clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Jak rozchodit S55 original Siemens Data Suite na Windows XP?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Jak rozchodit S55 original Siemens Data Suite na Windows XP?

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JanekZlin
kolemjdoucí

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlín

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 26, 2004 5:01 pm    Předmět: Jak rozchodit S55 original Siemens Data Suite na Windows XP? Odpovědět s citátem

Vážení,
používám S55 a SDS na WinXP Pro s aktivními uživatelskými účty. Nainstaloval jsem z dodaného CD z administrátorského profilu (ručně neboť autostart po zvolení češtiny zhavaroval). Pro uživatelské (Users) profily jsem musel ručně nastavit oprávnění ke všem klíčům v registru a adresářům na disku. Pak teprve SDS začala chodit - ovšem bez synchronizace s Outlookem. Po spuštění dodaného XTND PC se zobrazí chyba "registrováno pro jiného klienta". SMS taktéž nemohu poslat: "chybné číslo SMS centra" - pochopitelně je správné. A při pokusu otevřít editor melodií se program rovnou zboří. Co s tím? Používám bluetooth spojení. Díky
Janek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 26, 2004 8:00 pm    Předmět: Re: Jak rozchodit S55 original Siemens Data Suite na Windows Odpovědět s citátem

JanekZlin napsal:
Vážení,
používám S55 a SDS na WinXP Pro s aktivními uživatelskými účty. Nainstaloval jsem z dodaného CD z administrátorského profilu (ručně neboť autostart po zvolení češtiny zhavaroval). Pro uživatelské (Users) profily jsem musel ručně nastavit oprávnění ke všem klíčům v registru a adresářům na disku. Pak teprve SDS začala chodit - ovšem bez synchronizace s Outlookem. Po spuštění dodaného XTND PC se zobrazí chyba "registrováno pro jiného klienta". SMS taktéž nemohu poslat: "chybné číslo SMS centra" - pochopitelně je správné. A při pokusu otevřít editor melodií se program rovnou zboří. Co s tím? Používám bluetooth spojení. Díky
Janek


Takže úplně od začátku, to nastavování přísupových práv pro jednotlivé účty v W-XP Pro mi udělal naprosto automaticky a jak píšeš dál o problémech s editorem a tak, co máš za verzi SDS? Podobné problémy jsem měl i s M55, ale od verze 1.0.0.76 problémy ustaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JanekZlin
kolemjdoucí

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlín

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út leden 27, 2004 11:33 pm    Předmět: Mám starou verzi SDS Odpovědět s citátem

Tak to bude ono! Mám SDS 1.0.0.45. Hned jdu stáhnout poslední verzi a ozvu se s výsledkem. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
JanekZlin
kolemjdoucí

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlín

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po únor 02, 2004 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem stáhl verzi 1.0.0.76, odinstaloval starou, nainstaloval novou a - je to to samý. Opět jsem si pohrál s oprávněními, ale SMS neodešlu a neodešlu, adresář do SDS načtu, ale po úpravách jej nedostanu zpět do telefonu, správce melodií už chodí ale XTND Connect ani nespustím... Používám notebook s koupenými WinXP Pro pro pracovní použití: vypnuté zjednodušené sdílení souborů, rychlé přepínání uživatelů, zakázaný účet Administrator atd... Prostě ten soft není korektní WinXP aplikace. Jdu se podívat po kontaktu na helpdesk Siemensu.

Janek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: út únor 03, 2004 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to viděl v té osekané verzi WIN XP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group