clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S75 - koupeno - zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S75 - koupeno - zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 162, 163, 164, 165  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
39.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 7:14 am    Předmět: Re: nastavení WAP, MMS, EMAIL, INTERNET na S75 Odpovědět s citátem

berda napsal:
Tak, taky jsem se pokusil o přehled nastavení telefonu na fungování W@Pu, MMS, e-mailu a javových aplikací (děkuju a omlouvám se uživateli jirkab, od kterého jsem "okopíroval" schéma; vůbec nijak mu nechci upírat jeho zásluhu, s funkčním nastavevním přišel už zde

Veškerá nastavení se provádějí v Menu->Nastavení->Výměna dat->Online nastav. Červeně jsou napsané ty položky, které si můžete zvolit libovolně (většinou pojmenování apod.), případně které záleží na Vašem nastavení (emailová adresa), modře pak ty položky, které jsme již vytvořili a je nutno je použít!. Je nutné DODRŽET postup v nastavování, tj. nejprve zadat záložku NAP, potom Proxy a nakonec Aplikace! Jinak se omlouvám, zatím jsem odzkoušel jen profil na TM, na VO ano ET zatím nedošlo (mám sice tu možnost, ale jsem línej... Wink)

T-MOBILE
1. content 01 přejmenovat na T-MOBILE (možnosti->přejmenovat) a potom možnosti->změnit
2. přejdeme na čtvrtou záložku NAP a vložíme postupně (co neuvádím, to nechávám být!!):

a)
Jméno: wap
APN: wap.t-mobile.cz
Uživatel: wap
Heslo: wap
Doba přerušení: 00000180 s
uložít!!!!!

b)
Jméno: mms
APN: mms.t-mobile.cz
Uživatel: mms
Heslo: mms
Doba přerušení: 00000180 s
uložit!!!!!

c)
jméno: internet
APN: internet.t-mobile.cz
uložit!!!!!

3. přejdeme na třetí záložku Proxy a vložíme postupně (co neuvádím, to nechávám být!!):

a)
Jméno wap proxy
Proxy server 1 Typ adresy: IP adresa
Adresa: 010.000.000.010
Port: 80
Spojení seznam: vybrat wap
uložit!!!!!

b)
jméno: mms proxy
Proxy server 1 Typ adresy: IP adresa
Adresa: 010.000.000.010
Port: 80
Spojení seznam: vybrat mms
uložit!!!!!

(jirkab tu uvádí ještě třetí proxy pro email; nevím, já ho nepoužívám a stejně vše funguje, tak si jej případně donastavte také... Wink Kdyby vám tedy po tomhle nastavení nešel mail)

4. přejdeme na záložku Aplikace a vložíme postupně (co neuvádím, to nechávám být!!)

a) WAP prohlížeč
Aktivní profil: wap
Spojení seznam: Vybrat proxy (!!!!!!): wap proxy
Domovská stránka: http://wap/
uložit!!!!!

b) MMS
Aktivní profil: mms
Spojení seznam: Vybrat proxy (!!!!): mms proxy
Domovská stránka: http://mms
uložit!!!!!

c) E-mail
Aktivní profil: vaše jméno
Spojení seznam: internet
Jméno uživatele: jméno, které se má ukázat v hlavičce mailu
E-mail.adresa: jmeno@domena.pripona
Uživatel-ID: Váš login do emailové schránky
Heslo: Vaše heslo do emailové schránky
POP3 server: pop3 server poskytovatele mailu
POP3 port:110
SMTP server: smtp.t-email.cz
SMTP port: 25
SMTP autentifikace: Nic
uložit!!!!!

d) Java
Aktivní profil: java
Spojení seznam: vybrat spojení!!! internet
uložit!!!!!

EUROTEL
1. content 01 přejmenovat na EUROTEL (možnosti->přejmenovat) a potom možnosti->změnit
2. přejdeme na čtvrtou záložku NAP a vložíme postupně (co neuvádím, to nechávám být!!):

a)
Jméno: wap
APN: wap (gowap u majitelů GO karty)
Uživatel: eurotel
Heslo: wap
Doba přerušení: 00000180 s
uložít!!!!!

b)
Jméno: mms
APN: mms (gomms u majitelů GO karty)
Doba přerušení: 00000180 s
uložit!!!!!

c)
jméno: internet
APN: internet (gointernet pro majitele GO karty)
uložit!!!!!

