clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S68 a problémy-kdo z Vás je má?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S68 a problémy-kdo z Vás je má?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petrg
kolemjdoucí

Založen: 09. 12. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 11:30 am    Předmět: S68 a problémy-kdo z Vás je má? Odpovědět s citátem

Koupil jsem si S68 a z mé spokojenosti byl během krátké doby rázný konec. Embarassed Nevím jak u Vás co tento telefon máte, mě se stává toto občas: když mi někdo volá - nemůže se dovolat, prý jsem nebyl dostupný a příjde mi jen SMS o ztraceném volání (signál ,ale přitom byl)-čas volajícího- jak dlouho mi volal 0.000. Když mi přijde SMS - tak se jednou rozsvítí, jednou zase ne. Při zapnutí telefonu - po příchozích zprávách,jako zmeškané hovory nebo SMS ani nepípne ani nerozsvítí.
Ze složitosti jednoduchých věcí (jako posílání SMS) atd. mě také dost rozladilo. Je pravda, že jsem měl předtím mobily z dob mamutů S-35,pak S45 ale ani na jeden nemůžu říct vůbec nic špatného. Tak se asi vrátím zpět k S45 a bude to. Má někdo podobné zkušenosti s tímto mobilem nebo je to jen jeden zmetek z Asie? Dík za odpovědi. Petr Brick wall

Pokud jsem zjistil správně ,tak je tam verze SW 30 a FW patch verze 24/audio2-moc se v tom neorientuji. Prosím jestli by někdo nepopsal podrobněji jak SW nebo FW nainstalovat a které potíže by mohli třeba nastat a co přeinstalovat SW-FW? Dík za došlé rady.


Naposledy upravil petrg dne st červenec 19, 2006 1:23 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onecar
veterán
veterán

Založen: 09. 03. 2005
Příspěvky: 1541
Bydliště: Ostrava

10894.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím si, že problém psaní SMS (tedy jeho složitosti) je čistě problém zvyku, ničeho jiného wink. Já když jsem si koupil svou Motorolu jsem si dlouho nemohl zvyknout, že mezera se dělá křížkem a né jedničkou, dnes už mi to absolutně nevadí wink.

Viděl bych to na reklamaci, možná to opraví novější FW..

_________________
Onecarovo Portfolio & Blog

Mizím jinam, ale SM zůstanu věrný -> Motorola MPx220 @ 240 MHz @ WM2003SE - Kingstone 512MB miniSD Card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
juke
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2005
Příspěvky: 14

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejdrive prehraj firmware, jestli nemas kabel tak pomoci gprs...ja s nim potize moc nemam, jediny co me dela je, ze obcas spadne v nejake java hre...uplne se vypne, ale dela to pouze s urcitejma hrama takze jsem je smazal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
renoar
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 02. 02. 2004
Příspěvky: 296
Bydliště: ----------------> Brno-Lesná (týden) ----> Sv.Štěpán (víkend) ---->

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud máš FW 22 tak je to jasný, mě to taky blbne jako prase, zjistíš ho když zadáš *#06#. Nejhorší na tom je, že je zase jiný kabel, nový stojí 500kč a servis v Brně zase zrušili, takže mám smůlu, moc nechybělo a rozkřápal jsem jim ho tam o ty mříže.Jsou to hajzli. MobilAsk (EBM) dělá skoro všechny značky mobilů, nevím proč se s nimi už dávno nedohodli, když nechcou mít vlastní servis.
_________________
S40,SL10,S25,M35,S35,ST55,SL45,ME45,MT50,C55,C62,S55,M65,SX1,CX75,S68 (N73)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
renoar
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 02. 02. 2004
Příspěvky: 296
Bydliště: ----------------> Brno-Lesná (týden) ----> Sv.Štěpán (víkend) ---->

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

juke napsal:
nejdrive prehraj firmware, jestli nemas kabel tak pomoci gprs...ja s nim potize moc nemam, jediny co me dela je, ze obcas spadne v nejake java hre...uplne se vypne, ale dela to pouze s urcitejma hrama takze jsem je smazal...


jestli máš namysli S.O.A. - (Services Over Air), tak ten pokud vím na S68 nejde a pokud nemáš neomezený tarif, tak by se ti to taky mohlo pěkně prodražit. Nevím sice jak je to velký,ale malý to určitě nebude.

_________________
S40,SL10,S25,M35,S35,ST55,SL45,ME45,MT50,C55,C62,S55,M65,SX1,CX75,S68 (N73)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
juke
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2005
Příspěvky: 14

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na s68 to funguje, vyjde to asi na 50kc pri spravne nastavenejch datech...tedy asi 0,07kc za kB...je to update...ptz stahovat 17MB by asi fakt neslo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
renoar
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 02. 02. 2004
Příspěvky: 296
Bydliště: ----------------> Brno-Lesná (týden) ----> Sv.Štěpán (víkend) ---->

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

máš pravdu, jde to, už jsem to našel, problém je v tom, že po přijetí konfigurace se mobil vždy vypne.S takovou to neudělám.

