clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S75 - koupeno - zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S75 - koupeno - zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 163, 164, 165  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pecaIII
badatel
badatel

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 113

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2006 2:31 pm    Předmět: Re: FW16 SK-CZ Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
sirob napsal:
takze uz par hodin testujem FW16 (SK) Zatial vsetky zname chyby odstaranene, telefon este nezmrzol a to ho trapim cez BT, s pripojemin ma internet a zaroven prehrava MP3, vyzera ze to Siemens rozchodil... Ale este ho budem trapit dalej, niekde sa proste seknut musi Laughing
Jedine co mi nejde je JIMM, ale ten sa ani nepripoji, mam v telefone iba beta verziu 0.5 BETA 10, mozno preto.
Skusim to este s oficialnou verziou...
Opera mini ide bezchybne, WAP a MMS tiez vsetko OK. Az sa mi nechce verit ze sa im ten FW16 podaril Applause


Tak jsme na tom právě všichni stejně, MMS, WAP, E-mail, Opera mini vše běhá v pohodě. Jimm se připojí a maximálně do minuty je odpojený s hláškou I/O chyba (#120.1). Nastavoval jsem snad všechny možné parametry a pořád stejné. Zkoušel jsem verzi 0.41.,0.5 všude stejné. Přes proxy u tohoto java profilu nejedu, čistě přes internet.
Jak jsem zkoušel nastavování dat tak jsem se při tom podíval podrobněji na zoubek e-mailovýmu klientovi: Kapacita pro maily v paměti (pokud je nebude nikdo mazat) je 1MB- takže tady je odpověď na to jaká je teoretická neomezená Shame on you velikost stáhnutého mailu. Mě se osobně podařilo však bez problémů stáhnou zprávu maximálně 301kB. Při větší mi to napíše chybu a v chybových hlášeních se dočtu, že message too large....Takže zatím asi takhle. Brick wall Jinak kdo byl zvyklý na (dle mého názoru) rychlou a perfektní práci se zprávami u S65, CX75, ať si připraví vždy o minimálně dva kliky na tlačítko více. Nejsou zde žádné animace při odesílání, žádné hlášení zpráva odeslána, atd. U stahování a posílání mailu mi naprosto chybí progress bar? Můj názor: přehlednost a rychlost při úkonech se zprávami dva kroky zpět..
Takový detaily jako, že ikona gprs na hlavním displeji je se šipkou i když již nic neposílám o tom je snad škoda mluvit.
Ve složce s vlastními soubory se dají mazat celé složky včetně souborů uvnitř (žádné hlášky nelze smazat není prázdný).
Nahrávání zvuků, zvonění nebo jak se to vlastně jmenuje funguje lépe než na předešlých typech-není zde do záznamu tak zesílen okolní ruch.

Jinak doufám, že sem (na SM) také brzy dorazí nějaká podstatně lepší verze FW. Ne že by mi telefon tak zamrzal, ale těch drobných chyb je trochu dost.


To nastavení na mms by mě zajímalo, nevím kde delam chybu. Matou me dvoje vyplnovani proxy. dik
Taky doufam, ze bude za chvili novy fw.

_________________
m35 -> mt50 -> m55 -> s75_fw17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wpavel
kolemjdoucí

Založen: 12. 04. 2005
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2006 2:58 pm    Předmět: prosím o pomoc Odpovědět s citátem

asi jsem úplně blbej mám s75 dva dny a pořád neumím nastavit mms prosím o pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sirob
pisatel
pisatel

Založen: 14. 09. 2005
Příspěvky: 255
Bydliště: Bratislava (SK)

678.24 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2006 3:15 pm    Předmět: Re: FW16 SK-CZ Odpovědět s citátem

jirkab napsal:


Tak jsme na tom právě všichni stejně, MMS, WAP, E-mail, Opera mini vše běhá v pohodě. Jimm se připojí a maximálně do minuty je odpojený s hláškou I/O chyba (#120.1). Nastavoval jsem snad všechny možné parametry a pořád stejné. Zkoušel jsem verzi 0.41.,0.5 všude stejné. Přes proxy u tohoto java profilu nejedu, čistě přes internet.


