clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Recenze o CF61?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Recenze o CF61?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2006 9:53 pm    Předmět: Recenze o CF61? Odpovědět s citátem

Nevíte někdo o stránkách či nějakém časopise kde by byla seriózní recenze BenQ-Siemens CF61? Tento telefon mě docela zaujal a rád bych se o něm dozvěděl víc. Na to, že už je nějaký čas na trhu, tak nikde nemůžu najít jiné informace, než jen dokola omílané parametry. Většinou ještě z dob před jeho uvedením, tedy neúplné... Sad Nebo nevlastníte ho někdo? Byl bych vděčný i za uživatelský názor. Jaká je klávesnice, displej, kloub a tak. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2006 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Okolo tohoto telefonu je mrtvo.Este sa nepredava a neviem ani o ziadnej recenzii.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2006 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Musím hodit omluvu... Anxious Jsem uplně zasklil, že v e-schopech je u doby dodání napsáno "Neznámo". Proto jsem nabyl dojmu, že se už prodává. No nic takže "klasika". Letos slibeno za rok dodrženo. Snad ho příští prázdniny budu mít... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2006 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za rok už bude tenhle telefon passé jako silon... 8)
Radši 1000 mrtvejch pixelů než displej 128*160! Twisted Evil
Design je taky pěkně plytkej.
Jediný pozitivum je snad MicroSD karta... Rolling Eyes

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jedna otázečka... Spíše směřovaná pro naše slovenské kolegy. Vzhledem k tomu že u vás se už prodává EL71 (a u nás pořád prd) neobjevila se s ní i CF61?? Question Já osobně bych raději šel do EL71 wink ale přítelkyni se zalíbilo Véčko a já blbec d'oh! ji do toho ještě uvrtal. A teď mi pořád stojí za zadkem jestli už o něm něco nevím... Rolling Eyes Pomozte pleas Pray
_________________
C10->C35i->ME45->M65->E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie,neobjavila.
_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak konečně je CF61 zakoupen!! Very Happy V černé variantě (Deep Space) vypadá fakt dobře. Lesklá černá v kombinaci s chromem (a zrcadlovou ploškou kolem displeje), vytváří dojem "těžkýho" luxusu! Nevýhodou je že na tomto povrchu jsou docela vidět otisky prstů. Na stříbrném krytu (je součást balení) je to o něco lepší. Když jsem u toho tak dál je v balení: USB kabel, nabíječka a CD se softem. Paměťovka ani sluchátka v balení nejsou. Konstrukce telefonu se mi zdá velmi povedená. Kloub funguje bez problémů. Nezaznamenal jsem žádnou vůli v pohybu. Chodí skutečně tak jak má a nemám důvod se domnívat, že časem tomu bude jinak. Klávesnici bych hodnotil taky jako povedenou. Funkční tlačítka se tisknou výborně i když čtyřsměrné tlačítko (možná nezvyk z joystiku) na můj vkus klade truchu větší odpor než by muselo. Numerická klávesnice je stupňovitě rozdělená, takže není problém hmatem rozlišit kde se zrovna nachazíte. wink Teď trochu špatná zpráva: uvnitř telefonu je BenQ. A já (odkojený Siemensem) mám v dost věcech "honičku"... Z těch pár věcí co jsem zkoušel příliš nadšený nejsem. Upřímě pro mě by to byl důvod si telefon nekoupit. Ale přítelkyni některé věci co já bych nezkousl dokonce vyhovovali. Je to skutečně věc názoru a zvyku. Takže až bude přítelkyně zase tak hodná a půjčí mi telefonek wink doplním další info o softu foťáku atd. Pokud přemýšlíte nad jeho koupí tak rovnou koukejte i po paměťovce protože 1,5MB je fakt málo. Pokračování příště... Hand
_________________
C10->C35i->ME45->M65->E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolfovv
kolemjdoucí

