clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S68 + USB BlueTooth (sw BlueSoleil) + Mobile Phone Manager
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S68 + USB BlueTooth (sw BlueSoleil) + Mobile Phone Manager

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gabriel.thor
kolemjdoucí

Založen: 22. 09. 2004
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2006 10:31 pm    Předmět: S68 + USB BlueTooth (sw BlueSoleil) + Mobile Phone Manager Odpovědět s citátem

zdar.
Dost velky problem, USB BlueTooth som do PC nainstaloval pomocou dodaneho orig CD, vsetko OK. Po restarte sa spustil sw BlueSoleil. V S68 som zapol BT, nastavil meno phonu, mobil mi nasiel PC v pohode. V tom softe som si nechal vyhladat BT devices. Naslo mi S68, dal som sparovat, vypytalo v PC aj v phone nejake cislo, sparovalo sa to, refreshol som service, dal som connect na BlueTooth Serial Port Service, vypisalo ze sa pripaja na BT Serial Com 12, connectlo sa.. asi.. lebo beha medzi PC a phonom taka sranda. Btw, cez ten BlueSoleil som sa dostal cez BT File Transfer Service do phonu, takze zvonenia a pod. veci idu kopirovat.Lenze ja potrebujem aj kontakty a ine....Prekvapko doslo ked som v Mobile Phone Manger isiel dat pripnut mobil k softu, vybral som BT Com12... a nic... automaticky, nic.. skusil som soft MobilMaster, nenaslo na ziadnom porte phone....

CO S TYM, PORADTE MI. MANY GREETINGZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOUBIK
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 24. 11. 2004
Příspěvky: 18

0.68 SMM
PříspěvekZaslal: st květen 10, 2006 1:57 pm    Předmět: Re: S68 + USB BlueTooth (sw BlueSoleil) + Mobile Phone Manag Odpovědět s citátem

tak jsme dva me to taky nefacha s "bluesoil" bez nej mi to slo muj bluetoth je d-link s original sw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gabriel.thor
kolemjdoucí

Založen: 22. 09. 2004
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2006 7:23 pm    Předmět: Re: S68 + USB BlueTooth (sw BlueSoleil) + Mobile Phone Manag Odpovědět s citátem

cize jak si to riesil? vymenil usb adapter? Lebo ja mam teraz USB BT Canyon CN-BTU1 a mam ten isty problem stale... sw je k nemu BlueSoleil a MPM ne ane najst na COM12 MT... pomoooooooc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOUBIK
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 24. 11. 2004
Příspěvky: 18

0.68 SMM
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 7:00 pm    Předmět: Re: S68 + USB BlueTooth (sw BlueSoleil) + Mobile Phone Manag Odpovědět s citátem

ted jsen instaloval WOKNA XP PRO a podarilo se mi to spojit ale jen bez BlueSoleil !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkocvara
kolemjdoucí

Založen: 23. 05. 2006
Příspěvky: 3

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2006 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohl bys napsat pres co jsi to spojil kdyz ne pres bluesoleil?
Je nejake reseni i pro w2k?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOUBIK
(člen klubu SM)
kolemjdoucí

Založen: 24. 11. 2004
Příspěvky: 18

0.68 SMM
PříspěvekZaslal: ne červen 18, 2006 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam original sw k bluetoth d-link. Mam tam normalne fci serial port 4-13 tak nastavuji na port 5-8 na jinejch mi to nefacha kdyz nainstaluji bluesoil tak mi to prestane fachat. Shocked koubik_jan@post.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mi50
kolemjdoucí

Založen: 20. 06. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út červen 20, 2006 8:05 am    Předmět: Bluetooth Odpovědět s citátem

Prosím o radu. Připojil jsem bluetooth sluchátko Jabra k S68 nicméně funguje divně. Pokud vytočím číslo tak mluví telefon ne sluchátko, pokud to chci přehodit na to sluchátko tak musím zmáčknout na telefonu levé tlačítko pod displejem, to to přehodí. Nemůžu přijít na to jak zajistit aby při připojeném sluchátku automaticky to šlo do něho. Zná někdo radu? Nebo je to problém že to není sluchátko Benq Siemens? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BoSS_631
začátečník
začátečník

