clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Kapsáři, zlodějíčci a jiní "hajzlíci"
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Kapsáři, zlodějíčci a jiní "hajzlíci"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Byli jste někdy obětí kapsářů nebo jiných zlodějíčků?
Už mě párkrát okradli
7%
 7%  [ 13 ]
Zatim jen jednou
16%
 16%  [ 28 ]
Naštěstí ještě ne
75%
 75%  [ 126 ]
Celkem hlasů : 167

Autor Zpráva
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RDT napsal:
Často se mi taky stává, že si zkontroluju špatnou kapsu a strašně se leku, že jsem ho ztratil, ale přitom ho mám v tý druhý kapse Not talking

To jsem jeden čas dělal taky. A taky jsem se leknul. Ale bylo to ještě lepší, já jsem ho totiž držel v ruce!!!

Teď už ho nijak nehlídám, i když před chvílí jsem psal něco trochu jiného, myslel jsem to tak, že ho nosím na místě, kde mi ho nikdo ukradnout nemůže.

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ajko napsal:
ty brdoooo, ake ze ma IQ ? Hand

skus si tipnout wink

jednou se mi stalo, že jsem v Autobuse zapoměl celou aktovku s učebnicama a sešitama peněženkou a s průkazkou na MHD a Vlak.
naštěstí jsem ten den zkočil na Aut. nádraží, a byla tam,a nic se neztratilo, ale nevím na co jsem tenkrát myslel.. Brick wall

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jack2
badatel
badatel

Založen: 27. 01. 2005
Příspěvky: 196
Bydliště: Znojmo

SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám zatím štěstí a jsem za to rád, že mě žádněj mobil nešlohly. Většinou ho nosím po kapsách, které mám na zip nebo na knoflíky takže jej není jednoduché šlohnout. Ale za to kámošovy šlohly M65 po měsíci co ji koupil.
_________________
C35->ME45->M65->SXG75<< siemens ende :-( N95, KM900, Galaxy S, Galaxy S3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
majjkyy
pisatel
pisatel

Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 294
Bydliště: Litovel

SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NO ja jedu zitra do Makra a Globu Shocked Tak to ho dam asi do trenek aby mi ho nekdo neslohl Jinak ja nosim mobil vzdy v prednich kapsach kalhot.Nebo v ledvince a tu mam posunutou tam kde je zip od kalhot Very Happy . To spis stale hledam klice od auta,protoze je davam pokazde do jine kapsy a pak se šacuju a šílím kde jsou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked To som teda šokovaný, že až 66 percent ľudí nikto neokradol Shocked
Asi sú to moc mladí ľudia, ale ten kto pocestoval pár krajín a nemá všetko v náprstnej taške, tak určite bude patriť do kategórie ako ja, že bol okradnutý viackrát Shame on you Shame on you Shame on you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomaslanger
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 05. 07. 2005
Příspěvky: 344
Bydliště: Praha 5-Lužiny

SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me jeste neokradli,ale jednomu klukovi u nas ve skole sem slohnul N3310 a penezenku, ve ktery mel 500,-.... Bylo to, kdyz mel telak, tak si toho ani nevsimnul, teda jako pri cinu, potom patrala cela skola, ale to uz sem byl doma... Very Happy Very Happy
_________________
C35i -> M35i -> A60 -> CSL65 -> S65


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak moja C65 sa vala nejaku ciganovi v ruke.Nastastie bola uplne roztrepana sem tam vyhadzane pixely na displej oddrbany joystick roztrtkany kryt a otvorena baterka.Oprava minimalne an 600Sk a to sa neoplati Wink.Ale nieje mi ho luto Smile.Ani smo to neudal na policiu.A asi by to ani nezobrali.Kamoska stratila Motorolu L7 a na policii jej povedali ze to sa neda a hotovo
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale skusi mi niekto co len chytit do ruky moj mp3 prehravac tak mu asi rozbijem gebulu
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Grafic
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 04. 2004
Příspěvky: 1157
Bydliště: Usti nad Labem

SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jo, me uz ukradli veci celkem dost....a vzdycky na nejaky sportovni akci ze satny (nejhorsi kdyz jste jeste s jednim tymem)
Moji uplne prvni M35 asi po mesici co jsem ji mel....od te doby uz cennosti nosime v batuzku i na hriste...ale naposledy na stredoskolkach ve florbale nam ze satny uz brali i obleceni...Prisel jsem o svoji nejoblibenejsi kosili a to fakt nasere...Nicmene kamos, musel domu v dresu, pac mu tam nezbylo temer nic....Fakt verbes, tihle idioti, co kradou....

