clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - C81
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

C81
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marking
kolemjdoucí

Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Vsetín

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim vas rekne te mi nekdo co vsechno obsahuje baleni z C81 u orange SK Pray hlavne mne zajima jestli jsou tam sluchtaka a pametovka. Prosim napiste Pray Angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prečo operátori neuvádzajú čo je v základnom balení Shocked
v OR SK je napísané Pamäťová karta - možné dokúpiť, o sluchátkach ani stopa. Brick wall Nech sa ozve, kto ho kúpil v OR. Pray Zdá sa ale, že dnes je to najlacnejší mobil ako modem s BT pre GPRS, EDGE triedy 10 Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robin
kolemjdoucí

Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 2:39 pm    Předmět: c81 orange Odpovědět s citátem

Mam ho z ora a boli tam aj sluxatka aj 256 karta.Uz len pockat na novy FW,bo to co tam dali je hroza!!! Tak 2x do tyzdna to xce tazky reset/vybrat baterku bez vypnutia/
Dufam ze z novym FW to bude ok...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marking
kolemjdoucí

Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Vsetín

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 2:44 pm    Předmět: Re: c81 orange Odpovědět s citátem

to je dost good ze tam jsou ty sluchatka i pam karta 256MB Shocked a to ze se 2x do tydne vypne mi nejak nevadi je to prece jeste siemens Very Happy a na vypinani jsem si uz u siemensu zvykl. ale hodne dik uz mi nic nebrani v tom si ho koupit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marking
kolemjdoucí

Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Vsetín

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak je to z pameti u C81 silvo košík piše ze tam je 17MB pamet ale na www.orange.sk pisou ze tam je 24MB mista tak jak to je??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silvo košík
kolemjdoucí

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: žilina-Strečno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 5:27 pm    Předmět: 17,51MB Odpovědět s citátem

17,51 MB-to mi napíše ak dam skontrolovat cez "jednotka-info" Embarassed
to bude tym,ze orange nema v akcii c81,ale c81f!!!!
aspon ja mam tu smolu Brick wall
nozno dalsi ludia dostanu skutocne c81-tku.
v zmluve mam jasne napisane c81,myslite ze by to bol akceptovatelny dovod na reklamaciu???
ps: tie sluchadla su na pocuvanie hudby ubohe!!!na telefonovanie ale
bohato vyhovuju(toto nemusite brat doslovne som zvyknuty na lepsie(koss porta pro),skoda ze nema fon jack3,6mm Sad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Marking
kolemjdoucí

Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Vsetín

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 5:48 pm    Předmět: Re: 17,51MB Odpovědět s citátem

Ja si myslim ze oblbujou lidi protoze jestli je tam opravdu tech 17,51MB tak by meli na svych strankach prepsat tech 24MB na 17,51MB protoze jak jsem uz napsal oblbujou lidi . A ty sluchatka vim ze jsou ubohe ale na obyc. poslouchani dostacujici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marking
kolemjdoucí

Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Vsetín

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 20, 2006 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

silvo košík napsal:v zmluve mam jasne napisane c81,myslite ze by to bol akceptovatelny dovod na reklamaciu???
Ja si myslim ze ti to nevyreklamujou ale jestli te to zere tak se na to bez zeptat. Ja si ten telefon budu kupovat v Srpnu (August) a doufam ze to pro mne nebude s tim upravenym softem tak spatne protoze jak uz jsem se docetl tak je ten upraveny soft dost na houby. Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nerina
kolemjdoucí

Založen: 18. 07. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 7:19 am    Předmět: C81 Odpovědět s citátem

