clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S45 si myslí, že je zapojené handsfree
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S45 si myslí, že je zapojené handsfree

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lalabeat
kolemjdoucí

Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 4:20 pm    Předmět: S45 si myslí, že je zapojené handsfree Odpovědět s citátem

Dnes se mi telefon začal tvařit, že je připojené handsfree, takže při telefonování nejede reproduktor. Nepomůže ani vypnutí a zapnutí telefonu. Nevím, čím se to mohlo stát - jestli je nějaká nečistota v konektoru na datový kabel či nabíječku. Fakt nevím, pokoušel jsem se to čistit a pořád to stejný. Handsfree jsem nikdy nepoužíval Think
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mio
čestný člen
čestný člen

Založen: 22. 11. 2004
Příspěvky: 1690
Bydliště: UL, jinak vsude jako doma

10930.24 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 23, 2006 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus ji rozebrat a vycistit desku v oblasti kde je pridelan konektor a okolni soucastky.

Mel si ho dlouho na slunci?

_________________
SX1 - Silver (15CZ+1GB PRETEC+ Mio v1.62 + 11,8MB C)
N95-8GB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
lalabeat
kolemjdoucí

Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 5:39 pm    Předmět: handsfree Odpovědět s citátem

Na slunci jsem ho neměl, jen jsem ho táhnul v kapse od trenek, když jsem jel na kole... Od té doby to nejede. Ještě jsem byl poslední dva týdny v Rumunsku... Posledních pár dní bylo docela horko, ale byl v batohu, tak si myslím, že by to na to nemělo mít vliv.

A nevím, jak ho rozebrat. Včera jsem se o to snažil a nedostal jsem se dovnitř... A ještě něco. Ten telefon nechce komunikovat s počítačem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to by mohl fakt být nějakýma nečistotama "skratovaný" konektor. Návod jak rozebrat: http://www.siemensmania.cz/content.php?id=58
Kleště asi nemáš, tak si musíš opatrně pomoct něším jiným... Je to tam jen dobře nacvaknuté a s trochou trpělivosti a šikovnosti ani nezničíš kryt wink

_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lalabeat
kolemjdoucí

Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 24, 2006 5:59 pm    Předmět: rozebrání S45 Odpovědět s citátem

OK díky, vyzkouším... Už jsem myslel, že budu muset jít někam do servisu půjčit ty kleště.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lalabeat
kolemjdoucí

Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2006 7:24 pm    Předmět: vyčistění Odpovědět s citátem

Tak se mi to asi po půlhodinovým přesvědčování podařilo rozebrat. Začínal jsem být nervózní a myslel jsem, že to rozlámu ;-).

Pak jsem to vyčistil lihem a pořád to stejný...Vyčistil jsem to tedy lihem podruhý a pořád nic... Tak jsem to rozebral potřetí a ten konektor trochu prošťoural kružítkem.... A funguje to!!! ;-).

Takže asi fakt něco zapadlo do toho konektoru... Datový kabel mě sice pořád nefunguje, ale to mě tak netrápí. Mám už to jen jako druhý telefon. díky. Asi to zase někdy rozeberu, až budu mít víc času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> x62 a starší řady -> x45 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group