clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Petice za nový FW pro SXG75
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Petice za nový FW pro SXG75
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím, ale tohle přece není žádný důvod Exclamation Question
Spíš mi to připadá jako další výmluvy... Liar

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RDT napsal:
To bude nejspíš ten firmware, co má kesu, takže tam budou opravené jen ty úplně nejzásadnější chyby s vypínaním, restartem atd. mělo by tam být také to celkové zrychlení telefonu, kvalitnější přehrávání z reproduktoru aj., no uvidíme. Dost by mě potěšilo, kdyby opravili alespoň to načítání karet a zobrazování více než 30-40 souborů ve složce Pray

Ten fw je ode mě..tak že pouze ty změny o kterých sem se znmínil..ale zatím musíte vydržet....musím k tomu napsat navod a ted sem dost casove vytíženej

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
spike
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 16. 08. 2005
Příspěvky: 524
Bydliště: Kocourkov v Jižních Čechách
Telefon: HTC Artemis
2081.72 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, počítám, že teď na tebe Kešu čeká drtivá většina vlastníků SXGčka. Teda kromě těch, kteří čekají na jeho návrat ze servisu.
_________________
-> Jdoucí na smrt tě zdraví <-

Kariéra: C10->Azalis238->M35->M35->M65(fw.50)+lampička->SXG75+RSMMC-512MB+RSMMC-1024MB-> HTC Artemis_wm6+2GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kesu napsal:
Ten fw je ode mě..tak že pouze ty změny o kterých sem se znmínil..ale zatím musíte vydržet....musím k tomu napsat navod a ted sem dost casove vytíženej
Nevím co na tom hledáš za vědu. Jak jsem studoval help k Siemens 3G Swup FU v. 1.0.5.4 tak buď to jde a když ne tak to několikrát zkusíš a když ne zaškrtneš skip, když to zkolabuje někde uprostřed, odpojíš, vyndáš baterku a znovu....vše je jasně popsané. A jak to bývá jsou jen dvě možnosti buď to projde nebo ne. Kdybych já blbec nedal telefon do servisu Brick wall . Ale jak to tak sleduju mě už nikdy telefon servis nevrátí - zítra tam budu volat už je zase týden pryč Think.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodně je dobré nějaký manuál stvořit. Sice jsem 3GSwupFU s FW12 viděl a je to intuitivní, ale minimálně je to anglicky a ne každému je tento jazyk vlastní... Navíc neznalého člověka může dost vyděsit restartování mobilu během updatu a kdo ví, co by se mohlo všechno stát wink
A pokud udělá Kesu takovýhle krok (chvályhodný), není se čemu divit, že nechce, aby kvůli takovým hloupostem, jako je třeba nepochopení angl. textu umíraly telefony. A někdo by to v angličtině bez návodu ze strachu třeba ani nezkoušel...

Mimochodem mě ten servis taky pěkně točí Evil or Very Mad

EDIT: Ale Kesu, mohl bys to už sfouknout. Já jsem netrpělivý jako blázen a to mám telefon v servisu. Tak si neumím představit, jaký bych už z toho měl tik, kdybych od včerejška nespal a čekal, až to uvolníte a já si to tam naláduju

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
kesu napsal:
Ten fw je ode mě..tak že pouze ty změny o kterých sem se znmínil..ale zatím musíte vydržet....musím k tomu napsat navod a ted sem dost casove vytíženej
Nevím co na tom hledáš za vědu. Jak jsem studoval help k Siemens 3G Swup FU v. 1.0.5.4 tak buď to jde a když ne tak to několikrát zkusíš a když ne zaškrtneš skip, když to zkolabuje někde uprostřed, odpojíš, vyndáš baterku a znovu....vše je jasně popsané. A jak to bývá jsou jen dvě možnosti buď to projde nebo ne. Kdybych já blbec nedal telefon do servisu Brick wall . Ale jak to tak sleduju mě už nikdy telefon servis nevrátí - zítra tam budu volat už je zase týden pryč Think.


