clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Siemensmania upada??
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Siemensmania upada??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2006 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tohle je dobre zpracovany Smile naprosto s tebou souhlasim Angel
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gorgeous007
všeználek
všeználek

Založen: 17. 10. 2005
Příspěvky: 776
Bydliště: Stará Čína Telefón: CX75 (fw25)

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2006 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekna smajlikova show. Len podla mna C75, ME75 a CF110 vyzeraju celkom dobre a dizajnovo by som ich bral. Lenze tie funkcie.
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2006 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čudujem sa že si na mňa niekto vôbec spomenul 8-).Ja sa mám momentálne Nokiu 3510i nakoľko bol môj Siemens C65 odcudzený.Toto fórum už len sledujem a už moc neprispievam.Keby mi neukradli C65ku (snad) by som este nieco vykuchal alebo by som sa aspon snazil.Kedysi som strávil na SM cca 13 hodín denne čo sa mi čudoval aj Krokodýl na ICQ Very Happy.Po tom čo som sa na SM nemohol týžden dostať (BAN za to že som bol blbý) tak som nejak zistil že dokážem žiť aj bez SM.Priznávam chodil na stránky aj keď smo bol zabanovaný ale nebolo to ono lebo osm nemohol prispievať do fóra keď som nechcel dostať permanentný BAN.Potom som na SM strávil tak hodku do dňa.Momentálne sa už nejak extra o SM nezaujímam lebo tu vlastne nemám čo robiť.Nemám Siemens a jediné čo mi po siemense je nabíjačka a kábel a s tými moc nevykuchám.Sem tam sa tu ešte mrknem a keď viem tak poradím ale rozumiem sa len do rady x65 (flashovanie atď.) a x75 (všeobecne okrem flashovania).Proste teraz som viac menej taký poradca.Ludia za mnou domov chodia či si majú brať ten alebo ten telefón poprípade im flashnem nejakú tú x65ku.Ale moja štafeta sa už skončila.Snažil som sa poradiť čo najviac ľuďom a niekedy možno aj vykuchať nezmyselné veci do x65 (napr MP3) ale stále sa hýbalo fórum a 99% otázok na ktoré som vedel odpoveď som poradil.Poradili mi aj mnohý ľudia tuna ktorým veľmi ďakujem.Z SM určite nezabudnem na Bonfira s ktorým som vytváral program (teda vytváral ho on ja som dodával informácie do progu Very Happy) potom na Krokodýla za jeho skvelý support na ICQ.Za skvelý support na ICQ musím pochváliť aj miosmobile alebo mios už netuším presne aký má nick ale pomohol my s telefónom keď som umrtvil BC.Fakt je tu ešte hrozne veľa ľudí ale týto mi pomohli najviac.Som rád že som spoznam vymoženosti Siemensu, že som objavil toto fórum ale moju štafetu musím po mojích cca 2000cích príspevkoch predať niekomu ďalšiemu ktorý má viac vedomostí v rade x75 ako ja.Ešte dnes mi mnoho ľudí píše PM že ako urobiť to alebo to.Takže to by bolo v skratke.A ešte jedna trocha negatívna vec.Niekto tu písal že ľudia tu "cyklujú".Prichádzajú nový odchádzajú starý.Ale (podaktorí) nový sú veľmi neochotný.Keď som pred polrokom potreboval zapojiť kábel do 5 minút som mal odpoveď som schémou.Asi pred týždňom som potreboval zapojiť kábel zas a ejhle ubehlo pol dňa a nikto nič a topic videlo vyše 20 ľudí.Ešte teraz spomínam na JOKO ktorému tiež ďakujem za support na ICQ Smile.To je asi tak all.A dík N3o21 že si si na mňa spomenul 8-).Fakt sa čudujem že si na mňa niekto spomenul
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo upadek Siemensu = upadek SM. S tim se proste neda nic delat jednou to muselo prijit:( Aspon muzeme zavzpominat;) Treba ja jsem zacinal s rozflakanou SL45kou z bazaru za 6,5 litru co se vecne vypinala a nabita vydrzela jenom den Smile To jeste zadna SM ani nebyla. Chodil jsem tehdy na forum forum.mt-siemens.cz nebo tak nejak;) to mohlo byt tak 2001/2002 nevim je to hrozne davno;)
Jinak jak tady tvrdi par lidi, ze Siemensy byly vetsinou proste problemovy telefony, tak s tim souhlasim;) Kazdymu kdo si chtel koupit opravdu dobrej telefon jsem rikal, at si koupi Siemens, ale musi si zjistit sam po forech, jestli s tim telefonem jsou problemy a co se s nim vlastne da delat;) Kolem Siemens telefonu proste byla vzdycky hromada litani po forech a tak nez jsem zjistil jestli je to dobrej Siemens nebo ne. No Siemens si to sam podelal tim ze vyrabel takovou hromadu low-endu:/ Vlastne ke konci Siemensu doslo ve chvili, kdy byl prodan BenQ kterej to dokoncil. Mno a s koncem Siemense prisel konec SM, ktera sice jeste funguje technicky, ale moralne je uz dlouho mrtva Sad Na zaver jeste odcituju par vet z meho hodne hodne stareho prizpevku ve kterem jsem se tehdy snazil zachytit atmosferu budoucich dnu Simensmanie:

citace:

Půjde to pomalu, ale jistě. Jak plíseň, co pomalu žere sýr v ledničce. Redaktoři budou mít víc a víc času, protože už nebudou psát tolik článků. Nebude totiž o čem psát. Na fórech se bude povalovat zatuchlý prach, mezi kterým budou usínat skalní siemens-maniaci. Budou tu však a pouze jen z čirého zoufalství. Zoufalství z toho, že jakákoliv snaha o obnovení padlé slávy je k ničemu nakonec odradí většinu a ta menšina se utopí v pocitu práznoty s příchutí Nokije. Nakonec si ale všichni zvykneme.


PS: Mno tak k Nokii jsem teda nepresedlal (nejsem zenska, decko ani duchodce Very Happy ) ani k SE, ale uplne vedle. Mio A701. Proste nejlepsi telefon resp. telefonni PDA;) A je k nemu skvela komunita (forum http://www.fourpages.co.uk/mioA701/ , ktera mi hodne pripomnela, jak to bylo kdysi na SM a jeste drive na mt-siemensu;) Nez budete cokoliv kupovat jinyho, tak doporucuji vsem mrknout se na tuhle masinku nekde na netu;)

EDIT: Opraven odkaz. Bond

_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JenaM
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 933
Bydliště: Praha,Geneve

5904.88 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bkf.1 napsal:
No jo upadek Siemensu = upadek SM. S tim se proste neda nic delat jednou to muselo prijit:( Aspon muzeme zavzpominat;) Treba ja jsem zacinal s rozflakanou SL45kou z bazaru za 6,5 litru co se vecne vypinala a nabita vydrzela jenom den Smile To jeste zadna SM ani nebyla. Chodil jsem tehdy na forum forum.mt-siemens.cz nebo tak nejak;) to mohlo byt tak 2001/2002 nevim je to hrozne davno;)
Jinak jak tady tvrdi par lidi, ze Siemensy byly vetsinou proste problemovy telefony, tak s tim souhlasim;) Kazdymu kdo si chtel koupit opravdu dobrej telefon jsem rikal, at si koupi Siemens, ale musi si zjistit sam po forech, jestli s tim telefonem jsou problemy a co se s nim vlastne da delat;) Kolem Siemens telefonu proste byla vzdycky hromada litani po forech a tak nez jsem zjistil jestli je to dobrej Siemens nebo ne. No Siemens si to sam podelal tim ze vyrabel takovou hromadu low-endu:/ Vlastne ke konci Siemensu doslo ve chvili, kdy byl prodan BenQ kterej to dokoncil. Mno a s koncem Siemense prisel konec SM, ktera sice jeste funguje technicky, ale moralne je uz dlouho mrtva Sad Na zaver jeste odcituju par vet z meho hodne hodne stareho prizpevku ve kterem jsem se tehdy snazil zachytit atmosferu budoucich dnu Simensmanie:

citace:

