clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - EL71-koupeno-zkušenosti
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

EL71-koupeno-zkušenosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Xarra
začátečník
začátečník

Založen: 03. 01. 2005
Příspěvky: 67
Bydliště: Košice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 1:20 pm    Předmět: Re: novy fw cez gprs na EL71 Odpovědět s citátem

jamie23 napsal:
Xarra napsal:
jamie23 napsal:
Xarra napsal:
jamie23 napsal:
Dnes sa mi konecne podarilo zaktualizovat novy FW cez gprs a swuotu myslim ze ziadna ina znacka takuto sluzbu nepodporuje mal som pred tym M75 a aj tam to islo ale tu nie a nie ale dnes sa mi to po niekolkych hodinach konecne podarilo


Ako si to nastavil? Mne isla len diagnostika. Porad prosim.


Ide o to akeho mas operatora ja mam t-mobile a stiahnut sa da zatial len 17FW ale mal som pred tym 06-tku takze je to u mna dost velky skok k lepsiemu kabel zatial nemam a toto bola jedina moznost.Ak mas t-mobile tak ti to rozpisem

Aj ja mam T-Mobile. Napis. Diky!


to co tam mas uz zadane nechaj tak len prepis obidve tie hesla nanovo hesla su : swuota
a v zozname pripojeni pouzi T-mobile internet a to je vsetko mne vlastne pomohlo len prepisat tie hesla nanovo a uz to bezalo asi tam bolo zadane zle heslo hadam ti to pojde


Takze pre ostatnych ktori s tym maju problem:
Adresa je http://swuota.global-repair-management.com
Port: 80
Meno pouzivatela: swuota_user
Heslo:swuota
Server ID: SWUOTA (musia byt velke pismena!!!)
Server heslo: swuota

Pozor: bateria musi byt pred zacatim plne nabita a v telefone musi byt volne miesto min. 1,5MB.

Podrobnejsi popis si precitajte tu: http://www.beinspired.cz/index.php?s=clanky/ostat/7/&clanek=892

_________________
S8,N5110,E.T10s,TriumMars,Mo.T2288,E.T65,E.T68,Mo.V50,SE.T300,Pan.GD67,Alcat.311,Alcat.735,N3310,N3330,N6210,Sag.MyX-5m,N3510i,S55,SX1,N3100,S.C60,Sams.X450,SE.K700i,LG.C2200,SE.K600i.
Aktuálne EL71 (FW31, T-mobile brand.+Kingston 512MB MicroSD)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 3:07 pm    Předmět: 1GB micro SD karta na EL71 Odpovědět s citátem

Chcel by som si kupit tuto 1GB micro SD kartu: http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=24061 ale cital som niekde neaku recenziu ze EL71 ma problem s nacitanim kariet, ktore maju väcsiu kapacitu ako 512MB. Ma s tym niekto neaku skusenost???
_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nerow
tuner
tuner

Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1225
Bydliště: Turnov

8011.36 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam už je problem sehnat na internetu EL71...Vcera jsem si ji objednal a jeste pred tim jsem volal jestly ji maji a prej jo...A dneska mi volali, že poslali posledni EL71, co meli na skade a pry novy budou mit za tyden.Je to vubec mozny?KDe by je vzali?
Mimocodem zkusim jsem to objednat od sud: http://www.inter-shop.cz/OnLineShop/ProduktyInfo.asp?ProdID=133330
ale už neverim, že by ji meli na sklade.Moc v to nedoufam...Býval bych tam zavolal, ale provozni dobu maji jen do 17:00....

_________________
Windows Mobile 6 | Mac OS X Leopard | Mobile Mac OS X | Project X
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 10:28 pm    Předmět: Re: 1GB micro SD karta na EL71 Odpovědět s citátem

Sefinko napsal:
Chcel by som si kupit tuto 1GB micro SD kartu: http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=24061 ale cital som niekde neaku recenziu ze EL71 ma problem s nacitanim kariet, ktore maju väcsiu kapacitu ako 512MB. Ma s tym niekto neaku skusenost???