No je vidět že si zkončil u teoretických zkušeností...praxe je ovšem jiná...zeptej se foxxxe jak dopadl a to sme jeli přesně podle návodu...Je spoustu věcí co se muže přihodit a má to nedozírné dusledky (např. já sem si odvařil BT a nedokážu ho dát do kupy...a to jen chybnou instalací fw 22....a kdybch to dělal poprvý tak neřeknu)

Jinak ode mě navod v nasledujícím tydnu nečekejte ...mám svaťák..ale orpheus už na tom pracuje a nějaký provizorní řešení by melo vzniknou tak že se mužete těšit

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Alpha2
pisatel
pisatel

Založen: 24. 11. 2005
Příspěvky: 220
Bydliště: Olomouc

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 9:57 pm    Předmět: Tak už i mé SXG75 je kaput Odpovědět s citátem

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Tak už jsem v háji i já a mohu jít reklamovat...
Po třeba vyfocení a uložení na kartu, či do telefonu, se mi fotka objeví v Media playeru tak 10x a to jen ta poslední.
Nějaké mp3 na kartu, či do telefonu je pouze sen, prostě systém souborů je úplně v ...
Nevím co s tím, na reklamaci se mi nechce .. měsíc...mohu jen volat a sms...telefon potřebuji...
Počkám chvíli na smilování, jestli ten FW 22 opravdu někde bude, ale jak to tak sleduji, tak asi budu muset jít pá, pá s SXG na měsíc.. Crying or Very sad
Klucííí, pomozte Exclamation Pray Je mi smutno Crying or Very sad

_________________
C25, S35, ME45, SXG75 FW22, HTC Diamond, HTC HD2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2006 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kesu napsal:
No je vidět že si zkončil u teoretických zkušeností...praxe je ovšem jiná...zeptej se foxxxe jak dopadl a to sme jeli přesně podle návodu...Je spoustu věcí co se muže přihodit a má to nedozírné dusledky (např. já sem si odvařil BT a nedokážu ho dát do kupy...a to jen chybnou instalací fw 22....a kdybch to dělal poprvý tak neřeknu)

Jinak ode mě navod v nasledujícím tydnu nečekejte ...mám svaťák..ale orpheus už na tom pracuje a nějaký provizorní řešení by melo vzniknou tak že se mužete těšit

Svůj názor na věc jsem už několikrát napsal (nahrání komplet fw do S/SL75 se mi momentálně jeví jako podstatně složitější). U SXG nezáleží vůbec na zručnosti anebo schopnostech, vědomostech toho kdo fw do SXG nahrává. Buď to projde anebo ne. (Jedině, že by záleželo na tom jak se při nahrávání člověk usilovně modlí).
Dost, ale naprosto nicneřešících tlachů opět mimo téma. Tak co BEZY , jak si stojíme s peticí, kdy to odešleš na BQS? Dle mého názorů je i těch 37 lidí hodně (tolik jsem teda fakt nečekal).

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2006 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
kesu napsal:
No je vidět že si zkončil u teoretických zkušeností...praxe je ovšem jiná...zeptej se foxxxe jak dopadl a to sme jeli přesně podle návodu...Je spoustu věcí co se muže přihodit a má to nedozírné dusledky (např. já sem si odvařil BT a nedokážu ho dát do kupy...a to jen chybnou instalací fw 22....a kdybch to dělal poprvý tak neřeknu)

Jinak ode mě navod v nasledujícím tydnu nečekejte ...mám svaťák..ale orpheus už na tom pracuje a nějaký provizorní řešení by melo vzniknou tak že se mužete těšit

Svůj názor na věc jsem už několikrát napsal (nahrání komplet fw do S/SL75 se mi momentálně jeví jako podstatně složitější). U SXG nezáleží vůbec na zručnosti anebo schopnostech, vědomostech toho kdo fw do SXG nahrává. Buď to projde anebo ne. (Jedině, že by záleželo na tom jak se při nahrávání člověk usilovně modlí).
Dost, ale naprosto nicneřešících tlachů opět mimo téma. Tak co BEZY , jak si stojíme s peticí, kdy to odešleš na BQS? Dle mého názorů je i těch 37 lidí hodně (tolik jsem teda fakt nečekal).



