clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S75 - koupeno - zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S75 - koupeno - zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 163, 164, 165  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wosuk
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 428

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 1:56 pm    Předmět: fw 13 en Odpovědět s citátem

zkousel ste nekdo ten en fw 13?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sirob
pisatel
pisatel

Založen: 14. 09. 2005
Příspěvky: 255
Bydliště: Bratislava (SK)

678.24 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 2:46 pm    Předmět: Re: fw 13 en Odpovědět s citátem

wosuk napsal:
zkousel ste nekdo ten en fw 13?


dnes som sa rozpravval s clovekom priamo v servisnom centre Siemens v Bratislave. Neodporucaju nahravat FW13, oni nahravaju v servise FW10 (!!)
Cakaju na FW15 ktora sa ma objavit v najblizsich dnoch na oficialnom webe...

_________________
Boris

S8->C35i->M35(+patch)->M50->ME45i(+patch)->S55(1.71MB)->S75(fw47)+SL75(fw39retail edition!) -> Nokia N82 Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sirob
pisatel
pisatel

Založen: 14. 09. 2005
Příspěvky: 255
Bydliště: Bratislava (SK)

678.24 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 7:12 pm    Předmět: mrznutie - vzdy a vsade! Odpovědět s citátem

Tak to uz je uplny vrchol...
Moja S75 mrzne pri kazdej moznej aj nemoznej prilezitosti, staci ze sa na nu len trochu mrzko pozriem a uz je to ...
Ale dnes sa jej podari mimoriadny kusok. Korektne som ju vypol a zmrzla VO VYPNUTOM STAVE!!! s napisom SIEMENS cez displej...
Pomohlo len vybrat a vlozit baterku Crying or Very sad

_________________
Boris

S8->C35i->M35(+patch)->M50->ME45i(+patch)->S55(1.71MB)->S75(fw47)+SL75(fw39retail edition!) -> Nokia N82 Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sirob
pisatel
pisatel

Založen: 14. 09. 2005
Příspěvky: 255
Bydliště: Bratislava (SK)

678.24 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 7:26 pm    Předmět: Re: fw 13 en Odpovědět s citátem

xSamuell napsal:
sirob napsal:
wosuk napsal:
zkousel ste nekdo ten en fw 13?


dnes som sa rozpravval s clovekom priamo v servisnom centre Siemens v Bratislave. Neodporucaju nahravat FW13, oni nahravaju v servise FW10 (!!)
Cakaju na FW15 ktora sa ma objavit v najblizsich dnoch na oficialnom webe...

Tak tohle se mi nějak nezdá...
Navíc mám pocit, že příští oficiální FW má být 16...


napisal som to ako som mi bolo povedane v siemense, isiel som do Siemensu prave preto, ze som chcel nahrat FW13 a este som nemal kabel.
Teraz uz kabel mam, tak asi tu FW13 vyskusam. Nic horsie ako FW10 si predstavit neviem - ked telefon dokaze zmrznut aj vo vypnutom stave Shame on you

_________________
Boris

S8->C35i->M35(+patch)->M50->ME45i(+patch)->S55(1.71MB)->S75(fw47)+SL75(fw39retail edition!) -> Nokia N82 Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bond
čestný člen
čestný člen

Založen: 11. 12. 2004
Příspěvky: 3289
Bydliště: Hradec Králové

14861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

včera jsme se nějak domlouvali, že by se tento topic hodil dáj jako důležitý, ale nikdo se k tomu neměl tak sem to hodil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bondcze napsal:
včera jsme se nějak domlouvali, že by se tento topic hodil dáj jako důležitý, ale nikdo se k tomu neměl tak sem to hodil.

Jestli bych mohl požádat, tak prosím zase někdo promažte ty moje příspěvky kde mám napsáno "prosím smazat" (jsou tuším tak na posledních 3-4 stránkách) a asi by bylo dobré promazat i příspěvky v celém tomto tématu těch ostatních, kteří reagovali na moje, které jsou už smazané, aby se to trochu zpřehlednilo.

