clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - S88 kam s java aplikacemi??
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

S88 kam s java aplikacemi??

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
akicek
začátečník
začátečník

Založen: 31. 12. 2004
Příspěvky: 73

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt září 14, 2006 11:47 am    Předmět: S88 kam s java aplikacemi?? Odpovědět s citátem

Crying or Very sad Prosím nemáte někdo zkušenosti s instalací javy do s88? Když jsem si poslal nějaké aplikace bluetoothem tak mi napsal u každé hlášku, že ji instaloval do her ale tam nic není. A po připojení USB kabelem a otevření paměti se mi tam v PC ty aplikace zobrazí. Po vymazání a pokusu instalace kabelem proběhne vše v pohodě, v PC se zobrazí v složce Java( myslím v paměti s88) ale v samotném telefonu opět nic není. Díky Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá září 22, 2006 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem podobný problém. Zřejmě si tam zapoměl nahrát i jad soubory. Starší Siemensy (čistokrevné) ho nevyžadovali a tak ti mohou chybět. U každé hry/programu by měli být dva soubory, které musíš nahrát SPOLEČNĚ - *.jad (s informacemi) a *.jar (vlastní hra). Javu musíš nahrát do adresáře Java. Já to mám tak, že každou novou java hru/program přidám do nového adresáře (např. java/nová hra), je to pak přehlednější a nedochází ke konfliktům aplikací. Taky mám S88.

EDIT: Pro tvorbu *.jad souborů použij program jadmaker - když ti chybí *.jad soubor, určitě potěší. Twisted Evil

Když už jsme u té javy, zajímalo by mě, kde na BS S88 sehnat nějakou slušnou javu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
akicek
začátečník
začátečník

Založen: 31. 12. 2004
Příspěvky: 73

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 23, 2006 4:53 pm    Předmět: s88 Odpovědět s citátem

Díky za ujištění, čistě náhodou se mi při nahrávání javy do S88 připletla aplikace s ,jad´souborem a pak se mi objevila. Jen neví,m, jestli stačí použít vždy stejný ,jad´který vždy přejmenuji podle java aplikace ve které chybí, (do staršího siemense jsem ji opravdu nepotřeboval a teď mi u všech her a aplikací schází), nebo jestli to pozná a nenechá se oblafnout. Teď to ani nemám možnost vyzkoušet - po třech dnech přestal makat Bluetooth a S88 sypal do opravy. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so září 23, 2006 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud vím, tak v jad souboru se ukrývají informace o dané hře/programu - zkuste si jad soubor otevřít v textovém editoru a uvidíte 8) . Z toho plyne, že pokud byste např. použil soubor od hry Solitaire na hru Prince of Persia, tak by vám ji mobil pojmenoval zase Solitaire, což by se vám asi nelíbilo . Prostě nejlepší je, když máte vždy po ruce správný jad soubor, jinak můžou nastat (ale nemusí) komplikace. Jelikož nacházím spíše jar soubory (bez JAD), na jejich tvorbu používám právě ten "Jadmaker". Stačí JAR soubor přetáhnout na okno Jadmakeru a vytvoří se vám JAD soubor. Twisted Evil

A jaké máte zkušenosti s javou pro S88? Já jsem nerozchodil skoro nic - tedy z programů, které byly na tátově S75. Avšak třeba Sudoku jsem tam rozjel v pohodě. Některé programy zase využívají 1/3 displeje nebo tam nefungují dialogová tlačítka... Byl jste úspěšnější?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luskysak
začátečník
začátečník

Založen: 22. 07. 2006
Příspěvky: 36

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne září 24, 2006 4:16 pm    Předmět: java Odpovědět s citátem

na tohle ste nemuseli zakladat nový to už je napsaný v čistě s88
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group