clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SXG75 - Chyby FW 12
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SXG75 - Chyby FW 12
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2006 10:25 am    Předmět: SXG75 - Chyby FW 12 Odpovědět s citátem

Ikdyž je SXG bez pochyby výborný telefon, má své mušky. Proto zakládám tento thread, kde se všechny tyto chyby budou shromažďovat, aby případný zájemce věděl, do čeho jde a abysme mohli sledovat změny v dalších FW. Pokud tedy naleznete chybu, napište ji sem, nikoliv do threadu SXG75 - koupeno - zkušenosti.

Všechny ohlášené chyby budu kopírovat do tohoto příspěvku. Takže, pokud najdete chybu FW, nejdříve se ujistěte, že už zde neni. Aby bylo jisté, že se jedná skutečně o chybu FW a nikoliv třeba jen o špatné nastavení, musí ji potvrdit aspoň dva další majitelé. Po potvrzení nebo vyvrácení chyby všechny příspěvky, které se jí týkaly smažu - pro větší přehlednost. Pokud se nějakou chybu podáří vyvrátit, napíšu řešení

Pokud se i přes potvrzení ostatních někdo s popsanou chybou nesetká, zkusíme zjistit proč, popř. sem pak napíšu řešení dané chyby.

Potvrzené chyby FW12
    Špatné počeštení
    -Ve "Vlastních souborech" se nelze posouvat mezi otevřenými obrázky
    -U sim karet T-Mobilu nefunguje SimToolkit a vůbec psí kusy s prácí se sim kartami
    -T9 píše s diakritikou -> zkracuje délku SMS zpráv
    -Nefunguje čeština v e-mailech
    -V kontaktech se položky řadí podle abecedy podle zadaného přímení, nikoli podle záznamu v "Zobrazit jméno"
    -Znaky č, š, ř apod. se řadí až na konec abecedy
    -Při opuštění vestavěného prohlížeče se zobrazí "Přijato: %ld kB místo počtu kB
    -T9-v aplikacích nejde použít vůbec, mimo SMS se používá anglická verze
    -Při poslechu rádia a vypnutém tónu klávesnice se tento tón po odpojení sluchátek (bez ukončení rádia) zapne
    -Nemožnost nastavení vstupu na domovskou stránku ihned po zapnutí vestavěného internetového prohlížeče
    -Chybí aut. vypnutí, minutka, poznámky, možnost vypnout GPRS
    -Video se přehrává mimo vyznačenou oblast (obdélník). Je posunuto směrem nahoru.
    -Nejsou smazat poškozené soubory - telefon hlásí, že jsou systémové, ale nejsou
    -Někdy naprosto nesmyslné položky v menu-2x nastavení zamykání klávesnice, 2x nastavení prodlevy spořiče atd.
    -Při hraní písničky přes hlasitý reproduktor se při příchozí SMS zvýší hlasitos na maximum, ikdyž je nastavení jiné
    -Když se vypnou tóny, vypne se i zvuk budíku, měl by být trvale zapnutý pokud se výslovně nevypne
    -Neukazuje délku ztracených volání (dobu prozvánění) a mě dokonce ani dobu volání ve volaných číslech, ale jen přijatých volání (vždy ukáže samé 0 )
    -Hlasitý reproduktor jde zapnout až při spojení
    -Obrázek GIF daný na plochu jako pozadí se nehýbe
    -U nekterych souboru (obrazky,hudba) pri prohlizeni v systemu souboru, pri vyberu "moznosti" - "detaily" pise nespravne udaje o rozliseni obrazku a o delce hudebniho souboru.
    -Nejde nastavit u fotek a videa, aby se ukladaly pod nazvem ve tvaru s udajem o roku,mesici,dni,hodine,minutach a sekundach porizeni
    -V media playeru nejde nastavit opakovani skladby, random atd. jako u S75 (u ktere to jde).
    -Pri nataceni videa je maximalni delka 5 minut - nejde nastavit podle kapacity volneho mista na pametove kartě.
    -Fotky z digitálu, se sice otevřou,jenže v hrozně malém rozlišení a nejdou nijak zvětšit
    -Nektere obrazky s vetsim rozlisenim nez 320x240 nedokaze zvetsit: "Obrázek nelze zvětšit."
