clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - V Brně již nemáme autorizovaný servis telefonů B-S
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

V Brně již nemáme autorizovaný servis telefonů B-S
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Norton
rozumbrada
rozumbrada

Založen: 06. 09. 2004
Příspěvky: 364
Bydliště: Brno

1272.54 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Matce se dnes vrátil telefon z reklamace (už si ho byla vyzvednout v té Nokii) a hned mi volala,že je nějakej divnej displej,celej rozmazanej a že ho tam musí zanést znovu (jsem jí samozřejmě hned vynadal,že si ho měla vyzkoušet a vůbec ho nepřebírat Mad ).Nevíte někdo jestli ještě platí Siemens GoldClass?Budu tam muset hodit sluchátka...začínám z toho mít docela strach. Sad
_________________
C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle už vím bohužel delší dobu Crying or Very sad
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
maydayanthem
badatel
badatel

Založen: 08. 01. 2005
Příspěvky: 110
Bydliště: Zilina

174.76 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 07, 2006 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nuz pani,
nedivme sa, preco to speje tam, kam to speje.
Jednoducho Nemci (ale uz ani Svajciari na tom nie su o nic lepsie) nedokazu tak pracovat ako ich otcovia, ci stari otcovia.
Maju asi najkratsi pracovny tyzden, najviac sviatkov a dovoleniek, najviac socialnych vyhod a co ja viem co este na svete.

Povedzme si to praaaamo - dost sa zaj*bavaju, nikam sa neponahlaju, na vsetko maju cas a potom to aj tak vypada.

Mam zopar kamosov v Siemense.
Oni vedia o vsetkych problemoch, ktore trapia nase-ich telefony a vyrobky.... lenze nejak tomu nevenuju pozornost, az kym nepride den D odovzdania sw, rychlo nieco zbastlia najma akutne problemy (maju kategorie problemov ako kriticke, menej kriticke, da sa, mozno by bolo dobre....) a na ostatne neostane cas.
Projekt sa uzavrie a dovidenia.
Ide sa do vyvoja noveho produktu.

Priznajme si to - zastihla nas konzumna spolocnost - na nejake zlepsovanie nie je cas.
Rolling Eyes

_________________
s35 fw18 -> s55 fw91
now cx75 fw25 + e71 fw41 + DCA-510 + DCA-140
samsung D900i -> strasna sracka, ved to ani nie je telefon!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stano.mania
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 09. 11. 2004
Příspěvky: 2128
Bydliště: okolie Senca (SK)

14311.82 SMM

Příspěvky na SM: 160,-
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chamtivosť a lakomosť... Embarassed
Je tiež možné, že CX75 bude mojím posledným Siemensom a v rodine C65, CF62. Chcel som EL71, ale už NIE Shame on you počkám na E71, a je možné, že s rodinou potom premigrujem na inú značku.
Think Firma, ktorá si neváži zákazníkov, ich názory a vedome podrýva dôveru v svoj imidž si asi nezaslúži, aby som aj ja trpel, nie som masochista Arrow Shame on you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nosferatu
pisatel
pisatel

Založen: 20. 08. 2004
Příspěvky: 231
Bydliště: Praha 8

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Že zrušili polovinu autorizovaných středisek je debilita na druhou. O tom nemá cenu mluvit. Nejhorší je, že místo střediska funguje na reklamace Nokia hned naproti. Že by se rýsovala zas nějaká krásná fúze? Benqia?
_________________
De mortuis nil nisi bene. Pray ......... i o Siemensu



Phil. Savy -> C55 -> CSL65 fw. 50 & MasterPatch +

M75 fw. 13 & MasterPatch + RS MMC 32 MB + RS MMC DV 256 MB + RS MMC DV 1 024 MB

und DCA-510, HHS-550, IMS-700, IFL-600, FCT-700
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PatoPD
badatel
badatel

Založen: 25. 04. 2005
Příspěvky: 194

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Benq to je snáď najhoršia značka s ktorou sa mohol Siemens spojiť Crying or Very sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jakub.karasek
všeználek
všeználek

Založen: 06. 10. 2004
Příspěvky: 600
Bydliště: Rajhradice (Brno)

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle už vím delší dobu, ale ani mě to nijak nese*e. Chodil sem si tam jen nahrávat fw do M65 protože mám DCA-540. Vzhledem k tomu, že BenQ už asi do M65 žádnej novej fw nevydá, tak už tam nemusím lozit. Ale pochybuju, že v tý prodejně, kde sem foun koupil ví o Gold Class... Případná reklamace by trvala měsíc, což jest nemilé. Ale co, za dva měsíce sem po záruce a je načase se ohlížet po jiným founu. A začínám přemýšlet poprvé v životě o jin= značce
_________________
J@M_E5

C25>C35>M35>ME45>M65fw50, Skin:Win_XP, Icons:12 Win_XP>HTC S710 Vox



My life is one big dream

I'm lost in what it means

Don't wake me up cuz its almost over
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DavidT
táta fóra
táta fóra

Založen: 23. 03. 2005
Příspěvky: 1088
Bydliště: Čerčany(ČR) Telefon: Siemens M75

7861.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je vidět politika Benq co nejvíc prodat vidělat na zákazníky se vys*at. Rolling Eyes Ten servis je tam jen kvůli tomu že ze zákona musej opravovat jinak by to určitě zrušili i tam.Neříkám do servisu to mám kousek jilikož bydlím 30km od Prahy ale co má dělat člověk kterýmu sem mobil po.. třeba v Ostravě? Think
_________________
Nikdo není dokonalý já jdu příkladem.

