clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Megarecenze: Siemens S65 - černá magie
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Megarecenze: Siemens S65 - černá magie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Acoustic
kolemjdoucí

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2004 2:01 pm    Předmět: Vypnutí zvuku při focení Odpovědět s citátem

Nevíte jak se dá vypnout zvuk při focení? Díky. Anxious
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acoustic
kolemjdoucí

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 4

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2004 2:01 pm    Předmět: Vypnutí zvuku při focení Odpovědět s citátem

Nevíte jak se dá vypnout zvuk při focení? Díky. Anxious
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2004 2:05 pm    Předmět: Re: Vypnutí zvuku při focení Odpovědět s citátem

Acoustic napsal:
Nevíte jak se dá vypnout zvuk při focení? Díky. Anxious

No to snad nemyslíš vážně, že ne? Tady už to bylo tolikrát, proč nepoužiješ vyhledávání????

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2004 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V klídku,každej sme začínali.A nikdo se na začátku neorientuje.Podivej se do sekce úpravy nebo návody a tam to najdeš
_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2004 9:31 pm    Předmět: Re: Škoda toho EDGE Odpovědět s citátem

romulus napsal:
bkf.1 napsal:
Zbyněk Andrýsek napsal:
Absenci FM rádia, MP3, hlasového ovládání i záznamu hovorů bych mu snad odpustil (možná), ale absenci EDGE mu neodpustím. Je to fakt škoda, jinak je to parádní foun. Pokud se Siemens rychle nevzpamatuje, tak S55 vyměním za Motorolu A780.


Mp3 přehrávač a FM rádio jsou rozhodně užitečnější a žádanější funkce než EDGE;) a rozhodně užitečnější než hlasové ovládání, které stejně nikdo nepoužívá (a vyjímky potvrzují pravidlo;)

S65 je manažerský telefon!! Všimnul sis? Na EDGE od T-mobilu se osobně velice těším, protože GPRS, které používám s notebookem je pomalé.
A hlasové vytáčení? Zeptej se někoho kdo má v autě handsfree...
Ano s MP3 přehrávačem a FM rádiem bych si určitě chvíli pohrál, měl bych z něj strašnou radost, ale pak bych ho nikdy za celý den nepoužil - neměl bych kdy. V autě poslouchám autorádio a doma Hi-Fi...
Návrat nahoru
PetrM
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2004 11:26 am    Předmět: zvuk při focení Odpovědět s citátem

jamaica napsal:
V klídku,každej sme začínali.A nikdo se na začátku neorientuje.Podivej se do sekce úpravy nebo návody a tam to najdeš

No tedy nenašel jsem to nikde ani já, že by byl návod odstraněn?
Když tak napiš cestu, prosím...
Návrat nahoru
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 07, 2004 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proste si v adresari Config - Defalt vymaz zvuk CameraClickMelody.wav
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2004 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Proste si v adresari Config - Defalt vymaz zvuk CameraClickMelody.wav

Nedaří se a nedaří... Evil or Very Mad
Ze serveru MySiemens.cz jsem si stáhnul program Siemens Data Exchange Software 2.6.7, použil jsem utilitku ODTools na odblokování systémového disku, vše proběhlo vpořádku, zaškrtnul jsem aby se zobrazovaly skryté a systémové složky, ovšem podadresář Config-Default se vůbec nezobrazil. Když jsem zadal hledat soubor cameraclickmelody.wav tak se nic nenalezlo.
Zkoušel jsem to i tím druhým způsobem a v souboru profile.pd ale soubor 000056:T:Camera_Click_0=2:DefaultCameraClickMelody.wav tam vůbec není.
Tak nevím, kde je chyba, že bych nepoužil ten správný program? Embarassed - anebo že by výrobce soubor přejmenoval a schoval někam jinam?
Návrat nahoru
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2004 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
hanni napsal:
Proste si v adresari Config - Defalt vymaz zvuk CameraClickMelody.wav

Nedaří se a nedaří... Evil or Very Mad
Ze serveru MySiemens.cz jsem si stáhnul program Siemens Data Exchange Software 2.6.7, použil jsem utilitku ODTools na odblokování systémového disku, vše proběhlo vpořádku, zaškrtnul jsem aby se zobrazovaly skryté a systémové složky, ovšem podadresář Config-Default se vůbec nezobrazil. Když jsem zadal hledat soubor cameraclickmelody.wav tak se nic nenalezlo.
Zkoušel jsem to i tím druhým způsobem a v souboru profile.pd ale soubor 000056:T:Camera_Click_0=2:DefaultCameraClickMelody.wav tam vůbec není.
Tak nevím, kde je chyba, že bych nepoužil ten správný program? Embarassed - anebo že by výrobce soubor přejmenoval a schoval někam jinam?

S tim ODT to musíš zkoušet, je celkem nestabilní. Nebo zkus jinej prog. pro správu tlf(SiMoCo...)
2.postup co si napsal funguje jen do FW12

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
PetrM
kolemjdoucí

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 8
Bydliště: ValMez

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2004 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jsem zvuk vypnul, nevěděl jsem, že je třeba před aplikací utilitky ODT resetovat telefon wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xplod
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2004 2:02 pm    Předmět: synchronizace s Lotus Notes Odpovědět s citátem

Program mpm by měl umět synchronizovat i s Lotus Notes. To mě ale vůbec nefunguje a tvrdošíjně to vyžeduje Outlook. Podařilo se někomu spolit s Notesy?

Díky Pája
Návrat nahoru
rador@seznam.cz
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2004 3:49 pm    Předmět: S65 x S55, cena vs hodnota? Odpovědět s citátem

Zdravim, naskytla se me rychla prilezitost koupit S65 i s prislusenstvim za 6800,- (se zarukou od T-mobilu, ktery byl koupeny koncem rijna). Tak jsem ji vzal, ale po precteni recenze a tohoto fora se me zda ze jsem mozna udelal chybu. S65 jeste nemam v ruce (az v patek 17.12.2004), ale ted nevim jestli jsem nemel vzit S55. Nejvic z funkci ocenuju snadne ovladani dobry tel. seznam, prehledna organizace casu a upominkovace a zprava techto funkci pres PC. Ostatni jako hry, svetove casy atd. nepotrebuju. A to vsechno prave S55 ma. Chtel bych znat vas nezavisly nazor zda jsem udelal dobre a za tu cenu 6800,- ho vzal. Vim ze takovou vec si clovek musi rozhodnout sam (cena/hodnota), ale prece jen bych privytal dalsi nazor. Se siemensi nemam zkusenosti, je to muj prvni siemnens. Do ted mam Alcatel 311. Diky za odpoved (nebo na rador@seznam.cz) Smile
Návrat nahoru
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2004 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec bych neváhal...Rozhodovat se mezi S65 a S55 je jako rozhodovat se mezi Superbem a Felicií...S65 je jasná volba..Proti S55 nic nemám, ale přece jen už je trošku za zenitem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2004 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za odpoved
Hezky den Smile
Návrat nahoru
rador@seznam.cz
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2004 11:37 am    Předmět: S65 x S55, cena vs hodnota? Odpovědět s citátem

Diky za odpoved
Hezky den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group