clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - sProfiles a FSCaller
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

sProfiles a FSCaller

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JardaV
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 20, 2004 9:51 am    Předmět: sProfiles a FSCaller Odpovědět s citátem

Mám na SX1 nainstalovaný FSCaller a sProfiles. Když je po startu mobilu zapnu (přepnu na ON) běží, dokud mobil nevypnu. Po zapnutí mobilu jsou opět OFF a musím je ručně zapnout. sProfiles mi to dělají od začátku, co je mám nainstalovány a FSCaller nejprve zůstaval ON i po vypnutí a opětovném zapnutí, ale teď (zřejmě po pokusech o nainstalování a odinstalování nějakého jiného programu) to přestalo fungovat. Neví někdo, jak to (a hlavně co) v mobilu nastavit, aby to chodilo OK ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johnnyho
začátečník
začátečník

Založen: 02. 09. 2004
Příspěvky: 83
Bydliště: Nova Dubnica, Slovensko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 27, 2004 9:06 am    Předmět: No veru, je to tak Odpovědět s citátem

Zdravim!

Mne sa stalo to iste. Full screen caller mi to robi po tom, ako som nainstaloval verziu 3.00. Crying or Very sad Verzia 2.08 mi ostavala zapnuta aj po opatovnom spusteni telefonu, no s touto novou verziou si nie a nie dat rady. A extended profiles mi funguje v poriadku po tom, ako som ich preinstaloval. Mam verziu 2.06. TEnto program skus preinstalovat, ale co sa tyka FSC, tak neviem neviem!

Johnny (C25, SL45, SX1)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
JardaV
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 27, 2004 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi to ale nebude verzí programů (mám teď sProfiles 1.06 a FSCallera 3.00 a vše maká OK.) Spíš to bude pokusama o instalaci nějakých programů, které nejsou třeba na SX1 (pár jsem takových zkoušel - hlášky App closed., System error apod.) a jejich následnou odinstalací. Proto by mně zajímalo, jak celý ten Symbian funguje (plus interface Series 60) - nějaké ini soubory apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johnnyho
začátečník
začátečník

Založen: 02. 09. 2004
Příspěvky: 83
Bydliště: Nova Dubnica, Slovensko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 27, 2004 9:25 am    Předmět: vidis to ma nenapadlo Odpovědět s citátem

Zdravim opat Jarda!

To sa mi presne stalo, ze ked som niekedy instaloval program, tak mi napisalo chybove hlasky. Ale myslis, ze by to ostalo kdesi niekde visiet a robilo by to problemy?
Ozaj, nemas soft, ktory blokuje prichadzajucu komunikaciu z cisla, ktore si zvolis?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
JardaV
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 27, 2004 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty zbytky - to je právě to, co bych potřeboval taky věděť. Mám SX1 teprve měsíc (ale jednou jsem už musel přeformátovat paměť i MMC - nějak se mi ho podařilo shodit). A odkazy na ty programy máš johnnyho jako SZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johnnyho
začátečník
začátečník

Založen: 02. 09. 2004
Příspěvky: 83
Bydliště: Nova Dubnica, Slovensko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 27, 2004 10:12 am    Předmět: ahaa Odpovědět s citátem

Zdravim Ta Jarda!

Ja uz mam SX1 viac ako polroka, no nemal som cas a ani naladu instalovat programy ani sa vieac zaujimat o strukturu fungovania samotneho telefonu, ale myslim si, ze nieco ohladom symbianu by sa dalo najst na nejakych zahranicnych forach. Neskusal si? A prosim ta, vysvetli mi tvoju poslednu vetu z tvojho posledneho prispevku. VDAKA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
JardaV
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 11

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 27, 2004 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Navol si na začátku stránky Soukromé zprávy a tam máš odkazy na ty programy na blokování hovorů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johnnyho
začátečník
začátečník

Založen: 02. 09. 2004
Příspěvky: 83
Bydliště: Nova Dubnica, Slovensko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 27, 2004 10:26 am    Předmět: Dakujem pekne! Odpovědět s citátem

Jarda, diky moc za tie linky Shocked , ale ako sa tak divam, tak ten blacklist mam doma, len som nevedel naco to sluzi, tak som to radsej neinstaloval. Mad
Skusim pozriet na zahranicnych forach nieco o tom symbiane a problemoch s FSC a dam ti vediet!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
johnnyho
začátečník
začátečník

Založen: 02. 09. 2004
Příspěvky: 83
Bydliště: Nova Dubnica, Slovensko

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 27, 2004 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda skus pozriet toto forum
http://www.club-siemens.net/forum/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Siemens SX1 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group