
-při čtení SMS se zobrazuje čas přijetí (ovšem JEN při čtení, v Menu->Zprávy->Přijaté SMS/MMS se čas stále nezobrazuje)

zhoršení
-telefon o poznání déle startuje; od zadání PIN do možnosti telefon používat uplyne zhruba minuta, kdy telefon načítá pozadí a vůbec všechno kolem; ve fw17 to šlo mnohem rychleji. Potom je už ale telefon rychlý stejně jako v předchozím fw17 (alespoň podle mého laického a uživatelského pozorování, nemám to podložené nějakými hmatatelnými důkazy)

co se nezměnilo (a je podle mne bug)
-stále zůstává šipka u GPRS (GPRS>), i když spojení není dávno aktivní //EDIT: Byl jsem upozorněn, že jsem slepejš slepej a já se kaju. U GPRS nezůstává šipka, ale po odpojení se šipka mění v kosočtverec. Jenže rozdíl je tak minimálně znatelný, že jsem to zkrátka nerozlišil, já hlupák stará, hlava děravá... Prostě zvyk na |GPRS| z řady x65 u mne přetrval...
-v nastavení Doručených jsou u smazání pořád jen možnosti Nikdy a Denně, Okamžitě (jako to bylo minimálně u řady x65) stále chybí; omlouvám se těm, kteří tohle nepovažují za mínus, já bohužel ano
-po vložení textové šablony (předlohy) do SMS zůstane kurzor PŘED tímto textem, což mi nepřijde moc user-friendly... Not talking

Další poznatky případně dodám, přeci jen mám fw v telefonu teprve něco kolem tří hodin... wink

_________________
Berda

mc920->t10->c35i->s35->me45/me45i->mt50->a55/c55->c65/csl65->lg c2200->s75


Naposledy upravil berda dne st únor 08, 2006 4:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
truhlik
elfmaster
elfmaster

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Praha

8069.50 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste bych dodal, ze uz si pomatuje nastaveni blesku.

s tim pomalym bootovanim souhlasim

jinak (mozna je to jen muj ubjektivni pocit) mi prijde, ze prochazeni slozkama je o neco rychlejsi (ale ruku do ohne bych za to nedal)

cas semesek stale blbne

!! pri upgradeovani mi to trochu ponicilo semesky, nekolik z prichozich to nacpalo do konceptu (nekolik jedna),

a prijde mi pomaljesi fotak. kvalitu si netroufnu posuzovat

stabilita - to zatim nejde posoudit, telefon jeste nezamrz (s fw20), ale mam od rana. uz se 17 byl dost stabilni a spadnul asi jen jednou ci dvakrat.

odpojovani po pul minute pretvrvava

stale nevim jak smazat video z kontaktu.

to je prozatim vse, co si o verzi 20 mysoim. at tyto (a ty o prispevek vyse) poznatky nekdo budto odsouhlasi nebo popripade doplni/vyvrati.

_________________
Motorola AMIO --> SL45i v56 tuned --> S75 v47 + FFS v40 + map v40 + Flash Patch
Svatky - 06
DApp - 055b
Elfpack.wz.cz Elfpack česky by truhlik Razz
http://sl45i.wz.cz/ SL45i patche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

truhlik napsal:

odpojovani po pul minute pretvrvava


co jsi tím myslel? V jimmovi? Jinak teď jsem doládoval do mobilu a testuji vypínání při připojení k netu. Souhlas, blesk si pamatuje , alespoň nějaké vylepšení. Pokud vydají nový fw co dva týdny a alespoň něco opraví tak to odhaduji, že za půl roku je to parádní mobil. Jinak download fw20 zde na SM nějak není k dispozici.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
berda
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 17. 09. 2004
Příspěvky: 383
Bydliště: Kolín

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

truhlik napsal:
jeste bych dodal, ze uz si pomatuje nastaveni blesku.