Chcel by som tu kartu zajtra kupit, tak ked niekto ma skusenost s 1GB kartou tak pls dajte vediet, lebo popripade by som si kupil 512MB, len by som to potreboval do zajtra vediet... Dikes Very Happy

_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ricardo
začátečník
začátečník

Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: PP, KE

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 10:40 pm    Předmět: Re: 1GB micro SD karta na EL71 Odpovědět s citátem

Sefinko napsal:
Sefinko napsal:
Chcel by som si kupit tuto 1GB micro SD kartu: http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=24061 ale cital som niekde neaku recenziu ze EL71 ma problem s nacitanim kariet, ktore maju väcsiu kapacitu ako 512MB. Ma s tym niekto neaku skusenost???


Chcel by som tu kartu zajtra kupit, tak ked niekto ma skusenost s 1GB kartou tak pls dajte vediet, lebo popripade by som si kupil 512MB, len by som to potreboval do zajtra vediet... Dikes Very Happy


teraz som ju skusal, lebo som ju kupil kamaratovi za 300Sk a ide v pohode.
http://www.datacom-ke.sk/default.asp?cls=stoitem&stiid=10747

_________________
Motorola T2288 -> Blokia 3310 -> CXT65v50+patche -> EL71v45 + Pretec 512MB microSD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NorbiWRC
kolemjdoucí

Založen: 06. 11. 2006
Příspěvky: 25

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja som ho uz 2x reklamoval, stale telefon blbol, a nakoniec mi orange hodil original firmware, tak som zvedavy ci to pojde, myslim ze je to 41 ka z 20.09.2006
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nerow
tuner
tuner

Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1225
Bydliště: Turnov

8011.36 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera mi konečně přisla EL71.Po dni použivani jsem spokojenej.Akorat jsem se setkal s jednim problemem...
Přez BT mužu posilat ostanim soubory, ale naopak mi to nejde.Když mi někdo posilla nejaky soubor, tak dam tlacitko ok, že to chci prijmout, ale nic dal se už nedeje.Ten kdo posila, ten ma ve statusu stale 0% odeslano.Vubec se to nehybe Brick wall , cim to muže byt?FW mam 36.Novy FW 45 si budu davat, až mi prijde kabel.Mozna to pomuze, jestli je to SW zavada.
Mel s tim take nekdo problem?Nebo mam treba neco spatne nastavene?

_________________
Windows Mobile 6 | Mac OS X Leopard | Mobile Mac OS X | Project X


Naposledy upravil nerow dne út březen 20, 2007 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
prihlaseny
táta fóra
táta fóra

Založen: 18. 10. 2005
Příspěvky: 1043
Bydliště: Jadro Zeme

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moze to byt kludne chyba BT anteny, ma prijem a odosielanie zvlast, ten tvoj prijem asi je nefunckny
_________________
..."Jsem vernym citatelem Siemensmanie" Arrow Oživenie A65 v Joker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
nerow
tuner
tuner

Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1225
Bydliště: Turnov

8011.36 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže mám smulu?Nic s tim nejde udelat?
_________________
Windows Mobile 6 | Mac OS X Leopard | Mobile Mac OS X | Project X
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
prihlaseny
táta fóra
táta fóra

Založen: 18. 10. 2005
Příspěvky: 1043
Bydliště: Jadro Zeme

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale ide, reklamuj ale vela krat pomaha *mrizka9999mrizka, alebo tvrdy reset ,vsetko pomaze *mrizka9337mrizka
_________________
..."Jsem vernym citatelem Siemensmanie" Arrow Oživenie A65 v Joker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
nerow
tuner
tuner

Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1225
Bydliště: Turnov

8011.36 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak s tou reklamaci by mohl byt problem, jestli maj nahradni dily, jedine, že by vymenili cely foun...Me tak ted vrta hlavou, kdyby byl poskozeny modul na prijimani, tak by to ani nezaznamenalo, že mi neco prochazi..tkhle se to zepta, jestli chci prijmout soubor...
edit: ukaže se dokonce i ikona prijmu
edit2:Tak vyreseno.Jak tak neco primitivni dokaze docela i provetrat Smile Staci u FW36 mit vysunutou klavesnici a už prijimani jde...Vubec me nenapadlo, ze to je tim, ze nemam vysunutou klavesnici...

