clevis.czSiemensMania | WMmania | VySemNesmite | SiemensMania na Facebooku
EnglishČesky
SiemensMania has a brand new forum
  SiemensMania    Fórum

   Off-line verze  TESTY  Náhradní díly  Podpořte SM  

ÚVOD FÓRUM CHAT
:: Zobrazit téma - MultiMe - javový multitasking
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Skupiny uživatelůSkupiny uživatelů   NastaveníNastavení   ChatChat   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv 
 BankaBanka   LoterieLoterie   Obchody uživatelůObchody uživatelů   Obchodní důmObchodní dům 

MultiMe - javový multitasking
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
majjkyy
pisatel
pisatel

Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 294
Bydliště: Litovel

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tedy tady to je Smile
http://daginek55.webzdarma.cz/MultiMe_15.zip

_________________
C35-M35-M55-C65 překopla na CSL65_FW53-Elfpack 1.8++ a dál ???možná C75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
edahim
začátečník
začátečník

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ó díky, už jdu stahovat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
edahim
začátečník
začátečník

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, tak ani v této nové verzi nejde dát MicroReader do Multiaplikace.. Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-==[Hitman]==-
badatel
badatel

Založen: 21. 06. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Slovakia

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co je vlastne lepsie, na tyx novsix verziax d'oh! ?
_________________
][=][ ][ "][" ][\/][ /=\ ][\][

Sony Ericsson W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
majjkyy
pisatel
pisatel

Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 294
Bydliště: Litovel

661.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 EDAHIM: Ja tedy Mikroreader nepouzivam a uz nevim jestli se k jeho pouzivani neco musi udelat v mobilu, ale normalne v pohode ho treba s Jimmem v MultiMe spojim do jedne aplikace.Ale v mobilu sem ho nezkousel. Very Happy
_________________
C35-M35-M55-C65 překopla na CSL65_FW53-Elfpack 1.8++ a dál ???možná C75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
-==[Hitman]==-
badatel
badatel

Založen: 21. 06. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Slovakia

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

majjkyy - Ta mi skus poslat toho MicroReader-a co mas ty wink
_________________
][=][ ][ "][" ][\/][ /=\ ][\][

Sony Ericsson W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
edahim
začátečník
začátečník

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

majjkyy napsal:
2 EDAHIM: Ja tedy Mikroreader nepouzivam a uz nevim jestli se k jeho pouzivani neco musi udelat v mobilu, ale normalne v pohode ho treba s Jimmem v MultiMe spojim do jedne aplikace.Ale v mobilu sem ho nezkousel. Very Happy

--------------------------------------------------------------------------

Prosííím pošli mi na edahim@seznam.cz ten Tvůj MicroReader, co jde spojit s jinou aplikací, mě se podařilo spojit jen jakousi starší verzi, ale potřebuji novější, aby byla možnost měnit velikost písma atd....nevím jakou dělám chybu, všechny ostatní aplikace se mi daří smíchat úspěšně
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
edahim
začátečník
začátečník

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak konečně se mi podařilo dát do multiaplikace MicroReader, který zvládá mimo jiné i češtinu s diakritikou,.... Dancing
Jen jsem musel vyzkoušet několik verzí, ta nejlepší co jsem chtěl sice nejde, ale i tak jsem spokojený Teď můžu současně podle chuti poslouchat mp3, čist knížku, dopisovat si přes Jimma, Gibo atd..... Laughing

Tady je pro případné zájemce adresa, kde jsem MicroReader vyhledal:
http://home.c2i.net/thvoslef/midlets/mr-download.html

Bude-li někdo chtít podobnou Multiaplikaci sestavit a poslat.....nechť se ozve, rád vypomůžu Hand
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Verze od verze je multime lepsi. Ve verzi 15 mi jde spojit celke vsech 16 aplikaci o které mám zájem: celková velikost java multiaplikace je 2350KB!!! Než to telefon nainstaloval tak se dvakrát restartoval.
Tak kolem deseti najednou spuštěných chodí spolehlivě. Přidal jsem tam i pět aplikací využívajících navigaci. Ten kdo to dělá je Borec.
Tímto se dá vlastně nahradit celé menu her a aplikací a pokud je člověk soudný a nespustí toho moc najednou tak není problém (8 naprosto bez problémů).
Funguje při přepínání i předinstalovaná Offboard navigace, která sama dokáže dát mobilu pěkně zabrat (velikost 500KB) a to i společně s GPSkou Shocked Shocked a obě ukazují správně polohu.
Jo a problém s blikáním podsvícení u předešlé verze (alespoň na SXG75)odstraněn! Applause.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
edahim
začátečník
začátečník

