clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Zvysovanie hlasitosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Zvysovanie hlasitosti

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fab30
začátečník
začátečník

Založen: 08. 02. 2006
Příspěvky: 37

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 07, 2006 8:40 pm    Předmět: Zvysovanie hlasitosti Odpovědět s citátem

Ahojte, da sa aby ked mi zacina zvonit mt aby ta hlasitost bola stale od zaciatku maximalna? lebo niekedy ani nepocujem ze m pride SMS...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MCB
všeználek
všeználek

Založen: 10. 10. 2005
Příspěvky: 632
Bydliště: PHA/PLZ

4298.08 SMM
PříspěvekZaslal: st červen 07, 2006 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=20827
_________________
Motorka StarTAC-> Legenda C35i-> M65 -> M75 -> S75 + Nokia 2630 -> SE XPERIA MINI ST15i (+Nokia 2630)

[size=8][color=red]"NOTHING IS FORGOTTEN, NOTHING WILL BE FORGOTTEN"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Buranman
kolemjdoucí

Založen: 03. 12. 2005
Příspěvky: 14

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 08, 2006 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A kdyz se to zde krasne vyresilo, tak by s necim "prispela" take ma malickost ;-)

K veci. Obcas se divam na telefonu (M75) na Southparky. Pruser je ten, ze i na nejmensi hlasitost, kterou mi telefon umozni, mi tyto prehrava az neprijemne hlasite. Se sluchatky to je pro mne nepouzitelne uplne a na hlasity poslech to resim prstem priklopenym k reproduktoru...

Ja vim, ze jedna moznost je, ze ve VirtualDubu ulozim zvukovou stopu, kterou nasledne v jinem programu zeslabim a pak v dalsim programu prekonvertuju na waw a zpatky do Virtual dubu......., ale pochopite, ze tento postup je k pos**ni... Jednodussi by prece bylo vse ztlumit v telefonu pri prehravani, nemam pravdu? Nechapu, proc to jako telefon neumoznuje. Misto toho ma jen ctyri nebo kolik stupnu hlasitosti, ktere maji onu nulovou laťku nastavenu jeste pekne spatne....

Jinak mp3 prehrava solidne, tady je jen problem s temi soubory formatu 3gp.

Predem dekuji za vsechny tipy a odpovedi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hairy.pecker
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 19. 10. 2004
Příspěvky: 951
Bydliště: Jihlava - děs a běs

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2006 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahraj novej fw. tam je těch stpuňů hlasitosti mnohem víc
_________________
CX75 + RS-MMC 1GB San Disk + HHS-700

hobit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DavidT
táta fóra
táta fóra

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 1088
Bydliště: Čerčany(ČR) Telefon: Siemens M75

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2006 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi 12 stupňů hlasitosti jinak doporučuji FW13.
_________________
Nikdo není dokonalý já jdu příkladem.

S: C65>M75 >Sony Ericsson P1i

Firmware:13

Operátor: Vodafone

Kabel: DCA-510

Stav telefonu: OK

Karta: RS-MMC DV 1024 MB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buranman
kolemjdoucí

Založen: 03. 12. 2005
Příspěvky: 14

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2006 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuju, panove!

To mi je teda novinka. Ja vzdycky u novych firmwaru sledoval (alespon jednim ockem ;-) ), zdali umoznuje posouvani mp3, pripadne video na cely displej. Ta hlasitost me vzdy tak nejak obesla. Jelikoz jsem s 05kou spokojeny (vim, jsem nenarocny uzivatel MT :-) ), tak jsem nemel duvod, ale nyni se uz duvod naskytl.

Ale na tyto veci su strasny ichtyl... Sice studuju technickou VS, ale s prehranim firmwaru na mne nechodte ;-) Ja se znam... Myslite, ze by mi to v obchode prehrali za tu fw13ku, kdybych rekl? Vidim totiz, ze u M75 v sekci firmware neni fw13 oznacen "eskem", cili oficialnim updatem Siemens. Anebo myslite, ze bych to po nastudovani prislusnych clanku mohl zvladnout aniz bych si odvaril foun?

Dekuji za odpovedi a zaroven se omlouvam za pro vas mozna rutinni otazky, ale sekce firmware je velice neprehledna i s pouzitim funkce "hledat". A v obdobi zkousek nemam prilis casu :-( Vim, jak jste alergicti na tyto rutinni otazky, presto prosim o shovivavost.

Dekuji!

Edit: Kabel mam Mobile action 8730P, kterym fw udajne prehrat lze, takze vidite, ze je to - tak rikajic - jen v me hlave ;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenda^^
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 5013
Bydliště: Nejdek

14937.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 09, 2006 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, se siemensáckým update pomalu není co zkazit. Pokud ti nevypnou proud, nesekne se ti počítač nebo si třeba při nahrávání nevytrhneš kabel, tak to bude bez problémů. Stejně tak to je i s WS, ten já mam raději a taky je přes něj fw nahranej za kratší dobu. Jediná jeho nevýhoda je, že není dělanej jako průvodce, takže práce s ním může neznalým dělat problémy.
Jinak přes Siemens update je nahrávání jednoduchý. Připojíš zapnutej telefon a v updatu pořád mačkáš další. Sám si ho najde, vypne, nahraje fw, zapne.. wink

_________________
Teď mám: Nexus S
Som vlastnil: HTC Touch Pro2, HTC Kaiser, HTC Vox, Siemens M75, Siemens A/C55, Siemens C65, Siemens MT50

Pojďte pokecat na VySemNesmíte.cz a neupejpejte se Smile Máme novou verzi webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buranman
kolemjdoucí

Založen: 03. 12. 2005
Příspěvky: 14

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 11, 2006 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se k zmene fw dneska odhodlal a nejdrive tam hodil oficialni update fw23 a to byla tragedie. Fotak chcipal, mobil se sam vypinal a po nasilnem ukonceni aplikace (tak v jednom z peti pripadu) sem se nemohl dostat k vlastnim souborum a ani ke karte. Pomohlo jen vypnuti a znovuzapnuti. Tak jsem tam posleze nahodil neoficialni fw13 a muzu rict, ze spokojenost :-) Takze dekuju za rady!

Snad jen, ze v prehravani pres Uplayer mi ta hlasitost nejde tak menit jako pri klasickem prehravani souboru 3gp :-( Nevyresila by to novejsi verze? Tedy pokud vubec je novejsi - ja mam verzi 0.3.

Dekuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Řada x72, x75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group