clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Odblokování x65 a x75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Odblokování x65 a x75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ziki
začátečník
začátečník

Založen: 17. 12. 2004
Příspěvky: 61

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak chyba někde být musí, když ti Papua nechce spočítat BKEY a SKEY... Zkus třeba nějakou novější verzi. Já když prostě ručně napíšu do Papuautils IMEI, HASH a spřeházené ESN, tak mi to vždy po chvilce počítání vyplivne SKEY a BKEY..... k tomu nepotřebuješ mít připojený telefon, papua to jen počítá ze zadaných čísel.... takže jestli jsou tvoje HASH, ESN a IMEI správné, tak už nevim, kde může být problém....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarod15
kolemjdoucí

Založen: 26. 10. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 12:45 pm    Předmět: Zrejme tomu nerozumiem Odpovědět s citátem

Prečítal som podrobne fórum, ale asi tomu nerozumiem. V skratke predstavím moje vedomosti, aby ste mali predstavu o mojich znalostiach:
-domnievam sa, že mám kábel DCA-510, v telefóne po stlačení *#06# je napísané Acc: Plug. DCA-510. Kábel som si vyrobil podľa článku (schémy)http://www.beinspired.cz/index.php?s=clanky/servis/2/&clanek=916. Kábel mi funguje s progr. SiMoCo, MPM,atď.
-viem určite, že mám telefón Siem CX 65 a pomocou spomenutého kábla som si nahral oficiálny update FW 50, všetko prebehlo OK.
Teraz k samotnej otázke: Telef. je blokovaný na jedného operátora a rád by so ho odblokoval. Po prečítaní článku http://www.siemensmania.cz/content.php?id=732 (asi 20 krát) som pripojil tel. s programom Papua Utils (verzie uvedené v článku a príslušných odkazoch), program mi načítal zákl. info. o telef. a to je všetko. Je mi jasné že tel. musím dostať do Servis modu. To sa mi nepodarilo ani s použitím článku http://www.siemensmania.cz/content.php?id=213.
Následne som si kábel upravil podľa článku http://www.siemensmania.cz/content.php?id=9 a skúšal som rôzne varianty: SIM vložená/nevložená, tel.zapnutý/vypnutý, baterka vložená/vybratá, kábel s nabíjaním/bez nabíj. a telefón stále nemôzem dostať do ser. módu. Mám z toho hokej, asi som LAMA. Nebude to náhodou FW 50-tkou? Ináč som veľmi učenlivý, len ma treba správne nasmerovať. Nájde sa tu niekto????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojtas89
začátečník
začátečník

Založen: 24. 12. 2005
Příspěvky: 64
Bydliště: Velka Jesenice

248.60 SMM
PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 6:15 pm    Předmět: Re: Zrejme tomu nerozumiem Odpovědět s citátem

jarod15 napsal:
Prečítal som podrobne fórum, ale asi tomu nerozumiem. V skratke predstavím moje vedomosti, aby ste mali predstavu o mojich znalostiach:
-domnievam sa, že mám kábel DCA-510, v telefóne po stlačení *#06# je napísané Acc: Plug. DCA-510. Kábel som si vyrobil podľa článku (schémy)http://www.beinspired.cz/index.php?s=clanky/servis/2/&clanek=916. Kábel mi funguje s progr. SiMoCo, MPM,atď.
-viem určite, že mám telefón Siem CX 65 a pomocou spomenutého kábla som si nahral oficiálny update FW 50, všetko prebehlo OK.
Teraz k samotnej otázke: Telef. je blokovaný na jedného operátora a rád by so ho odblokoval. Po prečítaní článku http://www.siemensmania.cz/content.php?id=732 (asi 20 krát) som pripojil tel. s programom Papua Utils (verzie uvedené v článku a príslušných odkazoch), program mi načítal zákl. info. o telef. a to je všetko. Je mi jasné že tel. musím dostať do Servis modu. To sa mi nepodarilo ani s použitím článku http://www.siemensmania.cz/content.php?id=213.
Následne som si kábel upravil podľa článku http://www.siemensmania.cz/content.php?id=9 a skúšal som rôzne varianty: SIM vložená/nevložená, tel.zapnutý/vypnutý, baterka vložená/vybratá, kábel s nabíjaním/bez nabíj. a telefón stále nemôzem dostať do ser. módu. Mám z toho hokej, asi som LAMA. Nebude to náhodou FW 50-tkou? Ináč som veľmi učenlivý, len ma treba správne nasmerovať. Nájde sa tu niekto????

cus, no hele, poradim ti, jaks sem to delal ja.....
ja sem mel mobil total bloklej...tze mi nesel ani zapnout, ale do servisniho modu jsem ho dal tak...ze sem mobil nechal vypnutej....pak sem dal v PapuaUlits Service mod a pak musis mackat cerveny telefonek, dyz se to nepodari, tak nezoufej, skousej dal....nejde to vzdycky na poprve a chce to cvik Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Good_Speed
kolemjdoucí

Založen: 21. 12. 2005
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 3:39 pm    Předmět: Servisní mod Odpovědět s citátem

Postupuju přesně podle návodu a pořád mi to nejde Sad

Mam problém se zapnutí servisního modu, když to v programu Papua tak mi to napíše autostart...., máčknu červený tlačítko a napíšemito Boot nezaveden a telefon se vypne....
zkoušel jsem to i pomocí Programu Siemens EEPROM tool a taky mi to nejde, když mam telefon vypnutý podle návodu tak mi to napíše po stisknutí init, že neni vůbec připojenej a když zmáčknu červený tlačítko tak se mi telefon normálka zapne.....plz poradte mi někdo, už fakt nevim co stim Sad

ICQ: 236994334
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biker1234
kolemjdoucí

Založen: 24. 07. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 1:20 pm    Předmět: Pomooc Odpovědět s citátem

sem si obylem zablokoval kod přístroje tak jsem to zkoušel odblokovat pomocí programu PapuaUlits a dal jsem tu založku různé a ten blog 5008Kod telefonu..když sem na to klikl tak mi to napsalo Nejprve zaveď SKEY! Kde mam ten SKEY sehnat??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co takto si precitat prispevok o dva vyssie od tvojho!!! Evil or Very Mad Na prvy link ked kliknes tak sa tam docitas co potrebujes...
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPIKEBOY
čestný člen
čestný člen

Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 2742
Bydliště: NZ, Slovensko

98063.28 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alebo stačí kliknúť na kompletné odblokovanie (predposledná možnosť) a nepotrebuješ ani SKEY wink
_________________
SM
Podpořte SiemensManii|C35i-S65|Pravidlá SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
aresasus
kolemjdoucí

Založen: 18. 12. 2008
Příspěvky: 1

9.66 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chalani neda sa odblokovat CX75 pomocou datoveho kabla?A ak nie nabyva niekdo blizko Vranova nad Toplou,a odblokoval by my ho za symbolicku cenu...Najlepsie Michalovce tam robim...THX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherokee007
redaktor
redaktor

Založen: 03. 03. 2006
Příspěvky: 1713
Bydliště: Plzeň (Hadačka)
Telefon: SXG75
39.00 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předělej si ho na servisní.
_________________
Philips Xenium X830

SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Náhradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 6:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Odblokujes aj pomocou datoveho. Precitaj si toto http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=6660&postdays=0&postorder=asc&start=120 a pokracuj presne tak ako keby si to robil cez infra.
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group