myslim ze som zisil kde je problem!!!
Nastavil som v JIMM hodnotu "Keep alive packet interval" na 40 a JIMM sa odpojil presne po 40 sekundach bez mojho zasahu. Nastavil som tuto hodnotu na 120 a JIMM sa odpojil presne po 2 minutach bez zasahu. Ak som medzitym urobil nieco, co sposobilo traffic, odpojil sa za taky isty cas od polsledneho prenosu dat. Teraz som nastavil hodnotu na 600 a zatial drzi. Ale medzitym mam samozrejme aj prenos dat...
JIMM sa asi odpaja iba vtedy, ked sa sam pokusi udrzat spojenie...
Je to len moja spekulacia... skuste vyskusat Think

_________________
Boris

S8->C35i->M35(+patch)->M50->ME45i(+patch)->S55(1.71MB)->S75(fw47)+SL75(fw39retail edition!) -> Nokia N82 Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wosuk
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 428

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2006 5:31 pm    Předmět: stabilita pres bt Odpovědět s citátem

tak sem udelal dneska velikej objev! celej den, sem byl na internetu (na pocitaci) pres bluetooth a stahoval a prolejzal weby (divim se co vydrzela baterka), nez zacal founek prosit o nabiti.. pichl sem ho na nabijecku a od te doby, se stale vypinal a odpojoval a vypinal a odpojoval..... jsem presvedcenej o tom, ze je na vine nabijeni Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zvedavec007
kolemjdoucí

Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2006 6:52 pm    Předmět: Dotazy ohledne S75 Odpovědět s citátem

Ahojtem
Prosim vas mohl by se nekdo kouknout na muj prispevek-dotazy na minule strance.Moc bych ocenil zodpovezeni a vasi pomoc.
Asi hlavne od uzivatele Sirob,protoze se zda,ze ma tady nejvetsi zkusenosti.

Jeste jednou dekuji moc predem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave_m
začátečník
začátečník

Založen: 24. 12. 2004
Příspěvky: 31
Bydliště: Olomouc

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2006 6:55 pm    Předmět: Re: Nastaveni WAP u Oskara? Odpovědět s citátem

sirob napsal:
dave_m napsal:
to sirob: ja to chapu, jen mi nejde to nastaveni prevzaty od operatora d'oh! . Neni problem to nastavit v telefonu. Problem je, co tam nastavit Very Happy


tu su Oskarove parametre:

GPRS - musí být zatrhnuto
APN: wap (V případě, že používáte tarif Připojení Oskarta nastavte owap)
Uživatel: wap
Heslo: wap
DNS 1 - nevyplňovat DNS 2 - nevyplňovat
Domovská stránka: http://wap
Proxy: 010.011.010.011
Port: 8799
Jm. uživatele proxy: nevyplňovat
Heslo proxy: nevyplňovat
GPRS prodleva: 2 Minuty
CSD prodeleva: 30 Sekund
Spojovací profil - Pripojeni k WAPu

mimochodom, u Oskara priamo na oddeleni GPRS/EDGE je moj brat, tak mozem na neho smerovat pripadne otazky, urcite bude nadseny Laughing


to sirob:
No, tak to teda nevim, kde je chyba Think .. myslel sem, ze mam blbe port, ale taky to nejede. Maily dou uplne v poho, ale ten WAP ne a ne. No a MMS sem jeste nezkousel. Neni to nahodou nastaveni na Slovensku? ted ani nevim, jestli na Slovensku OSkar je ale asi ne..dalsi postrehy vytam. Ale i tak dik 8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mobico
badatel
badatel

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 186

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2006 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
Mno v úterý jsem byl rozhodnutý, že sem dám, naprosto jasný návod, jak vše nastavit, pak jsem se však uvedl do stavu lihuplného, takže zítra (se možná z něho proberu) dne 20.1.2006. Zde vyvěsím nastavení dat pro t-mobile. Typoval bych to tak nějak kolem jedenácté dopoledne (to je hraniční termín). Podle mě spousta věcí jako proxy pro email jsou blbosti, ale hoďte po mě mobilem kdo jste bez viny. Razz Čau.
... nevím jak u TM, ale u Oskara a ET mne chodí wap a mms pouze s nastavenou proxy. Je ale fakt že to nastavuju po updatu atd. automaticky, možná že to už není třeba... po dalším updatu to zkusím bez proxy a dám zprávu... pokud jde o mail, tak tam nastavení v proxy není zapotřebí neboť ani pro internet se nenastavuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zvedavec007
kolemjdoucí

Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2006 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wosuk napsal:
jirkab napsal:
Mno v úterý jsem byl rozhodnutý, že sem dám, naprosto jasný návod, jak vše nastavit, pak jsem se však uvedl do stavu lihuplného, takže zítra (se možná z něho proberu) dne 20.1.2006. Zde vyvěsím nastavení dat pro t-mobile. Typoval bych to tak nějak kolem jedenácté dopoledne (to je hraniční termín). Podle mě spousta věcí jako proxy pro email jsou blbosti, ale hoďte po mě mobilem kdo jste bez viny. Razz Čau.
Rolling Eyes Brick wall tenhle tyden mam podobny lihuplny problem... slibuju, ze zitra uz konecne odpovim na vsechny dotazy panu Zvedavec007 d'oh!


Diky moc Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wosuk
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 428

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2006 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mobico napsal:
nevím jak u TM, ale u Oskara a ET mne chodí wap a mms pouze s nastavenou proxy. Je ale fakt že to nastavuju po updatu atd. automaticky, možná že to už není třeba... po dalším updatu to zkusím bez proxy a dám zprávu... pokud jde o mail, tak tam nastavení v proxy není zapotřebí neboť ani pro internet se nenastavuje...
mam taky TM a proxy sem nenastavoval, vsechno maka jak ma, az na odesilani emila a odpojovani jimma... d'oh!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nastavení dat pro T-mobile cz. Napíšu přesně jak to mám nastavené. Tak to prostě mám a funguje to.
Context 01 ve výměně dat v online nastavení jsem si přejmenoval na T-MOBILE.
Záložka NAP:
1.WAP GPRS TMCZ (EGPRS)
APN: wap.t-mobile.cz
Uživatel: wap
Heslo: wap
DNS 1 - nevyplňovat DNS 2 - nevyplňovat
Doba do přerušení 00000000

2.MMS TMCZ (EGPRS)
APN: mms.t-mobile.cz
Uživatel: mms
Heslo: mms
DNS 1 - nevyplňovat DNS 2 - nevyplňovat
Doba do přerušení 00000000

3.E-mail (EGPRS)
APN: internet.t-mobile.cz
Uživatel:
Heslo:
DNS 1 - 062.141.000.001
DNS 2 - 213.162.065.001
Doba do přerušení 00000000

Záložka proxy:
1.WAP GPRS TMCZ (010.000.000.010 -to se nám objeví až po vypnění)
Uživatel: wap
Heslo: wap
Proxy server 1 Typ adresy: IP adresa
Adresa:010.000.000.010
Port: 80
Spojení seznam: vybrat WAP GPRS TMCZ, uložit aktivovat

2.MMS TMCZ (010.000.000.010)
Uživatel: mms
Heslo: mms
Proxy server 1 Typ adresy: IP adresa
Adresa:010.000.000.010
Port: 80
Spojení seznam: vybrat MMS TMCZ, uložit aktivovat

3.E-mail (proxy.t-mobile.cz)
Uživatel:
Heslo:
Proxy server 1 Typ adresy: Jméno domény
Adresa:proxy.t-mobile.cz
Port: 3128
Spojení seznam: vybrat E-mail, uložit aktivovat

záložka aplikace:
1.Wap prohlížeč
Aktivní profil: WAP GPRS TMCZ
Spojení seznam: Vybrat proxy: WAP GPRS TMCZ
Domovská stránka: http://wap

2.MMS
Aktivní profil: MMS TMCZ
Spojení seznam: Vybrat proxy: MMS TMCZ
Domovská stránka: http://mms

3.E-mail
Aktivní profil: volny.cz
Spojení seznam: Vybrat spojení: E-mail
Jméno uživatele:
E-mail.adresa:vyplnit adresu mailu(u mě : bures2001@volny.cz)
Uživatel-ID: vyplnit první část adresy po zavináč (u mě: bures2001)
Heslo: vyplnit heslo mailu( u mě:************** )
POP3 server: (u mě: pop3.volny.cz)
POP3 port:110
SMTP server: smtp.t-email.cz (stejné u všech co mají t-mobile)
SMTP port:25
SMTP autentifikace: Nic

4.Java
Aktivní profil: nazval jsem ho: volny.cz
Spojení seznam: Vybrat proxy: E-mail

To by bylo asi vše. Hlavně nezapomínat vše ukládat (to tlačítko s disketou). Pak je dobré ještě pro kontrolu se podívat do zpráv, nastavení E-mailu a MMS jestli se nám tam všechny údaje promítly a zaktivovaly. Pak je pro jistotu lepší telefon vypnout a znovu zapnout. A už to fičí.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi


Naposledy upravil jirkab dne pá leden 20, 2006 3:10 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pecaIII
badatel
badatel

Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 113

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

diky za ochotu Applause ,
ale mms me podle tveho nastaveni nejede.
Email mam nastaven jinak, u DNS2: 062.141.000.002 a funguje.

