clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Ogg Vorbis Player for Symbian OS phones
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Ogg Vorbis Player for Symbian OS phones

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael
začátečník
začátečník

Založen: 30. 06. 2004
Příspěvky: 42

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 03, 2004 1:57 pm    Předmět: Ogg Vorbis Player for Symbian OS phones Odpovědět s citátem

Pár slov k přehrávači formátu Ogg Vorbis.Víceméně pro POKISWORKa.Beru v úvahu že tento formát alespoň malinko znáš.Jak jsem již řekl,je to formát stlačený,ale větší než MP3 PRO u kterého zůstanu.Bohužel,nebo bohu dík?!
Stahneš ho ze stránek: http://symbianoggplay.sourceforge.net/
Po té ho přetáhneš do karty SX.Nevím jak ostatní,ale já pro SIS mám adresář zvlášť.Ten potom necháš instalovat a po instalaci jen nastavíš.Nejsem znalec všeho,ale tohle zvládneš také.Pak stačí si převést z CD skladby na formát Ogg a opět tyto přetáhneš do mobilu na kartu.Jen né v SDS ale přímo v Siemens SX1,protože tuto nabídku přetažení Ogg nemá.Pokud Ti to nepůjde ozvi se.Zdravím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pokiswork
badatel
badatel

Založen: 28. 06. 2004
Příspěvky: 116
Bydliště: PCE

267.10 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 03, 2004 10:38 pm    Předmět: Re: Ogg Vorbis Player for Symbian OS phones Odpovědět s citátem

Michael napsal:
Pár slov k přehrávači formátu Ogg Vorbis.Víceméně pro POKISWORKa.Beru v úvahu že tento formát alespoň malinko znáš.Jak jsem již řekl,je to formát stlačený,ale větší než MP3 PRO u kterého zůstanu.Bohužel,nebo bohu dík?!
Stahneš ho ze stránek: http://symbianoggplay.sourceforge.net/
Po té ho přetáhneš do karty SX.Nevím jak ostatní,ale já pro SIS mám adresář zvlášť.Ten potom necháš instalovat a po instalaci jen nastavíš.Nejsem znalec všeho,ale tohle zvládneš také.Pak stačí si převést z CD skladby na formát Ogg a opět tyto přetáhneš do mobilu na kartu.Jen né v SDS ale přímo v Siemens SX1,protože tuto nabídku přetažení Ogg nemá.Pokud Ti to nepůjde ozvi se.Zdravím.


eeh Eh? Embarassed Anxious _tak to se mi snad enom zda Rolling Eyes Evil or Very Mad Brick wall Think =P~


zas tak blbej fakt nejsem_dyztak_sem chtel po tobe enom tu aplikaciu_ve ktere si teda prehraval OGG Vorbis_
za DALSI_OGG Vorbis moc dobre znam a VIX PROX??? Silenced Very Happy 8)

_________________
Think MOTOROLA MPx100 vs. SIEMENS SX1 Mille Miglia Pray


Naposledy upravil pokiswork dne pá září 03, 2004 10:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
pokiswork
badatel
badatel

Založen: 28. 06. 2004
Příspěvky: 116
Bydliště: PCE

267.10 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 03, 2004 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ti to teda reknu_ 8) Twisted Evil estli znax takovy ty mali vecicky od i-River, tak ednu z nich vlastnim
a estli znax takovou tu velkou cihlu od X-Clef_tak tu ednu taky vlastnim_a vix prox je vlastnim?? Rolling Eyes 8)

_________________
Think MOTOROLA MPx100 vs. SIEMENS SX1 Mille Miglia Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
pokiswork
badatel
badatel

Založen: 28. 06. 2004
Příspěvky: 116
Bydliště: PCE

267.10 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 03, 2004 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

protoze obe umi prehravat prave format OGG Vorbis Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil 8) Exclamation a nejen ten_ale to sem na siemensmanii nepatri Very Happy wink
_________________
Think MOTOROLA MPx100 vs. SIEMENS SX1 Mille Miglia Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Michael
začátečník
začátečník

Založen: 30. 06. 2004
Příspěvky: 42

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 03, 2004 10:47 pm    Předmět: Re: Ogg Vorbis Player for Symbian OS phones Odpovědět s citátem

Já Tě nechápu o čem to stále mluvíš???
Aplikace se jmenuje:OggPlay-S60-1.00.Snad jsi to pochopil!!!A nechápu,proč bych měl vědět proč,nebo jak Ty to znáš.Mne to nezajímá!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pokiswork
badatel
badatel

Založen: 28. 06. 2004
Příspěvky: 116
Bydliště: PCE

267.10 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 03, 2004 10:51 pm    Předmět: Re: Ogg Vorbis Player for Symbian OS phones Odpovědět s citátem

Michael napsal:
Já Tě nechápu o čem to stále mluvíš???
Aplikace se jmenuje:OggPlay-S60-1.00.Snad jsi to pochopil!!!A nechápu,proč bych měl vědět proč,nebo jak Ty to znáš.Mne to nezajímá!

eden druhyho sme asi spatne pochopili_dyz tak SZ nebo ICQ: 236640682

_________________
Think MOTOROLA MPx100 vs. SIEMENS SX1 Mille Miglia Pray
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group