clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Vsetko o SL75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Vsetko o SL75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vilik13
začátečník
začátečník

Založen: 17. 02. 2006
Příspěvky: 61

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 26, 2006 8:20 pm    Předmět: Re: vlastní zvuk u SMS Odpovědět s citátem

mio napsal:
vilik13 napsal:
Ahoj,

mám ještě jeden problém, při přijetí SMS je ticho jak v hrobě. Tel. zcela ignoruje nastavený zvuk i vibrace a dělá že nic. FW20CZ, je to chyba ve FW? Odstraňuje ji novější FW?

Dík Jarda

No neviem,ja som mal len fw29 a 31 a zvuk SMS mi isiel stale a ide. Mozno blby hint,ale da sa tam nastavit dlzka zvonenia SMS, nepomoze to? Nefunguju vsetky formaty zvuku len pri SMS? zvlastne.... skus upgrade.


Právě nefunguje to jen při SMS, s délkou zvuku jsem si hrál, ale nemá to žádný vliv. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mio
začátečník
začátečník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Slovakia

79.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2006 9:04 pm    Předmět: Re: vlastní zvuk u SMS Odpovědět s citátem

vilik13 napsal:
mio napsal:
vilik13 napsal:
Ahoj,

mám ještě jeden problém, při přijetí SMS je ticho jak v hrobě. Tel. zcela ignoruje nastavený zvuk i vibrace a dělá že nic. FW20CZ, je to chyba ve FW? Odstraňuje ji novější FW?

Dík Jarda

No neviem,ja som mal len fw29 a 31 a zvuk SMS mi isiel stale a ide. Mozno blby hint,ale da sa tam nastavit dlzka zvonenia SMS, nepomoze to? Nefunguju vsetky formaty zvuku len pri SMS? zvlastne.... skus upgrade.


Právě nefunguje to jen při SMS, s délkou zvuku jsem si hrál, ale nemá to žádný vliv. Crying or Very sad

Ja som si dnes vsimol na mojej Sl75 FW31 ze ak mam pusteny MP3 player a len ho minimalizujem stlacenim toho laveho spodneho tlacidla,(pesnicky samozrejme niesu pustene,nehraju v pozadi) tak mi to ignoruje nastavene melodie pridelene menam v tel.zozname. Zvoni mi proste nejake cudne Midi. Ked som obnovil player tlacidlo a dal soft klavesu EXIT tak potom mi uz zvonenia fungovali.... neviem ci to ma suvis aj s tvojim SMS zvuk. problemom, len informuje ostatnych. Confused

_________________
mio

SonyCMD-C1-C5-Z5.SiemC35i+patch+(BlueLED),S35i+patch+(BlueLED),C45,S45i+patch+(BlueLed),CX65,SL75 (FW38orange)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mio
začátečník
začátečník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Slovakia

79.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 27, 2006 9:15 pm    Předmět: Re: vlastní zvuk u SMS Odpovědět s citátem

vilik13 napsal:
Ahoj,

mám ještě jeden problém, při přijetí SMS je ticho jak v hrobě. Tel. zcela ignoruje nastavený zvuk i vibrace a dělá že nic. FW20CZ, je to chyba ve FW? Odstraňuje ji novější FW?

Dík Jarda

Este ma napadlo skus MASTER RESET, nepridez o dolezite data a MOZNO to pomoze Think
v mojej diskusii niekde opisujem MAster Reset a jeho dosledky.....

_________________
mio

SonyCMD-C1-C5-Z5.SiemC35i+patch+(BlueLED),S35i+patch+(BlueLED),C45,S45i+patch+(BlueLed),CX65,SL75 (FW38orange)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vilik13
začátečník
začátečník

Založen: 17. 02. 2006
Příspěvky: 61

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2006 6:58 pm    Předmět: Re: vlastní zvuk u SMS Odpovědět s citátem

mio napsal:
vilik13 napsal:
Ahoj,

mám ještě jeden problém, při přijetí SMS je ticho jak v hrobě. Tel. zcela ignoruje nastavený zvuk i vibrace a dělá že nic. FW20CZ, je to chyba ve FW? Odstraňuje ji novější FW?

