clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - GPS Software pre SXG75 (internal)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

GPS Software pre SXG75 (internal)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co cakate od GPS v SXG75?
Hlasovu a vizualnu navigaciu do auta
35%
 35%  [ 25 ]
Vizualnu navigaciu (obrazkovu)
32%
 32%  [ 23 ]
Detaily polohy a rychlosti
16%
 16%  [ 12 ]
Roznu "free time" funkcionalitu
15%
 15%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 71

Autor Zpráva
spike
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 524
Bydliště: Kocourkov v Jižních Čechách
Telefon: HTC Artemis
2081.72 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ještě testni taky TrekBuddy, je tady .
_________________
-> Jdoucí na smrt tě zdraví <-

Kariéra: C10->Azalis238->M35->M35->M65(fw.50)+lampička->SXG75+RSMMC-512MB+RSMMC-1024MB-> HTC Artemis_wm6+2GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 1:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám nav4all 7.4 a když chci sosnout češtinu, tak to hází:

An error has occured while downloading the language file.: no GPRS

Už to někdo vyřešil? Víte, jak na to? Předem díkas.

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle toho co píšeš (i jinde Rolling Eyes ) nemáš pořád nastavený profil "internet" pro připojování se přes GPRS k netu. Bez toho to nepůjde. Potom co správně nastavíš profil v Nastavení -> Výměna dat -> Spojovací profily (nebo jak jsem to tam přenazval - původní pojmenování si už dávno nepamatuji) podle svého operátora (kdyby jsi měl nějakého normálního, tak bych ti to napsal - vodafone neřeším) tak si ještě ve Vlastní soubory -> Aplikace -> najedeš na Nav4All a dáš vlastnosti a tento profil si vybereš pod položkou připojení k síti (nebo tak nějak).
Co si však pamatuji tak snad Nav4All je teď v aktuální verzi 7.3 - mám za to, že jsem právě teď o víkendu zkoušel aktualizaci a nic nového tam nebylo....Pro tuto verzi po správném nastavení spojovacího profilu není problém stáhnout jak češtinu do menu tak i české hlasové povely.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Honza Bouma
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 08. 2004
Příspěvky: 1152

7912.98 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:

Co si však pamatuji tak snad Nav4All je teď v aktuální verzi 7.3 - mám za to, že jsem právě teď o víkendu zkoušel aktualizaci a nic nového tam nebylo....
Ja mam verzi 7.4.1...
_________________
MOTOROLA d520>SIEMENS C35i>NOKIA 3410>back to SIEMENS C35i>SIEMENS C60>SIEMENS SX1>SIEMENS SXG75 White

Zadáno 12.5.2012-Nabízím k prodeji autorádio: http://aukro.cz/show_item.php?item=2342361883
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to budu muset nějak lépe zaktualizovat. Mám pořád 7.0.31 a když dám aktualizaci tak mi to nahlásí jestli chci přepsat stejnou verzí.
No to nemění nic na tom, že pro správnou funkci je třeba mít správně nastavený spojovací profil, bez toho se prostě stažení jazyku do menu, hlasových povelů, map a navigačních dat nezdaří.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Alda5
začátečník
začátečník

Založen: 06. 01. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: Krásná 104

64.14 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Nainstaloval jsem Nav4All do mobilu a stáhnul češtinu. Bohužel se mi při nastavování GPS nějak nemůže spojit a vyhledat mou polohu. Nevíte čím to může být?
_________________
C35-M75-SXG75+2x512MB
http://s5.gladiatus.cz/game/c.php?uid=37449
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já to nastavil přesně, jak mi poradil ccd98 s jeho odkazem:

http://www.techforum.cz/nastaveni_mt.php?vyrmt=4&x=0&y=0

Normálně jsem sosnul nav4all a když dám ty vlastnosti u něj, tak mi to ukáže akorát, že mám verzi 7.41, ale žádnej profil tam najít nejde. Tak teda fakt nevim Crying or Very sad Poraďte, pls...

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jste měli pravdu aktualní verze Nav4all je 7.4.1.
Nastavení správného profilu u aplikace je Menu -> Vlastní soubory -> Aplikace (nebo hry podle toho kde java je uložená) -> Nalistovat příslušnou javu -> Nespouštět, dát levým tlačítkem Možnosti -> 9 položka zhora ( 1 zespoda anebo-li poslední položka seznamu) -> Spojovací profil -> Vybrat -> pomocí směrových tlačítek zvolit ten správný datový profil, který jsi si již nastavil -> Možnosti-> Uložit.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už to frčíííí!!!! Applause Dancing Dancing Dancing
_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alda5
začátečník
začátečník

Založen: 06. 01. 2006
Příspěvky: 71
Bydliště: Krásná 104

64.14 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alda5 napsal:
Ahoj. Nainstaloval jsem Nav4All do mobilu a stáhnul češtinu. Bohužel se mi při nastavování GPS nějak nemůže spojit a vyhledat mou polohu. Nevíte čím to může být?


Prosím poradte co stím mám dělat. Datové spojení mám nastaveno dobře, ale Nav4All nemůže najít souřadnice GPS. Pořád mi píše "čeká se na souřadnice GPS" a pod tím "souřadnice GPS nenalezeny". Původně jsem si myslel, že to připojení k satelitu potřebuje více času, ale po několika hodinách jsem to vzdal. Mimochodem má to nasteveno na kolonku "serial GPS". Think Předem dík za rady.

