clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SXG75 - FW 22 - zkušenosti (chyby a vylepšení)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SXG75 - FW 22 - zkušenosti (chyby a vylepšení)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Supermince
badatel
badatel

Založen: 06. 02. 2005
Příspěvky: 170
Bydliště: Ostrava

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Supermince napsal:
Pokud tě to trošku potěší tak nejsi sám. Jsme dva Crying or Very sad

Už to dávno neplatí. Fičím jak namydlenej blesk

_________________
Začalo to Siemensem C25 dále S35 poté ME45, M65 a poslední ze Siemensů SXG 75, FW 26+tuning,+512 MB zatím 2 x customizace. Nástupce je E-Ten X500 glofiish+2GB MSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lubo1
pisatel
pisatel

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Praha

715.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim,jestli to tady uz nekdo zminoval,jestli ano,tak se velice omlouvam..pri psani sms se mi obcas nezobrazi posledni pismeno v radku.je tam,ale neukazuje se na displeji..nevite nekdo,co s tim? (nepouzivam T9,mam fw22)
dik moc

_________________
S65->SXG75 (FW22) + Kingston 512MB->HTC S730 (Wings) + 4GB MicroSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tenhle bug byl ve všech verzích FW... co s tím se neví, asi si zvyknout Sad
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dave.a
začátečník
začátečník

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 33

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 5:17 pm    Předmět: Vánoční dárek Odpovědět s citátem

Tak dneska mi připravil SXG75 pěkný Vánoční dárek. Když jsem ho ráno zapnul, tak nebyl schopný přehrát žádný zvuk ve složce sounds na kartě. Když jsem kartu vyndal a zase zandal, tak už v této složce nevidí radši žádné soubory. Přitom údaj v informacích o volném místu sedí.... Veselé Vánoce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAO
táta fóra
táta fóra

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 1029
Bydliště: Ústí nad Orlicí

7890.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vesele smazat a naformatovat kartu a pak uz jen stasne poslouchat wink
_________________
DancingHTC Kaiser [16GB]+HTC TOUCH HD Dancing
Jsem takový malý HTC Maniak. Applause
Skáču dobře, skáču rád. >>> www.roxet.eu <<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
xaunicky
badatel
badatel

Založen: 11. 04. 2006
Příspěvky: 120
Telefon: SXG75
298.36 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 7:51 pm    Předmět: Re: Vánoční dárek Odpovědět s citátem

Dave.a napsal:
Tak dneska mi připravil SXG75 pěkný Vánoční dárek. Když jsem ho ráno zapnul, tak nebyl schopný přehrát žádný zvuk ve složce sounds na kartě. Když jsem kartu vyndal a zase zandal, tak už v této složce nevidí radši žádné soubory. Přitom údaj v informacích o volném místu sedí.... Veselé Vánoce


Myslím, že ježíšek nemá SXG75 v oblibě ... při klasické měsíční kustomizaci vypadla na krátko elektrická síť a nyní mě mobil totálně vymřel ... Nejde zapnout, ani do factory módu, není vidět připojení na žádném z portů, prostě je úplně mrtvý. Poradí někdo co s tím? Tipuju, že jediná "oprava" bude spočívat ve strčení mobilu mezi dvě cihly nebo jeho vyhození z osmého patra mého bytu ... Crying or Very sad

Ještě, že mám svůj starej dobrej Siemens MT50...

_________________
A35 + MT50 + Telestar T168 + SXG75 white + IMS-700 + EF81/FW58 CZ + 1GB microSD Kingston + EF91 fw1.11 + 1GB microSD Kingston + HHB-750
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus tohle: http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=27042
A rozhodně to nevzdávej při prvním neúspěchu.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
xaunicky
badatel
badatel

Založen: 11. 04. 2006
Příspěvky: 120
Telefon: SXG75
298.36 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo, ten návod jsem zkoušel jako první věc, když jsem po výpadku proudu nahodil počítač. Problém ovšem je, že mobil nenahodím ani do factory módu. Je úplně mrtvý ... Crying or Very sad
_________________
A35 + MT50 + Telestar T168 + SXG75 white + IMS-700 + EF81/FW58 CZ + 1GB microSD Kingston + EF91 fw1.11 + 1GB microSD Kingston + HHB-750
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to ti nezavidm. Skus napisat sutrusovi. Ten je na SXG najlepsi.
_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xaunicky
badatel
badatel

Založen: 11. 04. 2006
Příspěvky: 120
Telefon: SXG75
298.36 SMM
PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se sutrusem jsem už problém řešil. Ještě jednou bych mu chtěl poděkovat za ochotu, ale asi budu muset hledat dostatečně kvalitní cihly, jelikož můj milášek je stále nefunkční. Ještě zkusím napsat do e-shopu a uhrát to na reklamaci, ovšem nevím, zdali se najde nějaký servis, který mě to zprovozní ... Crying or Very sad
_________________
A35 + MT50 + Telestar T168 + SXG75 white + IMS-700 + EF81/FW58 CZ + 1GB microSD Kingston + EF91 fw1.11 + 1GB microSD Kingston + HHB-750
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAO
táta fóra
táta fóra