Založen: 02. 04. 2005
Příspěvky: 91

0.10 SMM
PříspěvekZaslal: čt červen 29, 2006 9:19 pm    Předmět: Re: S68 + USB BlueTooth (sw BlueSoleil) + Mobile Phone Manag Odpovědět s citátem

gabriel.thor napsal:
zdar.
Dost velky problem, USB BlueTooth som do PC nainstaloval pomocou dodaneho orig CD, vsetko OK. Po restarte sa spustil sw BlueSoleil. V S68 som zapol BT, nastavil meno phonu, mobil mi nasiel PC v pohode. V tom softe som si nechal vyhladat BT devices. Naslo mi S68, dal som sparovat, vypytalo v PC aj v phone nejake cislo, sparovalo sa to, refreshol som service, dal som connect na BlueTooth Serial Port Service, vypisalo ze sa pripaja na BT Serial Com 12, connectlo sa.. asi.. lebo beha medzi PC a phonom taka sranda. Btw, cez ten BlueSoleil som sa dostal cez BT File Transfer Service do phonu, takze zvonenia a pod. veci idu kopirovat.Lenze ja potrebujem aj kontakty a ine....Prekvapko doslo ked som v Mobile Phone Manger isiel dat pripnut mobil k softu, vybral som BT Com12... a nic... automaticky, nic.. skusil som soft MobilMaster, nenaslo na ziadnom porte phone....

CO S TYM, PORADTE MI. MANY GREETINGZ.


SKUSTE TO TAKTO:
Otvorte BlueSoleil, menu > tools > configuration > quick connect
Oznacte Nejaky com port musi byt (SPP), potom kliknite na ASSIGN a vyberte vas telefon. Ak by to nechcelo ist ani po tomto je potrebne v task managery vypnut vsetky procesy ktore tam necha bezat MPM Wink potom by ho uz malo najst.
Tiez som sa natrapil pokial som to nakonfiguroval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AngusYoung
začátečník
začátečník

Založen: 05. 03. 2004
Příspěvky: 82

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam bluetooth od MSI (6970)... pouzivam soft primo od MSI a vse mi jede v pohode... prenos dat (cca 30KB/s) i synchronizace (MS Outlook)
_________________
M55 fw10CZ ---> SX1 fw15CZ + MMC 512MB Pretec ---> S68 fw47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AwS
kolemjdoucí

Založen: 15. 09. 2006
Příspěvky: 2

2.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 15, 2006 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja mel stejny problem. Manager mi nefungoval s bluesoilem.
reseni:
1, odinstalovat bluesoil cely
2, stahnout drivery samotne na ten bluetooth z MSI offical web page (maji asi tak 5kb)
3, po restartu zadat cestu win kde mam ty ovladace a nainstalovat
4, mit pripojeny bluetooth v USB a zaply mobil se zaplym bluetooth
5, kliknou na liste vpravo na "B" modrou ikonu vybrat zalozku COM ports a pridat new device.
6, jestli slo vsechno OK tak najde S68 neco doinstaluje zadaji se hesla z kazde strany a MANAGER nadetekuje konecne S68 Applause

_________________
AwS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medlin
kolemjdoucí

Založen: 01. 10. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 01, 2006 10:44 pm    Předmět: s68+BT+MPM Odpovědět s citátem

Mám stejný problém, ale s BT MSI-USB (WIDCOMM BT SW 4.01). Jiný SW (napr. SiMoCo nebo SW k tomu BT modulu) funguje perfektně. Jednou za 50 pokusů se to chytí. OS Windows XP SP2. MPM je nejnovější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AngusYoung
začátečník
začátečník

Založen: 05. 03. 2004
Příspěvky: 82

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja pouzivam taky software od MSI (verze 1.4.3 build 4) a funguje bez problemu (prenos dat a synchronizace s Outlookem)
_________________
M55 fw10CZ ---> SX1 fw15CZ + MMC 512MB Pretec ---> S68 fw47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medlin
kolemjdoucí

Založen: 01. 10. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 02, 2006 11:09 pm    Předmět: BT + MPM Odpovědět s citátem

Tak mně, překvapivě, poradili na hotline Benq. V Možnosti - Připojení jsem zadal COM port natvrdo (ne autodetekce) a typ mobilního telefonu jsem změnil z automatically na S65 ... atd. MPM mi už funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group