3. přejdeme na třetí záložku Proxy a vložíme postupně (co neuvádím, to nechávám být!!):

a)
Jméno wap proxy
Proxy server 1 Typ adresy: IP adresa
Adresa: 160.218.160.218
Port: 8080
Spojení seznam: vybrat wap
uložit!!!!!

b)
jméno: mms proxy
Proxy server 1 Typ adresy: IP adresa
Adresa: 160.218.160.218
Port: 8080
Spojení seznam: vybrat mms
uložit!!!!!

4. přejdeme na záložku Aplikace a vložíme postupně (co neuvádím, to nechávám být!!)

a) WAP prohlížeč
Aktivní profil: wap
Spojení seznam: Vybrat proxy (!!!!!!): wap proxy
Domovská stránka: http://wap.eurotel.cz
uložit!!!!!

b) MMS
Aktivní profil: mms
Spojení seznam: Vybrat proxy (!!!!): mms proxy
Domovská stránka: http://mms.eurotel.cz:8002
uložit!!!!!

c) E-mail
Aktivní profil: vaše jméno
Spojení seznam: internet
Jméno uživatele: jméno, které se má ukázat v hlavičce mailu
E-mail.adresa: jmeno@domena.pripona
Uživatel-ID: Váš login do emailové schránky
Heslo: Vaše heslo do emailové schránky
POP3 server: pop3 server poskytovatele mailu
POP3 port:110
SMTP server: smtp.etmail.cz
SMTP port:25
SMTP autentifikace: Nic
uložit!!!!!

d) Java
Aktivní profil: java
Spojení seznam: vybrat spojení!!! internet
uložit!!!!!

VODAFONE
1. content 01 přejmenovat na VODAFONE (možnosti->přejmenovat) a potom možnosti->změnit
2. přejdeme na čtvrtou záložku NAP a vložíme postupně (co neuvádím, to nechávám být!!):

a)
Jméno: wap
APN: wap (owap u majitelů VODAFONE karty)
Uživatel: wap
Heslo: wap
Doba přerušení: 00000180 s
uložít!!!!!

b)
Jméno: mms
APN: mms
Doba přerušení: 00000180 s
uložit!!!!!

c)
jméno: internet
APN: internet (ointernet pro majitele VODAFONE karty)
DNS 1: 217.77.161.130
DNS 2: 217.77.161.131
uložit!!!!!

3. přejdeme na třetí záložku Proxy a vložíme postupně (co neuvádím, to nechávám být!!):

a)
Jméno wap proxy
Proxy server 1 Typ adresy: IP adresa
Adresa: 010.011.010.111
Port: 80
Spojení seznam: vybrat wap
uložit!!!!!

b)
jméno: mms proxy
Proxy server 1 Typ adresy: IP adresa
Adresa: 010.011.010.111
Port: 80
Spojení seznam: vybrat mms
uložit!!!!!

4. přejdeme na záložku Aplikace a vložíme postupně (co neuvádím, to nechávám být!!)

a) WAP prohlížeč
Aktivní profil: wap
Spojení seznam: Vybrat proxy (!!!!!!): wap proxy
Domovská stránka: http://wap
uložit!!!!!

b) MMS
Aktivní profil: mms
Spojení seznam: Vybrat proxy (!!!!): mms proxy
Domovská stránka: http://mms
uložit!!!!!

c) E-mail
Aktivní profil: vaše jméno
Spojení seznam: internet
Jméno uživatele: jméno, které se má ukázat v hlavičce mailu
E-mail.adresa: jmeno@domena.pripona
Uživatel-ID: Váš login do emailové schránky
Heslo: Vaše heslo do emailové schránky
POP3 server: pop3 server poskytovatele mailu
POP3 port:110
SMTP server: smtp.vodafonemail.cz
SMTP port:25
SMTP autentifikace: Nic
uložit!!!!!

d) Java
Aktivní profil: java
Spojení seznam: vybrat spojení!!! internet
uložit!!!!!

Tak, to je vše. Pro ty, co mají problémy s Jimmem, by asi stálo za to ještě vytvořit jeden NAP se stejnými parametry jako NAP internet, jen (podle zdejšího fóra) Dobu do přerušení nastavit na 00000029 sekundy, a pak v záložce Aplikace toto spojení použít do profilu Java01 (nevím, Jimma jsem zatím nezkoušel, ale podle ohlasů tady to tak funguje).