Nebudu se s tebou hadat když si to nikdy nezkoušel nahrát....Nikdy jsem neřekl že je to složitý...ale spíš nevyspytatelný. jo a pokud zjistíš že tam ten fw nejde nahrát..tak to už je pozdě..protože te telefon už je v háji

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2006 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jak prosím tě zjistím, že tam ten fw nejde nahrát dokud to nevyzkouším?
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: so květen 13, 2006 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jirkab napsal:
A jak prosím tě zjistím, že tam ten fw nejde nahrát dokud to nevyzkouším?


To spíš bylo myšleno,tak že ve většině případů se instalátor pustí a začně se nahrávat fw...jenže v některých případech může během nahrávání dojít k ruzným například zastavením nebo neočekávaným chybám, po kterých se telefon umrtvý....někdy pomůže opětovné nahrání fw,ale někdy ne (většina případu)...pak přicházejí na řadu servisní programy.pomocí kterých se obnoví poškozené časti (přehrání nových item)...

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
p.leisner
kolemjdoucí

Založen: 29. 11. 2004
Příspěvky: 13
Bydliště: Olomouc

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 15, 2006 8:12 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Heh proč to nepošlete do servisu?? Very Happy věčinou servis ma driv FW než se dává na internet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kesu
čestný člen
čestný člen

Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 2669
Bydliště: Cheb,Praha

14913.56 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 15, 2006 10:41 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

p.leisner napsal:
Heh proč to nepošlete do servisu?? Very Happy věčinou servis ma driv FW než se dává na internet Smile


Co že má servis? nejak tomu co si napsal nerozumím

_________________
http://www.gpsmaps.ic.cz - 50 GB zkalibrovanych map pro TrekBuddy a OziExplorer CE (Celá ČR - 1:100k,50k,25k,10k a 10k - letecká) + Evropa


SM
C35>S35>MT50>M55>S55>CX65>SXG75>ASUS P535 WM 6.1+4GB miniSD+pouzdro Kusell+držak na kolo+baterie+HF+folie Boxwave ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mydyingbride
VIP
VIP

Založen: 21. 09. 2004
Příspěvky: 518
Bydliště: Pardubice

3071.50 SMM

Příspěvky na SM: 200,-
PříspěvekZaslal: po květen 15, 2006 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ano, vůbec neví, o čem je řeč a jaký je problém to z nich v servisu
dostat.. Rolling Eyes Teda co se týče SXG75ky.. Pan Chytrý asi.. Very Happy

_________________


M35i -> MT50-> M65 -> SXG75/fw22 | IMS-700 | Graphic Tunning by MDB + HTC HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RDT
táta fóra
táta fóra

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 1051

6964.82 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 15, 2006 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dneska odevzdal svůj telefon do servisu na přehrání FW, zítra si mám přijít. Překvapili mě tím, že to brali jako reklamaci a chtěli po mě vědět chyby, dosavadního firmwaru !! Nejvtipnější bylo, že nejspíš tím, že jsem si doposud vštipoval to, že je telefon bezchybný, tak jsem si nemohl vzpomenou na žádné chyby, i když jich je tolik. Nakonec jsem jim uvedl jenom špatné načítaní karet, špatný překlad, vypínání a restart. Na nic dalšího jsem si v tu chvíli nevzpomenul Brick wall . No hlavně ať mi tam nahrajou 22, jinak je mi to jedno.
_________________
| Právě používám: HTC Touch HD |

!> Windows Mobile Downloads <!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group