    -Občas telefon napíše, že je obrázek příliš velký pro otevření a nebo že je nedostatek paměti pro jeho otevření, a mají se ukončit některé aplikace a přitom jej otevře
    -Pokud mě někdo jen krátce prozvoní, tak telefon nepřestane vyzvánět, dokud si nezobrazím ztracený hovor
    -Kdyz prijde sms tak se melodie nedohraje nedohraje dokonce
    -Při vytočení pouze čísla "0" se vytočí 112 (tísňové volání)
    -Do jedné skupiny lze najednou přesunout max. 50 osob
    -Při puštěném rádiu nebo mp3 a profilu handset, když někdo zavolá, tak telefon jenom vibruje a vyzvání nikoli do sluchátek, ale z vnějšího reproduktoru
    -Omezená délka názvu skladby
    -při psaní SMS se občas znak, na který při psaní běžného textu vyšla pozice těsně u pravého okraje displeje, vůbec nezobrazí
    -Občas telefon vypíše, že je nedostatek paměti a nejde s ním nic dělat, ani prohlížet obrázek, ani písničky...
    -Omezená kapacita na SMS - 500
    -Budík se v tichém režimu vypne (v rozporu s návodem)
    -Nemá náhledy obrázků
    -Po kompletním znovunačtením karty se nastaví všechna vyzvánění na standartní, zruší se obrázky u kontaktů a skupin a playlisty přestanou fungovat
    - při ručním mazáíi sms ze seznamu se po každém smazání sms "kurzor" vrátí na první sms v seznamu
    -Stopky se při naskočení spořiče zastaví
    -Kdyz prijdou v zapeti 2 sms za sebou a ja jiz stihnu po ty prvni najet do zprav prohlidnu ji, smazu, prohlidnu druhou a take samzu, ale po navratu na plochu je stale ikona 1 neprectene zpravy, i kdyz uz tam zadna neni
    -Pri prichodu vice sms ( vetsinou 4 a vice ) ve zpravach po prohlidnuti a chci je vsechny smazat tak to nahlasi ze byly samzany, ale zustanou tam a daji se prohlizet a zmizi az kdyz se zpravy zavrou. Potom uz tam nejsou
    -Nestabilita BT při práci s PC-dojde k resetu mobilu
    -Špatná kompatibilita s carkit bluetooth HKW600-neukazuje stav baterie, signálu a nedá se prohlížet adresář (vypíná se)
    -Chybí hláška zda opravdu chceme ukončit psaní zprávy-při stisknutí červ.tl. se dá pouze vybrat zda ji chceme uložit, nedá se do ní přímo vrátit.


Chyby vyžadující potvrzení
    -Při pokusu o smazání e-mailu na serveru se nic nestane-telefon se ani nepokusí spojit
    -Nepodporuje přehrávání na IMS-700-nedetekuje ho správně a přehrává přes něho jako přes vestavěné repro (plochý zvuk bez basů a výšek)
    -T9 se neučí jména z tel. seznamu (velmi užitečná funkce jenž např. M75 zvládá)
    -Neumí naráz přenést všechny kontakty ze SIM karty do telefonu - max 4 (někdy), jindy jen 2, běžně 3 :-(
    -Nefunguje obousměrná sync. i když je to nastavené v MPM. Funguje jen jednostranná a to pevně nastavená v MPM.
    -Řádek v kalendáři umožňuje zadat více např. 20 znaku a ve směru do Outlooku se to přenese, ale ve směru do MT dojde k chybě a nic se nepřenese. Pokud se přenáší jen asi 10 znaků do MT, tak smartsync zahlásí, že je to dlouhé a přenese to.... tohle mi docela silně vadí..
    -Při nastavení ukládání fotografií na kartu, vidíte vlevo pod náhledem budoucí fotografie číslo, které má určovat počet snímků jenž se má ještě vejít na kartu a které se má měnit v závislosti na zvoleném rozlišení. Mění se ale naprosto nelogicky
    -Vypínání podsvícení (displeje a klávesnice) při java aplikacích si dělá co chce. Někdy se vypne a někdy ne.
    -Když koukám na video fullscrean a přijde mi sms, tak se sice po přečtení/smazání SMS vrátí video na fullscrean, ale jenže ne naležato


