clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - uvolneny slajder
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

uvolneny slajder
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mi.ko
kolemjdoucí

Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 10:26 pm    Předmět: uvolneny slajder Odpovědět s citátem

nemate niekto skusenost s reklamaciou BS EL71?
moj dovod bol trasuci(kyvajuci, vyzeral byt uvolneny) sa slajder v jeho vysunutej polohe. Reklamoval som telefon kedze po porovnani s inou EL71 som zistil ze to nie je jeho bezna vlastnost. Prva odpoved zo servisu bola ze to je bezny prejav telefonu tohto typu a ze telefon je plne funkcny. [/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm, pokud to neni tak hrozne... mozna se muze trochu hybat, ja si toho u zadneho slideru zatim nevsiml, myslim ze drzely i nekolik let v pohode, a nekyvaly se, ale mozna sem si toho jen nevsimal, protoze nebyli moje Smile

kazdopadne to s tim servisem je problem... mozna cekaj az se to urve uplne, a pak ti to spravi...

nevim jak na ne, mozna zkusit napsat dotaz na nejakou obchodni inspekci, nebo co mate ev slovensku, co by se v takovem pripade melo delat, jestli je to fakt vada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
pagino
kolemjdoucí

Založen: 06. 11. 2004
Příspěvky: 14

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 11:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pocuvaj a reklamaciu robili v Inoteske? ak hej, tak jedine co pomoze, je zavolat do inotesky a vyhrazat sa im staznostou, ze podas staznost do siemensu, aky maju autorizovany servis. ja som to spravil a telefon mi hned vymenili za novy. treba spravit len rozruch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
a123
začátečník
začátečník

Založen: 12. 02. 2005
Příspěvky: 69

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 1:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja myslim ze siemens ma velmi dobre slidre. skusal som napriklad nokiu 6280, a ani z daleka sa nevyrovna el, akokeby vsetky kryty boli uvolnene, na mojom el sa nepohne nic. Applause
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kimlo
začátečník
začátečník

Založen: 28. 06. 2006
Příspěvky: 36

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no moja EL71 zacina chytat slusny vakel... cize ma volu na slidery... ked ho otvorim tak citit sa to "hegle"... telefon mi ani raz nepadol a zaobchadzam s nim ako v bavlnke, tak si to neviem vysvetlit cim ta vola nastala.
_________________
Trium Aria -> motorola ?? -> motorola v50 -> SE T630 -> Nokia 6100 -> B-S EL71
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mao7
badatel
badatel

Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 109

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja neviem ale ja som ziadny problem taky zatial nemal so svojim El 71 zatial mi drzi v pohode vysuva sa v pohode a nic sa zatial na jeho konstrukcii nehybe mal by si to znova dat reklamovat bo ak sa ti to uplne zlomi tak potom muyslim ze ti tu reklamaciu nemusia uznat a povedia ze skodi si si sam nejako sposobil ty tak ja by som to hned dal reklamovat
_________________
M35 2x => S55 fw 90 => A52 => EL 71 od ORANGE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepe7
začátečník
začátečník

Založen: 22. 02. 2005
Příspěvky: 46
Bydliště: okres SB

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 11:26 am    Předmět: Bateria Odpovědět s citátem

Viem že sa pytam trochu mimo ale zaujimalo by ma ako dlho vam drží baterka na EL71, kedže je tam len nejaká 600mah.Myslím praktické skusenosti pri fotení, písani sms, počúvaní mp3, a tak dalej.....