Založen: 04. 08. 2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Roznov

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muzes prosim napsat neco blizsiho o telefonu?Napr. drobna recenze by urcite neuskodila...a taky par fotek displeye i externiho.Diky moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cotech
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 30. 10. 2004
Příspěvky: 166
Bydliště: Prostějov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, taky jsem ho obědnal přítelkyni a v pondělí má dorazit. Tak jsem zvědavej jak to u Benqu vykoumali. Jen je škoda že v balení není aspoň 1Gb microSD
_________________
S10-->C25-->C35-->C45-->C55-->CF62-->C65-->C75_FW22+xxxPatch DCA-500-->HTC S710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych řekl pravdu tak se mi moc možností k jeho otestování nenaskytlo... Anxious Ale na co si stěžovala přítelkyně je, že má docela brutálně dlouhou odezvu při psaní sms (bez T9) I když ona je šíleně rychlá, že ji ani s T9 nestačím Very Happy Potom jí několikrát zamrz při zapnutí. Jinak ostatní problémy byly způsobeny špatným nastavením telefonu. Což mě osobně připadá docela nedomyšlený... U něčeho jdou nastavit úžasný věci v který člověk ani nedoufá a něco s čím bych počítal jako se samozřejmostí tam nastavit nejde... Neutral Jestli bude někdy čas, tak si vezmu místo přítelkyně do rukou telefon a napíšu na něj tu recenzi! Jestli mě teda někdo nepředběhne... Razz Jinak pro holku ideální telefon. Protože "co si budem říkat" vybírají hlavne podle vzhledu a tenhle tel je fakt povedenej. Na fotkách se nezdá, ale až ho budete držet v ruce, uvidíte, že jsem nekecal! wink A displej se dá díky jeho úpravě použít jako zrcátko!!! Very Happy
_________________
C10->C35i->ME45->M65->E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cotech
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 30. 10. 2004
Příspěvky: 166
Bydliště: Prostějov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Nývlt. PPL mi ho doručí (resp. přítelkyni) v pondělí. Má to klasickej konektor jako řada 75? nebo je úplně jinej? Jo já vím, v balení je kabel, ale přeci jen... A zkoušel jsi ho spojit s nějakým softem typu MPM, nebo TotalCommanderem s plug-inem? Chodí to, nebo se v tom prostě nedá "hrabat"? Díky za odpovědi... Pray
_________________
S10-->C25-->C35-->C45-->C55-->CF62-->C65-->C75_FW22+xxxPatch DCA-500-->HTC S710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zapomeň na Siemensácký konektor! Rolling Eyes Je tam ůplně jiný. Vypadá nějak jako malej firewire. Ještě štěstí, že ho dávaj s telefonem. Propojit s počítačem jde ale tím dodaným kabelem bez problému. Akorád je potřeba v telefonu po připojení potvrdit jestli chceš telefon připojit jako disk, přehrávač nebo modem. Než mě to napadlo podívat se na mobil tak jsem dvakrát reinstaloval ovladač v počítači. Very Happy Já teda těm upravám v telefonu zas tolik nerozumím a ani jsem to zatím neměl možnost vyskoušet, ale mám takovej pocit, že u CF61 to moc nepůjde... Crying or Very sad
_________________
C10->C35i->ME45->M65->E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cotech
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 30. 10. 2004
Příspěvky: 166
Bydliště: Prostějov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 27, 2006 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už je to doma! Se Siemensem to má skutečně pramálo společného. Asi bych si nezvyk. Ještě že je přítelkyně. A ta je spokojená jak želva Smile Chci tam zkusit nacpat nějaký téma, ale mám pocit že pokud to vůbec půjde, tak bude problém s rozlišením. No uvidím...
_________________
S10-->C25-->C35-->C45-->C55-->CF62-->C65-->C75_FW22+xxxPatch DCA-500-->HTC S710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
cotech
(člen klubu SM)
badatel
(člen klubu SM)<br>badatel

Založen: 30. 10. 2004
Příspěvky: 166
Bydliště: Prostějov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 8:27 am    Předmět: microSD karta Odpovědět s citátem

Právě jsem si pořídil 1G microSD. V návodu k CF61 se píše:"telefon nepodporuje microSD karty formátu FAT32 nebo NTFS". Co si mám pod tím představit? Ve čtečce v notebooku mi hlásí systém souborů FAT. To ji jako budu muset naformátovat founem a pak na ni vše hrnout jen kabelem (nebo BT) ? Protože pokud to dobře chápu, tak foun používá jiný formát než XP a tím pádem nebude karta v notebooku k použití... Máteli někdo zkušenosti,poraďte. Testovat teď nemůžu, přítelkyně má CF61 v práci d'oh!
_________________
S10-->C25-->C35-->C45-->C55-->CF62-->C65-->C75_FW22+xxxPatch DCA-500-->HTC S710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U formátování v PC si zvolíš jakým systémem chceš naformátovat. U karty SD to umožňuje FAT a FAT32. Je jasné který si vybereš wink A nebo klidně naformátuj i v mobilu, PC s tím nebude mít žádný problém.
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group