clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S88 velké zklamání
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S88 velké zklamání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Koval
začátečník
začátečník

Založen: 11. 12. 2005
Příspěvky: 43
Bydliště: Budišovice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2006 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mojí přítelkyni by tohle doufám nemělo vůbec vadit, ale až vyjde new firmware tak to snad bude lepší, né?
_________________
C35i black, C35i silver, S35i, MT50 ztracen, Motorola 2888 death, Alcatel 301 death, Alcatel 301, MT50 ukraden, Nokia 3310, MC60 přejetý busem, MC60 death, M65, CX75 ztracen, CX75 neuznána reklamace, S75 fw40 => Budoucnost nejasná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miroslav Šůs
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 29. 10. 2005
Příspěvky: 906
Bydliště: Rotava

5861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 10, 2006 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
A vsimli sme si aj dalsiu chybu OLED displeja...pri rychlom prekresleni z nejakeho obrazku na volnu plochu(najlepsie je to vidiet na bielej),zostavaju "duchovia" z predchadzajuceho obrazku...niekto si to mozno ani nevsimne,ale my sme si vsimli wink je to iba chvilka,ale predsa...

To delaji nektere displaye, kdyz je nizka teplota, tak maji slabou odezvu. Ze by S88 potreboval tropy Question

_________________
C25 -> C35i -> C45 -> M55 -> MC60 -> CX65 -> SXG75(fw22) + 1GB RS-MMC + IMS 700 + HHB 700 + S75(fw40) na porovnani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 11, 2006 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No,u OLED displayov je to asi uplne normalne wink
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
iqlogic
začátečník
začátečník

Založen: 02. 01. 2006
Příspěvky: 86

109.18 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2006 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lenze OLED displej nema ziadne podsvietenie!!! On svieti sam!!! To uz nie je ako LCD, body svietia ako na obycajnej TV alebo PLAZME. Preto tam aj nic nevidno ked je vypnuty, pretoze je vypnuty uplne, ale zas ma nulovu odozvu kedze tam uz nie su ziadne tekute krystaliky!!!! Tych duchov by mal odstranit FW, bo kamarat co s TV robi, vravel ze chyba displeja to urcite nie je!!!
_________________
Xperia Arc S @ DoomKerneL Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
speaker31
začátečník
začátečník

Založen: 12. 07. 2006
Příspěvky: 33

70.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Benq-Siemens sú pekné,ale sú to priadne šmejdy.....Sony Ericsson sú o mnoho lepšie..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
luskysak
začátečník
začátečník

Založen: 22. 07. 2006
Příspěvky: 36

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 4:20 pm    Předmět: mnoo Odpovědět s citátem

mno já sem s nim spokojenej :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 6:45 pm    Předmět: Re: S88 velké zklamání Odpovědět s citátem

hansi_cz napsal:
tak jsem si ho koupil. První dojem docela dobrý. Až po několika hodinách ošahávání a zkoušení jsem došel k závěru, nic moc. Zvonění pro příchozí SMS nejde nastavit vlastní, pouze ty zvuky co už jsou nahrány. Při dotazu #06#....#300# na firmware, hláška "operace nepovolena". Tak nevím jestli vůbec půjde nový firmware přehrát. Zasraní žluťáci. Embarassed Embarassed Embarassed


Zkus *#300#, to jde ;-) ale zklamání je to veliké. Já jsem u svého S88, který asi záhy vyměním za kvalitní a funkční S75, dokonce narazil na problém s budíkem. Nastavil jsem si buzení na pondělí až pátek, ale v pondělí ráno prostě nezazvonil. Vrtalo mi to hlavou, tak jsem přes veškerou nelogičnost zkusil (v pondělí ráno) zaškrtnout neděli....a hle, v pondělí ráno mě vzbudí budík nastavený na neděli. Prostě totální Shit!!!

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 9:34 pm    Předmět: Re: S88 velké zklamání Odpovědět s citátem

wizaard napsal:
Nastavil jsem si buzení na pondělí až pátek, ale v pondělí ráno prostě nezazvonil. Vrtalo mi to hlavou, tak jsem přes veškerou nelogičnost zkusil (v pondělí ráno) zaškrtnout neděli....a hle, v pondělí ráno mě vzbudí budík nastavený na neděli. Prostě totální Shit!!!


No já nevím, udělal jsem to jak ty (zrovna dnes) a vše v pořádku? Nemáš starší fw?