S: C65>M75 >Sony Ericsson P1i

Firmware:13

Operátor: Vodafone

Kabel: DCA-510

Stav telefonu: OK

Karta: RS-MMC DV 1024 MB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LOCHi
začátečník
začátečník

Založen: 09. 09. 2004
Příspěvky: 65
Bydliště: Přerov - nejradsi bych z tohoto mesta vypad

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 4:27 pm    Předmět: Uz sem Nokiar Odpovědět s citátem

DavidT napsal:
Tady je vidět politika Benq co nejvíc prodat vidělat na zákazníky se vys*at. Rolling Eyes Ten servis je tam jen kvůli tomu že ze zákona musej opravovat jinak by to určitě zrušili i tam.Neříkám do servisu to mám kousek jilikož bydlím 30km od Prahy ale co má dělat člověk kterýmu sem mobil po.. třeba v Ostravě? Think


Presne! OD vcerejsiho vecera se ze me stava nokiar, ma M55 jde do duchodu... je mi strasne lito ze opoustim lod, ale potrebuju mobil kterej je spolehlivej a hlavne ma vysokou podporu. Pamatuju, kdyz jsem pred rokem zacinal a chtel odstranit v M55 t-mobile ostudu... NIKDO v prerove nebyl schopnej! (asi 5 servisu a misto toho aby to vymazali jen prehravali za prachy FW). Takze jsem byl dlouho pysnej ,co se siemensem umim a co jde s nim vubec urobit. Za tu dobu jsem provedl hodne FW update znamym i sobe, 5 krat mobil uz se chystal na testpoint a vzdy jsem ho nakonec rozjel bez řezu. Určitě na něj budu vzpomínat. M55 nebyl idealni ale docela to stačilo. Škoda že neměl karty, MP3 a aspon Irda. Ostatni zavideli.... Snad sezenu nejaky navody jak si doma updatovat nokie a vyrobit servisni prostredi. wink

Tak i kdyz jsem asi moc prispevku tu nenapsal, doufam ze jsem pomoh a tak se se vsema loucim, treba nekdy v budoucnu. Jsem moc rad ze siemensmania jede je to nej neof. web o mobilni znacce (nokiamania je hruza, musim pak pozdeji neco vymyslet pro nokiare). Taky beinspired nebyl marnej, ale jak se na to vykaslal lord maxx, od te doby to uz neni... Zkuste to tu udrzet. Bude to tezky.
Drzim vam palce a obcas si vzpomenu snad pri maticovym menu svy nokie, ze neco jako siemens existovalo ... Sad

Smile

_________________
clovek zije proto aby umrel... tak si to uzijme! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sidbin
táta fóra
táta fóra

Založen: 12. 11. 2004
Příspěvky: 1193
Bydliště: jižní morava

7892.64 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 4:34 pm    Předmět: UZ budu SE Odpovědět s citátem

-tam si taky nahraju FW doma
_________________
Uz jsem zradil, mam SE W810i

Užitečné java aplikace ZDE

MT50 unlock java---->CX65 FW12>>50 + patchy + 12 ikonove menu Dancing + JIMM + Opera +MicroReader + Oskarek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gwin
čestný člen
čestný člen

Založen: 27. 09. 2004
Příspěvky: 3485

0.84 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shrnul bych to asi takto: Dalsi duvok k odchodu ke konkurenci Sad
_________________
Alcatel 301 => Alcatel 301 => Nokia 3210 => Nokia 3310 => Nokia 3410 => Siemens SX1 => Nokia E51-1 => HTC TyTN II => Samsung GT-I8190 Wink

SX1: FW15 Cz modded (75 patchů), 1GB MMC Transcend, Krussell obal

1x usmrcen, 1x výměna displeje, 2x výměna MMI desky, 1x výměna headsetu HHS-500 za headset HHS-700

SX1 momentálně (a definitivně) nefunkční
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už se chystám pouze na P51, ale kdo mi ji pak opraví, to nevím Brick wall
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LOCHi: Na nokiamania.cz si připadá člověk jak v jiným světě, daleko pustším a divnějším...
Všechno je tam za prachy - odblokování, přehrání FW (tím neříkám, že lidé se siemensem jsou sociálně slabí)... Brick wall

a tohle tam mají lidi v podpise (mírně cenzurováno) Exclamation :
Alcatel 303 Arrow Blokia 6510 Arrow B3510i Arrow B6610i Arrow B7260 Arrow B6230 Arrow B6230i,6280

Vůbec bych se nedivil, kdybych takovýho člověka někde potkal a vůbec mu nerozuměl... Neutral


BTW co máš za cihlátko? Je to aspoň něco z té Nesérie?

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 4:51 pm    Předmět: uz nebudu mobil Odpovědět s citátem

já tyhle sračky-pseudotelefony jako SE, Blokia nebo BenQ nežeru Shame on you

můj příští mobil nebude mobil, ale PDA s možností telefonování a bude mít Windows a rozhodně nebude od těchhle pseudovýrobců Shame on you

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2006 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas s PDA. Tady si ale myslím, že na výrobci až tak záležet nebude. Widle budou pořád widle a jinak jsou taky vesměs podobné... Takže bych do té P51 asi šel. Otázka je, jestli s tímhle přístupem nebude BenQ-Siemens, tada jeho servis hůř dosažitelný než třeba HTC Think Rolling Eyes
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group