_________________
C35-M75-SXG75+2x512MB
http://s5.gladiatus.cz/game/c.php?uid=37449
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alda5 napsal:
Alda5 napsal:
Ahoj. Nainstaloval jsem Nav4All do mobilu a stáhnul češtinu. Bohužel se mi při nastavování GPS nějak nemůže spojit a vyhledat mou polohu. Nevíte čím to může být?


Prosím poradte co stím mám dělat. Datové spojení mám nastaveno dobře, ale Nav4All nemůže najít souřadnice GPS. Pořád mi píše "čeká se na souřadnice GPS" a pod tím "souřadnice GPS nenalezeny". Původně jsem si myslel, že to připojení k satelitu potřebuje více času, ale po několika hodinách jsem to vzdal. Mimochodem má to nasteveno na kolonku "serial GPS". Think Předem dík za rady.
¨

Zkus nejdriv spustit navigaci ktera byla primo v telefonu. a kontroluj jestli se telefon pripoji. na poprve doporucuju misto s dobrym vyhledem na obleho. prvni start navigace muze trvat i 30 MIN ty talsi uz jen nekolik malo minut nekdy i mene. pokud uvidis zelenou "fajfku" vybni aplikaci a nav4all se pripoji hnedka

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neco malinko mimo. Nemohl by nekdo dat do kupy tenhle topic? je zde 54 stran ale o uroven vis je i cislo 55.
_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Aragon007
kolemjdoucí

Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 5

59.58 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim,
měl bych otazku.

nyní používám GPSku, ale mam problem s mapamy ... je jich nedostatek a né zrovna dobře se vytvářejí.
zkusil jsem TrekBudy, ten ještě zkouším ale zatím nevipadá moc vábně ... jedinou výhodu má v tom že jsem ro nej našel mapovej podklad <odkaz je nekde dříve v tomto topiku>, ale nezdá se mi moc přesnej, alespon ne tak jako GPSka pro kterou jsem si mamku udělal sam <pouze kolem Nymkurka -Benátek nad jizerou. Což pro mě málo, ale zatím stačí.

během listováni jse narazil na nav4all, ale nenašel jsem na nej *.jar.
Když jsem koukl na webovku nav4all tak tam žádný dowload *.jar nemá jen odkaz přes kterej se dá stáhnout <mam problem s tim, že v minulost jsem si SXG75 pořádně nenastavim <přes konfigurační stránky .... ty nyní nemužu najít> takže nemam zatím možnost si to pořadně nastavit.

Zajmalo by mě jak nav4all vubec funguje, hlavně jestli má mapy v OFFrežimu.
A potom by nekdo popřípadě nevěděl jak mobil nastavit na MMS, GPRS ... a další.
Dál by mě zajimalo protože jsem z předchozích příspěvku zjistil že GPSka nezvládne mnoho mapových podkladů, tak by mě zajimalo kolik jich asi tak ještě zvladne a zda nevadí překrývání techto podkladů, protože mapy beru z Infomapy13 a určit přesně kde jeden výřes skončil a další začíná je poměrně obtížné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 12:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aragon007 napsal:
Zdravim,
měl bych otazku.

nyní používám GPSku, ale mam problem s mapamy ... je jich nedostatek a né zrovna dobře se vytvářejí.
zkusil jsem TrekBudy, ten ještě zkouším ale zatím nevipadá moc vábně ... jedinou výhodu má v tom že jsem ro nej našel mapovej podklad <odkaz je nekde dříve v tomto topiku>, ale nezdá se mi moc přesnej, alespon ne tak jako GPSka pro kterou jsem si mamku udělal sam <pouze kolem Nymkurka -Benátek nad jizerou. Což pro mě málo, ale zatím stačí.

během listováni jse narazil na nav4all, ale nenašel jsem na nej *.jar.
Když jsem koukl na webovku nav4all tak tam žádný dowload *.jar nemá jen odkaz přes kterej se dá stáhnout <mam problem s tim, že v minulost jsem si SXG75 pořádně nenastavim <přes konfigurační stránky .... ty nyní nemužu najít> takže nemam zatím možnost si to pořadně nastavit.

Zajmalo by mě jak nav4all vubec funguje, hlavně jestli má mapy v OFFrežimu.
A potom by nekdo popřípadě nevěděl jak mobil nastavit na MMS, GPRS ... a další.
Dál by mě zajimalo protože jsem z předchozích příspěvku zjistil že GPSka nezvládne mnoho mapových podkladů, tak by mě zajimalo kolik jich asi tak ještě zvladne a zda nevadí překrývání techto podkladů, protože mapy beru z Infomapy13 a určit přesně kde jeden výřes skončil a další začíná je poměrně obtížné.


Nastavení MMS a wapu atd najdes v jinym topicu

Nav4all nema offline mapy...pouze online

GPSka neni spatny program,ale je nedokončený...většina dnes používý Trekbuddy...ten zvladá rozsahlé mapové podklady,jze v nem dokonce pouzivat i mapy pro GPSku a stale je zdokonalovám...vše potrebné najdeš na strankach autora....a dostatek mapovych podkladu schromazduju tady www.gpsmaps.ic.cz A co se týče přesnosti ta je u obou programu srovnatelná

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
gutus
kolemjdoucí

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 13

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 4:04 pm    Předmět: problém s Nav4All Odpovědět s citátem

zdravím, mám drobný problém, přes kabel mi do sxg nejde nahrát žádná verze Nav4all a ta nejnovější nejde ani přes defaultní prohlížeč SXGčka Brick wall , neví někdo co s tím?
Případně by bodla nějaká alternativa co umí to co nav4all. Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Další
Strana 54 z 56

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group