clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Recenze o CF61?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Recenze o CF61?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída C
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V sobotu jsem teda byl telefon reklamovat. Mládenci v obchodě mi řekli (to co už jsem samozřejmě věděl) že BenQ-Siemens kašle na záruční servis a že by se pokusili telefon opravit sami (Jsou autorizovamý servis na drobné opravy Nokia a SonyEricsson). Jenže v sobotu měli šrumec plno lidí před vánocema Rolling Eyes ) tak by to nebylo na počkání. A přítelkyně nemůže být bez telefonu (závislost Very Happy ) a náhradní telefon taky jak na potvoru neměli... Confused Tak jsem se s nima domluvil, že se stavím někdy v týdnu ráno kdy bude větší klid a oni se na to mrknou. Tak jsem tam dnes byl a co se nestalo... Shocked Prý, že servis zase bere telefony BenQ-Siemens v záruce Pray a, že ho tam pošlou... Exclamation Přítelkyně dostala skvělý náhradní telefon (Nokii 5110 Laughing ) a já jsem strašně zvědavej jak to dopadne. Jen doufám, že to nedopadne tak, že telefon za měsíc vrátí ve stávajícím stavu s nějakým stupidním vyjádřením: "blabla kašlem na vás..." Uvidíme... Think
_________________
C10->C35i->ME45->M65->E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marinkalcev
kolemjdoucí

Založen: 14. 06. 2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Plzeň

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nývlt napsal:
Jestli řešíš sluchátka tak jsem na netu narazil na adaptér na Jack 3,5mm pro CF61! 8) Takže můžeš použít jakákoliv sluchátka. I ta cena se mi zdá dobrá... No posuďte sami wink >>
http://www.1m.cz/detail/1342/benq-siemens-dco-101-originalni-audio-adapter-pro-jack-3,5mm-a-modely-a38,-cf61,-cl71,-e61,-ef51,-ef61,-ef71,-ef91,-s8/
A nebo jsou zde i další stereo Headsety pro CF61 >>
http://www.1m.cz/prislusenstvi-original/2-cena--1/posiemhf/


Prodam DCO-101 za 300.-
novy, ja mam E71, ten ma jiny konektor

_________________
MAR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá prosinec 08, 2006 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v úterý mi volali, že je CFko opravený. Já měl čas až dnes tak jsem ho vyzvedl a předal přítelkyni. Whistle Ve vyjádření k opravě stálo, že přehráli firmware, pročistili kontakty (nevím jaké) a že test telefonu je OK. Práce s telefonem (hlavně se sms) se o něco zrychlila Applause ale ne zas tak jak jsem třeba zvyklý z M65. Sad Tak jsem zvědavý co na to hlavní tester (přítelkyně Very Happy ) Taky doufám, že to pročištění kontaktů má něco společného s tím mikrofonem. To zjistíme nejspíš časem. Snad to bude v pohodě. Teď mě tak napadá jak u čistokrevného BenQa zjistím verzi firmware?? Klasický Siemens postup (*#06#) nefunguje... Crying or Very sad Ani v menu jsem na to nenerazil.
_________________
C10->C35i->ME45->M65->E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nývlt
začátečník
začátečník

Založen: 09. 12. 2004
Příspěvky: 55
Bydliště: Vysočina

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si včera večer volal s přítelkyní, ale moc jsme si nepokecali. Sad Protože ji zase blbne mikrofon! Brick wall Aktivoval se vždy na chvíli po jemném poklepání... Tak mám dojem, že moje tušení bylo bohužel pravdivé a v servisu kromně přehrání softwaru nic neudělali! Evil or Very Mad Ráno jsem ho donesl opět na reklamaci a musím říct, že mě to už přestává bavit... Rolling Eyes
_________________
C10->C35i->ME45->M65->E71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída C Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group