clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Bručící ME45 po přeflashování na S45i
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Bručící ME45 po přeflashování na S45i
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
witty
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 519

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 31, 2006 9:03 am    Předmět: ME45i Odpovědět s citátem

Můžeš ještě zkusit můj fullflash - mám k tomu i návod a vše další potřebné pěkně pohromadě :c)
http://ABnormal.wz.cz/Siemens
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pakas
kolemjdoucí

Založen: 20. 07. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 10, 2006 11:34 am    Předmět: S45-:S45i Bruci, ale funguje Odpovědět s citátem

Presne takhle jsem dopadnul po upgradu sve 45 na icko.
Telefon pri pokusu o zapnuti jenom zabruci a zase se vypne, ale kdyz jsem ho zapinal dostatecne dlouho (cca 50x) tak se najednou zapnul a normalne fungoval. Experimentale jsem zjistil, ze to co mu pomohlo bylo, ze se mi v ruce zahral, takze staci nechat ho chvili na topeni a zapne se na poprve.
Ptal jsem se na to v jednom servisu a udajne je to zpusobeno tim, ze nektere modely S45 mely o neco malo mensi flash pamet a proto se po flashnuti na 45i projevi tato chyba. Zrejme pokud je telefon ohraty, tak do teto casti programu neskoci (ale tohle jsem si uz domyslel).
Ja s tim ziju uz asi 2 roky a protoze telefon nevypinam, tak mi to ani nevadi.
Ale pokud by se to melo flashnout na jinou verzi FW, tak se ten telefon pred tim musi dat do tepla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shazzer
kolemjdoucí

Založen: 06. 02. 2005
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 13, 2006 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim!
Ja flashoval uz nekolik ME45tek a s jednou vyjimkou mely vsechny prave problematickej chip CE20. Podarilo se je flashnout vzdy maximalne na druhy pokus. Pouzivam predpripravenej firmware v EXE souboru (zakladem je Winswup) a pak S/ME45 aktivator. Zatim nenastal zadnej neresitelnej problem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jixxie
kolemjdoucí

Založen: 23. 08. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 31, 2006 12:07 am    Předmět: S45i Activator Odpovědět s citátem

Taky jsem zrovna resil tenhle problem. Muj postup byl nasledujici:

0. Zaloha FF v V-Klay
1. Flash na s45i v4 cz pres winswup
2. S45i activator, aplikovat vsechny patche
3. Siemens S/ME 45 tool, opravit IMEI a Unlock
4. Zapnout phone!

Neresil jsem obnoveni puvodniho nastaveni, protoze tel. byl predtim cistej, ale nemel by to byt vubec problem.
Pro ten S45i Activator na WinXP bylo potreba dohrat knihovny mscomm32.ocx comctl32.ocx a comdlg32.ocx. Jinak se nespustil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fredy908
kolemjdoucí

Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 06, 2006 7:30 pm    Předmět: Problem s nabijanim Odpovědět s citátem

Ked som si prefleshoval MEcko na S45i tak mi telefon normalne fungoval, ale mam taky problem, ze sa mi nechce dobijat, na chvilu sa sice zacne, ale po par minutach sa sam vypne a nenabija sa. Ked mam telefon vypnuty a skusim ho dat nabit, tak sa taktiez prestane nabijat. Skusil som to uz niekolko krat aj preflashovat a zidny vysledok, dokonca aj so starym software robi to iste. Neviete ako sa da riesit tento problem ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group