_________________
m35 -> mt50 -> m55 -> s75_fw17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goob
kolemjdoucí

Založen: 09. 02. 2005
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 11:47 am    Předmět: Převod kontaktů ze starého telefonu. Odpovědět s citátem

Máte někdo tip na to, jak nejjednodušeji přenést kontakty z S55ky na S75ku? Přesouvat to kontakt po kontaktu, tak by se člověk zbláznil. Pak se chci jen zeptat, jaký má účel záložka Doručeno? Ukládají se do ní nejen příchozí SMSky, které jsou ale také v záložce Zprávy, ale také se do ní ukládají např. Kontakty, které jsem si poslal po BT z S55ky. Zkoušel jsem si kontakty jeden po druhém ukládat do paměti telefonu, ale v Záložce Doručeno zůstaly. Dal jsem tedy smazat vše z této záložky a smazaly se mi i SMSky. To není nějak dotažené! Confused
Protože se mi telefon už 2x vypnul a filtr si nepamatuje nastavení, tak se mi zobrazují kontakty jak ze SIM, tak z telefonu, stáhnul jsem si oficiální firmware 13 CZ z těchto stránek, který by měl dle tohoto fóra tento probém vyřešit. Je to hodně složitá operace? Přehraje to i data a nastavení, které na telefonu už mám? Díky za radu, moc mi tím pomůžete!

_________________
goob B-]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xSamuell
začátečník
začátečník

Založen: 16. 06. 2005
Příspěvky: 65

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 12:18 pm    Předmět: Re: Převod kontaktů ze starého telefonu. Odpovědět s citátem

goob napsal:
Máte někdo tip na to, jak nejjednodušeji přenést kontakty z S55ky na S75ku? Přesouvat to kontakt po kontaktu, tak by se člověk zbláznil. Pak se chci jen zeptat, jaký má účel záložka Doručeno? Ukládají se do ní nejen příchozí SMSky, které jsou ale také v záložce Zprávy, ale také se do ní ukládají např. Kontakty, které jsem si poslal po BT z S55ky. Zkoušel jsem si kontakty jeden po druhém ukládat do paměti telefonu, ale v Záložce Doručeno zůstaly. Dal jsem tedy smazat vše z této záložky a smazaly se mi i SMSky. To není nějak dotažené! Confused
Protože se mi telefon už 2x vypnul a filtr si nepamatuje nastavení, tak se mi zobrazují kontakty jak ze SIM, tak z telefonu, stáhnul jsem si oficiální firmware 13 CZ z těchto stránek, který by měl dle tohoto fóra tento probém vyřešit. Je to hodně složitá operace? Přehraje to i data a nastavení, které na telefonu už mám? Díky za radu, moc mi tím pomůžete!


Ha, přenos telefonních čísel jsem přesně řešil taky, ale z65 na 75 aprostě nic. Funkce importovat se absolutně nechytá Brick wall Jelikož jsem u sebe neměl notebook, a pořeboval jsem si rychle čísla přendat, poslal jsem si to všechno jako vizitky-doopravdy peklo, ale jediná možnost...
Jinak samozřejmě přes počítač, nejjednodušší...

V záložce doručeno se ti ukládají veškeré doručené věci. Zmeškané hovory, budíky, SMS, upomínky. Je to o tom, že máš všechno pohromadě... Celkem mi to vyhovuje, ale to bylo snad už u S55, ne? Novinka u tohoto je, to, že na každou sekci más jednu záložku, když samozřejmě dáš smazat vše, tak se ti smaže prostě všechno (ale nějak si nejsem jistej, jestli tam nějaký smazání všeho je)

FW 13 si klidně nahraj je to jednduchočký, o žádny data nepřijdeš, ale 13 absolutně nic neřeší, takže nečekej zázraky, a už vůbec to neřeší ten nefunkční filtr v telefonním seznamu...

