clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Instalace tématu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Instalace tématu

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Geo(rge)
kolemjdoucí

Založen: 11. 02. 2006
Příspěvky: 5
Bydliště: Chotěšov (u Stoda (u Plzně))

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 30, 2006 3:57 pm    Předmět: Instalace tématu Odpovědět s citátem

Omlouvám se jestli už to tady někde bylo, ale našel jsem jen eng dotaz, kterýmu jsem moc nerozumněl Sad
Pomocí BT (kabel mam vadnej Crying or Very sad ) nahraju do složky Themes soubor tématu (*.sdt), restartuju mobil, ale když chci pak přes Nastavení -> Témata aktivovat téma, tak mi to akorát napíše: " ***.sdt nelze aktivovat."
Nevíte pls co s tim? Pray

_________________
C35i -> C62 -> SXG75 + 2GB Kingston + DCA-540

Cotumo cotumonyo ná nildanya
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 30, 2006 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Všechno špatně. 8)
Témata se ládujou sem: brew\mod\cmgr\pp\thm\usr. (podsložky thm a usr musíš vytvořit), pak vypneš-zapneš telefon a pak si to téma v nastavení můžeš vybrat wink

EDIT: samozřejmě programem BitPim - v nastavení vybereš telefon "LG-VX8100" a port "Siemens Diagnostic Interface", pak nastavení zavřeš a klepneš vlevo na záložku Filesystem a pak na to malý plus (nebo minus?) vedle ikony modrý složky. Po minutě loadování máš přístup do filesystemu v SXG.
BTW tohohle problému je tady na SM (ale i na jiných webech o Siemensech) plno topiců, stačí jen hledat. Neutral

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geo(rge)
kolemjdoucí

Založen: 11. 02. 2006
Příspěvky: 5
Bydliště: Chotěšov (u Stoda (u Plzně))

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne červenec 30, 2006 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky...
Ale problém je v tom BitPim, protože se nějak nemůžu dostat do FS. Ten návod cos mi napsal jsem našel na modopo foru v němčině, ale zasek jsem se hned na začátku u BitPim, takže jsem od toho upustil. Ten port "Siemens Diagnostic Interface" tam nemam, ale to je asi tim, že to beru přes BT. Zkusim to ještě až vyreklamuju kabel. Jinak díky wink

_________________
C35i -> C62 -> SXG75 + 2GB Kingston + DCA-540

Cotumo cotumonyo ná nildanya
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2006 5:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pak je zde ještě jedna možnost: poslat téma do telefonu přes IrDa anebo přes BT !jako soubor na jiný počítač! (ne pomocí MPM apod.) - po skončení přenosu telefon bez prohlížení přijatého souboru okamžitě vypnout. Po opětovném zapnutí telefon sám provede instalaci tématu (o čemž informuje na displeji). Potom pouze stačí přes složku témata v "Moje soubory" nakopírované téma aktivovat.
_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Geo(rge)
kolemjdoucí

Založen: 11. 02. 2006
Příspěvky: 5
Bydliště: Chotěšov (u Stoda (u Plzně))

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po červenec 31, 2006 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, už to jede Applause
_________________
C35i -> C62 -> SXG75 + 2GB Kingston + DCA-540

Cotumo cotumonyo ná nildanya
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> BREW -> Siemens SXG75 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group