clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S68 problémy po update FW v38 - jak nahrát nižší verzi FW?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S68 problémy po update FW v38 - jak nahrát nižší verzi FW?

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rozpe
kolemjdoucí

Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2006 6:46 am    Předmět: S68 problémy po update FW v38 - jak nahrát nižší verzi FW? Odpovědět s citátem

Telefon S68 měl po zakoupeni FW 22. Několikrát za den se "kousl" a pomohlo pouze vyndání baterie. Po zakoupení kabelu DCA-140 jsem nahrál bez problémů oficielní FW Siemens verze 38. Původní problémy zmizely, telefon má rychlejší ovládání v menu, déle vydrží baterie, ale objevil se nový dost závažný problém - na titulní obrazovce se nezobrazuje informace o přijaté zprávě ani o zmeškaném hovoru. Pokud zvolím "Doručené" je tato volba také prázdná přestože přišlo několik zpráv. Chtěl bych nahrát nižší verzi FW ( třeba 34 ) ale nenašel jsem nikde full verzi, oficielní je pouze update směrem nahoru. Můžete někdo poradit co s tím nebo je nutná návštěva servisu Siemens ( cesta 100km do Prahy)? Díky všem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarno
kolemjdoucí

Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2006 12:32 pm    Předmět: Firmware S-68 Odpovědět s citátem

Firmware na Benq S-68 jde nahrát i stejné,nebo starší,jen Vás program na to upozorní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jarno
kolemjdoucí

Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2006 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

P.S. použil jsem kabel DCA-100 na COM port.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rozpe
kolemjdoucí

Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 2

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2006 9:25 pm    Předmět: S68 problémy po update FW v38 - jak nahrát nižší verzi FW? Odpovědět s citátem

Ano upozorni to že je v mobilu vyšši verze a dál program nejede. Zkoušel jsem to s verzi S 34CZ, která je na těchto stránkách a vyšší verze nižší mě přepsat nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ccd98
táta fóra
táta fóra

Založen: 31. 10. 2005
Příspěvky: 1466

8031.04 SMM
PříspěvekZaslal: čt srpen 17, 2006 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyšší verze jde samozřejmě přepsat nižší - ovšem jen pokud je ta nižší tzv. WinSwup verze. (která je mimochodem úplně stejná, plná a neošizená, jako takzvaný "oficiální" FW, akorát má trošku "méně intuitivní" menu, které vás provází instalací).

Jelikož FW34 není ve verzi WinSwup, do telefonu ji nenahrajete. Takže zatím nezbývá, než se a) smířit s těmi problémy b) nahrát FW43, která neobsahuje češtinu c) počkat, až vyjde novější verze FW v češtině...

_________________
S LXXV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group