clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Témata S68
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Témata S68

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gecko
badatel
badatel

Založen: 03. 05. 2004
Příspěvky: 107
Bydliště: Trutnov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne srpen 13, 2006 11:52 pm    Předmět: Témata S68 Odpovědět s citátem

Zdravím a navazuji tím na můj předchozí dotaz - stáhl jsem si odsud i z odkazovaného modopo.com pár hezkých témátek, jenže jak jistě víte, pokud si nějaké člověk nevytvoří sám, není to prostě ono. Laughing Dotaz tedy zní jasně, autoři témat je nějak vytvořit museli, takže bych se chtěl zeptat jestli nevíte kde stáhnout v mém předchozím dotazu kolegou zmiňovaný Mobile Theme Editor - nenašel jsem ho ani tady na SM, ani na modopo.com, ani na oficiálních stránkách benqmobile (benq-siemens.cz), ani na Morganě (morgana.webz.cz) která je autorem českého EBS pro řadu 55, potažmo pluginu pro skiny na 65. Za vaše odpovědi předem dík!
_________________
M35i -> C55 -> M55 fw10 ->fw11+patche ->fw91 -> M65 Rescue - policie hledá, nenachází stopy -> S68 fw30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wir2k
začátečník
začátečník

Založen: 08. 01. 2006
Příspěvky: 75
Bydliště: Hradec Králové

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je k nalezení tady https://market.benqmobile.com/portal/main.aspx?pid=1&langid=0 sekce Tools update - v Mobile Phone Development Tools vybrat typ mobilu a je to druhá položka, ale musíš se zaregistrovat - zdarma.
_________________
C35i > M55 > M75 + Fujitsu SIEMENS LOOX n520
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

opravdu jsi ho nenašel?
http://www.siemensmania.cz/content.php?id=601
http://www.siemensmania.cz/download.php?file=/software/Themeeditor_2_0.rar

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gecko
badatel
badatel

Založen: 03. 05. 2004
Příspěvky: 107
Bydliště: Trutnov

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, tak jsem si ten editor stáhnul, ve srovnání s vytvářením témat na X65 je to teda horor - těch nastavení, položek, obrázků a tak. Brick wall Ale jde mi o něco jiného - při spouštění mi to hodí následující hlášku: Java media framework is not installed. To have playing sound support install JMF 2.1.1e. spolu s odkazem kde to stáhnout. Dotaz zní k čemu je to dobré, jestli je to nezbytně nutné pro vytváření témat, nebo jde jen o podporu přehrávání vložených zvuků do tématu v počítači (obdoba náhledů vložených obrázků). Zajímalo by mě tedy jestli je nutné to stáhnout a instalovat nebo se bez toho editor obejde a zároveň jestli nehrozí že mi to potom v počítači překope nějaké knihovny, případně kodeky a tak.
_________________
M35i -> C55 -> M55 fw10 ->fw11+patche ->fw91 -> M65 Rescue - policie hledá, nenachází stopy -> S68 fw30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pip@
administrátor
administrátor

Založen: 11. 08. 2005
Příspěvky: 5470
Bydliště: Olomouc
Telefon: SXG75
132978.34 SMM

Příspěvky na SM: 60,-
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, je to horor, ale až vytvoříš pár témat, tak se ti to horor zdát nebude wink

ten Java media framework tam nemám, a vůbec to tomu ani nechybí.. , není nutny pro vytváření témat, jde jen o podporu přehrávání vložených zvuků do tématu v počítači...

_________________
Siemens: C35i, M35i, SL45i (aka U35), ME45 (aka Panther), C65 (aka Hera), M65 (aka X-cite), S75 (aka Minos), SG75 (aka Wolf4), SXG75 (aka Wolf5), EF81 (aka Kestrel)
HTC: TyTN II (aka Kaiser), Touch Diamond (aka Diamond), HD2 (aka Leo), Desire Z (aka Vision)
Samsung: Galaxy Note 10.1 (aka GT-N8010)

Pojďte pokecat na:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group