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat. SGX75 má prý možnost nechat běžet jednu spuštěnou funkci na pozadí, tedy jakýsi jednoduchý multitasking.Pokud ano, jde zminimalizovat spuštěná multiaplikace, ve které běží třeba 5 dalších? Doufám, že se neptám na něco, co už bylo někde zodpovězeno ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FOXXX
VIP
VIP

Založen: 20. 09. 2004
Příspěvky: 2424
Bydliště: Zubří (okres Vsetín)
Telefon: HTC HD
14880.90 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u SXG můžeš mít "funkcí" spuštěných najednou hromadu, ale jen jedna může být javová aplikace. POkud budeš mít aplikaci tuto, není důvod, proč by nešla minimalizovat a dál pracovat jakkoliv s telefonem (kromě zpuštění další javy) na pozadí můžeš s tím klidně mít otevřený třeba kalendář, psaní SMS, poslech mp3, posílat soubory přes BT a prostě vše co není v javě
_________________
S10, C35, C40, 2x S35, S45, ME45, M55, S55, S65, S75, CF110, SL45i, SXG-75, HTC Artemis, HTC Touch Cruise
HKW600,HTC Touch HD


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
edahim
začátečník
začátečník

Založen: 12. 11. 2005
Příspěvky: 70

61.00 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to je super telefon, snad si ho i koupím, na Siemensu mi říkali, že se chystá co nevidět nová verze FW, která sice už ve světě funguje,ale u nás ještě ne =P~ do teď mě odrazovalo, že s tím telefonem jsou nejrůznější problémy..ale to už sem nepatří
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirkab
čestný člen
čestný člen

Založen: 28. 09. 2004
Příspěvky: 2051
Bydliště: Praha

4280.90 SMM
PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom bych k tomu chtěl poznamenat, že vše má své meze. Při zapínání dalších a další java aplikací vložených do jedné multiaplikace se telefon adekvátně zpomaluje. Takže není sice problém psát přes jima, prohlížet internetové stránky přes operu mini (a mít spuštěných dalších pár pidi jav) a pří tom poslouchat empétrojky v telefonu, ale ve chvíli kdy jsem se pokusil ve stejném okamžiku ještě stáhnout do telefonu pár e-mailů tak se zrestartoval.
Jinak pokud se na telefonu pouští další a další javy z multiaplikace tak pokud má dost, tak většinou napíše: out of memory bez restartu, takže není problém nějakou ukončit a spustit tu více potřebnou. Ono také není většinou potřeba mít spuštěné všechny aplikace najednou, stačí když je ta možnost při spuštění další nemuset ukončit tu probíhající: např. při jimmovi si něco prohlédnout na internetu přes OM, nebo si přečíst nějakou poznámku, kouknout na mapu a vždy po použití zase aplikaci zavřít.

_________________
Siemens C25->S45->S55->ME45->S65->CX75->S75->SXG75->HTC Trinity->Kaiser->Blackstone->Leo->Shooter + SX1
- Jezdím Octavia Combi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pojir
začátečník
začátečník

Založen: 28. 08. 2005
Příspěvky: 35
Bydliště: Kyjof

62.50 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to dobrý, je to moc dobrý.... Ale mám problém: jak to přinutím, aby to vzalo v úvahu i soubory jad? V některých programech (bombus) tam chci nastavit parametry a moc to nejde. A ještě jedna věc - nechcete někdo přeložit do češtiny nebo angličtiny tu patnáctku? Já vůbec nevím jak na to a vůbec neumím ty škaredý písmenka Sad Moc moc prosím Pray Pray
_________________
A50(fw07CZ)->MT50(@M50 fw19CZ 242kB)->M55 (fw91CZ 3,6MB)+SE T200+E T68(@SE T68i)->C65(@SL65 fw50CZ)

Remember: Jabber is NOT only a way to use ICQ in a cell phone!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-==[Hitman]==-
badatel
badatel

Založen: 21. 06. 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Slovakia

261.00 SMM
PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pojir napsal:
Je to dobrý, je to moc dobrý.... Ale mám problém: jak to přinutím, aby to vzalo v úvahu i soubory jad? V některých programech (bombus) tam chci nastavit parametry a moc to nejde. A ještě jedna věc - nechcete někdo přeložit do češtiny nebo angličtiny tu patnáctku? Já vůbec nevím jak na to a vůbec neumím ty škaredý písmenka Sad Moc moc prosím Pray Pray


Nefiem to prelozit, ale ak ces spravim ti screenshot a napisem co ktore tlacitko znamena... A to s tym *.jad subor ja netusim... Think

_________________
][=][ ][ "][" ][\/][ /=\ ][\][

Sony Ericsson W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Odpovědět na téma    Obsah fóra -> Diskuse k článkům Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory



Powered by phpBB © phpBB Group