Nové postřehy: Firmware jde do telefonu nahrát i pomocí kabelu DCA-540. Trvá to 20 minut oproti cca 40minutám s DCA-510. Telefon při přehrávání pomocí DCA-540 po celou dobu svítí displejem (celý bílý). Trochu mě vylekalo dvouminutové setrvání na 22 procentech, ale pak se to najednou zase rozeběhlo.

Ten problém s budíkem bude skutečně těžký oříšek, zase mi budí opačně - takže zase nevím, zkusím vyzkoušet nastavení Výměna dat Online nastavení - tuším, že také vždy po tomto nastavení mi přestane budit úplně. Vyzkouším ozvu se. Zítra volám Siemensovi. wink

Velice kvalitně pracuje funkce, kdy při poslouchání hudby(MP3) někdo zavolá. Telefon začne normálně vyzvánět, proběhne hovor, po ukončení zase pozvolna (bez dalšího zásahu) do 2 sekund naběhne hlasitost přehrávání, které pokračuje - luxusní funkce.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi


Naposledy upravil jirkab dne po leden 16, 2006 11:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
feretti
badatel
badatel

Založen: 15. 01. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: Bratislava

265.50 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 11:12 pm    Předmět: Mne dnes slusne vratili peniaze v Siemense Odpovědět s citátem

Mne dnes slusne vratili peniaze v Siemense... Mili chlapik. Zjavne mu bolo jasne, ze S75 s fw10, ci 13 nie su vhodne zakaznikom... Som zvedavy na ten fw15, 16... To je jedno ake cislo, len ci vyriesi spominane problemy.

Edge, mrznutie, slovencina uplne nanic, T9 a pod... neslo ani mne... FW 13 to neriesilo, skor naopak... Tak som mal stastie, ale do 7 dni mate narok vratit tovar a okamzite Vam vratia peniaze (9093SK)

Inak aj tak si kupim S75 alebo SXG75, ked uz v tomto fore bude len sama chvala... Citat to vopred, tak ho nekupim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacibogi
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5171
Bydliště: LV<->BA

786.46 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak opäť som to tu prebehol, tentoraz som nechal len posterehy. Žiadna diskusia len pripomienky k telefónu. wink
_________________
C(ME)75
Lasky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sirob
pisatel
pisatel

Založen: 14. 09. 2005
Příspěvky: 255
Bydliště: Bratislava (SK)

678.24 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 11:39 pm    Předmět: Re: Mne dnes slusne vratili peniaze v Siemense Odpovědět s citátem

feretti napsal:
Mne dnes slusne vratili peniaze v Siemense... Mili chlapik. Zjavne mu bolo jasne, ze S75 s fw10, ci 13 nie su vhodne zakaznikom... Som zvedavy na ten fw15, 16... To je jedno ake cislo, len ci vyriesi spominane problemy.

Edge, mrznutie, slovencina uplne nanic, T9 a pod... neslo ani mne... FW 13 to neriesilo, skor naopak... Tak som mal stastie, ale do 7 dni mate narok vratit tovar a okamzite Vam vratia peniaze (9093SK)

Inak aj tak si kupim S75 alebo SXG75, ked uz v tomto fore bude len sama chvala... Citat to vopred, tak ho nekupim.


Rovnako ho idem zajtra vratit, za tie nervy mi telefon nestoji.... Dufam ze tiez vratia OKAMZITE peniaze.
Tu je STRUCNY prehlad chyb, co som na nom za 5 dni objavil (FW10):

MRZNE – pri každej príležitosti!

Nedá sa korektne vypnúť, zostane svietiť, s nápisom www.siemens.com /...
Mrzne dokonca aj vo vypnutom stave – neda sa zapnúť!