A upozorňuju, že v Menu->Extra->Moje aplikace je NUTNÉ u každé aplikace dát Možnosti->Online nastav. a zaškrtnout Všeob.profil (případně Java 1 pro Jimma), jinak Vám aplikace pojedou přes WAP proxy se všemi důsledky (cena... )

Prosím, kdyby něco nefungovalo nebo bylo blbě, dejte vědět, já překonám svoji lenost, zkontroluju, ozkouším a opravím! Nechci tu psát bludy, chci jenom pomoct. Wink

Jinak konfigurace připojení pro WAP a MMS je již na stránkách Benq-Siemens k dispozici!!


Eurotel už dávno neexistuje a toto nastavení není ideální chtěl bych se tedy zeptat jestli není někde na nějakých stránkách obecné nastavení těchto služeb GPRS, WAP, EMAIL, MMS. Kdyby se našlo pro všechny tři operátory sjednotím to někam na viditelné místo.

_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sirob
pisatel
pisatel

Založen: 14. 09. 2005
Příspěvky: 255
Bydliště: Bratislava (SK)

678.24 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A maly dodatok: Ked sa to podari vsetko uspesne nastavit a datove spojenia su funkcne, treba korektne vypnut a zapnut telefon. Lebo v pripade ze S75 zmrzne alebo sa nekorektne vypne, vsetky nastavenia sa stratia. Vzdy si pamäta ulozene nastavenia len od posledneho korektneho vypnutia... Rolling Eyes
_________________
Boris

S8->C35i->M35(+patch)->M50->ME45i(+patch)->S55(1.71MB)->S75(fw47)+SL75(fw39retail edition!) -> Nokia N82 Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kapitan.Solo
pisatel
pisatel

Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 282

740.54 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 12:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
po určité době se opět vracím k používání mého Siemensu S75, zvláštní, jak se člověk dočítá příspěvky, kde autoři popisují svou radost po získání tohoto founu a mně se doma válel půl roku na stole a prášilo se na něm, no ale to jen tak mimo mísu, telefon mám, jsem rád, že jsem si uvědomil, jak je skvělý, ale oživil jsem jej kvůli jedné věci - chci s ním fotit. Hlavně za šera, případně ve tmě, ale integrovaný blesk nestojí vůbec za nic. Jakmile jej při focení zapnu, fotka je zcela nepoužitelná, protože je natolik přesvícená, že z ní nejde zcela nic poznat. Zkoušel jsem fotit za různých světelných podmínek, interiér, exteriér, cokoliv... Ale nic nepomohlo. Můj dotaz je - je to vada nebo vlastnost, protože vím, že tyhle mobily jsou z dob, kdy výraz "fotomobil" bylo sci-fi označení. Popř. každou dobrou radu, odměním. Díky.

_________________
C25->N6510->BoschGSM509->N3210->M55->C72->M65->S75->SX1->N6230. Nyní: Nokia E51(Route66 SW)+2GB MicroSD & Siemens S75 fw 47 + 1GB RS-MMC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kapitan.Solo napsal:
ale oživil jsem jej kvůli jedné věci - chci s ním fotit. Hlavně za šera, případně ve tmě, ale integrovaný blesk nestojí vůbec za nic.

Myslim, ze rovnaky fotak a blesk maju aj EL71 a M81. Nikdy sa mi nepodarilo urobit fotku inej kvality ako katastrofalnej.
S75 ma este stary konektor, mozno s nim bude fungovat pridavny blesk IFL600 a to uplne ina kava. V kombinacii s nim CX75 aj SXG75 robili velmi slusne fotky - na svoju dobu.

_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, na sraze jsem to zkoušel - externí blesk IFL-600 funguje i na S75.. Smile

Jinak pokud se vám zdá, že jsou fotky přesvícené, tak skuste "flash patch" - dejte do foťáčku kroužek, začerněte fixem, nebo ho jinak odstiňte, blesk ho ozařuje už v krytu...

Potom se kvalita fotek s bleskem obrovsky zvýší Smile

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi som celkom nepochopil, co mam zaciernit, zaciernil som cele okolie objektivu a nic.
Skusil som iny trik - zapol som LED natrvalo a skusil fotit tak. Zaujimave, ze kym obrazok v hladaciku je ok, lampa mu vobec nevadi, snimka je rovnako hnusna.

_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kapitan.Solo
pisatel
pisatel

Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 282

740.54 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Skusil som iny trik - zapol som LED natrvalo a skusil fotit tak.