Vyřešeno

Zamknutí klávesnice v "nastavení zabezpečení" nastaveno na nikdy: zamkne se po 2 minutách
    Změňte nastavení v menu>nastavení>zobrazit>spořič displeje>aut.zamk.tlač.

Při kopírování souborů na kartu (z telefonu nebo přes čtečku) se po chvíli kopírování zasekne nebo se na kartě všechny soubory nezobrazí
    Nesmí zhasnout displej, dokud svítí, tak je vše v pořádku. Stačí tedy listovat v menu nebo spustit Java aplikaci

Při příchozím volání se přiřazený obrázek zobrazuje divně
    vytvořte obrázek 99x132 (sirka x vyska); PNG; komprese 0 (takhle to fachci pekne)

Při dotazu na kredit, kód *104*#, se zobrazí pouze 5 řádků textu, informace o kreditu je ale až na šestym řádku a rolovat nejde
    Stačí si do seznamu uložit a pak vytočit číslo *88P1138 a zjistíš kredit ihned. Písmeno P (pauzu 2s) vložíš přes možnosti

Nelze během hovoru nahlédnout do tel. seznamu (a zjistit tak číslo jiné osoby)
    Jde to přes tlačítko pro multitasking

-Sice lze zapnout automatický podpis, ale nejde nijak nastavit text
    Zpravy -> Predlohy -> Text -> "vytvorite podpis" -> moznosti -> Jako podpis


PS: za nápad díky uživateli jirkab

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0


Naposledy upravil BEZY dne so květen 27, 2006 10:05 am, celkově upraveno 55 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mar3x
badatel
badatel

Založen: 30. 07. 2005
Příspěvky: 196

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2006 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

>POTVRZENO - prehravani na IMS700 ... tlacitko Bass nema zadny efekt a tlacitko Wide jenom minimalni
zvuk je opravdu napytel Confused

_________________
C25->MT50 FW18->S65 FW58-> >>>SXG75 FW22 + 1GB SanDisc<<< (a dalsi co mam v rodine M35i, ME45@S45i, CF62, CX65@CX70)

Debian GNU/Linux 3.1r1 + dalsi repozitare (KDE3.5.0; Linux 2.6.16-rc2-mm1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 10, 2006 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se děje s mobilem taky prapodivná věc
No vlastně k smíchu to moc není Rolling Eyes
Čím dál častěji mi přestávají fungovat numerické klávesy. Všechny ostatní jedou, ale 0-9 nic. Někdy třeba nejde jen 1-5, jindy 6-0. Pomůže na to jedině zběsilé několikasekundové mačkání všech bočních kláves. Někdy se na poprvé chytne jen polovina a je třeba to opakovat. Na 99,9% je to vada FW d'oh!

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 11, 2006 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak vás tak poslouchám, tak se vám ten telefon rozpadá pod rukama Confused Ještě že žádný taký problémy nemam
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BunGee
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 14. 03. 2005
Příspěvky: 589
Bydliště: Brno

0.52 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 11, 2006 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hh, ses stastnej muz bezi. Mam jeste takovej zjimavej problem a to zaloha telefonu. Pres nejnovejsi MPM v.:4.06.07.11.0 to fakt nejde, a asi ani pres ty ostatni, myslim, ze je to docela chyba, docela by se hodila aspon zaloha vselijakyho nastaveni, o obrazky a melodie... mi vubec nejde, jen o to nastaveni
_________________
Může-li se pokazit více věcí za sebou,

pokazí se v nejnevhodnějším pořadí


Ericsson T10=>

Siemens M65=>Fuj Blokia 3410(nenavidim blokie)=>SXG75/SVN 22 + Blesk + 1GB SanDisk + DCA-540 + ASUS P535