Java aplikácie nefungujú korektne, odpajajú internetove spojenie, vypínajú sa a mobil zmrzne, alebo sa nekorektne vypne. Pri tom sa strácaju dáta a uživatelské nastavenia!

Pri písaní špeciálnych znakov (v Jave) ako „/“ „*“ sa mobil okamžite vypne!

Zle preložené menu (napr. budik – vôbec nepreložené, namiesto popisu otáznik)

Zúfalo nekvalitná komunikácia cez Bluethoot, pripojenie k PC padá cca raz za 30s a potom sa automaticky obnoví. Komunikácia cez (originál Siemens) USB kábel tiež nekorektná, spojenie vypadáva.
Komunikácia cez (original Siemens) sériový kábel v aplikácii MPM dobrá, ale update nového firmware (FW13) sa nepodarila: zahlasilo „Telefon nie je možné pripojiť“

GPRS pripojenie – prehnane komplikované nastavenie! Konfiguračné SMS z webu www.siemens.sk nenastavili telefón tak, aby sa dalo pripojiť na WAP alebo internet! (fungovali LEN MMS) Nakoniec sa mi ho predsa len podarilo nastavit rucne, podla vlastnych skuseností...

Za 7 rokov puzivania Siemensu som nevidel vacsi nepodarok, povedal by som, ze typicky vyrobok MADE IN SIKME OKO... Kde je povestna nemecka kvalita??? Think

_________________
Boris

S8->C35i->M35(+patch)->M50->ME45i(+patch)->S55(1.71MB)->S75(fw47)+SL75(fw39retail edition!) -> Nokia N82 Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sirob
pisatel
pisatel

Založen: 14. 09. 2005
Příspěvky: 255
Bydliště: Bratislava (SK)

678.24 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
bondcze napsal:
včera jsme se nějak domlouvali, že by se tento topic hodil dáj jako důležitý, ale nikdo se k tomu neměl tak sem to hodil.


Velice kvalitně pracuje funkce, kdy při poslouchání hudby(MP3) někdo zavolá. Telefon začne normálně vyzvánět, proběhne hovor, po ukončení zase pozvolna (bez dalšího zásahu) do 2 sekund naběhne hlasitost přehrávání, které pokračuje - luxusní funkce.


predstav si, ze sa v tom telofonate dozvies VELMI neprijemnu spravu a mobil po telefonate veselo pokracuje dalej... Chcelo by to aspon otazku (zo slusnosti), ci ma pokracovat, tak ako je to pri WAP pripojeni... Shame on you

_________________
Boris

S8->C35i->M35(+patch)->M50->ME45i(+patch)->S55(1.71MB)->S75(fw47)+SL75(fw39retail edition!) -> Nokia N82 Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yurii
všeználek
všeználek

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 679
Bydliště: Praha (CZ)

3360.44 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Další postřěh: Vypadá to že se S75 na slovensku stal obětí pásové výroby mne třeba nic takovýho co bylo popisováno pár příspěvků výše nedělá, musim ho naopak pochválit protože včera se neseknul ani jednou. Dancing
Neexistuje nějákej klíč jak poznad odkud telefon pochází a přibližné datum výroby HW verze? To by mohlo pomoct a označit onu vadnou várku kterou tu zřejmě popisujete a zachránit S75 před zahanbením, tenhle telefon si to opravdu nezaslouží...
Tenhle příspěvek je pouze čistá spekulace a jakákoli podobnost se skutečností může být neůmyslná nebo pouze čistě náhodná... Exclamation

Arrow Problém se zastavováním Mp3 přahrávače už jsem vyřešil / blbne systémovej konektor. Zkuste prosím někdo během přehrávání trošku zakývat s konektorem, ať vím jestli to dělá jenom muj founík nebo i něčí jinej. Pray

_________________
C10--CT65->C(SL)65--S75--S75--S75(fialová)
Teď už jen nokie E-series E50--E51--E52

MAOrh:"co jde zku*vit taky musi jit i napravit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pecaIII
badatel
badatel