Dakujem za odpovede

_________________
Ked sa mylim tak ma opravte wink



EricssonGA628-->Nokia5110-->SiemensC35i-->Nokia3310-->Nokia3510i-->Siemens CX65fw50 zatial najlepsiiiiiiiiiiii--> SE W810i..bohuzial..ale verim ze SIEMENS vstane z mrtvych
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mao7
badatel
badatel

Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 109

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 11:57 am    Předmět: Re: Bateria Odpovědět s citátem

MYSLIM ZE KED BUDES CITAT FORUM O el 71 TAK TO ZISTIS BOLO TO TU UZ PISANE NIEKOLKO KRAT PRI NORMALNOM POUZIVANI TAK 3 DNI A KED BUDES POCUVAT V KUSE MP3 TAK TI MOC DLHO NEVZDRZI MOZNO ANI NIE DEN
_________________
M35 2x => S55 fw 90 => A52 => EL 71 od ORANGE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepe7
začátečník
začátečník

Založen: 22. 02. 2005
Příspěvky: 46
Bydliště: okres SB

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 12:52 pm    Předmět: Re: Bateria Odpovědět s citátem

Diky nevšimol som si. wink
_________________
Ked sa mylim tak ma opravte wink



EricssonGA628-->Nokia5110-->SiemensC35i-->Nokia3310-->Nokia3510i-->Siemens CX65fw50 zatial najlepsiiiiiiiiiiii--> SE W810i..bohuzial..ale verim ze SIEMENS vstane z mrtvych
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mi.ko
kolemjdoucí

Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ja som to kyanie alebo cele to trasenie/neviem ako to nazvat/ zistil asi dve hodky po kupe, tak sa mi ta dievcina v T-MOBILE iba usmiala do ksichtu a povedala ze som ho nemal kupit, ze teraz uz iba reklamacia.
Ale brat ho ma tiez a cely slajder masti v pohode bez akehokkolvek vykyvu, a tiez som na nejakom fore cital o tomto probleme a ze vraj je to chyba telefonu. Preto som sa rozhodol telefon reklamovat.
dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iqlogic
začátečník
začátečník

Založen: 02. 01. 2006
Příspěvky: 86

109.18 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kamarat mal sl55 a nic sa mu nezacalo kyvat ani po troch rokoch a moja el71 je v poho slider fici krasne
_________________
Xperia Arc S @ DoomKerneL Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mi.ko
kolemjdoucí

Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pagino napsal:
pocuvaj a reklamaciu robili v Inoteske? ak hej, tak jedine co pomoze, je zavolat do inotesky a vyhrazat sa im staznostou, ze podas staznost do siemensu, aky maju autorizovany servis. ja som to spravil a telefon mi hned vymenili za novy. treba spravit len rozruch

no jo reklamaciu robili v inoteske. dnes som si bol pre telfon po druhej reklamacii. ziadna zmena. vyjadrenie servisu to iste: telefon je plne funkcny a kryt sa vysuva standartne. Ale do zarucneho listu mi napisali do kolonky oprav: dotiahnutie krytov. tak neviem Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
N3o21
řád zlaté antény
řád zlaté antény

Založen: 04. 07. 2004
Příspěvky: 914

5892.50 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mi.ko napsal:
...Ale do zarucneho listu mi napisali do kolonky oprav: dotiahnutie krytov. tak neviem Brick wall


no fajn, a uz se nekyva? nebo jak to s nim je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mi.ko
kolemjdoucí

Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 6

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nie slajder je stale uvolneny, neviem ako to dotahovali, ale vysledok opravy v servise ziadny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janskoda
kolemjdoucí

Založen: 11. 10. 2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se sliderem u EL71 mam stejnou zkusenost. Mne to dokonce dela uz cca po 1 tydnu. Pritelkyne rika ze jsem idiot a ze na vsem hledam mouchy, ale fak je ze malou vuli pri vysunute poloze citim a ve vysunute poloze jde ta horni cast jako by trochu "zhoupnout". Nicmene to je zatim celkem malo znatelne tak na to asi kaslu. Ale jak tu uz bylo psano, takova N6280 to je proti tomu des..takze jsem celkem klidny. Jiny EL71 jsem v ruce nemel tak tezko rict. Taky si myslim ze tohle je hodne subjektivni, co mne muze prijit jako mala vule se nekomu muze zdat jako super slider :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída E Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group