clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Nové možnosti pro věrné čtenáře
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Nové možnosti pro věrné čtenáře
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2004 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v čem je emailová schránka jiná? Na začátku se musíš vždyky zaregistrovat a vyplnit údaje, než vůbec můžeš zřídit účet, který pak třeba nakopíruješ do outlooku! Registrace je dnes zcela běžná záležitost a nevidím na ní nic špatného. Zvlášť na informačních webech, kde se nějaká komunita lidí baví o nějakém tématu...u nás tedy o Siemensech. Totéž máš chat, seznamky blogy atd atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dragoun
začátečník
začátečník

Založen: 03. 09. 2004
Příspěvky: 59
Bydliště: Prostějov

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2004 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 weitless: Applause tak tak.. Applause
_________________
C65 F41 A411

SX1 F12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CrazyCZ
(člen klubu SM)
ostřílený diskusník
(člen klubu SM)<br>ostřílený diskusník

Založen: 21. 07. 2004
Příspěvky: 525
Bydliště: Roudnice nad Labem

3061.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2004 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Registrace u emailove schranky je potreba aby ses mohl nejak identifikovat pri stahovani posty. Registrace u vetsiny chatu taky neni nutna, pokud si chces jen s nekym popovidat nebo to jen vyzkouset. Pokud na internetu neco hledam a najdu to na strance, ktera po me pred stahovanim bude chtit registraci, tak pujdu dal, protoze kdyz vim, ze se na tu stranku nejspis uz nikdy nevratim, tak je pro me ztrata casu se registrovat kvuli jednomu souboru. Nechci se nejak hatdat, jenom jsem vyjadril svuj nazor, ze me v urcitych situacich registrace spis odradi od dalsich navstev stranky.
_________________
MC60 FW13 CZ - 3,5MB FlexMem + T9
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2004 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim vás mluvíme tady asi o pěti minutách ktreý registrace zabere, při dalších návštěvách navíc ani neni třeba se přihlašovat, je to automatický, takže nechápu co řešíte Think
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
weitless
táta fóra
táta fóra

Založen: 25. 01. 2004
Příspěvky: 1248
Bydliště: Brno-nejkrásnější město na východ od Paříže

7981.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2004 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5 minut? to se registruješ do NASA? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BEZY
čestný člen
čestný člen

Založen: 20. 07. 2004
Příspěvky: 4348
Bydliště: Karlovy Vary

81.16 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2004 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já to myslel obrazně Neutral
_________________
C35i -> M35i -> M50 -> CX65 -> SX1McLaren -> SXG75 -> HTC HD

http://www.bezysoftware.net

Brew Mobile Commander 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
egro
badatel
badatel

Založen: 04. 03. 2004
Příspěvky: 127
Bydliště: Piestany,Slovakia

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2004 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No s mojim dialup-om by registrácia vpohode mohla trvať aj 10 minút. Very Happy
_________________
Ericsson A2628 -> Siemens C25 -> Siemens C45 -> Siemend MC60 fw.10 3,5MB + patche -> Siemens CXT65 (fw.16>50) 30 servisnych + kopec grafickych patchov Smile

DCA 510 (prerobeny z DCA500)

Eurotel SK>T-Mobile SK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2004 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Server SiemensManie má měsíční přenosy mnoho desítek GB měsíčně a za to se platí hostingovým firmám nemalé peníze. Tohle jsme ochotní dělat jen pro naše čtenáře. Registrace je opatření proti tomu, aby na cizích webech byly přímé linky na naše soubory.
Existuje sice možnost jak ověřit, zda člověk, který stahuje soubor, jej stahuje linkem ze SiemensManie. Tahle možnost ale v době firewallů a podobných utilit funguje čím dál hůř. Pracuje na principu ověření refereru (odkazovače), ale tuhle informaci z prohlížeče blokují bezpečnostní utility a pak by si soubor nestáhl nikdo, kdo tyto utility používá.
Pokud mi tu někdo poradíte jiný způsob jak přimé linky z cizích serverů blokovat, tak se třeba domluvíme. Do té doby budou downloady podmíněné registrací.
SiemensManii děláme především pro NAŠE stálé čtenáře a ne pro ruské, chorvatské a další weby, které linkovaly naše jednotlivé patche, firmwary a další soubory a jen nám zvyšovaly přenosy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STSChvojkovice.Brod
kolemjdoucí

Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 7
Bydliště: Chvojkovice.Brod