Jo, to jsem taky zkoušel už dávno, ovšem rovněž bez úspěchu. Jsem rád, že jsi napsal, že danou radu se začerněním nechápeš, protože já jsem na tom úplně stejně, ale netroufal jsem si to napsat Very Happy Momentálně se mi jako nejlepší řešení jeví dokoupení externího foťáku. Myslím si, že sehnání bude nelehký úkol. Think

_________________
C25->N6510->BoschGSM509->N3210->M55->C72->M65->S75->SX1->N6230. Nyní: Nokia E51(Route66 SW)+2GB MicroSD & Siemens S75 fw 47 + 1GB RS-MMC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moja oblubena rada - ebay.de . Je tam toho hromada, 8 EUR aj s postovnym. Este nedavno ho u nas mali v jednom obchode za cca 100 korun, ale uz je prec.
_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danos
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 317
Telefon: ME/M/S75
84703.20 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Myslim, ze rovnaky fotak a blesk maju aj EL71 a M81. Nikdy sa mi nepodarilo urobit fotku inej kvality ako katastrofalnej.
S75 ma este stary konektor, mozno s nim bude fungovat pridavny blesk IFL600 a to uplne ina kava. V kombinacii s nim CX75 aj SXG75 robili velmi slusne fotky - na svoju dobu.


DOVOLIM SI HRUBE NESOUHLASIT!!! [/color] Hand
protoze fotky z EL71 jsou krasne nevim na cem jste to zkousel Rolling Eyes ale na brachve EL71 jsou fotky opravdu prepychove nejake sony ericsony ktere jsou povestne dobryma fotakama se muzou jit zahtabat!! Mr. Green
a s tou spatnu kvalitou fotek u S75 jsem to take nedavno resil a dospel jsem k zaveru ze je nejlepsi mit furt zaplou LEDku tzn.: ze v moznostech pak nastaveni (ve fotaku) pak blesk musi byt u blesku VYP (nesmi tam byt ani AUTOMATICKY bo dioda pri foceni ve tme vzdy zesili svoji zar a fotka je opet k nicemu) a LEDku si zapneme nez zapneme fotak pak jsou fotky snesitelne ale jen v mobilu a pocitaci jde videt uz mirne nekdy i vice sum. a ktomu pridavnemu blesku fotky s nim nejsou spatne je to rozhodne lepsi jak s diodou ale fotky jsou od spoda (jak je blesk pripojen) stejne presvicene a nevypada to vubec dobre spise hnusne Mr. Green na moji ME a M75 a brachove C a CX75 jsou fotky s pridavnym bleskem krasne nevim cim to je bo fotaky (krome C/ME75) maji stejne rozliseni jako S75 ale to je asi to jedine co maji spolecne Mr. Green ale ani fotky z M/CX75 nejsou tak pekne jako z EL71 a to ma jen blbou LEDdiodu Wink

_________________
Jak šel muj siemensčas: C25 => C35i => A50 =>AX75 => C72 => ME75 a CX70 => ME75 a M75 a S75 nyní CX75
sbírka SIEMENSŮ:(samozřejme ME75, M75 a S75 Laughing )C30, A36, C35, C25, SL45i, A50, A55, C55, C55, A60, A60, CT65, CT70, SX1, SX1, CF62, A70, S65, CX75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 28, 2009 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

daňa napsal:
DOVOLIM SI HRUBE NESOUHLASIT!!! [/color]
protoze fotky z EL71 jsou krasne nevim na cem jste to zkousel Rolling Eyes ale na brachve EL71 jsou fotky opravdu prepychove nejake sony ericsony ktere jsou povestne dobryma fotakama se muzou jit zahtabat!!


Mal som chvilu na hranie prototyp, s najnovsim softverom a fotky s LED daval rovnako hnusne, ako dnes M81. Ak mas s EL71 krasne fotky, gratulujem. Vcelku rad by som videl priklady, vies ich niekde zverejnit?