_________________
Windows Mobile 6 | Mac OS X Leopard | Mobile Mac OS X | Project X


Naposledy upravil nerow dne st březen 21, 2007 4:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
nerow
tuner
tuner

Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1225
Bydliště: Turnov

8011.36 SMM
PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 9:08 pm    Předmět: Pamětová karta Odpovědět s citátem

Chci se zeptat, jaky je rozdil mezi kartami mini SD a micro SD?
A jestli vezme EL71 2GB micro SD kartu?Vím že vezme bez problemu 512MB a 1GB, ale jeste jsem se nikde nedocetl, že 2GB karta tam jde.Jenom, že by teoreticky měla jit.Tak jak to je?

_________________
Windows Mobile 6 | Mac OS X Leopard | Mobile Mac OS X | Project X
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Sefinko
elfmaster
elfmaster

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 986
Bydliště: Strážske (Okolie) Telefon: CSL65v53 EL71v45 + 1GB Kingston (c) Benlux

6980.53 SMM
PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 9:04 pm    Předmět: obrazky&tony pri pisani SMS Odpovědět s citátem

Mam taky blby dotaz, daju sa v SMS pri pisani na EL71 vlozit do SMS obrazky ako na x65 myslim tie uz ulozene vo firmware tie stvorcove, bola to v x65 moznost obrazky&tony, lebo na EL tie obrazky vo firmware su nasiel som ich v smelteri ale ked pisem sms tak ich nikde nemozem najst...
_________________
C(SL)65v53 + MP14 + ELfpack 2.01 | Patche, Elfy, atď. pre EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nerow
tuner
tuner

Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1225
Bydliště: Turnov

8011.36 SMM
PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 4:56 pm    Předmět: Re: obrazky&tony pri pisani SMS Odpovědět s citátem

Sefinko napsal:
Mam taky blby dotaz, daju sa v SMS pri pisani na EL71 vlozit do SMS obrazky ako na x65 myslim tie uz ulozene vo firmware tie stvorcove, bola to v x65 moznost obrazky&tony, lebo na EL tie obrazky vo firmware su nasiel som ich v smelteri ale ked pisem sms tak ich nikde nemozem najst...

No u EL71 je misto toho položka emotionikony.Jinak pokavad by jsi ctel pouzit ty klasicke animace jako byly u x65, tak podle me je nejde zadnym zpusobem vlozit do SMS jako smajlika, pže misto toho jsou pouzity emotionikony...Ve FF jsou docela zbytecne, jako spousta obrazku ve FF u x65...

_________________
Windows Mobile 6 | Mac OS X Leopard | Mobile Mac OS X | Project X
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 8:59 pm    Předmět: Re: obrazky&tony pri pisani SMS Odpovědět s citátem

nerow napsal:
No u EL71 je misto toho položka emotionikony.Jinak pokavad by jsi ctel pouzit ty klasicke animace jako byly u x65, tak podle me je nejde zadnym zpusobem vlozit do SMS jako smajlika, pže misto toho jsou pouzity emotionikony...Ve FF jsou docela zbytecne, jako spousta obrazku ve FF u x65...
ve FF zbytečně nejsou, pokud vám někdo z x65 pošle SMS s tou klasickou animací, tak se zobrazí...
je to jako u SMS-obrázků z x35, které v telefonu x65 taky byly, ale posílat se nedaly, zatímco přijímat ano..
jinak rozdíl mezi emotikonem a klasickou animací je, že emotikon je psán pomocí znaků, jako např. smajli v ICQ zatímco klasická animace má svou vlastní značku, jako třeba písmeno.

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Další
Strana 21 z 23

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group