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 113

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 7:59 am    Předmět: prilohy doc, xls, pdf Odpovědět s citátem

Stáhl jsem email s prilohami doc, xls, pdf, dal sem ulozit prilohy.
Do telefonu se ulozil bez problemu pdf, ale koncovka xls se prejmenovala na "cel" a doc na "ord" a ty uz telefon neotevre.
Testoval nekdo z vas toto?
dik

PS: email mel cca 300KB a stahl se pekelne rychle cca 15s 8)

_________________
m35 -> mt50 -> m55 -> s75_fw17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yelow
začátečník
začátečník

Založen: 03. 11. 2005
Příspěvky: 41

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 2:07 pm    Předmět: S75 a Eurotel WAP Odpovědět s citátem

Dokazete mi nekdo poradit jak nastavit prohlizec pro Eurotel WAP na Siemensu S75 FW13? Konfiguracni SMS sice mobil nastavi, ale pri pokusu o zobrazeni domovske stranky se jenom navaze GPRS spojeni a request timeout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sirob
pisatel
pisatel

Založen: 14. 09. 2005
Příspěvky: 255
Bydliště: Bratislava (SK)

678.24 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 2:17 pm    Předmět: Re: S75 a Eurotel WAP Odpovědět s citátem

yelow napsal:
Dokazete mi nekdo poradit jak nastavit prohlizec pro Eurotel WAP na Siemensu S75 FW13? Konfiguracni SMS sice mobil nastavi, ale pri pokusu o zobrazeni domovske stranky se jenom navaze GPRS spojeni a request timeout.


mne sa to podarilo po troch dnoch spekulovania, takze prajem prijemnu zabavu Smile
Ja som uz ten nepodarok bol vratit do Siemensu, nemam nervy na taky shit Shame on you

...ale poradim Ti:
V online nastaveniach si urob jednu zalozku (napr T-Mobile)
potom sa na nu nastav a daj ZMENIT
prejdi na zalozku NAP
Tu si nastav 3 pristupy:pre MMS, WAP a internet
prejdi na zalozku Proxy servery
Tu si nastav 3 proxy: MMS, WAP a internet a previaz ich s pristupmi NAP
Prejdi na zalozku Aplikacie
tu si nastav domovske stranky a vyber pripojovacie profily z predchadzajucich krokov

Urcite sa Ti to nepodari na prvy pokus, ale drzim palce, mna skoro trafil slak kym som to rozbehal.

Potom ale staci zvolit online nastavenie zadefinovane v prvom kroku a prepnu sa vsetky nastavenia operatora.
V starsich modeloch bolo treba prepnut pri zmene SIM ineho operatora kazde nastavenie zvlast, teraz sa to da jednym prepnutim urobit naraz vsetko.

_________________
Boris

S8->C35i->M35(+patch)->M50->ME45i(+patch)->S55(1.71MB)->S75(fw47)+SL75(fw39retail edition!) -> Nokia N82 Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yelow
začátečník
začátečník

Založen: 03. 11. 2005
Příspěvky: 41

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 2:49 pm    Předmět: Re: S75 a Eurotel WAP Odpovědět s citátem

sirob napsal:

mne sa to podarilo po troch dnoch spekulovania, takze prajem prijemnu zabavu Smile
Ja som uz ten nepodarok bol vratit do Siemensu, nemam nervy na taky shit Shame on you


Hned kdyz jsem si ho prinesl domu jsem udelal update na FW13 (ani jsem necetl zdejsi forum). Zatim mi telefon nepada, pripojeni Windows/Linux/GPS mi funguje OK. Ale zprovoznit WAP prohlizec za boha ne. Diky za radu, zkusim to. Ale mam pocit, ze kdyz vyplnim proxy na 000.000.000.000, tak se telefon brani ze to je neplatna hodnota :-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 163, 164, 165  Další
Strana 3 z 165

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group