_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danos
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 317
Telefon: ME/M/S75
84703.20 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 28, 2009 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neni problem ale musim uznat jednu vec ve ktere EL71 svym skvelym displayem trochu klame: fotky s pridavnym bleskem jsou opravdu lepsi ono na display M75 to tak nevinikne a EL71 to zase prikrasluje ale posudte sam Wink


 img265.jpg | Komentář: toto je fotka z EL71 tu bych dal tak na 2. misto ale kdyz jsme jiz driv porovnavali se SE k750 tak EL71 mela fotky ve tme i na svetle vzdy lepsi ale to muze delat ten display :) | Soubor: img265.jpg | Velikost: 146.65 kB | Staženo: 325 krát

 090228_193700.jpg | Komentář: toto je fotka z M75 s pridavnyym fotakem (asi je znich nejlepsi :( ) | Soubor: 090228_193700.jpg | Velikost: 93.19 kB | Staženo: 339 krát

 img498.jpg | Komentář: toto je fotka z S75 s vyplnenou skulinou na krytce fotaku | Soubor: img498.jpg | Velikost: 96.11 kB | Staženo: 327 krát

 img488.jpg | Komentář: toto je foto z S75 be tuningu krytu fotaku (HNUS jak cip) | Soubor: img488.jpg | Velikost: 72.97 kB | Staženo: 321 krát


_________________
Jak šel muj siemensčas: C25 => C35i => A50 =>AX75 => C72 => ME75 a CX70 => ME75 a M75 a S75 nyní CX75
sbírka SIEMENSŮ:(samozřejme ME75, M75 a S75 Laughing )C30, A36, C35, C25, SL45i, A50, A55, C55, C55, A60, A60, CT65, CT70, SX1, SX1, CF62, A70, S65, CX75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Danos
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 317
Telefon: ME/M/S75
84703.20 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 8:43 pm    Předmět: neznama pricina pausy u prehravace S75 Odpovědět s citátem

prosim vas nevite nekdo cim to je ze kdyz na S75 posloucham hudbu a je jedno jestli ve sluchatkach nebo v mobile music setu, tak se nekdy stane ze se pisnicka stopne a kdyz zmacknu tlacitko na sluchatkach nebo odenknu a dam play (to je fuk) tak pokracuje dal?? Think nestava se to casto ale nekdy jo vetsinou kdyz posloucham dele jak 5 hodin (ale ted se mito stalo aj po 30 minutach), (pisnicka se stopne treba v polovine) pritom mi ani neprijde SMS, ani mi nikdo neprozvoni, ani ukol, ani budik,... proste nic co by to prerusilo
FW tam mam 47 (patche zadne jen vlozeny SKEY )

_________________
Jak šel muj siemensčas: C25 => C35i => A50 =>AX75 => C72 => ME75 a CX70 => ME75 a M75 a S75 nyní CX75
sbírka SIEMENSŮ:(samozřejme ME75, M75 a S75 Laughing )C30, A36, C35, C25, SL45i, A50, A55, C55, C55, A60, A60, CT65, CT70, SX1, SX1, CF62, A70, S65, CX75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mne se to taky stává Wink
ale mam EL71 a zavada je jednoduchá když neco delám se mi zmáčkne tlačitko na musicsetu a stopne se to Very Happy , obzvlášt kdyz se po mne vrhne holka Angel

_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Danos
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 317
Telefon: ME/M/S75
84703.20 SMM
PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Very Happy jo to je známá příčina ale to se stává když ještě nejsou zamklé tlačítka jenže mi se to stává když už jsou tlačítka dávno zamklé a na mobil ani music set nikdo nesahá ani nepadá Very Happy a když je to ve sluchátkách tak taky na mobil nesahám teda on je většinou v kapse a stejně se to někdy přeruší
_________________
Jak šel muj siemensčas: C25 => C35i => A50 =>AX75 => C72 => ME75 a CX70 => ME75 a M75 a S75 nyní CX75
sbírka SIEMENSŮ:(samozřejme ME75, M75 a S75 Laughing )C30, A36, C35, C25, SL45i, A50, A55, C55, C55, A60, A60, CT65, CT70, SX1, SX1, CF62, A70, S65, CX75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
palucko
I <3 emo
I <3 emo

Založen: 30. 05. 2007
Příspěvky: 2099
Bydliště: Pezinok (SK)

15732.22 SMM

Příspěvky na SM: 1016,-
PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam pocit ze headset funguje i kdyz je mobil zamklý Very Happy skus si to , Wink
_________________
Už mám len môj prvý siemens MC60 , všetky ostatné padli za obeť na 8. Sraze Siemensmanie , teraz robia radosť niekomu inému Smile Nokia E51 - nabíjanie cez miniUSB
Si tu nový ? nevieš si rady ? skus TU
Náhradne diely nielen na SIEMENS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 162, 163, 164, 165  Další
Strana 163 z 165

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group