Vodafone 4ever
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miroslav Šůs
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 29. 10. 2005
Příspěvky: 906
Bydliště: Rotava

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út duben 11, 2006 8:59 pm    Předmět: GPS Odpovědět s citátem

Ted me napadla jeste jedna vec. Jak se tu psalo ze nekteriz vas meli problemy s pripojenim GPS na satelity. Tak se mne to o vikendu taky stalo. Nevedel jsem co s tim, neprihlasilo se to ani po dvou hodinach co jsem ho nechal lezet uprostred zahrady. Tak jsem se nastval a pres no jsem mu zapl navigaci a strcil jsem ho za okno, kde jsem vedel ze pred tim se mi tam normalne prihlasil. Taky jsem si dal budik na kazdou hodinu protoze jsem byl zevadej jak dlouho mu to asi tak potrva. Uz jsem myslel, ze se neprihlasi a nakonec priblizne 4 hodiny. To me fakt dostalo. Think
_________________
C25 -> C35i -> C45 -> M55 -> MC60 -> CX65 -> SXG75(fw22) + 1GB RS-MMC + IMS 700 + HHB 700 + S75(fw40) na porovnani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sibstr
badatel
badatel

Založen: 05. 10. 2004
Příspěvky: 198
Bydliště: Prague

270.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 12:36 am    Předmět: Re: GPS Odpovědět s citátem

Miroslav Šůs napsal:
Ted me napadla jeste jedna vec. Jak se tu psalo ze nekteriz vas meli problemy s pripojenim GPS na satelity. Tak se mne to o vikendu taky stalo. Nevedel jsem co s tim, neprihlasilo se to ani po dvou hodinach co jsem ho nechal lezet uprostred zahrady. Tak jsem se nastval a pres no jsem mu zapl navigaci a strcil jsem ho za okno, kde jsem vedel ze pred tim se mi tam normalne prihlasil. Taky jsem si dal budik na kazdou hodinu protoze jsem byl zevadej jak dlouho mu to asi tak potrva. Uz jsem myslel, ze se neprihlasi a nakonec priblizne 4 hodiny. To me fakt dostalo. Think

jj takovej problém jsem měl já, taky jsem to zkoušel, nechal jsem telefon na střese auta. Nicméně ani po 5,5 hodině se to nepřihlásilo a došla baterka. To jsem zkoušel čtyři dny a nic. Tak jsem to hodil na Anděl do servisu, druhej den to bylo, sice napsali že závada se neprojevila, ale vylez jsem na Andělu ze servisu, zapnul jsem to a za 3 minuty jsem měl svoji polohu. Takže nakonec v poho, hlavně že to ted funguje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michalt
začátečník
začátečník

Založen: 16. 03. 2006
Příspěvky: 36

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 7:04 am    Předmět: Re: GPS Odpovědět s citátem

Miroslav Šůs napsal:
....nekteri z vas meli problemy s pripojenim GPS na satelity.

To se mi stalo taky. V patek jsem rano vyrazil na kes a nic. Cely patek nic, tak jsem se ohlasil do servisu, v sobotu nic, tak jsem v sobotu vecer delal reset GPS pres GPSOne, porad nic. V pondeli taky nic (do servisu jsem se nedostal) a nakonec se to jakoby nic chytlo rano v utery a od ty doby to funguje bez problemu (a zkousim to poustet kazdou hodinu).

Jinak v navodu pisou, ze pokud se vyrazne zmeni poloha od vypnuti, tak nabihani muze trvat i 20 minut a taky, ze pokud ma telefon spatny cas, tak to muze trvat taky strasne dlouho.