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2004 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že by na s-manii měl viset základní seznam navrhovaných čestných členů (asi by ho - podle toho jak vidí práci dopisovatelů – měli navrhnout redaktoři).
A kdo další by cítil potřebu tam být, tak se navrhne.
Asi je zbytečné, aby se tam sami přihlašovali machři typu grafic, nerve-t, bonfire, sirus, juce, pluto ap – jenom co mě tak z fleku napadli, at se neurazí nikdo z ostatních veledopisovatelů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romo2
Anonymní




851.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2004 6:26 pm    Předmět: ??? 2x Odpovědět s citátem

to SiteAdmin:
1. sebazničujúce nie pre mňa, ale pre vás
2. no napríklad požadovať registráciu kvôli stiahnutiu patchov, keď viem, že tie isté sú aj inde a bez registrácie. Keby tam bola aspoň nejaká pridaná hodnota.
3. prečo sa hneď urážaš?
Návrat nahoru
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2004 8:20 pm    Předmět: Re: ??? 2x Odpovědět s citátem

romo2 napsal:
to SiteAdmin:
1. sebazničujúce nie pre mňa, ale pre vás
2. no napríklad požadovať registráciu kvôli stiahnutiu patchov, keď viem, že tie isté sú aj inde a bez registrácie. Keby tam bola aspoň nejaká pridaná hodnota.
3. prečo sa hneď urážaš?

1. No, pro nás byly sebezničující ty neomezený downloady, jak jsem se (asi marně) snažil vysvětlit.
2. Nepožadujeme registraci pro stažení patchů. Naopak registraci jen kvůli stažení patchů, považuju právě za obcházení důvodu proč jsou podmíněné registrací. Chceme aby byly k dispozici pravidelným čtenářům. A pokud za přidanou hodnotu nepovažuješ slušný popis patchů, jejich největší počet na jediném místě, náhledy atd..., tak už nevím co ještě.
3. a jestli jsi měl na mysli mně, tak tohle mně neuráží... Prostě se to snažím vysvětlit. Uráží mně úplně jiní lidé, než naši (třeba i neregistrovaní) čtenáři.

V pohodě, opravdu Tě nikdo k registraci nenutí. Možná do budoucna downloady odblokujeme, ale nyní si to dovolit nemůžeme a myslím, že ani do budoucna tomu trendy na internetu moc nenasvědčují. Stránek s registracemi rychle přibývá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
romulus
VIP
VIP

Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1867
Bydliště: Jizni Morava

10861.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2004 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě k registracím...

Osobně mně trápí registrace na finančním úřadě, ve zdravotní pojišťovně a na OSSZ. Nezná někdo nějakou alternativu, jak nemuset být registrovaný? Jsem líný jim platit... Confused wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JARO
všeználek
všeználek

Založen: 19. 08. 2004
Příspěvky: 654
Bydliště: Ostrava

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2004 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Registraci jako problém nevidím. Daleko vic mě na siemensmanii štve :

- když je pomalá odezva stránek (po změně serveru už to jde)
- když díky předchozímu odešlu 2x příspěvek a nemohu ho odstranit. A všimněte si, že s tím zápasí vždy všichni začínající přispěvatelé.

Chvála bohu a nevím komu z redaktorů, že už alespon na některém tématu odstranění funguje. Už aby to bylo všude.

_________________
Skeptik má velkou výhodu – nic horšího než očekával, už ho nemůže potkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JARO
všeználek
všeználek

Založen: 19. 08. 2004
Příspěvky: 654
Bydliště: Ostrava

4261.00 SMM
PříspěvekZaslal: po říjen 04, 2004 9:02 pm    Předmět: Re: Nové možnosti pro věrné čtenáře Odpovědět s citátem

weitless napsal:
Věrní čtenáři SiemensManie! Nyní máte možnost být zařazeni mezi "čestné členy", což Vám brzy přinese především zpřístupnění některých "tajných" funkcí v dalších, nyní připravovaných sekcích SiemensManie. Nominujte sebe nebo jiného uživatele na toto označení pomocí formuláře vpravo dole na hlavní stránce.


Vidím, že věc prochází urputným vývojem.
Od návrhu"čestný člen" po "čestný čtenář" viz dnes ÚVOD, barva od nečitelné žluté, přes lepší oranžovou po dnes aktuální podezřele zelenou. Nějak je těch barev ve spektru málo.

_________________
Skeptik má velkou výhodu – nic horšího než očekával, už ho nemůže potkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní





851.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2004 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se můžu nominovat na ten titul čestný člen...nejde mi to a rád bych byl čestný člen, protože co mám čas tak jsem tady atd.
Ale je to tu dobrý wink
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group