Zakoupila jsem v pátek C81 a od úterý je na záručním servise. Moje 5-ti letá S45 ka totiž začala zlobit (nulový kontakt tlačítek),stále jsem čekala na stříbrného nástupce a nic.
C81 - důvod reklamace - na dispey se po dvou dnech přestala zobrazovat ikona sms nebo zmeškané volání. Při čemž se také příchozí smska neozvala zvukem (ač bylo nastaveno),jen se rozsvítil mobil. Minutové pípání také nefungovalo. Je to nový mobil a s chybami jsem počítala. ( I když moje stará dobrá S45 byla bez chyb a ani jednou nepotřebovala zásah servisu.) Přehrání verze nepomohlo,takže mobilek putoval na 30-ti denní,zákonem danou, cestu. V příslušenství byla sluchátka, mě do uší nepadnoucí, která jsem moc nevyzkoušela. Nestihla jsem si zakoupit Bluetooth, takže poslech hudby nemohu ohodnotit. Dále byla v příslušenství pamětová karta SadDisk 128MB, oproti slovenské 256MB. Uživatelská pamět - tuším 18MB. Jinak, kdyby byl ve stříbrné barvě, tak bych byla mnohem více spokojenější, ta černá se opravdu dost "opatlává" .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robin
kolemjdoucí

Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 8

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 22, 2006 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dost mi vadi ze ked na nete vypises nejake okno musis dat VOLBY a potvrdit OK.
Uplna zbytocnost,ale ti co tvorili soft asi nemaju jediny pristup na net cez telefon ako ja.Takze im to nevadi...
Inak ako vam frci Opera mini?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silvo košík
kolemjdoucí

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: žilina-Strečno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so červenec 22, 2006 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

opera mini 1,2 s DL+ FM je v pohode,ale ak stahujem viac velkych suborov,napr.2-3 ,500kb temy, telefon sa nenormalne spomali az stuhne a musim ju restartovat Evil or Very Mad (nie cely fon,len operu)ale ak len surfujem tak parada Laughing
inak perlicka Very Happy
mam od orange sim kartu s programom internet klasik a okrem toho
ze vyuzivam tento program na bezne surfovanie cez pc tak aj opera mi
na nej slape uplne v pohode-a zatial mi limit 2gb bohato staci Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
matkoyy
kolemjdoucí

Založen: 26. 07. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2006 2:59 pm    Předmět: Siemens C81 Odpovědět s citátem

Mam tiez C81 z akcie Orange-SK. Dodane som mal sluchatka, ktore su podla mna super aj na prehravanie hudby (oproti mono sluch. co mam k Mot. L7). Ak tu niekto pisal o 256 karte, ja som dostal v baleni pam. kartu Sandisk 128 MB. Zvlastne. Sranda je, za na krabicke od mobilu nie je o karte dokonca ziadna zmienka (ostatne veci co su v baleni tam su vymenovanu).

Pisalo sa tu, ze z Orange-firmwarom su problemy. Ja som zatial nic take nezaznamenal. Ta lista mi naboku neprekaza, naopak, k niekt. akciam je rychlejsi pristup, a ukazuje mi aj zmeskane hovory / sms, aj udalost z kalendara.

Jediny problem, co som zatial nasiel je, ze niekedy nezapne podsvietenie, musim ho rucne v podsvieteni zase nastavit (staci pohnut na inu hodnotu a zas naspat).

Ako na mobilmanii aj tu sa mnohi stazuju na Orange kustomizaciu, mne to az tak velmi neprekaza. Pokial je mobil plne funkcny, tak je to v pohode.

Paci sa mi rychlost EDGE, krasne vyditelny cas ako setric (na Mot. L7 ked zhasne display, nie je vidiet nic!), kvalitne prehravanie hudby, fullscreen obrazky aj videa. Myslim ze je to vyborny mobil!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silvo košík
kolemjdoucí

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: žilina-Strečno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2006 6:20 pm    Předmět: Re: Siemens C81 Odpovědět s citátem