Půjde to pomalu, ale jistě. Jak plíseň, co pomalu žere sýr v ledničce. Redaktoři budou mít víc a víc času, protože už nebudou psát tolik článků. Nebude totiž o čem psát. Na fórech se bude povalovat zatuchlý prach, mezi kterým budou usínat skalní siemens-maniaci. Budou tu však a pouze jen z čirého zoufalství. Zoufalství z toho, že jakákoliv snaha o obnovení padlé slávy je k ničemu nakonec odradí většinu a ta menšina se utopí v pocitu práznoty s příchutí Nokije. Nakonec si ale všichni zvykneme.


PS: Mno tak k Nokii jsem teda nepresedlal (nejsem zenska, decko ani duchodce Very Happy ) ani k SE, ale uplne vedle. Mio A701. Proste nejlepsi telefon resp. telefonni PDA;) A je k nemu skvela komunita (forum http://www.fourpages.co.uk/mioA701/ , ktera mi hodne pripomnela, jak to bylo kdysi na SM a jeste drive na mt-siemensu;) Nez budete cokoliv kupovat jinyho, tak doporucuji vsem mrknout se na tuhle masinku nekde na netu;)
no tak jsem chtel omrkniout forum a je to skvela komunita... page not FOUND Shame on you Shame on you d'oh!
_________________
Hledat, Zálohovat, at neprijdete o zaruku jako ja!!!!

CX65-FW43ofic.+patche (40 graf+ syst.)_CX65_MRTVEJ



CX75 FW12_DCA-510_par patchu by to lepe slapalo a MMC 512MB Kingston_aplikace nezbytne k zivotu:Gibo SMS,Slovniky UTISOFT,JimmICQ,ReadManiac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stačí trochu myslet a z adresy odstranit "), "
Rofl Rolling Eyes

_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
simp
moderátor
moderátor

Založen: 23. 07. 2005
Příspěvky: 1244
Telefon: S65
11968.90 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
Takze takto to asi vidim ja.

Ano,ludia prichadzaju a odchadzaju,je to tak vsade.Ti nadsenci,ktori sa Siemensom uz venuju roky,sa uz toho vsetkeho nabazili a prestava ich to bavit,zacinaju sa venovat inym veciam (viz. moj pripad),niektori uz v znacke BenQ nevidia buducnost a prestupuju na ine znacky,atd,atd.
Jedny tváre zo stránky miznu,ini nadsenci sa objavuju.To,ze sa na SM uz neobjavuju nove navody na upravy je zakonite dane vyvojom znacky Siemens,teraz uz BenQ-Siemens.Starym telefonom sa uz skoro nikto nevenuje,lebo tam uz prakticky niet co menit,co sa dalo,bolo upravene.A na tych novych sa upravy iba zacinaju.A kedze vacsina starych znamych patcherov,hlavne ruskych,prechadzaju k inym znackam a venuju sa ich upravam(Samsungy,Sony-Ericcsony,Motoroly),alebo zostavaju pri starsich Siemensoch.Takze v podstate sa to moze zdat,ze SM upada,ale rovnaky osud postihuje aj ostatne Siemens fan stranky.
Proste taky je vyvoj a ked tu budeme mat blikajuce BenQ vyklapacky,mozeme to rovno zabalit

