clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Textový editor pro S88?
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Textový editor pro S88?

 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 6:59 pm    Předmět: Textový editor pro S88? Odpovědět s citátem

Zdravím,

na svém původním telefonu Siemens M55 (v lásce na něj vzpomínám) jsem měl perfektní javový program MicroReader, pomocí něhož jsem mohl otvírat txt soubory a dokonce je i editovat. Zkusil jsem jej nahrát na svůj Benq Siemens S88 a bohužel to nešlo. Nevíte tedy o nějakém podobném prográmku s podobnými funkcemi? I kdybyste věděli o verzi MR kompatibilní s S88, byl bych vám moc vděčný.

Mimochodem mi přijde, že textový editor může být napsát bez potíží v javě 1.0, tak proč to na S88 nerozjedu? Přes jadmaker jsem si udělal i jad soubor, ale nefungujeto... Brick wall
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyristor_
badatel
badatel

Založen: 06. 10. 2005
Příspěvky: 158
Bydliště: Praha-Ruzyně

315.18 SMM
PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem odborník na S88, ale má on vůbec přístup k souborům z JAVY? Pokud ano, tak typuju, že k tomu používá JSR-75, narozdíl od "starších" siemensů, které mají třídu file. Zkus TextEditor, sosneš zde: http://www.getjar.com/products/3960/TextEditor
_________________
C65->voda->ME45->C65->-25°C->C10->servis->C10,C65,CX75,SK65:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
liborse
začátečník
začátečník

Založen: 18. 09. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Měchenice

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: út září 26, 2006 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za odkaz, TextEditor ale nefunguje - už to vypadalo nadějně, aplikace se spustila, ale zatuhlo to na logu javy Embarassed . Tak zas nic. Mimochodem ten BS S88 myslím nepoužívá JSR-75, ale nějaký jiný (snad tam bylo 138 a ještě něco), nejsem si jistý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Třída S Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group