clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - Úprava funkcí tlačítek pro x65
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

Úprava funkcí tlačítek pro x65
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
p65
kolemjdoucí

Založen: 13. 12. 2004
Příspěvky: 17

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: st leden 05, 2005 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hanni napsal:
p65 napsal:
Tak jsem si poupravoval tlacitka a vsim jsem si, ze ackoliv s levym softkey jsem nic nedelal, ted se (od drivejska standardnim postupem v telefonu) nastavena funkce spousti ihned - neni nejdriv nabidnuta zmena funkce tlacitka.


To je sposobene,ze si to robil v tom programe...

Byl jsem rychlejsi:) (viz vyse "Odpovim si sam...").
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2005 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me to jde taky a bez SERVISNIHO KABELU !!!.Dieg0
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Orpheus
čestný člen
čestný člen

Založen: 25. 12. 2004
Příspěvky: 3637
Bydliště: Bratislava(SK)

14900.34 SMM
PříspěvekZaslal: so leden 15, 2005 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky, funguje!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
tomca
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 25

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 28, 2005 3:59 pm    Předmět: Nefungeuje DSE Odpovědět s citátem

Nemohu ho zpustit, po zpuštění se objeví pouze ten program ale bez horní lišty, takže nemohu nastavit com, rychlost... nevíte někdo co s tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokodýl
čestný člen
čestný člen

Založen: 26. 01. 2004
Příspěvky: 4749
Bydliště: Velké Žernoseky

14921.78 SMM
PříspěvekZaslal: pá leden 28, 2005 6:58 pm    Předmět: Re: Nefungeuje DSE Odpovědět s citátem

tomca napsal:
Nemohu ho zpustit, po zpuštění se objeví pouze ten program ale bez horní lišty, takže nemohu nastavit com, rychlost... nevíte někdo co s tím?


Co máš za Windows, s jakým telefonem pracuješ, co máš za kabel? Naučte se to už prosím psát do dotazů, bylo by to mnohem rychlejší

_________________
Zálohovat, zálohovat, zálohovat!!!
Siemense / historie
M35i > ME45i > M55 > M65 + SX1 /už ne :-(/ > M55 > CX70 + S65repase> S75

WinMobile
"`XDA` Orbit2" --> HTC Touch Cruise ---> HTC Diamond 2, WM6.1, SDHC 8GB ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomca
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 25

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po leden 31, 2005 9:33 am    Předmět: Re: Nefungeuje DSE Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
tomca napsal:
Nemohu ho zpustit, po zpuštění se objeví pouze ten program ale bez horní lišty, takže nemohu nastavit com, rychlost... nevíte někdo co s tím?


Co máš za Windows, s jakým telefonem pracuješ, co máš za kabel? Naučte se to už prosím psát do dotazů, bylo by to mnohem rychlejší

Dekuju za upozorneni ohleden cetnosti mych dotazu, polepsim se. Jinak mám S65, 510 DCA a 2000 win. Díky a nečertěte se, žijem přece jenom jendou a vzrušovat se kvůli banalitám....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomca
kolemjdoucí

Založen: 30. 08. 2004
Příspěvky: 25

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2005 4:45 pm    Předmět: Re: Nefungeuje DSE Odpovědět s citátem

Krokodýl napsal:
tomca napsal:
Nemohu ho zpustit, po zpuštění se objeví pouze ten program ale bez horní lišty, takže nemohu nastavit com, rychlost... nevíte někdo co s tím?


Co máš za Windows, s jakým telefonem pracuješ, co máš za kabel? Naučte se to už prosím psát do dotazů, bylo by to mnohem rychlejší

Pane redaktore Krokodýle, nemohl byste mi odpovědět? Snad jsem se Vás nedotknul, ale myslel jsem to v poho. Ptal jsem se na dvou místech, což jste mi dal najevo. ALe mohla by bejt aspoň jedna odpověď. Děkuji a přeji příjemný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek65
badatel
badatel

Založen: 23. 12. 2004
Příspěvky: 101
Bydliště: Považská Bystrica

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2005 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V navode je napisane ze telefon sa musi vypnut,no v programe je ze moze byt aj zapnuty.Pomocou DCA-540 sa v pohode spiji a nacita tlacidla.Mozem teda ulozit nove nastavenie pri zapnutom fone???
_________________
Motorola C332 -> Siemens CX65 FW50 + DCA-540 homemade + DCA-500 homemade + Lampička -> SE W710i + 512MB card
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
MirekM
začátečník
začátečník

Založen: 06. 01. 2005
Příspěvky: 35

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 1:15 pm    Předmět: DSE a práce se zapnutým mobilem Odpovědět s citátem

Marek65 napsal:
V navode je napisane ze telefon sa musi vypnut,no v programe je ze moze byt aj zapnuty.Pomocou DCA-540 sa v pohode spiji a nacita tlacidla.Mozem teda ulozit nove nastavenie pri zapnutom fone???


