clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - EF81-koupeno-zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

EF81-koupeno-zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Telefony na platformě BREW
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
reALTom
začátečník
začátečník

Založen: 04. 05. 2006
Příspěvky: 37

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2006 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pantani napsal:

- To tlačítko na klávesnici pro přímej přístup na wap - když ho omylem zmáčknu, kam se dostanu? Doufám, že se to zrovna nepřipojuje. Mám totiž takovej dojem, že bych ho občas zmáčknul omylem a hrozně by mě to rozčilovalo...
- Lze odmítnout hovor, aniž bych telefon musel otevírat?
- lze telefon ztišit na úroven "0" bez odmínutí hovoru aniž bych ho musel otevírat?
- jak se vypíná mikrofon při hovoru (chci se třeba s někým poradit a nechci aby to ten s kým hovořím slyšel)


1) Při zmáčknutí se jen otevře prohlížeč, nikam se rovnou nepřipojuje.
2) Ano
3) Taky ano
4) cca 3 cvaknutí palcem (při volání: možnosti>>vyp. mikrofon)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Brouczech
kolemjdoucí

Založen: 20. 05. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Ústí nad Labem

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2006 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diamondking napsal:
Taky bych měl dotaz, co všechno obsahuje balíček s mobilem. Myslím kabel adt. Dík

Dat.kabel je v balení,dále tam jsou ještě sluchtáka....tod asi vše Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamondking
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 319
Bydliště: Karviná

1262.50 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele mám S65 a jak tak čtu tak EF 81 je úplně o něčem jiném. Speciální program na Javu, témata jenom přes blůtut. Já myslel, že když ho připojím k PC tak třeba přes MPM se mi otevřou složky atd. A náhodou nevíte jak to je s programováním tlačítek, maÿslím těch napewno určených(konkrétně ten wap). Ale i tak to určitě stojí za to. A co zamrzání, známý to neduh Siemensů. Přehrání firmware, jestli to jde i přes kabel nebo jenom přes GPRS. Hodně otázek, co? Rolling Eyes Whistle Dancing Hand
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem psal stačí sledovat téma SXG75 - je tam úplně stejný uzavřený "operační systém" .Složky v MPM se ti otevřou, ale např. ve hrách a aplikacích nic neuvidíš, přestože přes menu telefonu tam javu vidíš. Na změnu napevno nastavených tlačítek zatím zapoměň. Sice jsem to u SXG zkoušel v jednom souboru, který se mi zdá, že by mohl být na to, ale zatím bezúspěšně - jsem zase na dobré cestě mobil umrtvit. Tento druh telefonu nezamrzá vůbec nikdy! Namísto toho se restartuje!. Přehrávání fw jde přes kabel, ale zatím není skoro co přehrávat.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Diamondking
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 319
Bydliště: Karviná

1262.50 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, něco jako třeba u Samsungu, no to je špatné, nebo né?Hlavně že se to dá obejít, nerad bych tahal aplikace přes wap. A jestli mobil zamrzá nebo restartuje je celkem jedno-obojí je špatné...Ale tento kousek ve mě budí neobyčejnou důvěru. Zpracování, materiál atd.. Doufám, že to stojí za ty prachy. Je to dizajnový skvost Applause Jinak díky za odpověď a jetli ještě budou nějaké postřehy, dej vědět. Hezký den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pantani
kolemjdoucí

Založen: 18. 09. 2004
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

reALTom napsal:
1) Při zmáčknutí se jen otevře prohlížeč, nikam se rovnou nepřipojuje.
2) Ano
3) Taky ano
4) cca 3 cvaknutí palcem (při volání: možnosti>>vyp. mikrofon)


