clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Boris911
začátečník
začátečník

Založen: 15. 11. 2004
Příspěvky: 71

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2006 3:15 pm    Předmět: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

Aplikoval jsem patch pro presmerovani SIS souboru pro odinstalaci z C:\System\Instal na E:\System\Install. Prekopiroval jsem ji na pametovku. Kdyz instaluji programy, tak se mi tam sice ukladaji SIS soubory. Ale u velkych souboru mi to nahlasi, ze neni dostatek mista!!!! Co je to za blbost, protoze na pametovce mam 850MB volneho a na Ccko, kde jsou volne 3MB by to nemelo vubec pri instalaci hrabat.
Jedna se o aplikace ScummVM a Office.

Predem moc diky za odpoved.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alternativ
začátečník
začátečník

Založen: 29. 06. 2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Zlín

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2006 4:06 pm    Předmět: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

Jo jo,mam uplne stejny problem. Sad
_________________
C25->ALC 302->ALC 535->SX1+1GB Kingstone (fw 15cz+7xpatch+OC174MHz)->SE P910i->EF81+1GB SunDisk (fw 48cz) -> Qtek 8310 -> MDA Vario (2x) -> HTC TyTN -> SE P1i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rady
začátečník
začátečník

Založen: 11. 08. 2004
Příspěvky: 76

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2006 4:21 pm    Předmět: Re: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

alternativ napsal:
Jo jo,mam uplne stejny problem. Sad

A v čem to tam instaluješ?Musíš používat interního správce souborů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
darth
začátečník
začátečník

Založen: 18. 05. 2005
Příspěvky: 42

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2006 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle se mi objevilo dnes u hry (cca 2.8mb .sis) >>> Nitrofamily.The.WWII.West.Line viz. post o objeveni teto supr hry na sx. Jinak scumm jsem nainstalovan uz mel a to bez problemu, ze by to zpusoboval nejaky taktovacich patchu, nic jineho sem totiz nemenil? udelam par testu....

Think Zkousel jsem pres instalator v SDS pres pc, fexplorerem a i internim spravcem souboru a pokazde vyskocila ta sama chyba Think


Naposledy upravil darth dne ne leden 22, 2006 4:51 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alternativ
začátečník
začátečník

Založen: 29. 06. 2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Zlín

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2006 4:43 pm    Předmět: Re: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

Rady napsal:
alternativ napsal:
Jo jo,mam uplne stejny problem. Sad

A v čem to tam instaluješ?Musíš používat interního správce souborů.


A safra, ja to jedu pres FExplorer Embarassed

_________________
C25->ALC 302->ALC 535->SX1+1GB Kingstone (fw 15cz+7xpatch+OC174MHz)->SE P910i->EF81+1GB SunDisk (fw 48cz) -> Qtek 8310 -> MDA Vario (2x) -> HTC TyTN -> SE P1i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
rcbandit
pisatel
pisatel

Založen: 30. 01. 2004
Příspěvky: 200
Bydliště: Kroměříž

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 24, 2006 12:51 am    Předmět: Re: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

v tom patchu je chyba.nefunguje to nikomu.tu hru je teda potreba zase rozbalit v PC a prekopcit na MMC.
_________________
SX1_FW15cz_N70Mod_180MHz O.C. CPU_256Mb Nokia MMC, N-GAGE 1Gb_ PQI MMC, Nokia N3230_512Mb Kingston MMC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alternativ
začátečník
začátečník

Založen: 29. 06. 2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Zlín

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 24, 2006 6:47 am    Předmět: Re: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

rcbandit napsal:
v tom patchu je chyba.nefunguje to nikomu.tu hru je teda potreba zase rozbalit v PC a prekopcit na MMC.


No me to funguje, kdyz pouziju interniho spravce souboru a to dokonce bez problemu Very Happy Zalezi jaky mas patch. Treba ten z SMO neni dobry...

_________________
C25->ALC 302->ALC 535->SX1+1GB Kingstone (fw 15cz+7xpatch+OC174MHz)->SE P910i->EF81+1GB SunDisk (fw 48cz) -> Qtek 8310 -> MDA Vario (2x) -> HTC TyTN -> SE P1i.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
rcbandit
pisatel
pisatel

Založen: 30. 01. 2004
Příspěvky: 200
Bydliště: Kroměříž

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 24, 2006 7:24 am    Předmět: Re: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

alternativ napsal:
rcbandit napsal:
v tom patchu je chyba.nefunguje to nikomu.tu hru je teda potreba zase rozbalit v PC a prekopcit na MMC.