nevím, nezkoušel jsem... wink

truhlik napsal:
jinak (mozna je to jen muj ubjektivni pocit) mi prijde, ze prochazeni slozkama je o neco rychlejsi (ale ruku do ohne bych za to nedal)


tohle fakt neposoudím, mikrosekundy neumím zachytit... Podle mne se telefon rozhodně nijak nezpomalil, byl rychlý už ve fw17...

truhlik napsal:
cas semesek stale blbne


no, já je už v minulém fw17 všechny smazal a od té doby je čas v pohodě (i po přehrání)

truhlik napsal:
!! pri upgradeovani mi to trochu ponicilo semesky, nekolik z prichozich to nacpalo do konceptu (nekolik jedna)


to se mi nestalo, všechny SMS jsou stále čitelné a všechny mi zůstaly v příchozích, zkrátka tam, kde byly... Think

truhlik napsal:
stabilita - to zatim nejde posoudit, telefon jeste nezamrz (s fw20), ale mam od rana. uz se 17 byl dost stabilni a spadnul asi jen jednou ci dvakrat.

odpojovani po pul minute pretvrvava


tohle spojím: mně ve fw17 telefon nezamrzl ani jednou (byl tam celé tři dny... ), naopak ve fw20 bylo jednou píp-chcíp, právě když jsem v Jimmovi nastavil Connection keep alive vyšší než 29 vteřin... Ale jinak pohoda, všechno funguje a předpokládám, že tohle byl na dlouhou dobu jediný SW pád telefonu

Víc jsem toho zatím osobně nepochytil...

_________________
Berda

mc920->t10->c35i->s35->me45/me45i->mt50->a55/c55->c65/csl65->lg c2200->s75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
truhlik
elfmaster
elfmaster

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 405
Bydliště: Praha

8069.50 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 11:22 pm    Předmět: S75 a zaznamik hovoru!! Odpovědět s citátem

prosim nektereho majitele o potvrzeni...

oficialne nahravani hovoru nepodporuje, avsak hovor lze zaznamenat!!

pri hovoru neni zpusob jak se dostat do menu. ale klavesove zkratky funguji. na ovladaci kriz sem si na smer doprava nastavil "moje menu". v nem je polozka "hlasovy zapisnik". normalne pri hovoru vlezu do "mojeho menu" zapnu "hlazovy zapisnik" a dam nahravat. a cely hovor lze nahrat.

akorat sem zatim vypozoroval, ze je nevyrovnana hlasitost. sebe slysim dosti potichu a opacnou stranu nahlas. zatim testovano pouze s oskarim "ucastnik neni dostupny...." (nikdo mi ted pozde nevolal:D ). ale hlavne to funguje. prosim ostanti, aby to taky vyzkouseli!!, byl by to velky prinos a pro nekoho temer klicova funkce.

mam verzi fw20. nejsem si jisty, ale je mozne ze takhle funguji i ostatni verze fw.

EDIT: uz sem na to prisel. jak sem psal, testoval sem zaznamnik na oskarim "ucastnik neni dostupny....", jenze to je vpodstate pouze oznameni, ze ucastnik neni dostypny, aproto telefon ho nebere jako normalni telefonnu hovor, a tak na levim fcnim tlacitku je pouze Handsfree. a to me zmatlo, nemohl sem najit vstup do menu a tak sem napsal ten postup pres "moje menu". nicmene to nemeni nic na tom, ze sem az do vcerejska nevedel, ze telefon zaznamnik ma. a v manuale sem si toho taky nevsim. shcvalne sem taky napsal do mobilmanie, aby to zmenili, tak uvidime:D

_________________
Motorola AMIO --> SL45i v56 tuned --> S75 v47 + FFS v40 + map v40 + Flash Patch
Svatky - 06
DApp - 055b
Elfpack.wz.cz Elfpack česky by truhlik Razz
http://sl45i.wz.cz/ SL45i patche


Naposledy upravil truhlik dne st únor 08, 2006 9:26 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 163, 164, 165  Další
Strana 20 z 165

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group