Tak jsem se donutil k tomu, že jsem si konečně stáhnul manuál k tomu telefonu a celej si ho v kostce přečet. Nejsou mi ale jasný 2 pro mě dost důležitý věci:
1) jak se dostanu do menu? Musím tu klávesu PODRŽET nebo jen STISKNOUT? Jestli to musím držet (chviličku) tak je to o ničem. V tomhle duchu (=musímk podržet) jsem pochopil manuál.
2) Někdo se mi snaží dovolat a mám zavřenej mobil. V případě, že mám hands-free, přijmu zřejmě volání klávesou navrchu s reproduktorkem. Jest tak?
Když hands-free nemám zapojený, můžu přijmout hovor na hlasitý odposlech, aniž bych telefon otevíral? (tipuju zase "reproduktorkem", ale jist si nejsem, proto se ptám...)

díky za ujasnění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamondking
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 319
Bydliště: Karviná

1262.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2006 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi, tak včera jsem byl v Ostravě a poptával jsem se na 81-ku a nějaký prodavač mi řekl, že oficiálně ještě vůbec v republice není. Prý to musí být všechno šedé dovozy a prý vůůůůbec nemá tušení, kdy ten mobil bude a kolik bude stát. Nějak se mi ta jeho reakce nezdá. Vždyť takový Cybex snad prodává ofiko zboží, no ne? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pantani
kolemjdoucí

Založen: 18. 09. 2004
Příspěvky: 9

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2006 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cybex podle me nic jinyho nez ofiko zbozi neprodava a ten prodavas z Ostravy by se mel probrat ze zimniho spanku! :)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2006 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem byl před týdnem v siemensovi u anděla na smíchově tak už ho tam měli. Že by originálně šedý dovoz .
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Diamondking
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 319
Bydliště: Karviná

1262.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2006 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si myslím, že celá Severní Morava ještě spí zimním spánkem. Asi do toho nechtějí jít, možná kvůli ceně nebo značce, ale každopádně na tom trpíííííííííím jááááá. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2006 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

by me zajimalo ktery obchod to byl,ze ma takove dobre informace:)
_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamondking
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 319
Bydliště: Karviná

1262.50 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2006 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

W+J- www.waj.cz mají webovky. V Mobil City měli dokonce reklamní prospekt, ale dle sdělení slečny obsluhující" Jéé, to opravdu nevííííím. Naší dodavatelé ho vůbec nemají v nabídce". Takže zimní spánek je šíleně tvrdý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
budik01
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 19. 09. 2004
Příspěvky: 309
Bydliště: Ostrava

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2006 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak to se nedivim.slecny v mobilcity jsou obcas mimo..no problem je spise v tom ze ho ted nikdo moc nechce brat,respektive nikdo nechce moc brat siemensy dokud se to vse nejek nevyresi s reklamacnimi podminkami.
_________________
...........Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
georgebig
kolemjdoucí

Založen: 25. 05. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Ústí n.L.

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2006 8:41 pm    Předmět: přenos přes bluetooth? Odpovědět s citátem

Mám takový dotázek ohledně připojení tohoto telefonu přes bluetooth, která mám v notebooku. Když si zapnu bluetooth, tak mi ukazuje,že telefon nepodporuje přenos souborů! Podporuje jen nějaký serial port,vizitky a připojení na NET. Nevíte někdo jestli jde nějak udělat aby komunikace mezi nima byla OK? Pujde to vůbec? Četl jsem na foru že právě pro přenos temat je potřeba bluetooth nebo infra....ale jak na to. Díky za případné info....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamondking
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 30. 09. 2004
Příspěvky: 319
Bydliště: Karviná

1262.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2006 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady http://mobil.idnes.cz/ze-skla-oceli-a-horciku-recenze-benq-siemensu-ef81-fux-/telefony.asp?c=A060513_235003_telefony_ada
píšou, že lze vypnout diakritiku u psaní sms, je to sice trošku složitější, ale jde. Tedy píšou. Máte s tím někdo zkušenost? Kdyby to nešlo tak to by byl dost vážný nedostatek. Ne T9 jsem si zvykl a to tak, že hodně. Byl by to krok zpátky. Sad Kvůli tady tomu jsem nešel do Qteku 8310.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Telefony na platformě BREW Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
Strana 2 z 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group