Dík Jarda

Este ma napadlo skus MASTER RESET, nepridez o dolezite data a MOZNO to pomoze Think
v mojej diskusii niekde opisujem MAster Reset a jeho dosledky.....


Tak jsem upgradnul na FW31 a problém zmizel, takže s největší pravděpodobností šlo o chybu FW20. Koněčně se mi také podařilo nahrát správný slovník T9cs pro SL75 a již je vše k mé spokojenosti. Urááááá

Jarda

PS: pokud by ještě někdo potřeboval uvedený slovník nechť se ozve poskytnu ho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
vilik13
začátečník
začátečník

Založen: 17. 02. 2006
Příspěvky: 61

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2006 7:13 pm    Předmět: Výdrž baterie Odpovědět s citátem

Ahoj,

v tech. specifikaci telefonu se uvádí 300 hod standby ehm zdá se mi to jako těžká utopie, při běžném užívání tedy mail, kalendář, úkoly cca 30 min hovoru za den vydržím s bídou 3 max 3,5 dne. Zdá se mi to málo. Máte někdo lepší zkušenost? Nebo existuje akku s vyšší kapacitou?

Jarda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2006 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je u siemensa standard. 300 hodin vydrzi zrejme, ked je polozeny rovno vedla BTS a nerobis s nim vobec nic. Pri pouzivani to znacne zavisi na intenzite osvetlenia. Moja CX vydrzi pri podobnom pouzivani a rovnakej udavanej vydrzi 4 dni, displej mam stiahnuty na 6% standardne.
_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mio
začátečník
začátečník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Slovakia

79.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2006 9:03 pm    Předmět: Re: Výdrž baterie Odpovědět s citátem

vilik13 napsal:
Ahoj,

v tech. specifikaci telefonu se uvádí 300 hod standby ehm zdá se mi to jako těžká utopie, při běžném užívání tedy mail, kalendář, úkoly cca 30 min hovoru za den vydržím s bídou 3 max 3,5 dne. Zdá se mi to málo. Máte někdo lepší zkušenost? Nebo existuje akku s vyšší kapacitou?

Jarda

No,tak to mas asi ten lepsi kus, mne bateria vydrzi max 2dni. ale cez noc je vypnuty. A to len pouzivam trosku bluetooth,mp3,a fotak....kym mi nezamrzne video Razz potom s nim uz radsej nic nerobim aby sa chudak neunavil

_________________
mio

SonyCMD-C1-C5-Z5.SiemC35i+patch+(BlueLED),S35i+patch+(BlueLED),C45,S45i+patch+(BlueLed),CX65,SL75 (FW38orange)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vilik13
začátečník
začátečník

Založen: 17. 02. 2006
Příspěvky: 61

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2006 11:21 pm    Předmět: Re: Výdrž baterie Odpovědět s citátem

mio napsal:
vilik13 napsal:
Ahoj,

v tech. specifikaci telefonu se uvádí 300 hod standby ehm zdá se mi to jako těžká utopie, při běžném užívání tedy mail, kalendář, úkoly cca 30 min hovoru za den vydržím s bídou 3 max 3,5 dne. Zdá se mi to málo. Máte někdo lepší zkušenost? Nebo existuje akku s vyšší kapacitou?