Jo a jinak si myslím, že pokud si Benq (či někdo jiný Twisted Evil ) pohraje s nedostatky sw, tak si myslím, že by si ten telefon mohl částečně napravit reputaci. Mimochodem má třeba perfektní foťák za příznivou cenu - fotím s ním a fotí super (nedávno jsem vyfotil kvalitně miniaturní housenku... Jo, mohl by trochu "zesiemensovatět"... =P~
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRACHUS
začátečník
začátečník

Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 41
Bydliště: BRNO,to je to město

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš hodně pravdu s tím fw.Pokud ho vydaj tak to muže byt opravdu dobrý foun,ale zatím opravdu velké zklamání i pro mě.I snad mentálně zaostalý člověk se musí zastavit nad tím,jak si benq muže vůbec dovolit vypustit takto nedodělaný telefon.Nevím co víc k tomu říct...
_________________
Siemens M75

Motorola V360

SE K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wizaard
táta fóra
táta fóra

Založen: 11. 09. 2004
Příspěvky: 1045
Bydliště: Očelice u Českého Meziříčí, ČR

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 29, 2006 4:12 pm    Předmět: Re: S88 velké zklamání Odpovědět s citátem

liborse napsal:
wizaard napsal:
Nastavil jsem si buzení na pondělí až pátek, ale v pondělí ráno prostě nezazvonil. Vrtalo mi to hlavou, tak jsem přes veškerou nelogičnost zkusil (v pondělí ráno) zaškrtnout neděli....a hle, v pondělí ráno mě vzbudí budík nastavený na neděli. Prostě totální Shit!!!


No já nevím, udělal jsem to jak ty (zrovna dnes) a vše v pořádku? Nemáš starší fw?

Jo a jinak si myslím, že pokud si Benq (či někdo jiný Twisted Evil ) pohraje s nedostatky sw, tak si myslím, že by si ten telefon mohl částečně napravit reputaci. Mimochodem má třeba perfektní foťák za příznivou cenu - fotím s ním a fotí super (nedávno jsem vyfotil kvalitně miniaturní housenku... Jo, mohl by trochu "zesiemensovatět"... =P~



Verze FW je 1.25, tak nevím....... Zároveň sem přiložím reakci na můj dotaz do BenQ-Siemens podpory..... obrázek si udělejte.... Think


Odpoveď BQS:

Dekujeme za Vasi zpravu. Tesi nas, ze jste se obratil s Vasim dotazem na technickou podporu spolecnosti BenQ.

Pozadal jste nas o informaci tykajici se mobilniho telefonu BenQ-Siemens S88.
Dovolte, abychom se k teto zprave vyjadrili.

Vasi stiznost na telefon BenQ-Siemens S88 sme dne 26.9. preposlali na kompetentni oddeleni, ktere Vas bude kontaktovat. Prosime o trpelivost.

Jsme radi, ze jste se rozhodl pro produkt spolecnosti BenQ.

S pratelskym pozdravem

Krskova Julia
BenQ Mobile

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Můj dotaz...stížnost:

Dobrý den,
dne 21.9.2006 jsem si koupil telefon BenQ-Siemens S88. Musím vám sdělit důraznou výtku k jeho fungování a k tomu, jak si firma BenQ může vůbec dovolit vypustit na trh neotestovaný a nevyvážený produkt.

Stalo se toto: Na telefonu jsem si nastavil budík na pondělí 6:00 ráno. Zaškrtl jsem pouze položku "Pondělí", tudíž v se v položce "Frekvence" zobrazil symbol "M". Znovu jsem zkontroloval nastavení budíku a uložil ho. Nastavil jsem si pro jistotu další dva s tím samým nastavením, pouze s desetiminutovou prodlevou, abych nezaspal a stihl z mého bydliště (150km) let z Prahy na procovní schůzku do USA. Budík mě bohužel nevzbudil a let jsem nestihl. Nemělo smysl letět jinou linkou, protže omluva typu "nezlobte se, ale nevzbudil mě mobil" je prostě neakceptovatelná. Nikoho nezajímá, že jsem si koupil nekvalitní přístroj. Schůzku jsem zmeškal. Ač jsem byl značně rozezlen, tak že jsem chtěl telefon nejradši rozbít, začal jsem zkoumat příčinu mého "nevzbuzení". Došel jsem k závěru a tak to taky u mého telefonu je (nevím jestli jen u mého), že když nastavím pondělí, tak v podělí to prostě nazazvoní ani omylem, protože to, co se v telefonu u nastavení budíku tváří jako neděle, je pro telefon ve skutečnosti pondělí. Přitom zároveň kalendář ukazuje správný údaj, tedy pondělí 25. září 2006.

Já se ptám jak je taková do nebevolající nedbalost možná?!?!?


Telefon BenQ-Siemens S88 jsem si koupil s očekáváním, co BenQ vylepšil na telefonech Siemens. Jaké však bylo moje zděšení a zklamámí. Ta tam je geniální německá koncepce telefonů Siemens. Tyto telefony jsem kupoval pro jejich originalitu, kvalitu N Ě M E C K É značky Siemens, která touto fůzí nadobro zmizela a z telefonu se stal pouze běžný komerční produkt, který dodávají i ostatní výrobci. Ba co hůře, tento telefon je ve svých funkcích daleko pod průměrem běžného Siemens low-endu s barevným displejem.

Design telefonu je povedený, líbí se mi OLED displej a 2MPx fotoaparát, ale tím to vše bohužel začíná i končí.