A me sel telefon z nejakyho zahadnyho duvodu cely vikend o 5 minut pozadu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bonebreaker
začátečník
začátečník

Založen: 29. 03. 2005
Příspěvky: 68

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 6:13 pm    Předmět: Re: Odpovědět s citátem

michalt napsal:
A me sel telefon z nejakyho zahadnyho duvodu cely vikend o 5 minut pozadu. Rolling Eyes

A vrátil se Ti správný čas zpět ? Stalo se mi totiž něco podobného..

_________________
SXG75

blackandwhite.ic.cz

love-calculator

http://bb-s65.wz.cz/index.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

málem jsem zapoměl na další problém, kerý mám....
Už několikrát se mi stalo, že budík začal budit se spožděním. Vždycky šlo jen o pár minut, ale přece...
A dnes to dostalo korunu. Budík nastavený na 7:00 začal budit v 7:37 Exclamation Shocked
Naštěstí jsem byl probuzený dávno před tím..

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miroslav Šůs
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 29. 10. 2005
Příspěvky: 906
Bydliště: Rotava

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FOXXX napsal:
málem jsem zapoměl na další problém, kerý mám....
Už několikrát se mi stalo, že budík začal budit se spožděním. Vždycky šlo jen o pár minut, ale přece...
A dnes to dostalo korunu. Budík nastavený na 7:00 začal budit v 7:37 Exclamation Shocked
Naštěstí jsem byl probuzený dávno před tím..

tak tak, tohle se mne stava obcas u upominek v kalendari. Zacne zvonit tak 1-3 min. po tom co by spravne mel. U budiku nevim to se jeste nestalo, ale 37 min je hafo. Nestalo se ti nahodou ze ti to zacalo zvonit a tys to omylem odlozil? ( treba nejakou nahodou v kapse )

_________________
C25 -> C35i -> C45 -> M55 -> MC60 -> CX65 -> SXG75(fw22) + 1GB RS-MMC + IMS 700 + HHB 700 + S75(fw40) na porovnani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslím že ne. Ale stejně se to odkládá tuším o 10 min a ne zrovna 37 Think
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miroslav Šůs
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 29. 10. 2005
Příspěvky: 906
Bydliště: Rotava

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stejne, 10 min zpozdeni by nemelo byt.
Zjistil jsem ted jednu zajimavou vec. na 6. dubna jsem mel upominku na urcity cas, kdyz to potom zacalo zvonit, vypnul jsem ji a smazal. A co se nestalo, za tyden ( tedy dnes )to zvonilo zase , i kdyz uz v kalendari nemam nic.Dokonce to ukzovalo, ze zbyva 1440 min, coz jsem jaksi nepobral. Think Kdyz jsem dal podrobnosti tak to ukazovalo datum 6.4. Brick wall

_________________
C25 -> C35i -> C45 -> M55 -> MC60 -> CX65 -> SXG75(fw22) + 1GB RS-MMC + IMS 700 + HHB 700 + S75(fw40) na porovnani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spike
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 524
Bydliště: Kocourkov v Jižních Čechách
Telefon: HTC Artemis
2081.72 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tenhle problém neznám, mne budí naprosto v pohodě a přesně už čtvrt roku do práce.
_________________
-> Jdoucí na smrt tě zdraví <-

Kariéra: C10->Azalis238->M35->M35->M65(fw.50)+lampička->SXG75+RSMMC-512MB+RSMMC-1024MB-> HTC Artemis_wm6+2GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miroslav Šůs
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 29. 10. 2005
Příspěvky: 906
Bydliště: Rotava

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 14, 2006 7:40 pm    Předmět: budik Odpovědět s citátem

Tak jsem usilovne testoval ten budik. Mne zvoni uplne presne. Ovsem s tema upominkama mam problemy Think
_________________
C25 -> C35i -> C45 -> M55 -> MC60 -> CX65 -> SXG75(fw22) + 1GB RS-MMC + IMS 700 + HHB 700 + S75(fw40) na porovnani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group