_________________
SXG75 FW22 + 1GB KingMax + DCA 540

M35i FW18 --> MT50 FW18 --> M55 FW10,11,91 --> M65 FW4,16,25,41,25,43,50,58,50 --> SXG75 FW22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lion
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 318
Bydliště: Ivančice (u Brna)

SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 11, 2006 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem jednou přišel o mobil a zimní bundu. Bylo to v roce 1999, s kamarádama jsme byli na diskotéce. Nevím, co nás to napadlo, mobily jsme nechali v autě i se zimníma bundama. No vlastně vím, protože v roce 1999 byly mobily dost obludných rozměrů a spíš zavazely. Tehdy jsem si vydělal dost na brigádě a měl jsem nový Alcatel za cca 8000,- a zimní bundu za 3000,- Když jsme přišli k autu, bylo otevřený a věci v prd..i Brick wall d'oh! Celkem 3 mobily - 2x Alcatel, 1x Siemens S8 a 2 zimní bundy.
Nejhorší bylo, že když přijeli policajti a prohlíželi auto, projížděli kolem nějací 3 čurá.i, zastavili vedle nás a jeden z nich volal na toho policajta: "Co se tady stalo?" A ten policajt, jak je viděl, na něho zařval: "Jeď do prdele, nebo ti rozbiju rypák." Potom nám vysvětloval, že ví, že nám auto vybrali ti tři! Prý je to už po několikáté, vždycky u toho byli ti tři, několikrát je prohledávali i jejich auto, ale nikdy u nich nic nenašli Brick wall Brick wall d'oh! d'oh!
Nechápu, že si na ně někdy nepočkali. Ono je asi pohodlnější sedět v kanclu a popíjet kafe. Rolling Eyes
Mobily už se nikdy nenašly a v době kamenný Eurotel nechtěl ani na základě protokolu od policie zablokovat SIM karty. Takže jsem se asi týden na to dovolal na svoje číslo, který si někdo koupil v Brně v zastavárně (tehdy byly předplacený SIM docela drahý a vykupovali je i v zastavárnách), jak mi nový, šťastný majitel tvrdil.
Od té doby jsem velmi ostražitý, všechno si dobře hlídám, nosím s sebou (Vaše auto není trezor wink ), svoji SX1 nosím v přední kapse kalhot a dávám si bacha především na cik.ny. Zatím se mi to osvědčilo, přišel jsem jen o autorádio a zadní plato s reprákama Evil or Very Mad Brick wall d'oh! Exclamation

EDIT OT: už to edituju asi po 150, protože jsem měl v závorce Siemens S8 a pořád mi to psalo smajla (Siemens S8), než mi to došlo, že to dělá ta závorka Embarassed

_________________
Alcatel OTE > Sie C25 > MT 50 > M55 > SX1 FW15cz + 1 GB MMC plus Transcend + patche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY
kolemjdoucí

Založen: 09. 05. 2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha
Telefon: Siemens
SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2006 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Martasek06 napsal:
Bojim se ze ti PČR nejspis moc nepomuze.....ja mam stejnou zkusenost(poro zmenu mii ho ukradli z auta( a do dneska 3roky nic.
Takovyhle svine,co to delaj,bych "Vesel za koule do pruvanu" a jeste jim nach..l do tlamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mne ukradli uz dva telefony,z toho jeden se nasel,ale i tak je to na picu,protoze nevim dne ani hodiny,kdy si pro mne pride ten clovek znovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nosferatu
pisatel
pisatel

Založen: 20. 08. 2004
Příspěvky: 231
Bydliště: Praha 8

SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2006 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně teda ještě nic neukradli. Ale v Brně se pohybuju v oblastech poněkud tmanších, tak vždycky, když jdu do šaliny, tak se ohmatám, kde mám mobil, klíče, peněženku, doklady. Tyhle věci nosím v těsných kapsách jeansů (proto jsem si kupoval odolný phone), tak vím, kde to mám a poznal bych, kdyby mně někdo ošáhával. Ale hlavně se snažím tmavým oblastem vyhnout, hlavně nejmenovanému obchoďáku Tesco v Brně u nádraží.
Ale dokonce jsem i pomohl najít ztracenou věc. V Broumově jsem šel z krámu a na zemi šrajtofle. Tak jsem ji otevřel a byl tam i jakýsi průkaz ZTP. Tak jsem to odnes do krámu, tam ji otevřela a řekla, že paní zná, že sem chodí denně. Tak jsem šel pryč a asi po 0,5 km vidím dvě ženský, jak se hrabou v taškách, tak se ptám, jestli náhodou neztratily peněženku. Ta jedna povídá, že ano, tak jsem řekl, že to má dole v krámě. Sedla na kolo a dobrý skutek byl dokonán. Ale taky se na mě jednou dívali jak na zloděje (bylo mi tak 12), když jsem do banky donesl prázdnou najitou šrajtofli s kartama. No, ještě že nezavolali švestky...
EDIT: U mobilu taky používám "Jen tato SIM" a spořič chráněný heslem (zapíná se po 1 min). Kdyby ho někdo ukradl, musel by to být profík (nebo Siemensmaniak), aby ho odblokoval, jinak mu je úplně na prd. Vřele tyhle věci doporučuju, rozhodně to nepohodlí - zadávat heslo pokaždý, když chci odblokovat klávesy - za to stojí. Nehledě na to - patch Čtení SMS při zabl. klávesnici a Skok do native menu ... to dokáže obejít, takže když to potřebujete rychle, jde to, ale víte to JEN VY.