C65 FW25, DCA 510 original-ovladac USB z prilozeneho CD, WXPSP2.

Nacital a ukladal jsem udaje v DSE v zapnutem stavu. Naopak se mne C65 nechtela s DSE spojit ve vypnutem stavu po kratkem zmacknuti cerveneho tlacitka - 115kB/s.

Neprisel nekdo na to, jak pomoci DSE uplne vyradit tl. na spusteni WAP brouwseru u C65?

At jsem tam nastavoval cokoliv z nabidky, maximalne jsem dosahl toho, ze se browser nespoustel, ale z JAVA aplikaci po zmacknuti tl. se mobil vratil do zakladniho stavu bez moznosti navratu do JAVA programu.

Netusi nekdo vyznam polozek FLAG v DSE?

Jiz jsem na vse mimo polozky FLAG nasel v diskusich odpoved, takze mimo dotazu na FLAG beru vse zpet :-)

_________________
Ericsson A1018s -> Motorola d460 -> C35i -> A55 na C55 -> C65 (fw12 a 25)


Naposledy upravil MirekM dne pá únor 25, 2005 2:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohomo
začátečník
začátečník

Založen: 28. 12. 2004
Příspěvky: 83

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2005 1:50 pm    Předmět: Re: DSE a práce se zapnutým mobilem Odpovědět s citátem

MirekM napsal:
Netusi nekdo vyznam polozek FLAG v DSE?

Ak tam klikneš pravým myšítkom, dostaneš možnosti, akosa má daná funkcia spustiť. Ak zadáš "No question" nebude pýtyť potvrdenie, čiže funkcia sa spustí priamo. S týmto príkazom pracujú nápr číselné tlačítka. Ale všetky jeho funkcie tiež netuším

_________________
Motorola 770CX - N 5110 - N 6110 - N 6210 - N 3510i - N 6610 - Siemens CX65 (oživený) + veľa patchov + DCA-510
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na http://www.siemensmania.cz/forum/viewtopic.php?t=6392&highlight=
je diskuse o překladu (češtině do) DSE. Po stažení češtiny podobné dotazy odpadnou. Snažil jsem se to dělat tak, aby to nebyl pouze otrocký překlad, ale spíš funkční počeštění. Takže třeba záložku flag a její podmenu jsem vůbec nepřekládal, ale nahradil praktickým významem v českém jazyce, včetně ostatních funkcí, které jsem skutečně vyzkoušel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dieg0
siemensmaniak
siemensmaniak

Založen: 08. 11. 2004
Příspěvky: 2937
Bydliště: SR Lipt. Mikulas Telefon: Siemens C65

19990.28 SMM
PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2005 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marek65 napsal:
V navode je napisane ze telefon sa musi vypnut,no v programe je ze moze byt aj zapnuty.Pomocou DCA-540 sa v pohode spiji a nacita tlacidla.Mozem teda ulozit nove nastavenie pri zapnutom fone???
Mozes.Jasnacka ze hej.Dieg0
_________________
...odstraneno - prilis velky obrazek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jersey98
začátečník
začátečník

Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 44

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so duben 02, 2005 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tož sem zkusil ten program, díky za češtinu. A konečně sem vyřadil na S65 tlačítko nad 2 zapnutí netu Dancing je třeba v programu dát NO Aplication či co(je to upne dole). A taky sem si vypl funkce na krátky stisk tlačítek na boku. Upravy sem dělal u zapnutého mobilu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
errikson
kolemjdoucí

Založen: 17. 12. 2004
Příspěvky: 27

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 04, 2005 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jersey98 napsal:
Tož sem zkusil ten program, díky za češtinu. A konečně sem vyřadil na S65 tlačítko nad 2 zapnutí netu Dancing je třeba v programu dát NO Aplication či co(je to upne dole). A taky sem si vypl funkce na krátky stisk tlačítek na boku. Upravy sem dělal u zapnutého mobilu Smile

jj, taky jsem to tak udelal, ma to ale jednu vadu, kdyz to stisknes, nic se nespusti, ale kdyz v necem jsi (napr. psani SMS), skoci to automaticky na zakladni obrazovku:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
errikson
kolemjdoucí

Založen: 17. 12. 2004
Příspěvky: 27

1.00 SMM
PříspěvekZaslal: po duben 04, 2005 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je skoda, ze v clanku neni vysvetlen vyznam parametru FLAG, podle me je to docela dulezita vec!
Zaroven se chci zeptat: Kdyz dam No question u funkcniho tlacitka, pak skutecne na prvni stisk provede, ale u numerickeho tlacitka to nema kyzeny efekt, opet musim potvrdit:( Co je spatne?

_________________
S8 -> C35i -> N3310(rychle pryc) -> A55(FWC55)-> C65(FW12>FW25+patches)-> S65(FW12>FW25>FW43+patches)

___________________________________

NoName serial data cable 55->65| DK1-GSMCables USB service cable x65| Win98SE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group