[quote="matkoyy"]Mam tiez C81 z akcie Orange-SK. Dodane som mal sluchatka, ktore su podla mna super aj na prehravanie hudby (oproti mono sluch. co mam
no na tie sluchatka som si trochu poopravil nazor Very Happy ...preco?
dostal sa mi do ruk pred dvoma dnami mp3 sony 1GB za 4000sk
(taka fazulka neviem presny typ) a oproti tomu co tam pribalili
su tieto sluchadla POKLAD
ak si nemal siemens tak sa necudujem ze ti zasahy do softu nevadia,
ale ruku na srdce,to ti naozaj nevadi ze sa neda poslat vacsia mms ako 97 kb?!!!!(naco potom tak dobre video,ked ho aj tak nemozes poslat) alebo preco sa nedaju premenovat koncovky suborov?skusal si stiahnut mail tak okolo 900kb?ani sa nepokusaj ("chyba pri stiahnuti"-cx65 v pohode ten isty mail,v tom istom case a na tom istom mieste)
,alebo si nastav nejaku melodiu na budik a vypni telefon ,cakame ze sa na budik ozve ten navoleny ton, vsak? chybicka krasy(asi 126-ta Smile )ide len standart a dva krat som zaspal lebo pre-istotu nesiel ziadny budik Embarassed a ako ze mi nejdu niektore java veci ktore uplne v pohode idu na cx65 ale hlavne idu na c81 dovezenej z rakuska?!!! atd atd..... Crying or Very sad
a on sa ti zacne vypinat neboj ,to je len otazka casu Very Happy
takze dakujem sudruhom sikmookym a aj obrsudruhom z orange zato ako popsuli taky nadejny fonik-len dufam ze novy SW aspon nieco napravi ,ak nie tak po 8 rokoch zmenim znacku Crying or Very sad
ps:keby som chcel len dobry modem a priemerny mp3 player tak by to stacilo ,ale ja som chcel siemens kua Twisted Evil
benq-SIEMENS a aj ORANGE PREBERTE SA !!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Peter Urban
kolemjdoucí

Založen: 11. 02. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 6:56 am    Předmět: c81 a Orange Odpovědět s citátem

Zdravím všetkých.
Začiatkom júla som z akcie orange zobral c81. O dva dni neskôr som bol naspäť v Orange aj s telefónom. Kedykolvek sa vypol, nezobrazoval stratené hovory, po odomknutí klavesnice sa nerozsvietil display. Telefon mi po spísaní reklamácie vymenily za nový.
Prešli tri dni a telefon začal zamrzať, po uložení nového termínu, alebo poznámky som sa nevedel dostať k fotografiam a tónom. Nedali sa ani zapisovať ďalšie poznámky v kalendári. Takže zase do Orange.
Znovu spísanie reklamácie, výmena telefónu za nový. V poradí tretí. Vyskušal som ho v predajni a s príslovým do tretice všetko dobré som šiel domov. Dva dni fungoval bez problemu. Žiadne mrznutie, žiadne vypínanie všetko bolo o.k. Večer som si chcel pozrieť fotografie mojich detí, ktoré som cez deň urobil. Šiel som na zložku Moje súbory potvrdil výber a telefon sa vypol. Skúsil som to ešte pár krát, ale stále to isté.
Zúfalí a znechutený som šiel na druhý deň znova do Orange a bez výmeny telefónu spísal velkú reklamáciu. Myslím že to bolo 12.7. Teraz mám doma v krabici nový, nefunkčný BenqSiemens C81 a čakám už mesiac na odpoveď zo spoločnosti ktorej verným zákazníkom som 8 rokov.


Naposledy upravil Peter Urban dne pá srpen 11, 2006 6:07 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
silvo košík
kolemjdoucí

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: žilina-Strečno

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 7:34 pm    Předmět: vyber ich Odpovědět s citátem

ja by som ho na tvojom mieste vybral z tej krabice,zapol a dal
mu okusit TVRDY RESET-za chodu vybrat bateriu....
ak sa tu poobzeras po fore uvidis ze to pomaha(akoze),
horsie to uz byt nemoze,takze nemas co stratit ak pouzijes
najznamejsiu medecinu pre siemens
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group