_________________
De mortuis nil nisi bene. Pray ......... i o Siemensu



Phil. Savy -> C55 -> CSL65 fw. 50 & MasterPatch +

M75 fw. 13 & MasterPatch + RS MMC 32 MB + RS MMC DV 256 MB + RS MMC DV 1 024 MB

und DCA-510, HHS-550, IMS-700, IFL-600, FCT-700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2006 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

simp napsal:
To jsem jeden čas dělal taky. A taky jsem se leknul. Ale bylo to ještě lepší, já jsem ho totiž držel v ruce!!!

To už se mi taky stalo Laughing
Jinak mi asi ještě nic neukradli. Nebo si aspoň na nic nevzpomenu...
Mobila nosim v přední kapse u džínů a peněženku taky...

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mato26
badatel
badatel

Založen: 26. 03. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kosice Telefon:SIemens cx65

SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2006 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no mne mobil este necorli.to by ma je*** a rodicov asi tiez platit pausal rok za nic.no na stastie mi uj***li v uvodzovkach iba ciapku.U nas pred malim tescom su vodne vnoci vreckari{zeby im polamalo vsetky presty na tich posranych paprciach} vzdy ked idem okolo drzim sa za vrecko kde mam mobil.no neviem si predstavit,ze by som zistil ze mi nieaky za**bany deges smatra tou rinavou rukov vo vrecku.by som mu ju rozmlatil jak.... horsie by bolo keby tam bolo tych negrov viacej to potom by som mal asi problem Sad
ja som happy ze ma este neokradli.dufam ze mna ani vas uz nikto neokradne 8)

_________________

Www.plazyunas.com -najlepsia slovenska stranka o slovenskych plazoch.spoluzakladatelom je moj brat(Hortulanus)
3100-->cx65-->W710i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanny911
věrný diskusník
věrný diskusník

Založen: 20. 09. 2005
Příspěvky: 448

SMM
PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2006 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm nechapu jak nekdo muze corovat ruzne veci... me by pak hryzalo svedomi tak bych to stejne musel vratit... wink

pred asi 3 rokama jsem byl v praze s rodici, ted je me 16 ale tehdy me bylo 13 a nejaka k*rva me ukradla klice, mp3 prehravac, mobil i penezenku(moc tam nebylo asi 200kc) ale to musel bytmzik, nebyl jsem v zadnefornte, kazdavec v jine kapse... a nejhorsi na tom bylo to, ze jsme byli domluveni ze se me mamka zavola, ona volala ale mobil byl vyply tusila ze je neco v neporadku, samozrejme ja jsem byl vyschizovany protoze jsem nevedel kam jela mamka a tatak, jen jsem vedel, ze nekam na cerny most neco vyrizovat... oninetusili kde jsem ja a byli taky vystresovani - byl jsem na vaclavaku (TO JSEM VEDEL Applause ), mela me volat kolem 3. hodiny, nastesti me videl nejaky pan a ten se ptal co se mi stalo, jsem chodil nervozne sem a tam a premyslel co delat, poprosiljsem ho jestli si muzu zavolat a rekl jsem mu co se mi stalo, zavolal jsem, rodice prijeli a byli pekelne vystresovani a ja taky, tatka vytahl flasku z auta a dal ji tomu panovi... toto je muj pribeh a preju vam vsem hlavne mladsim siemensmaniakum at se vam nic podobneho nestane wink

_________________
5210-3410-5110-5110-M35i-M35i-ME45-ME45WE-ME45WE-SL42-SL45-SL45i-C65-SX1 McLaren-SX1-CX65-6630-p910i-k750i-N73(ted:N73 + 6630)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group