Oživeno: udělal jsem to přes menu telefonu, bohužel jen FW34

_________________
S40,SL10,S25,M35,S35,ST55,SL45,ME45,MT50,C55,C62,S55,M65,SX1,CX75,S68 (N73)


Naposledy upravil renoar dne út červenec 18, 2006 9:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
juke
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2005
Příspěvky: 14

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo on se ma vypnout, u me to vsechno probehlo korektne, podle pokynu, ale ted uz nevim jestli jsem ho zapinal nebo se zapnul sam...po zapnuti se to teprve prehravalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
renoar
(člen klubu SM)
pisatel
(člen klubu SM)<br>pisatel

Založen: 02. 02. 2004
Příspěvky: 296
Bydliště: ----------------> Brno-Lesná (týden) ----> Sv.Štěpán (víkend) ---->

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně, po instalaci a restartu telefonu se sám vypne a pak se asi 15minut upgraduje. Mě šlo o to, že telefon se vždy vypnul, když jsem jakoukoli konfugurační sms chtěl nainstalovat. To byla zjevná chyba 22 FW. Jen mi není jasný, proč už se nestáh FW 38, kor když se to stahuje z globálních stránek. naštěstí těch 50-60kč není tak moc, tak to mužu zase za měsíc nebo dva zkusit.Jinak jsem S68 mile překvapen, spokojenost, ale mohl mít aspon VGA foto. Do MMS. Naštěstí mám druhý mobil, vyfotím, pošlu přes BT, S68 si ji sám zmenší a pošle v MMS. Trochu složitý, ale je to varianta.
_________________
S40,SL10,S25,M35,S35,ST55,SL45,ME45,MT50,C55,C62,S55,M65,SX1,CX75,S68 (N73)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
juke
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2005
Příspěvky: 14

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 18, 2006 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na strankach BenQ je i SW43, mohli by uz konecne udelat neco s tim videem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrg
kolemjdoucí

Založen: 09. 12. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st červenec 19, 2006 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Onecar napsal:
Myslím si, že problém psaní SMS (tedy jeho složitosti) je čistě problém zvyku, ničeho jiného wink. Já když jsem si koupil svou Motorolu jsem si dlouho nemohl zvyknout, že mezera se dělá křížkem a né jedničkou, dnes už mi to absolutně nevadí wink.

Viděl bych to na reklamaci, možná to opraví novější FW..


V tom ,že v odesílání SMS jde o zvyk-určitě,souhlasím. Jen razím heslo: v jednoduchosti je síla. Ale tenhle styl odesílání je teď bohužel běžný asi ve všech mobilech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajkan
kolemjdoucí

Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt červenec 27, 2006 1:14 pm    Předmět: Máme málo mobilů s digitˇákem? Odpovědět s citátem

Proboha, to není vyráběno dost mobilů s digitˇákem, že tady někdo chce i jeden z těch mála bez něj předělávat? Kdo chce fotky do MMS ať si vybere z těch více jak 95% celosvětové produkce mobilů a nechá nám těch necelých 5%, co se vyrábí bez "digi". Je to opravdu natolik "sobecký" požadavek? Kdybych chtěl mobil z digitˇákem, nikdy bych o S68 ani nezavadil. Protože jsem ale odpůrce "digilů", musím při výběru jen paběrkovat, promíjet stále nedodělaný FW a být rád, že nemusím koupit 4x dražší Nokii E60. :(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrg
kolemjdoucí

Založen: 09. 12. 2005
Příspěvky: 5

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2006 7:46 am    Předmět: Re: Máme málo mobilů s digitˇákem? Odpovědět s citátem

Je to sice pravda, telefon je podle mě na volání a SMS-ne blbosti - pidi foto atd.(od toho mám PC a foťák) ,ale ať trochu funguje-pokud není na telefon spolehnutí je k ničemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chalmi
začátečník
začátečník

Založen: 28. 11. 2004
Příspěvky: 70

70.68 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2006 7:21 am    Předmět: S68 Odpovědět s citátem

Opravdu to chce přehrát FW38-skoro všechny problémy tovyřeší.Než jsem si pořídil kabel,tak jsem si FW realizoval přes GPRS.Bylo to dost drahé-ale zase to pomohlo.Něco za něco.
Jinak foun hodně dobrý.Koupil jsem si jej hlavně kvůli práci-proto,že nemá všechny ty pitominky(foto,přehrávače ap).
Jinak souhlasím s tím,co tu už zaznělo-je taková nabídka founů,že každý,kdo je jen trošku"svéprávný" si může vybrat foun 100% na míru a nestěžovat si,že ten a ten foun nemá to a nebo ono.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamcer
kolemjdoucí

Založen: 26. 11. 2005
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 03, 2006 9:52 am    Předmět: Prehrat FW na S68 Odpovědět s citátem

Tak sem si koupil S68 s FW22 a to se neda snaset. Chtel sem nekoho pozadat, jesi je z Brna a ma kabel a prislusny zkusenosti, jestli by mne prehral FW. Raci Vas pak pozvu na par pivek a pokecame nez to davat zbytecne za GPRS. Dekuji kamcer(a)centrum.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group