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 1029
Bydliště: Ústí nad Orlicí

7890.00 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

servisy to zatim naky delaji ale kdyz tam davas mobila tak si podepises ze vis o tom ze prichazis o zaruku a na ty opravy taky neni zadna zaruka wink
_________________
DancingHTC Kaiser [16GB]+HTC TOUCH HD Dancing
Jsem takový malý HTC Maniak. Applause
Skáču dobře, skáču rád. >>> www.roxet.eu <<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
xaunicky
badatel
badatel

Založen: 11. 04. 2006
Příspěvky: 120
Telefon: SXG75
298.36 SMM
PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAOrh napsal:
servisy to zatim naky delaji ale kdyz tam davas mobila tak si podepises ze vis o tom ze prichazis o zaruku a na ty opravy taky neni zadna zaruka wink


A nevíš o nějakém solidním? Já psal mail na ten, co je doporučován na stránkách e-shopu, kde jsem kupoval mobil, ale zatím bez patřičné odpovědi. Kdyžtak jim tam zkusím zavolat. V Ostravě ale nevím o žádném servisu, který by Siemensy bral.

_________________
A35 + MT50 + Telestar T168 + SXG75 white + IMS-700 + EF81/FW58 CZ + 1GB microSD Kingston + EF91 fw1.11 + 1GB microSD Kingston + HHB-750
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave.a
začátečník
začátečník

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 33

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 11:25 am    Předmět: přípony audio souborů Odpovědět s citátem

Hrál jsem si s konverzí MP3 do AAC, abych ušetřil na kartě trochu místa a narazil jsem na následující problém. Ke konverzi jsem použil dBpowerAMP a poslední AAC kodek ok nera. Kvalita je opravdu slušná a standartně se používá kontejner MP4 a přípona M4A. M4A však SXG75 nezná a tak jsem použil standartní MP4 - pak již jde soubor bez problému přehrávat, ukazuje se korektní délka, ale protože to je přípona pro video, nejdou vytvářet playlisty. Dále jsem zkusil u toho souboru změnit kontejner na AAC a příponu taky na AAC. Potom už SXG75 zachází se souborem jako se zvukem, ale je tu problém ve špatném zobrazování délky zvuku - ukazuje se několikanásobně delší.
Máte někdo zkušenost, jaký přípony souborů SXG75 bere jako audio?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinw
začátečník
začátečník

Založen: 28. 04. 2005
Příspěvky: 48

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem pouzival dbpoweramp, jenze SXG nedokaze vyhodnotit delku .aac skladeb s VBR, dbpoweramp jaksi nepocita s tim, ze by nekdo mohl chtit plytvat mistem na CBR. Trosku sem hledal program, ktery by umel vytvorit .aac s CBR, ale myslim sem moc dobre nepochodil. Jediny co opravdu umi vytvorit .aac s CRB je ten hudebni spravce v MPM, jenze ten myslim umi konvertovat jen z audio-cd a max. bitrate je myslim 150 kbps. Proto mam v .aac jen ripnuty cd a jiny vysokokvalitni veci, ze kterych sem si nejdriv vytvoril virtualni audio-cd... Pokud chces jen usetrit misto, sniz si bitrate a zaroven sniz frekvencni rozsah. MP3 maji obvykle zbytecnych 44,1 kHz, pritom z vysek nad 16 kHz v nich stejne nic neni. Dost mista se da usetrit snizenim bitrate na 1/2 a snizenim frekvencniho rozsahu taky na 1/2 (tj. z 44,1 na 22,05 kHz) a pritom zhorseni kvality je snesitelny az nepoznatelny (zalezi na sluchatkach a usich).
_________________
C35 -> M35 -> SL45 -> SXG75 (baterka 2000 mAh home-made)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xaunicky
badatel
badatel

Založen: 11. 04. 2006
Příspěvky: 120
Telefon: SXG75
298.36 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[OT]
Jelikož jsem nemohl vydržet, než se ze servisu ozvou, jestli mobil půjde spravit či ne, tak jsem si pořídil za 4000 Kč Siemens EF81 ... sice zamrzí absence GPS, rádia a externího blesku (toho hlavně, jelikož jsem svojeho miláška SXG používal na různých srazech s přáteli), ale i tak ten mobil vypadá vskutku dobře. Akorát ještě budu muset pořídit novou paměťovou kartu, uvažuju přímo nad 2 GB transflaskou za 1800 Kč, což se mě zdá jako dobrá cena. Zatím jsem do něj naházel pár témat a empétrojek a jelikož ještě nemám datový kabel, tak s updatem firmwaru a různými modifikacemi budu muset ještě počkat. Hlavně se obávám onoho nemilého výpadku proudu, nerad bych totiž přišel o další mobil. Think
[/OT]

_________________
A35 + MT50 + Telestar T168 + SXG75 white + IMS-700 + EF81/FW58 CZ + 1GB microSD Kingston + EF91 fw1.11 + 1GB microSD Kingston + HHB-750
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Další
Strana 29 z 31

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group