Jarda

No,tak to mas asi ten lepsi kus, mne bateria vydrzi max 2dni. ale cez noc je vypnuty. A to len pouzivam trosku bluetooth,mp3,a fotak....kym mi nezamrzne video Razz potom s nim uz radsej nic nerobim aby sa chudak neunavil


Tak to aby k tomu soudruzi z NDR začali prodávat přenosnou elektrocentrálu Laughing . Zřejmě laboranti zase stříleli do vzduchu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
vilik13
začátečník
začátečník

Založen: 17. 02. 2006
Příspěvky: 61

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 03, 2006 9:47 am    Předmět: Zakousnutí mediaplayeru Odpovědět s citátem

Ahoj,

mám takovej problém, když si nastavím vyzvánění v mp3 tak po prvním zazvonění se zakousne player a telefon je schopen přehrávat jen mid soubory. Žádná mp3 už přehrát nejde až do vypnuti fonu a jeho opětovného zapnutí. FW31. Je to normální? Nebo mp3 nejde použít jako vyzvánění?

Jarda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
berda
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 17. 09. 2004
Příspěvky: 383
Bydliště: Kolín

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 03, 2006 10:16 am    Předmět: Re: vlastní zvuk u SMS Odpovědět s citátem

mio napsal:
Ja som si dnes vsimol na mojej Sl75 FW31 ze ak mam pusteny MP3 player a len ho minimalizujem stlacenim toho laveho spodneho tlacidla,(pesnicky samozrejme niesu pustene,nehraju v pozadi) tak mi to ignoruje nastavene melodie pridelene menam v tel.zozname. Zvoni mi proste nejake cudne Midi. Ked som obnovil player tlacidlo a dal soft klavesu EXIT tak potom mi uz zvonenia fungovali.... neviem ci to ma suvis aj s tvojim SMS zvuk. problemom, len informuje ostatnych. Confused


To není nic divného; SL75 neumí mp3 vyzvánění při spuštěném media playeru. Podle Tvého postupu sice písničky nehrají, ale to jen proto, že jsou z pohledu telefonu pouze "pauznuté", tím pádem část hw, která se stará o přehrávání mp3/aac melodií, je stále vyhrazena mediaplayeru a nemůže být použita pro mp3/aac vyzvánění. A proto telefon vyzvání systémově nastavenými midy/wavy a ne mp3/aac...

_________________
Berda

mc920->t10->c35i->s35->me45/me45i->mt50->a55/c55->c65/csl65->lg c2200->s75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
berda
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 17. 09. 2004
Příspěvky: 383
Bydliště: Kolín

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 03, 2006 10:18 am    Předmět: Re: Zakousnutí mediaplayeru Odpovědět s citátem

vilik13 napsal:
Ahoj,

mám takovej problém, když si nastavím vyzvánění v mp3 tak po prvním zazvonění se zakousne player a telefon je schopen přehrávat jen mid soubory. Žádná mp3 už přehrát nejde až do vypnuti fonu a jeho opětovného zapnutí. FW31. Je to normální? Nebo mp3 nejde použít jako vyzvánění?

Jarda


Bohužel, to je chyba firmware, úplně stejná, jako u S75... mp3/aac vyzvánění jde použít, ale bohužel s touhle chybou, kterou snad vyřeší další fw...

_________________
Berda

mc920->t10->c35i->s35->me45/me45i->mt50->a55/c55->c65/csl65->lg c2200->s75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vilik13
začátečník
začátečník

Založen: 17. 02. 2006
Příspěvky: 61

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 03, 2006 11:53 am    Předmět: Re: Zakousnutí mediaplayeru Odpovědět s citátem

berda napsal:
vilik13 napsal:
Ahoj,

mám takovej problém, když si nastavím vyzvánění v mp3 tak po prvním zazvonění se zakousne player a telefon je schopen přehrávat jen mid soubory. Žádná mp3 už přehrát nejde až do vypnuti fonu a jeho opětovného zapnutí. FW31. Je to normální? Nebo mp3 nejde použít jako vyzvánění?

Jarda


Bohužel, to je chyba firmware, úplně stejná, jako u S75... mp3/aac vyzvánění jde použít, ale bohužel s touhle chybou, kterou snad vyřeší další fw...