No me to funguje, kdyz pouziju interniho spravce souboru a to dokonce bez problemu Very Happy Zalezi jaky mas patch. Treba ten z SMO neni dobry...


sakris.tady se resi patch na presunuti sis. Idea na odinstalovani. E:/system/install ten me samozrejme slape.
Ja psal,ze nefunguje presmerovani instalatoru sis. E:/NOKIA/INSTALLS
At nematu. Smile

_________________
SX1_FW15cz_N70Mod_180MHz O.C. CPU_256Mb Nokia MMC, N-GAGE 1Gb_ PQI MMC, Nokia N3230_512Mb Kingston MMC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rcbandit
pisatel
pisatel

Založen: 30. 01. 2004
Příspěvky: 200
Bydliště: Kroměříž

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 24, 2006 7:39 am    Předmět: Re: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

alternativ napsal:
rcbandit napsal:
v tom patchu je chyba.nefunguje to nikomu.tu hru je teda potreba zase rozbalit v PC a prekopcit na MMC.


No me to funguje, kdyz pouziju interniho spravce souboru a to dokonce bez problemu Very Happy Zalezi jaky mas patch. Treba ten z SMO neni dobry...


nemohl bys prosimte ten patch hodit v textaku sem?
ten na presmerovani instalatoru. Ne sis na odinstalovani.abysme si rozumeli.

_________________
SX1_FW15cz_N70Mod_180MHz O.C. CPU_256Mb Nokia MMC, N-GAGE 1Gb_ PQI MMC, Nokia N3230_512Mb Kingston MMC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
W.I.KING
pisatel
pisatel

Založen: 02. 08. 2004
Příspěvky: 231

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2006 12:52 am    Předmět: Re: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

rcbandit napsal:
Ja psal,ze nefunguje presmerovani instalatoru sis. E:/NOKIA/INSTALLS
Já bych jen nesměle podotkl, že přesunout .sisko do té složky jde i ručně wink A pokud každý den neinstaluju soubory větší než je místo na Céčku, tak ten patch bych i oželel Anxious

W.I.KING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2006 2:52 pm    Předmět: Re: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

W.I.KING napsal:
rcbandit napsal:
Ja psal,ze nefunguje presmerovani instalatoru sis. E:/NOKIA/INSTALLS
Já bych jen nesměle podotkl, že přesunout .sisko do té složky jde i ručně wink A pokud každý den neinstaluju soubory větší než je místo na Céčku, tak ten patch bych i oželel Anxious

W.I.KING


Obnovim tuhle diskuzi.

Problem je v tom ze tu hlasku "Nedostatek paměti. Prosím smažte některé programy." do hazi i kdyz to je v /nokia/installs

_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
W.I.KING
pisatel
pisatel

Založen: 02. 08. 2004
Příspěvky: 231

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2006 3:07 pm    Předmět: Re: Nefunguje mi korektne patch na přesunuti složky install Odpovědět s citátem

miosmobile napsal:
Obnovim tuhle diskuzi.

Problem je v tom ze tu hlasku "Nedostatek paměti. Prosím smažte některé programy." do hazi i kdyz to je v /nokia/installs
...a instaluješ to přes interního správce? To je mi nějaké pofiderné Think
Jen abych si byl stopro jistý, že mluvíme o tom samém. .sisko třeba 5 MB, kopnu ho na kartu do Nokia/installs, přes interního správce kliknu na to .sisko a instalace by se měla bez problému povést (na kartu). A ono to hodí hlášku o nedostatku místa. A v tom je ten problém, jo?

W.I.KING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
darnel
badatel
badatel

Založen: 29. 06. 2004
Příspěvky: 111

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2006 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja pouzivam patch na presunuti SIS behem instalace do RAMKy D:\Nokia\Installs a funguje dobre (vetsi SIS nez 8MB jsem zatim asi nezkousel Wink IMHO by v nem stacilo zmenit jedno pismenko z D na E.

Pri instalaci postupuju tak, ze si SIS nahraju (napr.) nekam na kartu a odklepnu ho v FExploreru (spravce souboru na to imho nema vliv), ono se to samo zkopiruje na D: a pak samo vymaze. Nahrat primo do toho Nokia\Install jsem nezkousel.

Je treba nezamenovat to s patchem na presunuti informaci o nainstalovanych programech, to je v ?:\System\Install a neni to nijak moc velky

Patch 15 vs 16: viz http://www.siemensmania.cz/patche.php?view_all=true&phone=SX1&c=s

---

EDIT: mio: takze mas patch na presunuti na e:\nokia\installs a stejne to hazi chybu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 15, 2006 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prave ze jsem vyzkousel uplne vsechny dostupne patche jak ze SMO tak z Oslik.ru na presmerovani slozky C:/Nokia/Installs na E, nebo do RAM (D). Zaroven mam patch i na presunuti adresare Install na E.

Interni i externi spravce souboru.

Hlavne je mi divne ze predtim jsem ten Quick Office normalne nainstaloval, ale ted mi to nejde.

Sis ma 2MB, na C: mam volne 3MB, na E: 510MB v pameti vzdy uvolnim na 8MB+ volne.

Stale ta debilni hlaska "Nedostatek paměti. Smažte některé soubory.". S patchi i bez nich. Zduraznuju to ze i bez nich a to mam na C volne maximum mista.

_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group