Trochu bych nesouhlasil. Jednak si myslím, že SM neupadá.
Přiznám se, že stále patřím mezi nadšence. Moje CX70 mi bohatě stačí a myslím, že dlouho bude. Budu na ni opatrný, budu ji opečovávat, aby mi vydržela co nejvíc let. Nikdy se mi nevypíná, již ji mám přizpůsobenou k obrazu svému... A kdyby mi nedejbože odešla, zajdu do bazaru třeba pro další, nebo radši S65, nebo novou S75, E71??? Pro mě je CX70 jinými značkami nepřekonaná. Kdyby mi někdo nabídl, že ji se mnou vymění třeba za úplně nový SE K750i - poslal bych ho někam...
A že na starších telefonech není co vylepšovat??? Příkladem může být třaba ELF PACK na SL45i! Nebo elfy vůbec. Na x65/75... Stačí se podívat na toto téma: x65, x75 » ELF Loader [ELF Pack]
Rozrůstají se ELF aplikace i pro SGOLD. Diskuse je dlouhá, nepřehledná. Z toho by šel udělat pěkný článek, nebo o nových ELF aplikacích třeba "bleskovka" se stručným popisem, návodem...

Myslím, že SM jenom nemá zrovna nejlepší období, ale časem se to dá do pořádku...

_________________
M50 unlock java † CX70 FW56 Elfpack 2.3 † S65 FW58 Elfpack 2.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JenaM
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 933
Bydliště: Praha,Geneve

5904.88 SMM
PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

simp napsal:
hanni napsal:
Takze takto to asi vidim ja.

Ano,ludia prichadzaju a odchadzaju,je to tak vsade.Ti nadsenci,ktori sa Siemensom uz venuju roky,sa uz toho vsetkeho nabazili a prestava ich to bavit,zacinaju sa venovat inym veciam (viz. moj pripad),niektori uz v znacke BenQ nevidia buducnost a prestupuju na ine znacky,atd,atd.
Jedny tváre zo stránky miznu,ini nadsenci sa objavuju.To,ze sa na SM uz neobjavuju nove navody na upravy je zakonite dane vyvojom znacky Siemens,teraz uz BenQ-Siemens.Starym telefonom sa uz skoro nikto nevenuje,lebo tam uz prakticky niet co menit,co sa dalo,bolo upravene.A na tych novych sa upravy iba zacinaju.A kedze vacsina starych znamych patcherov,hlavne ruskych,prechadzaju k inym znackam a venuju sa ich upravam(Samsungy,Sony-Ericcsony,Motoroly),alebo zostavaju pri starsich Siemensoch.Takze v podstate sa to moze zdat,ze SM upada,ale rovnaky osud postihuje aj ostatne Siemens fan stranky.
Proste taky je vyvoj a ked tu budeme mat blikajuce BenQ vyklapacky,mozeme to rovno zabalit

Trochu bych nesouhlasil. Jednak si myslím, že SM neupadá.
Přiznám se, že stále patřím mezi nadšence. Moje CX70 mi bohatě stačí a myslím, že dlouho bude. Budu na ni opatrný, budu ji opečovávat, aby mi vydržela co nejvíc let. Nikdy se mi nevypíná, již ji mám přizpůsobenou k obrazu svému... A kdyby mi nedejbože odešla, zajdu do bazaru třeba pro další, nebo radši S65, nebo novou S75, E71??? Pro mě je CX70 jinými značkami nepřekonaná. Kdyby mi někdo nabídl, že ji se mnou vymění třeba za úplně nový SE K750i - poslal bych ho někam...
A že na starších telefonech není co vylepšovat??? Příkladem může být třaba ELF PACK na SL45i! Nebo elfy vůbec. Na x65/75... Stačí se podívat na toto téma: x65, x75 » ELF Loader [ELF Pack]
Rozrůstají se ELF aplikace i pro SGOLD. Diskuse je dlouhá, nepřehledná. Z toho by šel udělat pěkný článek, nebo o nových ELF aplikacích třeba "bleskovka" se stručným popisem, návodem...