_________________
S6=>SL10=>S25=>M35i=>S35i=>ME45i=>SL45i=>S55=>S65=>S75. Prostě čistokrevnej Simensák:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wosuk
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 04. 09. 2004
Příspěvky: 428

2061.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 12:49 pm    Předmět: Re: Dotazy pro vlastniky S75 Odpovědět s citátem

Zvedavec007:
1-pokud s tim bude delat jen to, co pises, tak bych veril ze tyden..
2-kalendar je ok
3-hlasovy vytaceni telefon nema..
4-ja mam nejradeji bluetooth, je mnohem rychlejsi, ale bez kabelu to taky nejde kvuli nahravani novyho fw atd. ... (to se ovsem necha resit v servisu)
5-jde i s pametovy karty
6-2hodiny a s baterkou to temer nehlo..
7-txt umi i bez aplikace, ma vestaveny prohlizece na to jak pises.. jeste je tam navic aplikace na praci se zipem, bali a rozbaluje.. koukal sem, ze otevre i .jar
8-do telefonu pres kabel,bluetooth, irda, nebo wap, email..
ja sem s telefonem spokojenej, az na malickosti jako ze si nepamatuje nastaveni blesku (zajimavy je, ze pridavnej nastavit umi) a problem s internetem pres bluetooth.. pevne verim, ze novy firmware to vyresi..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
weidmann
začátečník
začátečník

Založen: 11. 01. 2006
Příspěvky: 68

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 12:53 pm    Předmět: Re: Převod kontaktů ze starého telefonu. Odpovědět s citátem

xSamuell napsal:
goob napsal:
Máte někdo tip na to, jak nejjednodušeji přenést kontakty z S55ky na S75ku? Přesouvat to kontakt po kontaktu, tak by se člověk zbláznil. Pak se chci jen zeptat, jaký má účel záložka Doručeno? Ukládají se do ní nejen příchozí SMSky, které jsou ale také v záložce Zprávy, ale také se do ní ukládají např. Kontakty, které jsem si poslal po BT z S55ky. Zkoušel jsem si kontakty jeden po druhém ukládat do paměti telefonu, ale v Záložce Doručeno zůstaly. Dal jsem tedy smazat vše z této záložky a smazaly se mi i SMSky. To není nějak dotažené! Confused
Protože se mi telefon už 2x vypnul a filtr si nepamatuje nastavení, tak se mi zobrazují kontakty jak ze SIM, tak z telefonu, stáhnul jsem si oficiální firmware 13 CZ z těchto stránek, který by měl dle tohoto fóra tento probém vyřešit. Je to hodně složitá operace? Přehraje to i data a nastavení, které na telefonu už mám? Díky za radu, moc mi tím pomůžete!


Ha, přenos telefonních čísel jsem přesně řešil taky, ale z65 na 75 aprostě nic. Funkce importovat se absolutně nechytá Brick wall Jelikož jsem u sebe neměl notebook, a pořeboval jsem si rychle čísla přendat, poslal jsem si to všechno jako vizitky-doopravdy peklo, ale jediná možnost...
Jinak samozřejmě přes počítač, nejjednodušší...

V záložce doručeno se ti ukládají veškeré doručené věci. Zmeškané hovory, budíky, SMS, upomínky. Je to o tom, že máš všechno pohromadě... Celkem mi to vyhovuje, ale to bylo snad už u S55, ne? Novinka u tohoto je, to, že na každou sekci más jednu záložku, když samozřejmě dáš smazat vše, tak se ti smaže prostě všechno (ale nějak si nejsem jistej, jestli tam nějaký smazání všeho je)

FW 13 si klidně nahraj je to jednduchočký, o žádny data nepřijdeš, ale 13 absolutně nic neřeší, takže nečekej zázraky, a už vůbec to neřeší ten nefunkční filtr v telefonním seznamu...


Nebylo by jednodužší překopírovat seznam na sim a pak přendat sim a překopírovat seznam do nového tel.? Think

A potom ještě k té složce doručeno... V možnostech nastavení se dá nastavit,aby se veškeré dokumnety (data,sms,obr. čísla...) v určitou dobu smazaly,ale jen v ty složce doručeno. Prostě se vám promažou,aby v tom byl přehled... A doručené sms,nepřijaté hovory,... jinak zůstanou,s těmi se nic nestane... Anxious
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 163, 164, 165  Další
Strana 6 z 165

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group