Hmmm Embarassed tak to jsem si myslel. No uvidíme co další FW. Prozatím si vyzvánění převedu do wawu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mio
začátečník
začátečník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Slovakia

79.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 07, 2006 12:26 pm    Předmět: MMS editor a Fotak Odpovědět s citátem

Vcera som bol v posilke,nieco som si nafotil s SL75 a na porovnanie s MOtorolou L6. NENACHADZAM SLOV! Uz ma to nebavi, fotky z SL75 su totalne nepouzitelne ani len pre MMS, svetelne absolutne nekorigovane ako keby bola hmla, sive farby nevyrazne, neostre, KATASTROFA.Dokonca pri tmavsich situaciach je cierna/tmava farba zobrazena tak detailne ze vidiet kazdy pixel jej tienov.Hambil som sa ukazat fotky cloveku s mobilom deckej kategorie. Na porovnanie od fotiek z Motoroly L6 640x480 su fotky ovela ovela pestrejsie bez sedych zakalov a neostrosi. Uz vobec ma chyta taka zlost pri MMS editacii ked tu skvelu fotografiu chcem poslat. Ved editor v CX65 je neporovnatelne schopnejsi,pruznejsi a ked si pustim nahlad, tak to skutocne nahlad je.
V SL75 si pustim nahlad a co znamena to PLAY PAuse? jaaj,aha! az ked mam viac stran tak mi ich samo ukazuje, a kde je ten siahlodlhy text,koli ktoremu by som chapal aj nastavenie dlzky zobrazenia stranky!
Embarassed Naco to tam je ked si to aj tak musim sam scrollovat Brick wall
A perlicka pri odosielani Pray Dame MMS odoslat a co z displeja vycita moja inteligencia?doftip?patracky instinkt? Sad NIC z toho mi netreba len stacilo by mat vyvynutu miechu a zdrave aspon jedno oko a precitat si aspon finalnu hlasku ze MMS bola uspense/neuspesne odoslana, ak teda uz tam nieje ani progres bar pocas samotneho odosielania :-&
Skutocne som tak sklamany z tohto modelu Sl75 a jeho "vybavy" ze ma ide porazit. Vymenim si ho asi zase za CX65.
To akoze o co im v Siemens ide? predali to BenQ tak uz netreba nic robit?
Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
mio

SonyCMD-C1-C5-Z5.SiemC35i+patch+(BlueLED),S35i+patch+(BlueLED),C45,S45i+patch+(BlueLed),CX65,SL75 (FW38orange)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vilik13
začátečník
začátečník

Založen: 17. 02. 2006
Příspěvky: 61

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 08, 2006 12:19 pm    Předmět: Samovolné vypínání Odpovědět s citátem

Přijdu ráno a telefon je vypnutý. Poprvé jsem si říkal asi sem přidržel tlačítko ukončení hovoru déle, ale ono zase po pár dnech ráno je vypnutý a dnes ráno zase Embarassed Vypadá to na bug ve FW31 nebo mám něco špatně?

Jarda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mio
začátečník
začátečník

Založen: 11. 10. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Slovakia

79.00 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 08, 2006 5:56 pm    Předmět: Re: Samovolné vypínání Odpovědět s citátem

vilik13 napsal:
Přijdu ráno a telefon je vypnutý. Poprvé jsem si říkal asi sem přidržel tlačítko ukončení hovoru déle, ale ono zase po pár dnech ráno je vypnutý a dnes ráno zase Embarassed Vypadá to na bug ve FW31 nebo mám něco špatně?

Jarda

No
Pray ja som uz o takom detaile ani nepisal,lebo by ma ... presene sa aj mne stalo viac krat,ale neviem pricinu analyzovat, lebo som zrazu len zistil ze je proste vypnuty.aj ja mam Fw31.ale uz asi 2 tyzdne sa nevypol... zeby prisiel cas Think
Not talking

_________________
mio

SonyCMD-C1-C5-Z5.SiemC35i+patch+(BlueLED),S35i+patch+(BlueLED),C45,S45i+patch+(BlueLed),CX65,SL75 (FW38orange)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
Strana 3 z 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group