Myslím, že SM jenom nemá zrovna nejlepší období, ale časem se to dá do pořádku...
pekne napsany a kez by to tak bylo ...dej buh
_________________
Hledat, Zálohovat, at neprijdete o zaruku jako ja!!!!

CX65-FW43ofic.+patche (40 graf+ syst.)_CX65_MRTVEJ



CX75 FW12_DCA-510_par patchu by to lepe slapalo a MMC 512MB Kingston_aplikace nezbytne k zivotu:Gibo SMS,Slovniky UTISOFT,JimmICQ,ReadManiac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
bkf.1
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 07. 2004
Příspěvky: 384
Bydliště: Olomouc

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak mimochodem... vypada to ze nasi rusti bratri se po krachu Siemensu vrhli na patchovani Ericssonu... neni to samozrejme jeste takovyho rozsahu jako je u Siemensu, ale myslim ze to je jen otazka casu;)
_________________
Siemens, Siemens a jedině Siemens... otázkou je kterej Rolling Eyes
...no tedka mam PhonePDA... Mio A701 Wink v budoucnu si ale koupim asi nejaky PDA od HTC Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano,vyzera to tak,ze v sucasnosti ide do popredia patchovanie S-E,ktore je vsak znacne omedzene,funguje iba na starsich verziach.S-E si prienik do svojho FW strazi podstatne lepsie,ako Siemens wink
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michelin
začátečník
začátečník

Založen: 25. 03. 2006
Příspěvky: 54
Bydliště: praha taková malá díra po granátu

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm kdyz to tak ctu tak je mi lito ze siemens zkrachoval Crying or Very sad .napadla me jedna veeelkaaa blbost.napadlo me slo by koupit par stroju a vyrabet siemens pod znackou SM? Think asi je to vazne blbost ale jen tak me to napdalo.nemusela by to byt velko vyrobna stacilo by neco malo a treba nejaky siemensmaniaci by prispeli a kdyby to vyslo tak by se jim to pote vratilo Twisted Evil no nevim zkuste se nad tim popremyslet (ja se hlasim ze bych prispel)
_________________
Plnou parou back;)
schwarz(e)negr.

CX75+RS-MMC 512MB+HHS-700(po třetí v opravně)(rikam to nerad ale asi pujdu do nokie 6280 Twisted Evil Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sssugi
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 08. 2004
Příspěvky: 1028
Bydliště: Svit

667.50 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chceľ kúpiť siemens s miliardovým dlhom s fondu SM?to je moc
_________________
Benq-Siemens EL71+DCA 110+Micro SD 512Mb
Siemens M65+S65+C55+DCA 510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sentello
táta fóra
táta fóra

Založen: 26. 08. 2005
Příspěvky: 1107

6613.08 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna to mysli tak ze bychom vyrabeli kusove, ne pod znackou Siemens ale SiemensMania. Chapu dobre?
_________________
->Alcatel OT Club db, C35i, N3310, N3410, S45i, CTSL65, 2x S75, SXG75, HTC Touch Pro (Raphael) Dancing
->SE K750i
->ZTE Blade Dancing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
D4X
(o(^^)o)
redaktor

Založen: 25. 11. 2004
Příspěvky: 5114
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Telefon: HTC Diamond
382387.67 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Siemens tady bude do té doby než ho jeho přívrženci nezavrhnou wink
_________________
-> Nokia Lumia 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GgDag
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 3548
Bydliště: Taliansko Mobil:HTC One

10072.34 SMM
PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lepsie to uz nebude. Cize za rok sem bude xodit leb tucet ludi a mozno ani to nie.
_________________
Siemens->HTC Sensation ->HTC Sensation XE ->HTC Evo 3D White->HTC Evo 3D Black->HTC One X Black->HTC One X White->HTC One silver->HTC One Black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> SiemensMania Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group