clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - M55 - problem s V-Klayem
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

M55 - problem s V-Klayem

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x62, x60, x55
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Boris008
kolemjdoucí

Založen: 20. 01. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Ostrava

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 4:16 pm    Předmět: M55 - problem s V-Klayem Odpovědět s citátem

Ahoj! Moje M55ka si nejak prestala rozumet s V-Klayem..kdyz prehraju fullflash stazenou odsud z SM tak to sice prehraje, ale telefon se jen rozsviti a pak zhasne. Mam na nem uz asi pul roku testpoint. Predtim mi to neslo ani prehrat, protoze se mi to tak v pulce seklo a resetl se mi PC..ale to se uz vyresilo. Nevi nekdo proc mi to takhle dela? Musim prehravat porad pomoci jokeru a ten FF mi nejak nepodporuje siemens multi patcher..u kazdeho patche mi napise chybu..poradte prosim. Diky predem
_________________
Boris008 4EVR!!!



Bosch GSM607 >>> Alcatel OT311 >>> Siemens A55 >>> Siemens M55 FW11 patchovaný>>>FW91 patchovaný>>>TESTPOINT...Sad >>> Sony Ericsson K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Xmax88
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 23. 05. 2005
Příspěvky: 312
Bydliště: Okolí PV a OL Telefon: 2x Siemens SX1

1271.42 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neni nad to si kombinace patchu odzkouset sam. Já jsem multipatcher nepouzival, vzdycky jsme nahral co jsem chtel a kdyz to delalo problemy tak jsem patch odstranil.
_________________
SIE C35i - FW M35i --> SE T100 -->SIE M55 - FW91+patche -->

Siemens SX1- CPU174Mhz + MMC24Mhz - disc C:11,8Mb - FW15cz + 24patchu + themes, icons and fonts - RS-MMC 512Mb Transcend; [BLOCKED]
Siemens SX1- na ND [momentalne funkcni]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Little_S
čestný člen
čestný člen

Založen: 29. 05. 2004
Příspěvky: 733
Bydliště: 48° 45'N 18° 36'E

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červenec 21, 2006 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po prehrati FF cez V-klay musis este telefon odblokovat alebo teda vratit EEPROM z tvojho telefonu
_________________
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x62, x60, x55 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group