clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - EF81, S68 a S88 - prvé telefóny BenQ - Siemens
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

EF81, S68 a S88 - prvé telefóny BenQ - Siemens
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ako sa vám páčia nové telefóny BenQ-Siemens?
Je to bomba!!!
12%
 12%  [ 26 ]
Celkom zaujímavé, páčia sa mi
44%
 44%  [ 96 ]
Ujde to, možno si nejaký z nich aj kúpim
13%
 13%  [ 30 ]
Priemerné, veľmi ma nezaujali
10%
 10%  [ 23 ]
Čakal som viac, nezaujímavé
9%
 9%  [ 20 ]
Totálny prepadák!!!
9%
 9%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 215

Autor Zpráva
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2006 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
truhlik napsal:
no, ale kdyz se podivas na jednu z prezentaci, ktere benq-siemens predstavoval, tak na ni je videt, ze siemens poskytuje "SW customization". tak muze zde byt i sance, ze ze preci jen pujde patchovat i nadale Pray Pray

nekde uz se link na tu prezentavi daval. myslim ze v jinem threatu


Myslis,ze pod pojmom SW customization mysleli patchovanie? urcite nie.Patchovanie nie je a ani nikdy nebolo legalne a schvalene...a urcite by si z neho telefony BenQ-Siemens nerobili prednost...neviem,co konkretne pani z BenQu pod tymto pojmom myslia,ale patchovanie to zarucene nie je.

FOXXX napsal:
Chci jen upřesnit, že ačkoliv to v datasheet není, dnes na tiskové konferenci u příležitosti představení nových mobilů zástupce siemensu(jméno jsem nepohytil) na otázku novináře, jestli má ef81 GPS, odpověděl že ano, stejně jako SXG, které se již prodává...

kuva, to je ale blbé souvětí Razz


Tlacovu konferenciu som nesledoval,lebo to mam v robote blokovane..ak tomu tak skutocne je (co pochybujem,lebo je to dost dolezita funkcia nato,aby to dali do datasheetu),bolo by to pre tento telefon iba dalsie plus.


Přesně jak říkaš Hanni. Sw customizace je součástí přehrávání firmwaru. Instalace fw je rozdělena do dvou částí-jedna je software update (zde se instaluje samotný fw) a ta druhá je customizace (zde se instaluje do telefonu instaluji ostatní veči jako jsou např T9,jazyk,Java,aplikace a další)

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2006 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FOXXX napsal:
budik01 napsal:
no vim ze to tam bylo zmineno navigace a ten pan co na nej poukazujes zacal mluvim o ESEXDZI:) tu cast sem misty nesledoval..ale tohle sem zaznamenal a mel sem dojem ze se bavi o tom SXGcku..ale rikam delal sem pri tom jine veci,takze ruku do ohne bych za to nedal..
osobne si myslim ze kdyby to melo GPSku tak se tim nalezite chlubi..


Já jsem to sledoval pořádně, ale samozřejmě jsem mohl špatně rozumět... Moje bedničky u pc nejsou zrovna nejdrahší :-)
Ten novinář se zeptal, jestli některý telefon nabízí navigaci a ten Siemensák vzal do ruky EF81, ještě na ni ukázal prstem a řekl že ano, stejně jako SXG, které se už prodává... (doslovně si to nepamatuju). Takhle jsem tomu rozuměl já, ale rodilý angličan teda nejsem, takže možnost omylu tu je. Ale už jsem říkal, že jsem si celkem jistý. No fakt je, že by se tím chlubili Think
Škoda, že jsem to nenahrál... chtěl bych to poslechnout ještě jednou Brick wall


v EF 81 je předinstalovaná ta java aplikace jako je v SXG (pro GPS) a však po spuštění a aktivaci se v telefonu (v té aplikaci) ukáže takový divný znak u GPS (myslím si že to znamená že GPS chip neobsahuje) zřejmě je pouze připravený pro externí GPS modul

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2006 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na stránkách BenQ-Siemens jsou k dispozici 3D simulace nových modelů...
http://www.benqmobile.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_11784_rArNrNrNrN,00.html

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 25, 2006 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

menu EF81: http://www.youtube.com/w/?v=9ASyUFBJd1M
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 25, 2006 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diskuze s majitelem S88 se spoustou obrázků a fotek z telefonu (EN):
http://www.club-siemens.net/forum/viewthread.php?tid=50969

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 08, 2006 1:04 pm    Předmět: EF81 testování Odpovědět s citátem

pro nezdolné optimisty je tu opět "šance" na testování nového siemensu tentokrát EF81

http://www.benqmobile.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_129948_rArNrNrNrN,00.html

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 15, 2006 10:16 am    Předmět: S68 Odpovědět s citátem

Podívejte se na "živé obrázky" S68. Že je úžasný?

http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/Ar.asp?ARI=111940

Je to podle mě druhý nejhezčí mobil. Hned po S65. Ale je menší a tenčí, což je pro mě velké plus. A hliník je taky fajn materiál.

Softwarově vypadá jako S75. Poměrně kvalitní správce souborů, siemensácký font, ovládání. Nádhera.
Vůbec by mi nevadilo, že nemá foťák. Jen škoda, že nemá větší paměť. Kdyby měl alespoň 32 MB, určitě by to byl můj příští mobil.

Moc bych si přál, aby BenQ-Siemens vyrobil nějaký S68i. Musel by mít větší paměť (nebo kartu) a mohl by mít foťák a MP3.

Je to hrozný. Když už se po dlouhý době objeví nějaký telefon, který se mi líbí, musí mít nějakou velkou mouchu.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st únor 15, 2006 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mal som moznost drzat v ruke CC75,co je vlastne skoro to iste ako S68.Obrazky su sice pekna vec,ale v reale je ten telefon hrozny.Je uplne tenky a nato,aky je tenky,je velmi rozmerovo velky...proste lopata...mozno ma niekto iny nazor,na mna to zaposobilo takto.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2006 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Mal som moznost drzat v ruke CC75,co je vlastne skoro to iste ako S68.Obrazky su sice pekna vec,ale v reale je ten telefon hrozny.Je uplne tenky a nato,aky je tenky,je velmi rozmerovo velky...proste lopata...mozno ma niekto iny nazor,na mna to zaposobilo takto.


NO tak to já mám uplně opačný názor.Chvíli jsem si hrál s S68 a naprosto mě nadchnul. Je to takový telefon "na nošení" elegantní,tenký,lehký...prostě strčit do kapsy a jít.

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BenQ-Siemens -> Články Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group