clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - SXG75 - FW 22 - zkušenosti (chyby a vylepšení)
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

SXG75 - FW 22 - zkušenosti (chyby a vylepšení)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lubo1
pisatel
pisatel

Založen: 05. 06. 2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Praha

715.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak fw zasadne prehravam na notebooku wink vypadek proudu pak nahravani neohrozi..a jestli notes nemas,tak si ho klidne vypujci od nejakeho znameho,vzdyt je to zalezitost na pul hodiny Smile
_________________
S65->SXG75 (FW22) + Kingston 512MB->HTC S730 (Wings) + 4GB MicroSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UfON232
kolemjdoucí

Založen: 26. 04. 2005
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 9:27 am    Předmět: SXG75 - ktery FW ?? Odpovědět s citátem

ahoj
tak muj sxg75 dospel do stadia kdy zrejme bude potreba neco udelat s FW. stale casteji se restartuje ( hlavne pri psani sms - nova slova pro T9 ) a taky pri spousteni JAVA aplikaci ( temer vzdy pro prg. GPSka ktera lovi na karte mapy ). Mam zjisteno ze kdyz kartu vyndam tak restart neprobehne. Zkousel jsem uz i kartu naformatovat a dat data pote zpet ale restarty zustavaji. Taky me vadi ze mam v telefonu tusim ve dvou ruznych slozkach asi tri soubory ktere nejdou smazat. Podotykam ze jsou to soubory ktere jsem tam ja nahral, tedy nikoli systemove. Lze je prejmenovat a presouvat v adresarich ale to je vse. Nejdou presunout na kartu.
No a tak jsem se rozhodl ze bych udelal tomu pritrz a nahral znovu FW s tim ze tel. bude jako novy ( hlavne cisty ) a teoreticky i rychlejsi. Procitam to zde uz cely den ale stale z toho nejsem dost moudrej ktery FW ( 22 nebo 26 ) pouzit. FS video me laka ale zatim ho tam stejne nemam ( co neni ale muze byt ). No a taky se obavam mrtvolky, protoze o tom se tady tez zhusta pise.
Zadam o radu zkusenejsi jakou cestou jit?
dik Marek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mydyingbride
VIP
VIP

Založen: 21. 09. 2004
Příspěvky: 518
Bydliště: Pardubice

3071.50 SMM

Příspěvky na SM: 200,-
PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 10:58 am    Předmět: Re: SXG75 - ktery FW ?? Odpovědět s citátem

Doporučuju určitě přehrát FW a zůstat u FW22.. Už kvůli FS videu. A FW26 nic převratného nenabízí. A nic si z toho nedělej. Snad každý tady minimálně jednou musel provést přehrání FW. Já jen jednou a od té doby vše v pořádku.. Asi je každá SXG po prvním náporu zralá na přehrátí.. wink A pokud tam toho ještě moc nemáš, je to chvilka. A taky doporučuju nepřenášet soubory z tel. na kartu a ani nazpět, potom občas vytvoří ty nesmazatelné soubory. Radši vše přes PC..
_________________


M35i -> MT50-> M65 -> SXG75/fw22 | IMS-700 | Graphic Tunning by MDB + HTC HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
flemo
ostřílený diskusník
ostřílený diskusník

Založen: 06. 04. 2005
Příspěvky: 537
Bydliště: Trnava

3205.06 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:13 am    Předmět: Re: SXG75 - ktery FW ?? Odpovědět s citátem

mydyingbride napsal:
A taky doporučuju nepřenášet soubory z tel. na kartu a ani nazpět, potom občas vytvoří ty nesmazatelné soubory. Radši vše přes PC..


Ono to aj strasne dlho trva. Dal som si (neskuseny novacik) preniest 30 fotografii z telefonu na kartu. Trvalo to mozno 20 minut, rozhodne dlhsie, ako keby som ich dal normalne cez BT poslat do pocitaca. Okrem toho sa niektore na karte vobec neobjavili a kedze som pouzil funkciu "move" namiesto "copy", tak zmizli aj z telefonu.

Ale ani prenos do pocitaca pomocou MPM nie je bohvieco. Tiez to trva hrozne dlho a tiez sa mi pri prenose nejake subory stratili (ta ista chyba, Ctrl+X miesto Ctrl+C). Okrem toho sa mi pre jednom pokuse restartoval SXG a po restarte sa zrazu na karte objavili nevymazatelne a nezobrazitelne jpg, ktore som predtym vymazal. Ked som dal kartu do PC, tak sa dali ale normalne vymazat, boli to subory s nulovou dlzkou.
File system SXG rozhodne nie je odladeny :-)

_________________
....S65-AX75-CX75-EL71-E71-SXG75-E71-S68-C81-M81
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micro_tech
kolemjdoucí

Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 7:22 pm    Předmět: Re: SXG75 - ktery FW ?? Odpovědět s citátem

mydyingbride napsal:
Doporučuju určitě přehrát FW a zůstat u FW22.. Už kvůli FS videu. A FW26 nic převratného nenabízí. A nic si z toho nedělej. Snad každý tady minimálně jednou musel provést přehrání FW. Já jen jednou a od té doby vše v pořádku.. Asi je každá SXG po prvním náporu zralá na přehrátí.. wink A pokud tam toho ještě moc nemáš, je to chvilka. A taky doporučuju nepřenášet soubory z tel. na kartu a ani nazpět, potom občas vytvoří ty nesmazatelné soubory. Radši vše přes PC..