Moje hlavní výtky k telefonu:
1) Nevhodné uspořádání / rozmístění data a času na displeji
2) Nevhodné umístění názvu operátora na displeji
3) Nemožnost spořiče displeje třeba v podobě digitálních hodin
4) Neustále rozsvěcení displeje a vybíjení baterie při zamčených klávesách a jen letmém stisknutí spouště fotoaparátu, kterému se prostě nelze vyhnout, pokud telefon nosíte třeba v kapse.
5) Nemožnost přenastavení dvou funkčních tlačítek na fákladním displeji - "Jména" a "Fotoaparát"
6) Nemožnost zvukové personalizace jako u Siemens telefonů - některé melodie jsou pouze přednastavené!!!
7) Nemožná grafická personalizace jako u Siemens telefonů
8) Nemožnost nastavení počátku týdne v kalendáři - začíná nedělí

.....a mnoho a mnoho dalších výhrad, které nemám jen já.


Požaduji odpověd do 29.9.2005, čili do tohoto pátku, zda s výše uvedenými závadami bude BenQ neco dělat a pokud ano, tak kdy.

Zaroveň satisfakci za problémy, které mi telefon BenQ-Siemens způsobil.

Na závěr bych vám pouze sdělil, že firma BenQ nehorázně kazí jméno značce Siemens. Díky všem okolnostem bych telefon nejraději vrátil zpět a koupil je jiště původní Siemens v "S" třídě, ale obávám se, že než se vše vyřeší, uplyne doba 14-dnů a nebudu moci telefon vrátit prodejci zpět.


Věřím, že se mi do stanoveného data ozvete a věc se bude konstruknivně řešit nebo se budu nucen obrátit jinam.

_________________
Siemens C35i, CX65 -> SonyEricsson K700i, K750i

Arrow Gimpl ...aneb časopis studujících | FAQ | Info o Satronu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GRACHUS
začátečník
začátečník

Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 41
Bydliště: BRNO,to je to město

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 29, 2006 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to sem zvědavej.
_________________
Siemens M75

Motorola V360

SE K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak do nich! Razz

No, já jim tam psal taky a koukám, že to všechno píšou podle jedný šablony, takže je vidět jejich úroveň. Shame on you

Moc velký utopista bych nebyl, ale pokud ti odepíšou (a trochu obsáhleji), tak je to dobré znamení. Určitě sem hoď, jestli se ozvali... Musíme na ně TVRDĚ! Applause

Jen tak mimochodem - dneska si BS S88 u mě dost napravil reputaci, když jsem se z linuxu dostal alespoň na microSD Applause Applause Applause Applause . Do paměti telefonu se ale pořád nedostanu, ale to už mi nevadí (k čemu by mi pak byla funkce kopírovat? Dancing ). Ta kartička je fakt malinka (512 MB za 497,-- to už jde - to je MB za méně než korunu, ale klasický SD jsou levnější, ale taky větší).

A když jsme u toho pomlouvání Benq - při koupi mobilu mi slíbili i microSD 512 MB jako bonus. Týden mě natahovali a pak mi řekli, že jelikož jsem uplatnil slevu z bonusklubu (to nám taky dalo velkou práci Hand ), tak už nemám na tu kartu nárok, takže jsem jí musel dokoupit. No hádejte - u nich to nebylo... 8) Když už něco slíbí, tak by to měli dodržet...

S tímhle přístupem krachnou ještě dříve, než předpokládají. Jo a taky jsem slyšel Shame on you , že končí s výrobou mobilů v Německu - zasr***á Asie, to bude všechno jen od Asiatů???? GRRR! Něco bychom s tím měli všichni dělat, jinak se staneme obětí jejich agresivní ekonomiky... Exclamation Brick wall Hand Angel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jamaica
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 2409
Bydliště: V srdci Evropy

17095.68 SMM
PříspěvekZaslal: so září 30, 2006 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam obavy že to BenQ řešit nebude.Jejich krédo totiž je - "co nejvíce prodat,neservisovat a nebrat reklamace". Za vše snad mluví postoje našich operátorů,kteří telefony BenQ raději stahují z nabídky.Ono totiž,kdo by chtěl posílat telefon na servis do Maďarska že (když se uvažuje o přestěhování servisů na BenQ-Siemens stejně jako to udělal Blaupunkt na GPS navigace).
_________________
Bůh odpouští, JÁ NE!
LG G2 d802
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mallorn
začátečník
začátečník

Založen: 01. 10. 2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Očelice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

liborse:
Určitě dám vědět...... Jen na vysvětlenou, wizaard je brácha a poslední dva příspěvky jsem psal přes jeho účet. Nyní jsem již vše napravil a mám svoji

Jediné co nevím je, jestli mám ten mobil vrátit abych to stihl do těch 14-ti dnů a pořídit si osvědčený S75 se Siemens základem nebo čekat co se stane a pak to řešit.

Ještě by se mi hodila rada, které všechny poslední modely mají Sie základ, abych měl eventuelně z čeho vybírat wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, siemens zaklad ma: S75, EL71, SL75

A jiny ktery je schopny nahradit S88 asi neni... A hlavne, zadny z Siemensu, ani tech uvedenych nema tak dobry fotak jako S88
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group