clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S68 spadnul na zem - už se vratil ze servisu
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S68 spadnul na zem - už se vratil ze servisu

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OBEED
kolemjdoucí

Založen: 28. 03. 2006
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 6:04 pm    Předmět: S68 spadnul na zem - už se vratil ze servisu Odpovědět s citátem

Tak je to tu, po predchozich zkusenostech s M35 se k mobilum chovam tak nejak uzitkove je to prece jen mobil ze. (M35 jedinej mobil se kterym muzes bez starosti hazet po lidech, kdyz te naser...) Muj druhej mobil S68 je takovej mazel sem se k nemu choval hezky, nehazel sem s nim, neslapal po nem a tak. No parkrat mi spadnul(sem mel plny ruce zradla a nekdo volal a hups). Vsecko bylo OK. Az tuhle jedno tak sedim doma na sofa a beru mobil a ten mi spadne (par promile v tom bylo) na koberec. Ta ho zvednu a koukam nefungujou ty proradny nejdulezitejsi tlacitka potrvurky, tak si rikam ze se sekl mobil, tak ho vypnu, zapnu a su v cudu: Ten nemecekejcinan se pta jesti ho chcu zapnou a ony nefungujou ty proklaty tlacitka. Tak uz sem 14 dni na M35 a cekam az mi opravjej toho prdolu placatyho. Jo a jak ma heslo jeden strejda tady: zalohovat zalohovat, neb se nezalohoval sem ted bez uplne v prdelce, nema zadnej kontakt nic, snad se mi vrati nevymazanej Pray
_________________
EXm35 NOWs68


Naposledy upravil OBEED dne út září 12, 2006 7:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OBEED
kolemjdoucí

Založen: 28. 03. 2006
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a taky musim rict ze na tom Al krytu jdou pekne videt jizvy po padech.
No a ten telefonista na hotline Benq-Siemens byl nejakej kreten, protoze takovej pristup se opravdi nehodi.

_________________
EXm35 NOWs68
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OBEED
kolemjdoucí

Založen: 28. 03. 2006
Příspěvky: 12

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 8:19 pm    Předmět: vratil se ze servisu + otázka na info o telefonu Odpovědět s citátem

Tak se mi dens vratil s68 ze servisu, potěšující je: oprava provedena jako záruční. Abych pravdu rekl moc jsem to necekal, vzhledem k těm šrámům na jeho tělíčku. Ale hurrra. V reklamačním protokolu stalo že náklady na opravu byly cca 300,-. Objevil se novej firmware, tak je jasny že jsem přišel o všecka data, tzn. prakticky neexistuju a nevim co kde a jak sem zajimavého objevila těch užasných myšlenek co jsem tam měl nahranejch Sad . No co mě zarazilo: zapnu telefon a hups čumim na ružovou, řikam si eee to není dobře. A koukám nahranej asi FW tmobil, ja tomu vypisu moc nerozumim tak když mi to někdo osvětlí budu jen rad:
Produkt-jasny, datum vyroby-jasny,
SW-verze: 30
Základ:m75i05#main_1.0_v79.21.1
inicializační soubor:cz-TMO-G_028_S68
verze FFS:S68_2_cz_TMO-G_30_0298 a nejaky datum
varianta:A400
Standard. map./sw:1 / 30
Delta map./prov.:- /42
jazyk/T9: lg4 / 0
Kodeky:jasny
audio parametr: NfV22
dalsi blbosti až sem
FW verze: PATCH:24 / audio: 2
FW patch od: ROM
Param. upozor. tonu:
0 / ROM


No tu růžovou sem neviděl rád (jsem to nekupoval u růžovýho ani modrýho ani červenýho) ale jestli bude běhat jak hodinky tak budu spokojenej.

_________________
EXm35 NOWs68
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomaslanger
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 05. 07. 2005
Příspěvky: 344
Bydliště: Praha 5-Lužiny

1261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ? mas tam soubory t-mobilu... tak staci nahrat FFS bez nich...da se stahnout tady na SM...
_________________
C35i -> M35i -> A60 -> CSL65 -> S65


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
hanni
řád zlatého admina
řád zlatého admina

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 13194
Bydliště: Trenčín

15369.70 SMM
PříspěvekZaslal: st září 13, 2006 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

verze FFS:S68_2_cz_TMO-G_30_0298 ... toto znamena,ze mas filesystem kustomizovany od T-Mobile..a mozno aj FW,ale to sa z toho vypisu zistit neda.

Proste Ti z toho urobili telefon od T-Mobile,by som im to isiel otrepat o hlavu.

_________________
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten čumí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group