clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Vsetko o SL75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Vsetko o SL75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mario_liptov napsal:
Ten co mas na SXG ten ti bude na nic. To je datovy kabel, avsak pre SXG aj pre SX1 je servisny.



Mám tenhle:

http://siemens.sbazar.cz/datovy-kabel-siemens-x55-c60-mc60-atd-data-fax-bosovice-brno-o3019139.html

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mario_liptov
administrátor
administrátor

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 2275

265010.61 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento podla toho, ze ma na sebe elektroniku vyzera byt ako DCA 510, cize servisny pre tvoj telefon. Bolo by ale dobre aby napisal niekto kto ma taky kabel, ja ho vidim 1. krat.
_________________
S6->N5110->N6110->S55->SE630->C65->CX65->C75->CX75->SX1->S65->ST55->SL65->S75->SL75->EF81->S68->EL71Black->EL71Silver->SXG75->C902->HTC Desire->SAMSUNG GALAXY SIII...?

Tak tam sem taky (Ne)byl...
Keď môžem, pomôžem.
Zeptejte se mne na co chcete, ja Vam na co chci odpovim. Donutil
SMwmmania.cz
Podpořte SiemensManii | Trička SiemensManie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViSoft
začátečník
začátečník

Založen: 21. 04. 2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Plzeň

744.18 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta bambule uprostřed s tou elektronikou vypadá, že je převodník USB->RS232, takže by to mohl být servisní (i když je označen jako datový). Zkus ho připojit k tel. a dát *#06#, pak projít ta menu a když najdeš v příslušenství nápis "DCA510" tak máš vyhráno. Pak doporučuji podívat se do správce zařízení, jestli ho počítač najde jako další port, a pak už je to jen o nastavení 3GSwup na tento port. Asi Mr. Green
_________________
AOTdb->N3310†->MC60†->S75†->N6300->S75 fw52 ElfPack2.3->VE538->SXG75->M7 Happy User Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neviem ale či ten kábel je kompatibilný na radu x75, teda či ho netreba dorobiť doletovaním dvoch odporov na strane konektora, čo ide do mobilu Angel http://www.siemensmania.cz/content.php?id=152
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ViSoft napsal:
Ta bambule uprostřed s tou elektronikou vypadá, že je převodník USB->RS232, takže by to mohl být servisní (i když je označen jako datový). Zkus ho připojit k tel. a dát *#06#, pak projít ta menu a když najdeš v příslušenství nápis "DCA510" tak máš vyhráno. Pak doporučuji podívat se do správce zařízení, jestli ho počítač najde jako další port, a pak už je to jen o nastavení 3GSwup na tento port. Asi Mr. Green


Ano. V příslušenství to je! Dancing Ve Správci zařízení je to v portech COM a LPT jako: Profilic USB-to-Serial Comm Port (COM9)

Je to ono? A co dál? Netluče se to s MPM? Neměl bych to smazat? Rád bych zazálohoval nastavení a tak. Jak na to, prosím?? Think Not talking

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ViSoft
začátečník
začátečník

Založen: 21. 04. 2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Plzeň

744.18 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemazat! Exclamation
Ve správci zař. je informace o čísle portu, který servisní kabel vytvořil. K němu by mělo být možné připojit MPM nebo WinSwup.
Pro flashnutí winswupem kliknout vpravo dole na Serial Config a vybrat COM9 (popř. ho vnutit). Baudrate by mohl být 406000.
Pro připojení MPM vlézt v nastavení do připojení a nastavit COM9, potvrdit, počkat. MPM by měl tel. najít.
POZOR, když připojíš kabel do jiné USB zdířky tak se změní i číslo portu, potom je nutné ho znovu najít ve správci.
Když to nepomůže tak zkus fintu o které mluvil StanoMania.

_________________
AOTdb->N3310†->MC60†->S75†->N6300->S75 fw52 ElfPack2.3->VE538->SXG75->M7 Happy User Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Serifus
badatel
badatel

Založen: 16. 11. 2006
Příspěvky: 150

805.58 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já nevim. MPM mi nešel na SL75. Tak jsem ho zkusil reinstalovat a teď už nejde ani na SXG75. No mě jebne Rolling Eyes Brick wall Poraďte prosím. Zkoušel jsem i ten Winswp, nebo jak se tomu nadává. Vnutil jsem COM9 i COM SXG a nic to nenašlo Brick wall Brick wall Brick wall

EDIT: Ale MPM píše na daným portu poznámku USB. Ostatní mají Bluetooth. To znamená, že ho to najde ten kabel. Ale mobil ne Shame on you Brick wall Brick wall

EDIT2: Asi to fakt chce udělat to s těma odporama Frown A já tu 15 k zrovna nemám Brick wall

_________________
C35i ---> SXG75 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strana 19 z 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group