Tak diky:) ja to teda zkusim prehrat. mel by jsi nejake doporuceni ktery navod na prehrani pouzit? jelikoz to budu prehravat poprve tak se obavam ze bude treba polopate. Shocked
p.s. kdyby to nebylo jasne tak jsem ten ufon232 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moucha
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 01. 2006
Příspěvky: 2125
Bydliště: C. Budejovice Telefon: HTC Hero

60.08 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz se budes drzet podle navodu tak nemuzes nic zkazit
Arrow http://www.siemensmania.cz/content.php?id=771

_________________

SM
wmmania.cz
Podpořte SiemensManii
=> HTC Hero, ROM alias HTC Touch
Koukněte co zrovna poslouchám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
UfON232
kolemjdoucí

Založen: 26. 04. 2005
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moucha napsal:
Kdyz se budes drzet podle navodu tak nemuzes nic zkazit
Arrow http://www.siemensmania.cz/content.php?id=771


Tisicere D I K Y Smile
Vse naprosto bez problemu a v pohode. tel je prehranej, soubory co nesly smazat jsou fuc a dokonce jsem uz udelal par uprav. akorat sem nejak zapomel sledovat cas bo se me to protahlo hluboko pres pulnoc:)
Jak jsem zde tak cetl tak prehravani videa ve FS zalezi predevsim na jeho formatu. Tudiz kdyz to zkonvertuju na pozadovany format tak mi to uz potom telefon vezme na FS?
Dik Marek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza Bouma
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 08. 2004
Příspěvky: 1152

7912.98 SMM
PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby ti video slo ve FS tak ho musis mit ve formatu 320x240 (u FW26 pouze 320x176-trochu sirokouhle,ale obstojne)
_________________
MOTOROLA d520>SIEMENS C35i>NOKIA 3410>back to SIEMENS C35i>SIEMENS C60>SIEMENS SX1>SIEMENS SXG75 White

Zadáno 12.5.2012-Nabízím k prodeji autorádio: http://aukro.cz/show_item.php?item=2342361883
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jan Knop
začátečník
začátečník

Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 85
Bydliště: Vyškov

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 1:49 pm    Předmět: prosím..POMOOOC Odpovědět s citátem

DĚLAL JSEM CUSTOMIZACI u siemense sxg75 na fw22 a ono se mi v průběhu napsalo, že se to nezdařilo a at restartuju telefon a skusím to znovu..jenže s telefonem nešlo nic dělat..a tak jsem vydělal baterii...a ted mi nejde zapnout...už nevím co dál dělat..prosimvás poradte mi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GgDag-SK
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skus podrzat #+ cervene tlacitko. Vyskusaj aj napetie na baterii ci nieje vybita nahodou. AK nejde ani zapnut ani nic tak smola ale uz len servis
Návrat nahoru
missisipi1
kolemjdoucí

Založen: 14. 05. 2007
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 8:08 pm    Předmět: Zaznamy hovorov Odpovědět s citátem

čauky.Mam taky problem se softwarem W6250C-MMTO-1.4.33 už dva krat som dal reklamovat kvoli hovorom neukaže mi kto mi naposled volal ani sa tam nemožem dostat do Zaznamy hovorov. Diky za radu vo pred..Tel.SXG75. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dav!d5
badatel
badatel

Založen: 31. 10. 2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Most
Telefon: iPhone 6+
335.86 SMM

Příspěvky na SM: 410,-
PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prejmenuj "callhist" ve slozce fs/ treba na callhist1.
Pote restartuj sxg.
vymaz callhist1

_________________
Dav!d SXG75 Black, C75 Silver, Mobile Music Set IMS-700, RS-MMC 1GB SanDisk, DCA-510, DCA-540, EBA-750, HHS-700, HHS-510, IFL-600 Flash, IQP 500, Tour Case FCT-700, Image Viewer SU-2,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stačí se podívat do FAQu, nedělal sem ho protože sem neměl co na práci... Rolling Eyes

http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?p=295367#295367

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
šolc
kolemjdoucí

Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 1

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 11:24 pm    Předmět: Pomoc s foťákem u SXG75 Odpovědět s citátem

Čas vyfoceni fotky u SXG75 mám posunutý o několik hodin proti realu.CO s tím. 22 jsem už přehrával.vi někdo co stím? Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná časové pásmo? Think
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 29, 30, 31  Další
Strana 30 z 31

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group