clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - čistě s88
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

čistě s88
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jaký je podle vás benq siemens s88
supr
14%
 14%  [ 6 ]
dobrej
14%
 14%  [ 6 ]
ujde
17%
 17%  [ 7 ]
neznám ho
4%
 4%  [ 2 ]
nic moc
9%
 9%  [ 4 ]
hrůza
9%
 9%  [ 4 ]
už aby nebyl!
29%
 29%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co ti tam za javu funguje? Zatím mi tam fungovali většinou "generic" midlety pro všechny mobily (a to si řekněme na rovinu - většina z nich stojí za houby). Jediné, z čeho jsem měl radost, byl docela pěkný "skoro 3D" kulečník (bohužel bez využití celo display) a Sudoku. Bohužel třeba úžasný Microreader a další vychytávky jsem tam nezprovoznil. Táta má teď S75 a ta toho umí mnohem více (lepší seznam, podpora linuxu, dobrá java, kompatibilita se starším příslušenstvím a mnoho dalšího). Jediné, co zachránilo čest S88 je rozhodně foťák (v tom se mu S75 nikdy nevyrovná Applause) a možná display (ale kdyby tam nebyly ty "duchy" Shame on you ) . No doufejme, že se situace zlepší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRACHUS
začátečník
začátečník

Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 41
Bydliště: BRNO,to je to město

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem hodně her z k700i.Jako dostaneš jich tam hodně,ale třetina odpadne na velké velikosti.druhá na nedostatku paměti či co a třetí jede beznadějně pomalu.S tím fotákem máš 100% pravdu.Fakt mě chytlo focení a fotím kde co.Ten display taky bomba,jen předpokládám že duchové zmizí s novým firmwarem.Pokud teda nějakej bude.Jinak mě ještě mrzí celková pomalost telefonu.A ještě docela malá hlasitost reproduktoru.Ale to by se dalo možná všechno napravit novým fw.,tak uvidíme jak se benq zachová.Ještě by mě zajímalo jak ti ten kulec jede? Confused
_________________
Siemens M75

Motorola V360

SE K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, zkusím něco pro k700i, to mě nenapadlo... Jinak duchové u displeje asi nezmizí, protože je to použitou technologií OLED. Zatím toho o ní ale moc nevím, takže tu určitá šance ještě je. Pray Smile Telefon sice pomalý je, ale vzhledem k tomu, jak má velký display, tak se ani moc nedivím, třeba tomu pomůže ten nový fw... Jo a foťák je fakt cool - včera jsem krásně v detailu vyfotil housenku. Applause

Ten kulečník tam jede bez chyb a je úplně nádhernej Very Happy! Jediný neduh je ten, že ta java hra je psaná pro "menší" display, takže mimo "herní zónu" občas vidíš "zapomenuté a nepřekreslené míčky". Už jsem si na to ale zvykl, třeba udělají verzi i pro větší display. Při hraní tam máš různé pohledy - jako na PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luskysak
začátečník
začátečník

Založen: 22. 07. 2006
Příspěvky: 36

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 11:48 am    Předmět: patche Odpovědět s citátem

hele budu mit patche tak mi tam pude hafec her uz :-) a rychlejc :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud vím, tak o žádných patchích nevím... Ty o něčem víš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luskysak
začátečník
začátečník

Založen: 22. 07. 2006
Příspěvky: 36

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 4:14 pm    Předmět: patche Odpovědět s citátem

jo vim na siemens manii sice nejsou ale jinak jich je tuna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRACHUS
začátečník
začátečník

Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 41
Bydliště: BRNO,to je to město

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 8:46 am    Předmět: Re: patche Odpovědět s citátem

Tak že by si sem dal nějaký odkaz aby si potvrdil to co tvrdíš?Jinak co se týče duchů na dispeji tak to není oled displejem.Viděl jsem víc telefonů s oled a nedělali to.Podlě mě to bude jen nedodělané.Všechno jakési nedodělané.Modlím se za nový fw,jinak si benq opravdu může hledat hrobeček mezi výrobci mob. telefonů. Crying or Very sad
_________________
Siemens M75

Motorola V360

SE K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 9:11 pm    Předmět: Re: patche Odpovědět s citátem

Tedy pokud máš pravdu, bylo by to fakt moc super. Ale všiml jsem si, že "duchové" po nějaké době postupně zmizí, tak nevím, jestli je to zrovna softwarového rázu. Eh?

Kéž by udělali nový vylepšený fw - třeba aby tam dodělali ty jednoduché funkce jako je přiřazení MP3 i k událostem v kalendáři (a ten "počeštili", protože aby popisky dnů byly v angličtině a ještě od neděle, je hrůza). Taky by se dost šiklo, kdyby trochu zapracovali na linuxovém XMPM, abych telefon zprovznil i tam... A když už jsme u komunikačního software - když použiji ten jejich ** software pro synchronizaci, tak mi to zmrví diakritiku - taky vám to dělá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRACHUS
začátečník
začátečník

Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 41
Bydliště: BRNO,to je to město

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jejich soft jsem radši ani nezkoušel,stači že to spojim tim kabelem a je to.CO se týče toho dispeje je dost možné že se to dá spravit novým fw.I když mě láme hlavou jestli ten telefon vůbec zkusili než ho dali do prodeje.Mám pocit že nový fw nebude....Jinak se mi dostal za displej prach.To je fakt bomba!Tři dny starej telefon a už tam je prachu jak nas....ho.K tomu opravdu neni co dodat.Jinak pracuju v čistém pracovním prostředí,abay nikdo nic nenamítal že sem třeba zedník nebo tak.Opravdu pokud mohu doporučit tak ten telefon nekupujte.Já sem se rozhodoval mezi tímhle a k750i.Teď už vím,že jsem udělal blbost.A co mě ještě štve že video nejde dát na celej displej-to doslova nechápu.A s tím kalendářem máš pravdu,poprvé jsem na to čuměl asi 5 min než mi to došlo.
_________________
Siemens M75

Motorola V360

SE K750i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group